PDA

View Full Version : Kui ma oleksin Eesti koondise peatreener

Siim
26.08.01, 21:01
Millised mehed millises asetuses ma väljakule saadaksin?

Omalt poolt:

Poom
Saviauk - Piiroja - Stepanov - U.Rooba
Oper - Reim - Novikov - Tjunin
Zelinski - Krõm

Pink: Kaalma, Lemsalu, Olumets, Kristal, Anniste

Pätu
26.08.01, 21:52
mina pijpersi asemel mingit 433 küll ei mängiks seda ei suuda me imeloomad mängida võiks ikka seda vana-head 442 te

vibu
26.08.01, 23:19
Poom
Lemsalu- Piiroja- Stepanov- U.Rooba- Stepanov
Reim- Kristal- Oper
Zelinski- Anniste

By Martin: koondises vennad Stepanovid?:lahe: Edit nupp abiks...

sicmic
27.08.01, 13:00
mix k6ik roobale eesnime esit2he ette panevad?

Pätu
27.08.01, 13:11
roobasi minu arust kaks

chilli_bo
27.08.01, 14:04
poom; m. rooba, stepanov, piiroja, u. rooba; kristal, reim, olumets, terehhov; zelinski, oper

Jeeg
27.08.01, 15:47
Poom

Stepanov - Lemsalu - Piiroja - U. Rooba

Reim - Kristal - Novkov

Shvets - Zelinski - Oper

apunkto
27.08.01, 16:05
Ma paneksin 1-5-4 süsteemi:
Poom
Rähn
Terehhov Novikov Reim Kristal Anniste
Oper Zelinski Krõm Shvets

Undi
27.08.01, 19:02
Poom
Saviauk-Piiroja-Lemsalu-U. Rooba
Kristal-Reim-Terehhov
Shvets-Zelinski-Oper

guitz
27.08.01, 21:01
Poom
Saviauk - Piiroja - Stepanov - U.Rooba
Reim - Novikov - Kristal
Haavistu - Zelinski - Oper

Kaarel
28.08.01, 12:09
Pijpersi süsteemiga:

--------------------Poom---------------
------------------------------------------
M.Rooba--Stepanov--Piiroja--U.Rooba
------------------------------------------
-------------Reim----Novikov-----------
-----------------Kristal-------------------
Oper---------------------------Terehhov
-----------------Zelinski-----------------

Varus: Kaalma, Lemsalu, Saviauk, Anniste, Haavistu, Viikmäe, Ustritski.

Terehhov juhul, kui ta oma vormi uuesti leiab, mis tal paar aastat tagasi oli.

indrek
28.08.01, 15:14
---------------Poom------------
Saviauk-Piiroja-Stepanov-U.Rooba
---------Reim- Anniste
---------------Kristal--------------
Haavistu----------------------Oper
-------------Zelinski---------------

Varus: Pareiko M.Rooba, Lemsalu, Novikov, Kosemets, Viikmäe, Gruznov

4-2-2

-------------Poom----------------
Saviauk-Piiroja-Stepanov-U.Rooba
Viikmäe-Reim-Anniste-Haavistu
-------Zelinski-Oper------

Varus
Pareiko, M. Rooba, Novikov, Terehhov, gruznov, Kristal

-Loom-
29.08.01, 10:11
nu ma lasex 4-3-3 ga edasi....ja vahetax ainult niipalju et m6ned teised m2ngijad v6tax juurde kes pole florast

erx
29.08.01, 15:02
ma teexin kõik samamoodi, aga ainult üx erinevus Haavistu paremasse poolikusse! Zagrebi mängus oli ta väga võimas

Ale
29.08.01, 15:38
_______________POOM______________

SAVIAUK_STEPANOV_PIIROJA_URMAS

______REIM_KRISTAL_NOVIKOV_____

__HAAVISTU_______________OPER__
_____________ZELINSKI_____________

Martin
29.08.01, 16:13
4-3-3, ehk keda tahaksin mina näha Hollandi vastu.

Väravavaht: Mart Poom (seletusi poel vaja)

Vasakkaitsja: Urmas Rooba (Arengus on ta teinud suure hüppe, Taanis loetakse parima kolme vasakkaitsja hulka)

Paremkaitsja: Raio Piiroja (Piiroja on ülimalt agressiivne mängija, kes ei sobi küll keskväljale(Rüütli eksperimendid), kuid kaitsjana on ta väga hea. Võttes arvesse, et parem pool on praegu üks õrnemaid kohti, siis tasuks teda seal äkki korra proovida.

Keskkaitsja: Andrei Stepanov (minu arvates Eesti parim keskkaitsja praegusel hetkel.)

Keskkaitsja: Marek Lemsalu (Kogemused on jusr see, mida vaja ning Lemsalu saab hakkama.)

Keskväli: Marko Kristal (teeb samuti oma ühte parimatest hooaegadest ning suudab seda mängukest sealt juhtida ka)

Keskväli: Martin Reim (Eesti parim mängujuht ja võitleja. Rohkem pole vaja sõnu raisata)

Keskväli: Jevgeni Novikov (Selline tubli musta töö tegija, kes küll ei paista eriti silma, kuid suudab ikka oma töö ära teha. Kuid tuleb ette ka viletsaid esitusi nagu näiteks Küprose vastu.)

Ründaja: Mark Shvets (Äärele tehnikat ja kiirust - Svets on parim valik.)

Ründaja: Indrek Zelinki (Keskründajaks sobivaim ning oma elu vormis ka veel.)

Ründaja: Andres Oper (Njah, taas pole seletust pole vaja.)

Sellise koosseisu plussid: äärel kiired ja suhteliselt tehnilised mehed (v.a. Piiroja, kes suudab selle vast oma töökusega kompenseerida), keskel siis Zelinski, kes suudab mingi olukorra ikka ära lehndada. Keskkaitse kogemused ja kindlus. Keskväljli ka suhteliselt stabiiliselt esinevad mehed, kes väga ansamblist välja ei kuku. Shevts oleneb ka hetkevormist - tasub vaadata nii Haavistut kui ka Viikmäed.

Vahetus:
Martin Kaalma - loodetavasti Poom viga ei saa, kuid Martin suudaks teda asendada küll
Erko Saviauk - igatahes parem kui Allas
Deniss Malov - saaks võtta Novikovi koha ning mingi tunne ütleb, et Deniss saaks veelgi paremini hakkama. TVMK ja U-21 eest on jätnud väga hea mulje. Võiks varsti oma esimese Capi saada.
Kert Haavistu - taas kiire ning telnikine, sobib äärele.
Kristen Viikmäe - rünnakule midagi juurde.

Kandidaadid: Meelis Rooba, Liivo Leetma, Andrei Krõlov, Viktor Alonen ja Dmitri Kirilov.

erx
29.08.01, 16:30
niimoodi nagu sa kaitse panid, olex tegelikult väga hea, ma pole sellise mõtte peale tulnudki (ilma irooniata palun ;)) Ühes asjas pole ma veendunud, et Rooba Savist parem on... Kuna kaitsesse ei ole mõtet vahetusi ära raisata, siis sinu süsteemi järgi peaks nii tegema, et näitex Hollandi vastu mängib Rooba terve mängu ja Portugali vastu Saviauk.
Svets: vot sellest vennast ei saa ma aru ta mängib kolmel mängul neljast väga sitasti aga ühel mängul neljast on ta imetlusväärne... nii et yx väga ebastabiilne mees. selle tõttu kaldub jällegi minu sümpaatia Haavistule kes mängib alati hästi. Zagrebi vastu oli ta küll imemees, kuidas ta vastaseid "lüpsis"....
Mis te Kristalist arvate, kas ta jääbki ka järgmisel aastal põhikoosseisu, või järgmisel aastal proovitaxe saharovit tema koha peal ?

MRH
29.08.01, 18:38
Poom

Leetma Riiroja Lemsalu U. Rooba

Oper Reim Olumets Tjunin

Krõm Zelinski

Miq
30.08.01, 02:27
Smutov, milleks Piroja äärel hea oleks? Võib olla oleks parem kui Meelsi Rooba või Savi, aga seal kaotaks tema ülihea peamäng tähtsuse. Ja Lemsalu ainult kogemuste najal ka ei mängi. Arvasin ka, et on kõvasti parem kui Rähn (no parem ta ikka on kindlasti), aga kui ära nägin, siis küll pettusin veidi.

sicmic
03.09.01, 18:34
poom

saviauk-piiroja-lemsalu-rooba(u)

kristal-reim-novikov-oper

zelinski- viikmäe

pink: krõm, kaalma, anniste, stepanov haavistu, svets, terehhov

financier
05.09.01, 22:18
siis ma paneksin siinkohal ameti maha!

-Loom-
06.09.01, 09:24
5:0 kaotuse puhul ASTUKSIN TAGASI

-Loom-
06.09.01, 09:26
yx asi veel....novikov koondisest v2lja!!!..sry ma ei saa neid vales88te vaadata

vibu
06.09.01, 14:01
...laseksin kuuli pähe....

-Loom-
06.09.01, 16:01
..ok nyyd viha natuke v2hem.....nu praegusel juhul t6esti vahetax paar m2ngijat v2lja...keskelt jah siiski kindlalt novikov

kyps
08.09.01, 14:51
Orginally posted by Chobram

5:0 kaotuse puhul ASTUKSIN TAGASI

Jeee just minu mõte. Eesti kaotas Hollandile, seega peab treener lendama. Asemele matsult Ubakivi ja uued tiput langevad.

Ei, ei või on kellelgi soovitada veel "paremat" treenerit. Ilmselt peaks keegi välismaale minema ja treenerite poest kohe tipp treeneri ostma. Ega see palju ei tohiks maksta ja et asi kindel oleks ostame kohe mitu.

Ehhhh....ma ei või.