PDA

View Full Version : Torpeedo Eestlased!!!

Leheküljed : [1] 2 3

kräka
26.04.04, 14:33
Räägiks selle teema all Operist ja Stepanovist..Pole nagu mõttet kaht teemat hoida

Karla
26.04.04, 17:04
torpedo tegi eile zenidile 3-1 ära ,stepanov mängis terve mängu,oper tuli vahetusest 85 minutil.torpedo juhib 18 punktiga järgneb zenit 15 punktiga ja kolmas on spartak,14 punktiga.

Noonik
26.04.04, 18:26
Tegelikult on see juba ammu teada ja isegi Soccerneti uudistelehel välja toodud.
A noh tänud info eest! :)

Vaatasin öösel mängu - Ütleks, et Torpedo on arenenud palju võrreldes eelmise aastaga. Eelmise aasta mängudest mäletan, et meeskond ei tahtnud väga kaua palli enda käes hoida aga see hooaeg ... üritavad rohkem palli hoida.
Mis veel mängus silma jäi oli see, et Oper tegi hiilgava söödu korraks aga partner ei tabanud ära momenti ja hea sööt läks raisku. Kommentaatorid olid mingil määral isegi sillas sellest, rääkisid veel mõnda aega kui lahe sööt see oli ja mis sellest oleks tulnud, kui Lebedenko (vist) oleks selle söödu ära tabanud.
Stepanovit jälgisin kah - mängis suhteliselt stabiilselt, päästis mõned olukorrad ja eks korra pettis hästi vastane ta ära kah aga see siiski loomulik.

Nagu kommentaatorid ütlesid - \"Tõeline liidrite mäng.\"

norsk
15.05.04, 21:28
Torpeedo mängis täna Jaroslavli Shinnikuga ja võitis 2:0. Tabelis ollakse esimesed. Väravad Panov 76\' ja Semshov 88\'.
Stjopast suurt midagi kuulda pole,aga tal oli tõenäoliselt tööd palju,sest teine Torpeedo keskkaitsja Bugajev sai punase kaardi teise poolaja alguses. Oper sekkus teisel poolajal, andis peaga Panovile väravasöödu ja oli ka teises väravas osaline. Pealtnägijate sõnul igati hea ja kindel esitus Opilt. :õnnelik:
Stjopast siis veel niipalju, et õhus oli kindel nagu alati, aga ründajate takistamisel jäi paaril korral hiljaks ja teenis ka kollase.

ugla
17.05.04, 20:58
Operi eeltöö väravale. (http://gol.mkafisha.ru/2004/torpedo_shinnik10.zip) Kahtlaselt tundub , et Andres võttis palli maha käega :ingel4:

Amadeus
18.05.04, 00:08
Originally posted by ugla

Operi eeltöö väravale. (http://gol.mkafisha.ru/2004/torpedo_shinnik10.zip) Kahtlaselt tundub , et Andres võttis palli maha käega :ingel4:

Päris kindlasti on käsi. Aga noh, kohtunik lubas mängida ... :D

-madis-
22.05.04, 13:16
Tänases Postimehes selline lugu
http://www.postimees.ee/220504/esileht/sport/134973.php

ROOTSI KUNN
22.05.04, 16:25
Originally posted by madman666

Tänases Postimehes selline lugu
http://www.postimees.ee/220504/esileht/sport/134973.php

Sellisest elust võib enamik Eesti sportlasi vaid unistada . Ja samas võib mõni siin pesitsev jalgpallur ka ära ehmatada,närvikava peab ikka väga korras olema ,et sellist konkurentsi taluda.Profileib ei olegi nii väga magus!!

Jaak
23.05.04, 18:40
Opilt just hooaja 2. värav Rotori võrku (Pareiko pingil). Seisuks 1:0:õnnelik:

realmadridfan
23.05.04, 19:03
Ja sellise skooriga siis mäng lõppeski.:õnnelik: Stjopa hoidis värava puhtana ja Oper lõi värava. Mida veel tahta?:P

Red Devil
23.05.04, 19:21
Originally posted by realmadridfan

Stjopa hoidis värava puhtana

Stepnaov väravasse pandud? Kahtlane...

Noonik
23.05.04, 19:39
Originally posted by Red Devil

Ehk ta pidas silmas Stepanovi head katsemängu või midagi taolist ...

realmadridfan
23.05.04, 19:42
Originally posted by Noonik

Originally posted by Red Devil

Ehk ta pidas silmas Stepanovi head katsemängu või midagi taolist ...

Just... Ma arvan, et igaüks sai sellest nii aru, nagu tahtis.;)

ugla
23.05.04, 21:59
Tubli Andres :silm4: !! Toodi 57. minutil vahetusest sisse ja 70.-ndal põrutas efektse värava !! Väravat saab tõmmata siit : Video 1 (http://gol.mkafisha.ru/2004/torpedo_rotor1_0.zip) Video 2 (http://gol.mkafisha.ru/2004/torpedo_rotor10.zip)

Noonik
03.07.04, 14:05
Täna algab siis jälle Venemaal jalgpall peale väikest pausi.
Üle pika aja näeb Torpedo mängu otseülekandena RTR-Planeta pealt.
Loodan, et Torpedo mängib nagu enne puhkeperioodi.

Martin
03.07.04, 16:27
Asusin vaatama, joppas, et telekavast vaatasin, et nii vara algas.

Stepanov mängus, Oper mitte. Pingil võibolla.

SDK
03.07.04, 17:35
uskumatu mäng... Torpedo 0:2 taga teise poolaja keskel ja mängu polnud meie meeste klubi poolt ollagi. Siis aga 3 min jooksul Torpedo poolt 3! väravat (2. värava sööt Opilt) ja mäng kohe teises seisus. Kommentaatorid arutavad teles, et miks Teile EM? :)
Stepanov on hea olnd siiani. Opi sissetulekuga torpedo mäng kohe aktiivsem. Näis, millise lõpu thriller saab, 15 min veel mängida...

Noonik
03.07.04, 17:55
Väga kõva 3:3 mäng oli ... Kui Zeniit võidab täna, siis Torpedo peaks ikkagi esimeseks jääma.

SDK
03.07.04, 17:58
njah. siiski 3:3. kõva mäng. arusaamatuks jäi mulle Opi käitumine situatsioonis, kus ta kaitsjaga 1-1 olles hea kiiruse pealt hoo maha võttis ja tagasi hakkas mängima. Torpedokad arvasid vist, et 3:2 ees olles juba võit käes. Aga hea, et Torpedol niigi läks, sest mängupildi järgi vääris võitu kindlasti vastasmeeskond.

Jux
03.07.04, 18:07
Lisaks veel seda, et RTR Planeta ülekanne oli täiesti tasemel. Kaameravaateid ei saa veel muidugi Premieriga võrrelda, kuid siiski näidati mängukordusi mitmete nurkade alt. Ja graafika on ka venelastel kena arengu läbi teinud...

Ja tunne on tõesti selline nagu oleks thrillerit vaadanud. :)

vello99
05.07.04, 15:57
Originally posted by SundanceKid

Siis aga 3 min jooksul Torpedo poolt 3! väravat (2. värava sööt Opilt) ja mäng kohe teises seisus.

Kui tavaliselt vaatad mängu algusest lõpuni ja lähed korraks peldikusse, lüüakse ikka vähemalt üks samal ajal ära. Seekord looduse kutselt tagasi tulles olin suutnud kolm tükki maha magada. Mõni minut arvasin, et skooritabelis on kirjaviga, aga kui selle CSKA poolehoidjast kommentaatori hääletooni kuulsin jooksis kõik jälle joonde...

Noonik
05.07.04, 16:00
Kuna Zeniit sai Rostovi käest pähe, juhib Torpedo 4 puntiga tabelit.

SDK
06.07.04, 18:59
kes teab, kas tänast mängu kuskilt taevakanalilt otse üle ka kantakse? mingid kordused vist tulevad aga...

ethan
06.07.04, 19:08
Originally posted by SundanceKid

kes teab, kas tänast mängu kuskilt taevakanalilt otse üle ka kantakse? mingid kordused vist tulevad aga...

Torpedo - Saturni näitab homme...

Noonik
07.07.04, 21:21
Torpedo kaotas Saturnile :(
Opi sai mingiks ca. 15 minutiks platsile ainult.
Õhtul 11\'st näeb siis seda õnnetut tasavägist mängu telkust kah.

silverman
08.07.04, 02:49
Lõpuks ometi üks tulemus, mis vastab ka mängu käigule...

SDK
08.07.04, 03:13
said ära öelda :kaval:

mg
20.07.04, 16:31
aa nüüd küsin ka siin, et kas keegi torpeedo ja cska mängu peale minu nägi.
tahaks lihtsalt teada millest stepanov mängu vaheajal intervius rääkis(mul näitas seda mängu ilma hääleta, aga pilt oli seekord isegi värviline)

Noonik
20.07.04, 19:25
Originally posted by mg

tahaks lihtsalt teada millest stepanov mängu vaheajal intervius rääkis(mul näitas seda mängu ilma hääleta, aga pilt oli seekord isegi värviline)

Ta rääkis niisama ... mängu taktikast ja vahetustest jne.
Ma panin tähele, et Stepanov ei räägi päris puhtal vene keelt. Tal pisike eesti aktsent juures :)

Amadeus
20.07.04, 21:32
Originally posted by Noonik

Originally posted by mg

Ta rääkis niisama ... mängu taktikast ja vahetustest jne.
Ma panin tähele, et Stepanov ei räägi päris puhtal vene keelt. Tal pisike eesti aktsent juures :)

Loomulik ju ka, pool elu eestlaste keskel sebinud (Floras) või suisa inglise keeles suhelnud (Pijpers, Thordarsson).

rauno
26.07.04, 13:03
eile siis sai Torpedo võõrsil Saturniga mängides raske viig 1:1.
sai mängu vaadatud rtr planeta pealt,torpedol jäi ikka õnnest palju puudu.paar korda posti ja paar korda latti.Stjopa mängis terve mängu ja Opi mängis terve teise poolaja.Vahetus oli õige treeneri poolt sest Opi oli panovist ikka tublisti parem st aktiivsem eile,saturni kaitsjad liiga pikad on torpedo esiründaja jaoks;)
Stjopa mängis oma tavapärast mängu,st hästi kui millegi väga erilisega silma ei paistnud.Opi mängis aktiivselt ja esimestel minutitel oli võimalus värav lüüa kui saturni väravaht sai napilt varbad pallile vahele ja oh õnnetust ei põrkand pall mitte väravasse vaid posti:(
ka ülejäänud aja oli opi aktiivne ja kui palli sai tegi kas hea söödu või teenis vastastelt vea ohtlikest kohtadest.ehk saab ta edaspidi rohkem mänguaeg,45 mängida parem ikka kui 15:)

Noonik
26.07.04, 14:02
Arvestades Opi eilset mängu ja Panovi halba vormi võib isegi juhtuda, et Petrenko saadab järgmises kohtumises Operi algkoosseisus platsile.
Tegelikult ... Algkoosseisus võiks järgmine kord platsile minna Oper ja Panov.
Ma ei näe põhjust, miks peaks treener Lebedenkot soosima. Ta ju ei tee midagi eriti. Kui saab palli, siis isetseb :kurb3:

rauno
26.07.04, 15:34
saturniga mängides oli lebedenko siiski parem kui panov mu arust.mitte palju.opi oli neist mõlemast parem,kui ta veel tippvormi suudaks tõusta :)

clever
28.07.04, 00:46
Ma panustaks ikkagi selle peale, et Oper-Lebedenko võiks olla ründepaar, aga eks näeb. Panov tundub küll, et on selleks korraks väravatelöömise lõpetand.

Kas keegi kuskile selle skandaalse mitteloetud Operi värava kah üles on riputanud, tahaks näha.

vertex
28.07.04, 18:31
http://gol.mkafisha.ru/2004/saturn_torpedo4.zip

Noonik
31.07.04, 18:06
Nagu ma lootsingi ... Oper on algrivistuses ja Panov varumeestes.

Täiendus:
Oper lõi värava!!! 1-0 :)

Täiendus #2:
Torpedo võitis 2-0
Lõpuminutitel jõudis Opi teha paar tõsist lööki.
Üks läks mööda väravast ja teine lendas latti.
Ahjaa ... Opi mängis kõik 92 minutit :)

runno
10.08.04, 14:59
kõigil huvilistel soovitan täna külastada Hiiupubi
T.10.08 17.00 TORPEDO - DYNAMO BRJANSK (Venemaa karika 1/16 finaal)

Arx07
11.08.04, 10:36
Originally posted by runno

kuda mäng oli sis?

sicmic
11.08.04, 13:12
Originally posted by Arx07

Originally posted by runno

kuda mäng oli sis?

Kui tulemust soovid, siis vajuta siia (http://www.fcflora.ee/index.php?idb=uudised&selected=f50b56625cf90d9ceb5 22a796652d40a) või siit (http://www.soccernet.ee/news.php?id=7131). Vahet muidu pole, aga teise lingi puhul selgub kommentaaridest, et Oper sai kirja väravasöödu. Ilmselt vahetati kohe pärast seda välja siis...

clever
20.09.04, 14:03
Täna ju Zenit - Torpedo mäng? Kas kuskil pubis kah näeb Tallinnas?:kaval:

ROOTSI KUNN
20.09.04, 18:53
Algselt postitas clever

Täna ju Zenit - Torpedo mäng? Kas kuskil pubis kah näeb Tallinnas?:kaval:

Mingi venelaste kanal Sport kannab seda üle aga pole aimugi ,kas seda üldse Eestis näeb.:deemon:

norsk
20.09.04, 20:17
Hea uudis on aga see, et Stjopa on algkooseisus platsil. :)

SDK
20.09.04, 20:45
Algselt postitas norsk

Hea uudis on aga see, et Stjopa on algkooseisus platsil. :)

no shit! mis trikiga huvitav?

priity
20.09.04, 20:48
Stepanov pole platsil. Hoopis Oper. Eks need eestlased on kõik ühte nägu ja tegu, ega neil vahet tee :)
Nüüd Sport-Ekspress ka oma vea ära parandanud.

norsk
20.09.04, 20:53
Jah, just Sport-Expressist ma selle stjopa nime oma suureks imestuseks avastasin.

SDK
20.09.04, 21:43
poisid jäid vist hetkeks magama... :D nelja minutiga lasta 3 kolli tagasi lüüa...

Amadeus
21.09.04, 11:52
Algselt postitas norsk

Jah, just Sport-Expressist ma selle stjopa nime oma suureks imestuseks avastasin.

sportnetis ütles ka et stjopa mängis terve mängu ja Oper ei pääsend sisse???

ROOTSI KUNN
29.09.04, 12:11
Väga vähe on viimasel ajal juttu olnud Opist ja kahjuks on põhjus selles ,et mees teeb Torpeedos ilmselt vähikäiku.:doh: Kas ta sel hooajal üldse on väravaid löönud? Mina küll ei mäleta . Aga see on halb ,sest ründalale on väravalöömine justkui doping. Ja ka eelnenud koondise mängus oli seda näha,et Andresel ei olnud õiget minekut. Torpeedo klubivanker veereb samuti praegu kolinal allamäge. Kõik mäletavad veel Aalborgi päevi ,kus mees oli ika klubis täielik äss ja lemmik.Ja mis põhiline lõi väravaid. Minu meelest oli Moskvasse minek ikkagi vale otsus .Ehk oleks pidanud rohkem asju kaaluma. Positiivset leian vaid niipalju ,et ilmselt täna temale sai ka Stjopa sinna kergemini ja viimastes voorudes on Andres vähemalt mängidagi saanud.

Amadeus
29.09.04, 12:54
Loodaks jah , et ta saab kiiresti oma jalad kõik valgeks. muidugi tundub ka et oper teeb rohkem musta tööd ja tekitab võimalusi teistele. ega tea ju mis ülesanded talle on treeneri poolt antud.

Jux
01.10.04, 10:55
Olgu suusoojaks öeldud, et laupäeval kell 15.00 vahendab RTR Planeta otseülekannet Moskva klubide Spartaki ja Torpedo derbist. Loodetavasti Opi näitab Läti kiluvargast treeneri pundile koha kätte :P

clever
02.10.04, 15:46
No ma küll ei ütleks, et Oper Torpedos vähikäiku teeb. Enne lennukaid seisukohti võiks end asjadega kurssi viia.
RootsiKunn, kus su silmad olid viimases koondise mängus, et sinu arvates Oper seal halvasti mängis. Tuletan sulle meelde,et SLOLeht pidas teda mängu parimaks ja soccerneti hääletuses oli ta 2.kohal. MInu arvates tegi ta vägagi särava mängu ja kõik ohtlikud olukorrad ning parimad väravaalused söödud tulid Operilt.
Täna on spartaki mäng ja vaatame, mis ta seal platsil teeb, kuskilt käis läbi info,et Oper peaks põhis olema. Isiklikult arvan küll, et kuigi Oper on Moskvas vähe mänguaega saanud,on ta tehniliselt oskused märgatavalt paranenud.

budu
02.10.04, 17:56
torpedol siis tänasest mängust võit spartaki üle 2-1.oskab operi kohta keegi midagist öelda.

Jaak
02.10.04, 18:03
Algselt postitas budulojus

torpedol siis tänasest mängust võit spartaki üle 2-1.oskab operi kohta keegi midagist öelda.

Torpedo alustas ühe ründajaga,kelleks oli Panov. Opi tuli siis 65.minutil, teenis penalti ( mida ei realiseeritud). Rohkem võimalusi ei tekkinud,kuigi oli üsna aktiivne.

zaz
02.10.04, 18:17
Oper oli päris hea, kuigi sai veidi vähe palli:doh: Väravad lõid siis 2 Semšov ja Aleinitšev(pen), Opi teenitud pendla lõi vastu väravavahti Budõlin.

Mängu juures häiris aga see, et Vene kohtunikud pole midagi kuulnud passiivsest suluseisust, mitu head olukorda Torpedol läks selle nahka:eiei:

Epic
02.10.04, 18:19
Algselt postitas zaz

Opi teenitud pendla lõi vastu väravavahti Budõlin.

Dmitri või Aleksei? :)

Opi on tubli! :õnnelik:

ethan
02.10.04, 20:48
Vaatan ja imestan, kuidas Oper nõuab pidevalt palli, aga mitte ei saa seda. Samas ei mängita ka kordagi pikka passi, vaid antakse madalad crossinguid kasti äärelt, mis tähendab, et kaitse on juba kokku tõmbunud, kuid mitte kordagi sügavalt, kui kaitse on lahtiharutatud, ning Operile kiiruse peale võiks sööta. Samuti ootas Opi mitu korda palli keskelt kaitsjast üle või kaitsja kõrvale Opi vastuvõtujalale, kuid mida ei tule seda ei tule. Isegi vaatasin ja ei suutnud uskuda, kuidas Torpedo keskväli (vist eriti Budõlin) rikkus mitu olukorda ära, kui saanuks kerge kaarpalliga Operi väravahiga üks-ühele mängida. Ja üldse, Torpedo ääred on nii aeglased ja tühised, et see meeskond ei saagi Euroopas edu saavutada, Venemaa liiga on aga selline kohalike haip olnud aastaid, et mõni ime, et Vene jalgpall sellises seisus on.

Panov oleks 1. poolajal punase pidanud saama vastase löömise eest!

SDK
04.10.04, 00:04
suht masendav oli vaadata jah, kuidas Opi mööda platsi käsi püsti ringi jookseb aga söötu ei tule...:( ei tea, kas meeskonnakaaslased ei usalda või mis. mingist pikast söödust ette Opile kiiruse peale ei maksa jah rääkidagi...
aga muidu oli Torpedolt päris kobe mäng. Semšov oli väga hea.

jansa
23.10.04, 12:51
..Andres-poiss saab täna igatahes harjutada Krasnodari staadionil väravate löömist, ettevalmistudes 17. novembriks, kohtudes täna Torpedo särgis Krasnodari Kubaniga.
Juhul muidugi ta väljakule lastakse;)

Aramis
23.10.04, 17:21
Eks ikka lastakse. Ja ega tal kaua selle väravaga aega ei läinud:

20\' Kuban Krasnodar [1 - 1] Torpedo Moscow

9\' [0 - 1] Oper

lume
23.10.04, 17:21
Paistab et Krasnodari väljak sobib Operile,9.minutil viis ta Torpedo 1-0 juhtima,hetkel seis 1-1.

Drogba
23.10.04, 17:37
torpeedo juhib 2:1 värav semsohv

bomb
24.10.04, 18:29
Noh Piiroja oleks suurendanud eestlaste koloonia aga Sl õhtulehe andmetel jäi see kahjuks ära Piiroja soovil.

Jaak
24.10.04, 18:42
Algselt postitas bomb

Noh Piiroja oleks suurendanud eestlaste koloonia aga Sl õhtulehe andmetel jäi see kahjuks ära Piiroja soovil.

Sama juttu räägib ka Gazeta.ru, et Piiroja eelistas Fredrikstadt`i.

clever
25.10.04, 21:31
No väga raske oleks Piirojal olnud Torpedo pakkumist eelistada, sest esiteks rääkis ta mingi aeg tagasi suurelt sellest, kuidas Venemaale ta eluski mängima ei lähe :D ja teiseks kui sa oled ikka juba kuskil klubis, kus põhimõtteliselt läheb hästi ja oled rahul, siis milleks tõmmelda tundmatusse. Õige valiku tegi Raio.

malagar
25.10.04, 23:11
Muidugi õieg valiku - nagu jutust selgus arvestas poiss oma kutsaga ,et Moskva peldikus pole vaesekest kuskil jalutada , koeraomanikuna mõistan sellist põhjust täiesti

marcello
25.10.04, 23:13
Moskva solgiaugust poleks isegi nii hea kalamees kui Raio ka mõmmigi saanud.Õige otsus Raio poolt

tkkt
28.10.04, 17:23
hea, et ta sinna ei läinud

Karla
21.11.04, 17:13
Stepanov on selle aasta Eesti parim jalgpallur

seve
16.12.04, 16:43
Venemaa pressis pajatab FK Torpedo direktorite nõukogu eesistuja (krt on nimetus!) Aljošin Premiershipi klubi huvist Operi vastu. Võimaliku kosilase kohta on kahjuks vaikus. Aga jaanuarikuine transfer Inglismaale oleks päris vägev samm.
Huvitav, kes Operi agent on ning kellega ta briti klubidest on semminud?

ertz
16.12.04, 17:34
Algselt postitas seve
Aga jaanuarikuine transfer Inglismaale oleks päris vägev samm.

yeah! in your bra :doh:

Epic
16.12.04, 18:17
Liverpoolil oleks ju mõnd ründajat vaja :)

ertz
16.12.04, 18:18
Algselt postitas Epic

Liverpoolil oleks ju mõnd ründajat vaja :)

jaa! pekki see moro, ta ju cup-tied, parem opi \'puuli kolle taguma!

Epic
17.12.04, 11:35
Moskva Torpedo president Vladimir Aljošin kinnitas, et klubi ründajast Andres Operist on huvitatud üks Inglismaa kõrgliiga meeskond, vahendab SL Õhtuleht.

„Meie mängijate suhtes tekkinud tähelepanu tõestab, et oleme õigel teel,” sõnas Aljošin ajalehele Sport-Ekspress antud intervjuus. „Paljud klubid tahavad Semšovi. Suur huvi valitseb Bugajevi ja Zõrjanovi vastu. /.../ Borodini jälgib Itaalia Serie A, Operit Inglismaa kõrgliiga meeskond. /.../ Kui pakutakse head hinda ja väärilisi tingimusi, arutame neid küsimusi. Oluline on ühendada mängija ja klubi huvid.”

Teatavasti avaneb Inglismaa kõrgliigas üleminekuaken juba uue aasta alguses, kuid Oper pole senini võimalikust klubivahetusest midagi kuulnud.

„Kuulsin, et ta oli seal midagi rääkinud, aga lugeda pole jõudnud,” kommenteeris Eestis puhkav Oper SL Õhtulehele. „Ei oska kuidagi kommenteerida. Esimest korda kuulen.”

„Ma pole puhkuse tõttu klubiinimestega tükk aega suhelnud,” lisas eestlane. „Aga nad peaksid mu telefoni teadma - on midagi tähtsat öelda, küllap võtavad ühendust. Ise ma küll ei hakka selle artikli pärast rabelema.”

„Kui veel Eestis mängisin, lasin end igasugustest spekulatsioonidest palju rohkem häirida,” jätkas Oper. „Oli ju toona kah palju oletusi, aga praegu väga ei eruta. Tean, et ses maailmas võivad asjad tekkida ja muutuda uskumatult kiiresti. Pööran tähelepanu alles siis, kui toimub midagi konkreetset.”

„Mulle tundub, et ta bluffis,” kommenteeris Operi Taanist Venemaale vahendanud agent Tarmo Lehiste. „Või on ta käsutuses väga saladuslikke andmeid. Igatahes pole Torpedost kuidagi vihjatud, et nad kavatseks Andresest loobuda.”

„Minuga ollakse rahul, aga oodatakse veel enamat,” tunnistas Oper, kelle leping Moskva klubiga lõpeb tuleva hooaja lõpus. „Müümisest pole keegi midagi kõssanud. Hooaja lõppedes kiitis treener teiste ees üksikuid mängijaid, kuulusin nende hulka.”

Ch1ller666
17.12.04, 13:20
Oper Manusse :lahe:

ertz
17.12.04, 13:39
Algselt postitas Ch1ller666

Rooney, Smith, van Vistelrooij, Saha, Oper - pljääääääd! :doh:

Ch1ller666
17.12.04, 13:49
Algselt postitas erts

Algselt postitas Ch1ller666

Rooney, Smith, van Vistelrooij, Saha, Oper - pljääääääd! :doh:

tore ju oleks :P

Amadeus
04.01.05, 19:42
Estfootball.ee kirjutab et eelolevasse Torpeedo laagrisse on kutsutud ka Vitali Gussev Tartu Merkuurist. Olla neile viimasest u21 mängust Venemaaga silma jäänud. Algselt olevat juttu olnud Lindpere vaatamisest aga nüüd pole sellest enam juttu tehtud.

Robinho
04.01.05, 21:18
Algselt postitas Amadeus

Estfootball.ee kirjutab et eelolevasse Torpeedo laagrisse on kutsutud ka Vitali Gussev Tartu Merkuurist. Olla neile viimasest u21 mängust Venemaaga silma jäänud. Algselt olevat juttu olnud Lindpere vaatamisest aga nüüd pole sellest enam juttu tehtud.
Gussevi minekuga kaotaks palju Merkuur. Olles isekas tahaks teda ikkagi Merkuuris veel aastakese näha, et aidata Merkuuri kõrgemate kohtade poole. Samas mehele endale oleks Torpedo juba suur edasiminek.

Jaak
04.01.05, 22:55
Algselt postitas Amadeus

spekulatsioon ka venemaa saidil listitud:

http://football.kulichki.net/transfers/index.htm

marcello
04.01.05, 22:58
Algselt postitas Jaak

Algselt postitas Amadeus

spekulatsioon ka venemaa saidil listitud:

Costinha?
Tommasi?

Kusjuures italjaano siis kuulsasse terekisse?Päris lõbus oleks kui nii läheks

tkkt
05.01.05, 03:39
utoopia täielik:D
ma mõtlesin alguses, et loen valesti:P

Vaatasin, et Tereki plaanid olid üldse kuidagi suurejoonelised, vähemalt huvitatud mängijate poolest:)

raido
05.01.05, 13:32
Venemaa liigas mängib viimasel ajal üha eksootilisemaid mängijaid. Zenit alles sõlmis lepingu esimese Norralasega Vene liigas ning sellisel klubil nagu Rubin Kaasan õnnestus saada Premier Leagues mänginud Belglane Cedric Roussel.
Eelmisel aastal õnnestus ju Lokomotiivil hankida oma ridadesse väga tunnustatud Brasiillane Lima AS Romast, rääkimata Wagner Love\'st CSKA\'s.
Eestlastel on igati kasulik sellises seltskonnas mängida.

Ramm
05.01.05, 13:56
Läinud aastal Tartu JK Merkuuri rivistuses mänginud ründaja Vitali Gussev on sõlminud lepingu Venemaa meistrisarja klubi Moskva Torpeedoga, teatab Sport-Ekspress. Gussev on Torpeedos juba kolmas Eesti jalgpallur, enne teda mängisid seal Andres Oper ja Andrei Stepanov.

Amadeus
05.01.05, 13:58
Algselt postitas Ramm

Läinud aastal Tartu JK Merkuuri rivistuses mänginud ründaja Vitali Gussev on sõlminud lepingu Venemaa meistrisarja klubi Moskva Torpeedoga, teatab Sport-Ekspress. Gussev on Torpeedos juba kolmas Eesti jalgpallur, enne teda mängisid seal Andres Oper ja Andrei Stepanov.

Ja ongi nii või? See on küll hea uudis. Vähemalt Gussevile kindlasti. Loodetavasti ta ikka suudab ennast väljakule kah mängida.

Jaak
05.01.05, 14:32
Algselt postitas Amadeus

Algselt postitas Ramm

Ja ongi nii või? See on küll hea uudis. Vähemalt Gussevile kindlasti. Loodetavasti ta ikka suudab ennast väljakule kah mängida.

sport-express is päris nii ei kirjuta...

http://news.sport-express.ru/online/rubr/rubr0001.shtml

raido
05.01.05, 15:24
Algselt postitas Jaak

Algselt postitas Amadeus

Algselt postitas Ramm

sport-express is päris nii ei kirjuta...

http://news.sport-express.ru/online/rubr/rubr0001.shtml
Täpselt!
Iga soccerneti artiklit ei tasu kohe uskuda!

Martin
05.01.05, 15:33
Täpsemalt vist küll Sportneti, kust Soccernet võttis.

Amadeus
05.01.05, 16:20
Neil ilmselt ei ole seal ühtegi vene keele oskajat, sellest ka näpukad ...

raido
05.01.05, 18:03
Algselt postitas Martin

Ja niimoodi te siis \'laenategi\' teiste portaalide uudiseid. Ei pane isegi linki, kust uudis on võetud.

Martin
05.01.05, 18:27
Algselt postitas raido

Algselt postitas Martin

Ja niimoodi te siis \'laenategi\' teiste portaalide uudiseid. Ei pane isegi linki, kust uudis on võetud.

Kas \"te\" on kogu Soccerneti ühisvastutus või keegi konkreetne?

raido
05.01.05, 18:51
Ei midagi isiklikku.

Kuidas selle Gusseviga jäi siis? Sõlmis lepingu või on lihtsalt seal valmistumas hooajaks?

tkkt
06.01.05, 16:50
Sport-express teatab, et Torpedo Türgi-laagrisse oodatakse Eesti kaitsjat, kelle nime samas ei teatata.

Martin
06.01.05, 16:55
Algselt postitas Roosaelevant

Sport-express teatab, et Torpedo Türgi-laagrisse oodatakse Eesti kaitsjat, kelle nime samas ei teatata.

Vitali Gussev siirdus testimisele Venemaale (http://www.postimees.ee/060105/tartu_postimees/sport/154333.php)

tkkt
06.01.05, 16:59
Algselt postitas Martin

kaitsjat

Vitali Gussev siirdus testimisele Venemaale (http://www.postimees.ee/060105/tartu_postimees/sport/154333.php)

:sega4:

Martin
06.01.05, 17:04
Vale postitus lihtsalt. Eelmist olnuks vaja tsiteerida.

marcello
06.01.05, 20:47
Jääger olevat treeninud koos Jaroslavliga slovakkias aga keda siis eesti kaitsjatest Torpeedosse oodatakse?Allas?
Flora kukub see aasta esiliigasse:P

raido
07.01.05, 13:30
Pohlak veel mainis, et ehk isegi kaks mängijat lahkuvad. Vihjas siin Zahovaikole vist.

Sir. Nuutu
07.01.05, 14:46
vaevalt,et zlaavale,pigem lindperele.

rauno
07.01.05, 16:16
Algselt postitas raido

.
Eelmisel aastal õnnestus ju Lokomotiivil hankida oma ridadesse väga tunnustatud Brasiillane Lima AS Romast, rääkimata Wagner Love\'st CSKA\'s.
Eestlastel on igati kasulik sellises seltskonnas mängida.

allikas sport.etv.ee

Love lahkub külma tõttu Moskva CSKA-st
07.01.2005

Jalgpalliklubi Moskva CSKA brasiillasest ründaja Vagner Love kinnitas, et lahkub Venemaa tippklubist ning liitub Brasiilia meistrivõistlustel osaleva Corinthiansega.

„Venemaale naasmine on välistatud,” lausus Love. „Mul on külmast kõrini ning ma ei soovi, et mu kahekuine poeg peaks Venemaa talves kannatama.”

CSKA-ga sõlmitud nelja-aastasest lepingust vaid aasta täitnud Love lisas, et ta soovib mängida klubis, kus tal on võimalus silma jääda ka Brasiilia koondise peatreenerile Carlos Alberto Parreirale.

20-aastane Love alustas karjääri Corinthianse igipõlise rivaali Palmeirase värvides.

„Löön Palmeirase vastu väravaid ning tähistan neid,” sõnas Love. „Olen professionaal mitte reetur.”

Seotud rubriik: Jalgpall

sry väike off-topic

3rk1
07.01.05, 18:27
Slava võiks ära minna jah. Kuskile kaugele. Mongooliasse näiteks.

Sir. Nuutu
07.01.05, 23:15
kaugemale,nimodi,et tast ei kuule kah..
džunglisse,dšungli jalgpalli mängima,kui selline asi on olemas..

ertz
10.01.05, 13:49
vaata aga vaata venkusid, üha hangivad võõramaiseid mängijaid (http://www.eurosport.com/home/pages/v4/l0/s22/e7600/sport_lng0_spo22_evt7600_sto673581.shtml) juurde.. dünamo siis nüüd portugallaste klubi.

Jaak
10.01.05, 17:09
Algselt postitas marcello

Jääger olevat treeninud koos Jaroslavliga slovakkias aga keda siis eesti kaitsjatest Torpeedosse oodatakse?Allas?
Flora kukub see aasta esiliigasse:P

see salapärane Eesti kaitsja kellest räägiti tundub ikkagi Enar olevat:

ertz
10.01.05, 17:51
kurat ma näen ainult hästi palju küsimärke seal lingil :)

Jaak
10.01.05, 17:54
Algselt postitas erts

kurat ma näen ainult hästi palju küsimärke seal lingil :)

view-encoding-cyrillic windows ehk läheb paremaks.

tkkt
10.01.05, 18:57
Mis iseenesest on väga hea uudis. Mina olen Enari suur fänn. Kutt on nii noor ja rämedalt kindel, loodaks vaid, et ta saab Eestist minema. Nagu Hiddink olevat öelnud, et oleks ta 10 cm pikem võtaks kohe ära! Ei igatahes väga kõva oleks kui ta minema saaks. Aga torpeedo juures hakkab mind painama veits, et kus ta mängima hakkab kas siis paremal äärel?:oih: (juhul kui ta saab sinna) Keskel ju olemas ju stjopa ja see venekoondislane kelle nimi ei tule praegu meelde(bugajev või midagi). Igaljuhul kui ta keskel suudaks enast põhisse murda oleks väga kaif aga loodame, et mitte stjopa kohapeale:D

räim
10.01.05, 23:00
Keskel ju olemas ju stjopa ja see venekoondislane kelle nimi ei tule praegu meelde(bugajev või midagi

just just, bugajev ta oli aga kas mitte ei pidand ta torpeedost kusagile mujale siirduma

Martin
10.01.05, 23:10
Enari koht ongi kuskil äärel. Keskele ta ei sobi.

tkkt
11.01.05, 00:44
Algselt postitas Martin

Kasvu poolest kyll(nagu sinagi) aga kas sa julged väita, et ta on seal sitasti mänginud?

Martin
11.01.05, 00:46

Algselt postitas Martin
Kasvu poolest kyll(nagu sinagi) aga kas sa julged väita, et ta on seal sitasti mänginud?
Minu kõrval on ta jumbu :) Isegi see ütleb nii mõndagi. Ja ta on seal halvasti mänginud kah. Eesti tasemel suudab ehk, kuid mitte rahvusvahelisel.

tkkt
11.01.05, 00:51
Algselt postitas Martin

Algselt postitas Martin
Minu kõrval on ta jumbu :) Isegi see ütleb nii mõndagi. Ja ta on seal halvasti mänginud kah. Eesti tasemel suudab ehk, kuid mitte rahvusvahelisel.

mhh... minu arust on ta olnud koondise mängudes ikka päris hea! Ainuke asi, et jah kui ta kokku peaks sattuma Kolleriga oleks vist ta tuju rikutud.

Jaan
11.01.05, 03:34
Algselt postitas räim

just just, bugajev ta oli aga kas mitte ei pidand ta torpeedost kusagile mujale siirduma

Läkski juba Lokomotiivi.

Amadeus
11.01.05, 11:25
Torpeedo on varsti ikka tõsine eestlaste klubi. muudkui lähevad sinna ükshaaval. eks praegu ole veidi vara rääkida , aga kaks meest on seal ja veel kaks testivad.

Jääger on keskkaitsja koha peale natuke lühike küll jah. Mõnes mõttes olekski tore kui ta saaks seal ümberkasvatuse äärekaitsjaks, siis on meil Allase kohale ka mingi konkurents olemas, või peaks ütlema, et Allas ise pakuks siis Jäägerile konkurentsi.

jorss
16.01.05, 22:33
torpedo avalikustas oma türgi laagrisse sõitvad nimed. gussev lasti koju. nimekirjas pole ka enarit.

ROOTSI KUNN
17.01.05, 02:00
Algselt postitas jorss

torpedo avalikustas oma türgi laagrisse sõitvad nimed. gussev lasti koju. nimekirjas pole ka enarit.

Merkuurile olevat see kuuldavasti kehv uudis nad väga lootsid ,et Gusev loosi läheb ja nad majanduslikult järjele aitab. Üldiselt kahju aga loodame ,et tuleb veel võimalusi. Gussev meeldis mulle eelmisel hooajal Merkuuri meestest kõige rohkem aga eks ta tahab ka head palka. Rootsis oli kindlasti majanduslikult kasulikum ,kui praegu Tartus.

Sir. Nuutu
17.01.05, 12:54
Hea,et Enar Torpeedosse ei läinud.
Pimeg sooviks teda kuskil Taanis või Hollandis näha.
Ühesõnaga kuskil kus jääks rohkem silma.
Ehk,kui Pijpers kuskil tööd saab,võtab siit paar poissi kaasa.

raviaa
17.01.05, 13:27
Algselt postitas jannu

Peale Pohlakuga ragistamist ei taha Pijpers ilmselt Flora mängijatest midagi kuulda.

Jaak
17.01.05, 14:18
Algselt postitas jannu

Enar läks ju!
Täna olevat Türki lennanud!

Amadeus
17.01.05, 14:29
Flora kodukas väidab jah, et läks ikka kah kaasa.

etsajo
17.01.05, 16:02
Algselt postitas raviaa

Algselt postitas jannu

Peale Pohlakuga ragistamist ei taha Pijpers ilmselt Flora mängijatest midagi kuulda.

Mis see pohlak siia puutub:kaval: Minu teada olid tal mängijatega väga soojad suhted:P

PraS
17.01.05, 16:21
Algselt postitas etsajo

Algselt postitas raviaa

Algselt postitas jannu

Mis see pohlak siia puutub:kaval: Minu teada olid tal mängijatega väga soojad suhted:P

Ja nende suhete kaudu üritas ka Arno tulevikku muuta. Aga kes vana asja meelde tuletab......

Jaak
18.01.05, 16:48
estfootball kirjutab, et Enari ostmiseks on põhimõtteliselt kõik kokkulepitud. Vaja on veel peatreeneri \"jah`i\" mis sõltuvat nädalavahetuse treeningmängust Odessaga.

Samuti kirjutatakse seal, et Ratnikoviga ollakse põhimõtteliselt Sofia CSKA`s valmis sõlmima 2 aastast lepingut,kui poiss järgmises treeningmängus korralikult esineb ning med komisjoni läbib.

Ka Rähn olevat lähiajal Sofiasse testidele saabumas.

dreyd
18.01.05, 16:56
kui nüüd Enari asi saaks korda, kas siis sellega on loodud ka pretsedent? Kui ühes välisklubis on korraga 3-eestlast või on omal ajal Soomes ka neid ühes satsis hulgi olnud?

eika
18.01.05, 17:16
Algselt postitas dreyd

kui nüüd Enari asi saaks korda, kas siis sellega on loodud ka pretsedent? Kui ühes välisklubis on korraga 3-eestlast või on omal ajal Soomes ka neid ühes satsis hulgi olnud?
KTP, aasta 1999. Reim, Lindmaa, Arbeiter, Kirs ja ka Rajala said sel hooajal selle meeskonna eest platsile....

gamer
22.01.05, 15:51
Enar oli siis Torpedo II eest terve mängu platsil, Torpedo II võitis Tšitaa Lokomotivi 3-0

Peku
23.01.05, 17:41
flora leht ütleb:
Moskva Torpedo esindusmeeskond pidas laupäeval Türgi treeninglaagri raames esimese kontrollkohtumise, mängides 1:1 viiki Odessa Tšernomoretsiga. Torpedo värava lõi Andres Operi söödust Aleksandr Panov. Oper alustas algkoosseisus ja vahetati välja teisel poolajal.

mis nüüd siis enariga saab? :oih: temast pole nagu sõnagi

Karla
23.01.05, 17:49
Algselt postitas Peku

flora leht ütleb:
Moskva Torpedo esindusmeeskond pidas laupäeval Türgi treeninglaagri raames esimese kontrollkohtumise, mängides 1:1 viiki Odessa Tšernomoretsiga. Torpedo värava lõi Andres Operi söödust Aleksandr Panov. Oper alustas algkoosseisus ja vahetati välja teisel poolajal.

mis nüüd siis enariga saab? :oih: temast pole nagu sõnagi

Enar mängis torpedo teise koosseisu eest.

lennat
25.01.05, 13:36
Täna mängivad Moskva Torpedo ja Minski MTZ - RIPO kahe koosseisuga kell 13:00 ja 15:30 Moskva aja järgi Belekis kontrollmänge. Poolakast kaitsja Marcin Adamski Viini Rapid saadeti minema, Enar Jääger on ilusti oma kohta hoidnud. Ülemineku kohta ei julge veel kinnitust anda.

Esimene mäng on lõppenud 6:1 (2:1) Torpedo kasuks! Jääger mängis terve mängu.
Torpedo koosseis oli selline: Borodin, Budõlin (II poolaja keskpaigast Brõlov), Jolovic, Samuševas, Jääger, Filimonov, Falkovski, Ossipov (46.Komarovski), Tšernogajev, Radu, Nikolajev.
Väravad lõid: Radu 1:0, ? 1:1, Budõlin 2:1. Teisel poolajal Komarovski - 2, Nikolajev -1 ja Brõlov - 1.

Karla
25.01.05, 16:40
Torpedo-Minski MTZ - RIPO 6:1 (2:1)
enar mängis terve mängu

Wingback
25.01.05, 16:51
Algselt postitas lennat

Karla vajad prille ? :kulm:

Martin
25.01.05, 16:58
Algselt postitas -Marko-

Algselt postitas lennat

Karla vajab postitusi.

Kus Oper oli?

Aff
25.01.05, 17:31
Ons kellegil teada ka, mis positsiooni ta mängis? (taga keskel või ääres?)

Karla
25.01.05, 17:45
Algselt postitas -Marko-

Algselt postitas lennat

ei vaja.ma ei pannud tähele et ta oli oma postitust muutnud.

lennat
25.01.05, 18:01
Teine mäng lõppes 3:1 (1:0). Andres Oper lõi Panfjorovi hea söödu võrku. Nii sündis esimene värav. Peale vaheaega lõid minskilased 1:1. Seejärel vahetasid torpeedod aga välja nii Operi kui Panfjorovi, aga väravad lõid Panov ja Zõrjanov, kelledele assisteerisid vastavalt Budõlin ja Volkov. Stjopa mängis omal kohal terve mängu.
Koosseis: Kabanov (46.Abajev), Panfjorov (Budõlin), Kudinov, Stepanov, Dantša, Volkov, Kormiltsev, Zõrjanov, Semšov, Panov, Oper (Ossipov).

ertz
25.01.05, 18:07
Algselt postitas Karla

oper mängis põhimeeskonnas.

Torpedo-Minski MTZ - RIPO 3-1

oper lõi värava ja stepanov mängis terve mängu

oot. jälle ei pannud eelmist postitust tähele ve???

Karla
25.01.05, 18:11
Algselt postitas erts

Algselt postitas Karla

vaata mis kell lennat tegi postituse.lennat tegi 17.01 mina 17.02.mina ei teadnud et ta minuga samal ajal postitab.

ertz
25.01.05, 18:37
Algselt postitas Karla

Algselt postitas erts

Algselt postitas Karla

vaata mis kell lennat tegi postituse.lennat tegi 17.01 mina 17.02.mina ei teadnud et ta minuga samal ajal postitab.

siis mõistlik inimene kustutaks kohe oma ÜLELIIGSE postituse ära ju.

Noonik
25.01.05, 20:46
Torpedolased hakkavad siis uuest hooajast uuendatud vormi kandma.
Tüübid on firma vahetanud Umbro vastu kah.
Pilt on Torpedo.ru foorumi lehel - keda huvitab

Amadeus
27.01.05, 11:38
Torpeedo sõlmis lepingu endise Moskva kaitsjaga , 19 aastase Dmitri Kudinoviga. Huvitav kas see ka kuidagi Enari positsiooni kõigutab

ugla
28.01.05, 11:51
Tänases Sport-Expressis pikem lugu eestlastest Vene liigas. Küsimustele vastavad Viikmäe , Oper , Pareiko , Terja , Stjopa ja Jääger. Link. (http://www.sport-express.ru/art.shtml?98424)

Jyrka
28.01.05, 15:37
Ega keegi tõlkida ei viitsi?

Amadeus
28.01.05, 15:45
Algselt postitas Jyrka

Ega keegi tõlkida ei viitsi?

tuleb tõlgituna varsti

Karla
28.01.05, 19:03
täna pidasid torpedo esimene ja teine meeskond treeningmänge.
hommkul mängis torpedo teine meeskond FK Vojvodinaga ja võitis 1-0.
enar mängis esimesel poolajal.

pärastpoole mängisid torpedo esimene meeskond,kes võitis fc baselit 4-2.
torpedo poolet lõid mõlemad panov ja semsov kaks väravat

päris korralik tulemus torpedo poolt.tegelt seda tulemust ei tasu väga tähtsaks lugeda,sest tegu oli ju ikka treeningmänguga.
:)

Epic
28.01.05, 20:03
http://www.soccernet.ee/news.php?id=8135

Vene päevaleht Sport Ekspress viibis Venemaa kõrgliiga klubide Jaroslavli Šinniku ja Moskva Torpeedo peatuspaigus ning esitas kuus küsimust kuuele Eesti koondislasele, kes valmistuvad hooajaks neis meeskondades.

1. Neli aastat tagasi ei olnud Venemaa liigas mitte ainsatki eestlast, praegu on aga kahe klubi laagris korraga kuus Eesti koondise mängijat. Millega seletate sellist muutust?

Kristen Viikmäe: Me oleme viimasel ajal päris hästi mänginud. Koondisel on oma stiil, väikesed edusammud. See aitab ka palluritel tööd leida. Koondis on sundinud ka suurte jalgpalliriikide meeskondi endaga tõsiselt arvestama. Loomulikult sundis see kõiki huvi tundma, kes seal siis mängivad..

Andres Oper: Minu arvates polnud Eesti ja Venemaa vahel lihtsalt mingeid kontakte. Teie ei teadnud meie jalgpallist eriti midagi ning Eesti pallurid ei saanud ju ometi ilma kutseta ise oma teeneid pakkuma tulla. Kõigepealt tuli Pareiko, temal see õnnestus. Seejärel, 2002. aasta alguses suutsime me Vene koondist lüüa sõpruskohtumises ja Venemaa klubid hakkasid ühtäkki Eesti peale hoopis teise pilguga vaatama.

Sergei Pareiko: Kaks välismaist treenerit, kes Eestis töötasid – islandlane Thordarson ja hollandlane Pijpers – korraldasid meie koondise mängu ümber. Nad suutsid palluritele selgeks teha distsipliini vajalikkuse väljakul ning õpetasid meid taktikaliselt mõtlema, pannes meid endasse uskuma. Selle tulemusena tekkisid ka tulemused ning loomulikult ei jäänud see märkamata. Tänapäeva jalgpallis hinnatakse distsiplineeritud kaitsemängijaid, kes on võimelised tegutsema kindlalt, lihtsalt ja efektiivselt. Nõutud on ka ründajad, kes mitte ainult ei ole suunatud väravalöömisele, aga on võimelised ka kaitseliinile pressingut avaldama peale pallikaotust. Meie võtmemängijail on need omadused olemas. Lisaks küsitakse nende eest euroopa mõistes mõistlikku hinda.

Andrei Stepanov: Nõukogude ajal peeti Eestit jalgpallivõõraks maaks. Ilmselt jättis see ka jälje Vene klubide suhtumisse meie riigi palluritesse peale Liidu lagunemist. Olukord muutus aga pärast Operi õnnestunud esinemist Torpeedo koosseisus. Andres aitas kõvasti, sundides Vene klubisid meie mängijatele lähemalt pilku heitma.

Sergei Terehhov: Iseseisvusajaga on meie jalgpalli tase kerkinud, on muutunud mängijate suhtumine. Ütleme nii et, minu põlvkond, kes alustas oma karjääri 90-ndate alguses, ei uskunud, et nad võiks jalgpalliga elatist teenida. Tänaseks on kõik muutunud ning see ei ole jäänud ka märkamatuks. Enamik koondise mängijaid leiavad tööd piiri taga, sealhulgas ka Venemaal.

Enar Jääger: Kust peaksin mina seda teadma? Ma alles tutvun Venemaaga, lootes Torpeedoga lepinguni jõuda.

2. Nõukogude ajal arendati vabariigis aktiivselt korvpalli. On see ka praegu jalgpallist populaarsem?

KV: Tahaks mõelda, et nüüdseks on populaarsem jalgpall, aga hetkel pigem ei ole liidrit – inimestele on ühtemoodi huvitavad mõlemad alad. Kuigi poolehoidjaid on meie klubile viimasel ajal märgatavalt juurde siginenud.

AO: Poolehoid jaguneb võrdselt. Talvel meil jalgpalli ei mängita ja inimesed lülituvad korvpallile ümber. Suvel jälle vastupidi.

SP: Poolehoid jaguneb enam-vähem võrdselt. Tänapäeval on suhtumine jalgpalli vägagi tõsine.

AS: Arvan, et hetkel ei ole kindlat eelistust, kuigi veel lähiminevikus seati kindlasti kõrgemale korvpall. Jalgpallikoolidesse võetakse vastu konkursi alusel, nagu seda alati on tehtud korvpallis. Jalgpall muutub Eestis aina populaarsemaks, kuigi korvpall ei loovuta oma positsiooni kergekäeliselt. Traditsioonid on siiski pikad ning meil on ka maailmatasemel mängumehi.

ST: Ega jalgpall hetkel korvpallile alla küll ei jää. Aga eks ta ole poolehoidjatele paremini teada.

EJ: Need alad on võrdselt populaarsed ja armastatud.

3. Missuguseid tiitleid olete võitnud enne Venemaale saabumist?

KV: Minu saavutused on Eesti medalid ja karikad. Neid on palju. See on tore, aga on tulnud aeg midagi elus muuta.

AO: Kaks või kolm – täpselt ei mäleta – Eesti karikat. Samas kui aus olla, siis need võidud ei pakkunud erilist rõõmu. Seda on tore võita üks kord, aga seejärel on edusammud riigis, kus on vaid kaks tugevat meeskonda, küllaltki tühjad. Veel paaril korral olen tulnud Eesti meistriks. Kuid esimesel korral olin vaid 17-aastane poisike ning osalesin vaid paaris mängus. Nii ei saanudki aru, kas ma võin ennast ikka meistriks pidada taolise tagasihoidliku statistikaga.

SP: Kõik minu saavutused on seotud esitustega Eestis, kus tulin nii meistriks kui ka karikavõitjaks. Meeldiv, aga Venemaa tasemega ei saa seda võrrelda.

AS: Kolmel korral olen olnud Eesti meister, kaks korda olen võitnud Superkarika.

ST: Mul on väga harva möödunud aasta ilma mingi tiitlita. Flora koosseisus olen tulnud kahel korral meistriks ning ühel korral võitnud karika. Norrasse kolides tulin Branniga hõbedale kohalikus meistrisarjas. Soomes Haka meeskonnas tulin korra pronksile ning möödunud hooajal tulime Soome meistriks.

EJ: Mõned korrad olen võitnud Eesti meistrivõistlused ja karika. Nüüd mõtlen juba uutest võitudest uues riigis.

4. Mis moel leidsite tööd Venemaal?

KV: Flora mänedžer Tarmo Lehiste pakkus sõitu Šinniku laagrisse, kus minuga sooviti töö käigus lähemalt tutvuda.

AO: Mängisin Taani liigas Aalborgi ridades ning olin kõigega rahul kuni agent pakkus välja võimaluse Venemaale minna. \"Tahad proovida?\" küsis ta. \"Miks ka mitte,\" vastasin mina ja ei ole seda siiani kahtsema pidanud. Mulle meeldib väga teie liiga ja teie inimesed. Meil näiteks ei naera keegi kui sa, sõnu väänates, püüad vene keelt purssida. Taanis ei lase samasuguses situatsioonis inimesed võimalust käest. Teil see-eest vastupidi toetatakse, öeldakse vajalik sõna ette, ergutatakse.

SP: Kõik juhtus 2001. aasta jaanuaris Türgis. Flora pidas Kaua hotelli väljakul kohtumise Rotoriga ning peale mängu tuli Volgogradi direktor Rohus Shoh, võttis kontaktandmed ja leppis üleminekutingimustes kokku. Veebruaris suundusin juba Hollandisse vene klubi mängijana.

AS: Kõigepealt tõi agent Torpeedosse Operi. Tema kinnitas põhikoosseisus kanda ja hakkas väravaid lööma ning sellega aitas ka minul Torpeedosse saada. Nüüd tõi sama agent siia ka Jäägeri.

ST: Soome klubil Hakal, kus ma viimased hooajad olen mänginud, tekkisid rahalised raskused ja minu lepingu aeg oli ümber saanud. Pärast seda, kui Pareiko oli Šinnikuga kokkuleppele jõudnud, hakati ka minust rääkima. Varsti helistatigi mulle Jaroslavlist ja siia jõudes kirjutasin alla lepingule.

5. Kes Eesti koondislastest veel võiks mängida Venemaa kõrgliigas?

KV: Allas ja Lindpere. Mõlemad on juba ammu valmis võistlema kõrgtasemel. Olen kindel, et Lindpere suudaks ennast mõnda Venemaa klubisse sisse mängida. Tegu on väga tugeva palluriga, keda lihtsalt mingil põhjusel agendid märganud ei ole.

AO: Väravaht Poom ei oleks kindlasti ülearune, kuid hetkel mängib tema Inglismaal. Arvan, et ka Piirojal ei tekiks raskusi Venemaal, kuid temal on leping Norra klubiga. Ausalt öeldes ei tahaks kedagi solvata ettevaatamatute sõnadega.

SP: Meil on selline mängija nagu Konstantin Kolbassenko, kes hiljuti vahetas perekonnanime Nahk\'i vastu. Noortest tõstaks esile Dmitrjevit, Kruglovi, Vassiljevit, kes esinesid Levadia koosseisus Kubok Sodružestvol. Tugeva töö korral heade treenerita käe all on igaüks neist võimeline edasi liikuma.

AS: Arvan, et meie koondislastest võiks veel kolm mängijat Venemaa liigas läbi lüüa. Neile lisaks on Kink, kes mängis poolteist aastat Spartaki all, kuid hetkel ootab oma saatusele lahendust.

ST: Neid on kolm, kuid nimesid ma ei nimetaks. Ei taha soovimatult kedagi solvata.

6. Kuidas teie arvates võiks kulgeda Eesti – Venemaa mäng, mis toimub märtsis Tallinnas? Missugustel koondistel on teie arvates kõige paremad väljavaated alagrupist edasipääsuks?

KV: See saab olema väga raske mäng pehmel ja märjal väljakul. Venemaa on loomulikult favoriit, kuid ka meie püüame punkte napsata. Siiski soovime naabrile valiktsüklis edu.

AO: Mulle meeldiks, kui Saksamaale sõidaksid Portugal ja Venemaa. Meie võime sellest vaid unistada. Selle vaatamata püüame teie meeleolu rikkuda. Sümpaatia sümpaatiaks, aga sport on sport. Püüame Tallinnas näidata ilusat jalgpalli – mängida taktikaliselt küpselt ja omas rütmis. Paar võimalust skoori tegemiseks kindlasti avaneb, tähtis on need ära kasutada. Mäng saab olema ühtmoodi raske mõlemale. Hooaja algus, pehme väljak, palju võitlust – niisugune ta tuleb. Pealegi on teil juba praegu väike eelis. Meie mängime eelnevalt Slovakkiaga ning väsime, kulutades energiat mängus, mis on Venemaale samuti oluline. Luban, et aitame naabrit konkurendiga.

SP: Mäng tuleb võrdne, aga esiplaanile kerkib mängijate valmisolek raskeks heitluseks porisel väljakul. Teistsugune ta kevadel lihtsalt olla ei saa. Vaevalt küll, et pealtavaatajatel õnnestub näha ilust jalgpalli. Kaitsjad taovad palli ette ründajatele ja need võitlevad palli pärast. Nii möödub ilmselt suurem osa mängust. Võidab see, kes peab koormusele vastu, kellel on rohkem jõudu. Meie ehitame ilmselt mängu üles kaitsest lähtuvalt, lisades võrreldes esimese mänguga kindlust ja ennastsalgavust. Ja kuigi Venemaa on ilmne favoriit, on ka meil väljavaateid soodsale lõpptulemusele. Olukord grupis on keeruline ning minu eelistus on antud Venemaale.

AS: Portugaallased sõidavad kindlasti finaalturniirile, aga teise meeskonnana läheb loodetavasti edasi Venemaa, kellele mina pöialt hoian. Koduses mängus püüame aga üllatada teie koondist hea mänguga. Olen kindel, et selles aitavad ka rasked väljakuolud ning umbes sarnane meeskondade valmisolek – mõlemal on hooaega vaevalt alanud. Seetõttu hindangi võimalusi enam-vähem võrdesteks.

ST: Peale 1:7 lüüasaamist Portugalis, pööras Venemaa väga suurt tähelepanu mängule Eestiga. See panigi selge pitseri meeskondade esitusele, nende häälestusele. Krasnodaris otsustati mängu käik paari minuti jooksul, kui meie lasksime endale lüüa kaks väravat. Kodus tahame aga mängida kindlamalt ning teilt ka punkte võtta. Kuigi koonidslaste eelistus finaalturniiri pääsetele on antud \"suurele naabrile\".

EJ: Kodus mängime paremini kui Krasnodaris, kus me eksisime liiga tihti, näidates meile mitte eriti iseloomulikku mängu. Loodan, et korduskohtumise tulemus on Eestile positiivne. Meid rahuldab täiesti ka viik, kuigi oleme Tallinnas Venemaad korra juba võinud. Kes teab, võibolla naeratab õnn meile veelkord.

Karla
19.02.05, 00:56
täna pidas torpedo sõpruskohtumise poola klubiga Amica Wronki ja kaotas 3-4
oper mängis kohtumises kõik 90 minutid,stepanov mängis esimesel poolajal.
enar tänases mängus ei mänginud

HardcoreFan
26.02.05, 12:37
no ma tahaks tõesti näha, mis seal toimuma nüüd hakkab. pigem usun ebaedusse kui edule.

Jaak
01.03.05, 14:11
täna siis hooaja avalöök ka Torpeedole. Karikamäng Lipetski Metallurgiga.

gamer
01.03.05, 21:06
Algselt postitas Jaak

3:0 võit, Opi alustas põhis

Noonik
01.03.05, 21:56
Algselt postitas gamer

Algselt postitas Jaak

3:0 võit, Opi alustas põhis

Stepanov kah ... Jääger platsil ei käinud.
Väravad löid Panov, Kormiltsev ... teine värav oli Volkovi löödud

Karla
06.03.05, 19:20
Torpedo mängis täna karikavõistluste 1/8-finaalis Lipetski Metallurgiga võõrsil 1:1 viiki.
Kuna esimene mäng lõppes 3-0 Torpedo võiduga siis piisas sellest tulemusest et edasi saada

Torpedo eest käisid väljakul Andres Oper ja Andrei Stepanov nad alustasid algkooseisus,Jääger sekkus mängu vahetusest 60.minutil

Janek
07.03.05, 19:36
Algselt postitas Karla

Torpedo mängis täna karikavõistluste 1/8-finaalis Lipetski Metallurgiga võõrsil 1:1 viiki.
Kuna esimene mäng lõppes 3-0 Torpedo võiduga siis piisas sellest tulemusest et edasi saada

Torpedo eest käisid väljakul Andres Oper ja Andrei Stepanov nad alustasid algkooseisus,Jääger sekkus mängu vahetusest 60.minutil

Mis kohal Jääger mängis ?

jansa
08.03.05, 13:35
Algselt postitas Janek

Algselt postitas Karla

... Karla sul s....gi teab kes kus kohapeal mängis -tema võtab copypaste sportnetist või soccernetist ja riputab igalepoole võimalikkesse alateemadesse ülesse ja kõik. Ons ta üldse mõnd Torpeedo mängu näinud - selles on küsimus:oih:

Hellik
08.03.05, 19:57
Algselt postitas Janek

Arvestades, et Enar vahetas välja Kormiltsevi ja kaitseliin (Danca,Stjopa,Jokic,Samusjovas) mängis algusest lõpuni, siis arvatavasti keskpoolikus.

Hellik
13.03.05, 14:44
ok, täna hakkab liigahooaeg siis ka Torpedo jaoks. Teeks selle puhul väikse sissejuhatuse.
Kõigepealt muudatustest koosseisus. Olulisemate lahkujatena tuleb mainida keskkaitsjat Aleksei Bugajevit ja ründajat Igor Lebedenkot (mõlemad napsas ära Moskva Lokomotiiv). Sisse osteti kaitsjad Djordje Jokic (Serbia, OFK Belgrad), Dmitri Kudinov (FK Moskva) ja meie Enar. Teistest uustulnukatest mainiks veel ära poolkaitsja Andrei Panfjorovi (Läti, Liepaja Metalurgs) ja ründaja Dmitri Komarovski (Valgevene, Bate Borisov)

Eestlastest.
Lebedenko lahkumine peaks tähendama seda, et Opil peaks olema suhteliselt lihtsam
algkoosseisu pääseda. Sama jutt kehtib põhimõtteliselt ka Bugajevi-Stepanovi kohta.
Keskkaitsesse on peale Stjopat-Jokicit järgmine valik teine serblane Nikola Jolovic, kelle eelmisel aastal just Stjopa pingile tõrjus. Ründajate valikul sõltub muidugi palju ka valitavast taktikast. Eelmisel aastal kasutas treener Petrenko peamiselt kolme formatsiooni, favoriitide vastu 451, ettenihutatud ründaja kohal tavaliselt Aleksander Panov. 442 puhul oli Panovi partneriks just Lebedenko. Kuna Torpedol on väga hea poolkaitsjate valik, siis päris mitmel korral mängiti ka 352-te.
Enarist. Keskkaitsesse on tal ikka väga raske pääseda, paremal äärel on Petrenko esimene eelistus leedukas Samusjovas, äärmiselt jõuline, kuid tehniliselt üsna nurgeline mängija ;) Nagu treeningmängud on näidanud, peaks Enaril siiski olema lootust platsile pääseda, näiteks vahetusest keskpoolkaitsja Kormiltsevi asemele, kelle vastupidavus pole kuuldavasti veel päris 100%

Torpedo esimeseks vastaseks on Rostov, meeskond, mis kahe hooaja vahel oluliselt nõrgenes ja peaks olema üks suurimaid kandidaate liigast välja langemisel (Torpedole pakuvad vene vaatlejad eelmise hooajaga sarnast käekäiku, ehk siis heitlust kohtadele 3-8.)
Usun, et täna Rostovi vastu kasutab Petrenko 442-te, pakuks välja sellise
koosseisu: Borodin-Samusjovas, Stepanov, Jokic, Danca-Volkov, Kormiltsev, Semshov, Zõrjanov(Budõlin)-Panov, Oper

ja Opilt vähemalt kaks kolli! :)

lennat
13.03.05, 16:01
Oper on algkoosseisus koos Panoviga! Täna näeme väravaid.

jansa
13.03.05, 16:40
Algselt postitas lennat

...lisaks sellele ka Enar ja Stjopa nii et täiskomplekt;) Mäng hakkab 16:00 meie aja järgi.

lennat
13.03.05, 16:52
Algselt postitas jansa

Algselt postitas lennat

...lisaks sellele ka Enar ja Stjopa nii et täiskomplekt;) Mäng hakkab 16:00 meie aja järgi.

Vägev! :õnnelik:

tkkt
13.03.05, 16:53
Kusagilt live ka näeb?

ugla
13.03.05, 16:57
Tundub et teleülekannet sellest mängust ei ole. Raadioreportaazi peaks kuulma siit. (http://www.rambler-audio.ru/)

Hehe , 5 minutiks on seis 2:0 Torpedo kasuks ! Panov 2 minutil ja Volkov pendlast 5 minutil.
Rostovi kaitsja sai ka punase. Loodame , et 3 punkti on taskus. Nii , nüüd Flora mängu vaatama.

raido
13.03.05, 18:33
Semshov 3-0, Mnguni 3-1. Oper vahetati välja.

Karla
14.03.05, 00:16
uudis sort.etvst:
Venemaa jalgpallimeistrivõistlustel alistas Moskva Torpedo avavoorus FK Rostovi 3:1.

Algkoosseisus alustasid kõik kolm eestlast – Enver Jääger ja Andrei Stepanov mängisid 90 minutit, Andres Oper vahetati välja 63. minutil. Stepanov teenis 62. mänguminutil kollase hoiatuskaardi.

ei teadnudki et enver jääger torpedos mängib:oih:

realmadridfan
14.03.05, 00:18
Ei, aga tegelt, Enar mängis? Oskab keegi öelda, mis positsioonil?

Silver
14.03.05, 00:43
Algselt postitas Karla

uudis sort.etvst:
Venemaa jalgpallimeistrivõistlustel alistas Moskva Torpedo avavoorus FK Rostovi 3:1.

Algkoosseisus alustasid kõik kolm eestlast – Enver Jääger ja Andrei Stepanov mängisid 90 minutit, Andres Oper vahetati välja 63. minutil. Stepanov teenis 62. mänguminutil kollase hoiatuskaardi.

ei teadnudki et enver jääger torpedos mängib:oih:

Flora tegi apsaka, Sport.etv.ee kopis ja siis peistis ilma läbilugemata. Simpel as that! Ikka juhtub. :P

norsk
14.03.05, 22:33
Algselt postitas realmadridfan

Ei, aga tegelt, Enar mängis? Oskab keegi öelda, mis positsioonil?

Paremkaitses mängis.
Lugesin Torpeedo kodukalt mängujärgseid kommentaare ja Enar osutus seal ikka tõsiseks vaidlusobjektiks. Kaitses olevat Enar hästi hakkama saanud, aga rünnakute algatamisega oli tal probleeme. Eriti heidetakse Jäägerile ette suutmatust palliga vastasest mööda mängida ning söötude ebatäpsust. Platsile pääses Enar ainult tänu sellele, et leedukas Samusevas on haige.

Stjopa olevat juba peaaegu nagu \"vana hea Stjopa\", enamus peapalle langes tema saagiks. Opiga on lood veits kehvasti. Võitlusvaimu ja töötahet tal jagub, aga ründaja ülesandeks on siiski väravate löömine. Kui Andres lööks väravaid, siis antaks talle konarlik tehnika ja pikaldane mõtlemine andeks, aga mida jätkuvalt ei ole, on löödud väravad. Pakun siiski, et Opi on põhis vähemalt suveni, sest vaevalt viimases hädas Tuula Arsenalist muretsetud Korovushkin teda pingile istutada suudab. Loodame parimat.

Sir. Nuutu
14.03.05, 23:07
jah,ega koondise-eest kah enam ei sära eriti...
ehk on see väike mõõn(juba eelmisest aastast alates:() mis läheb üle.
vähemalt väga loodan seda.
Enar alles kohaneb ja väike pabin oli kindlasti sees,sellepärast ka need eksimused siis.
kui järgminekord platsile saab,mängib mees kindlasti paremini.:)

Aivex
15.03.05, 09:27
Algselt postitas Nuutu

jah,ega koondise-eest kah enam ei sära eriti...
ehk on see väike mõõn(juba eelmisest aastast alates:() mis läheb üle.
vähemalt väga loodan seda.
Enar alles kohaneb ja väike pabin oli kindlasti sees,sellepärast ka need eksimused siis.
kui järgminekord platsile saab,mängib mees kindlasti paremini.:)

treener oli enari mänguga väga rahul ;)

RD
17.03.05, 00:43
tublid on kõik, opi jah peaks rohkem lööma, aga teised küll tipp-topp, enari esimesed mängud uues klubis on muidugi pingelised, koht põhis on vaja välja võidelda.. ärgem unustagem et alguses rääkis ta üldse, et juba duublis mängimine on tema jaoks edasiminek;)
stepa on stepa, vene liiga parim keskkaitsja(y)

Jaak
18.03.05, 12:03
http://www.ekspress.ee/viewdoc/A285448FC4D23D93C2256FC50058EEE1

ROOTSI KUNN
18.03.05, 23:57
Algselt postitas Jaak

http://www.ekspress.ee/viewdoc/A285448FC4D23D93C2256FC50058EEE1

Väga hea artikkel , võrreldes nendega ,mida ühe teise Moskvas sportiva eestlase kohta on kirjutatud. :lahe: Raul Ranne on suutnud läbi jalgpalliprisma ka killukese Moskvast lugejani tuua.

Hellik
20.03.05, 18:04
Algas Dinamo-Torpedo, mängu näitab RTR Sport. Algkoosseisus Oper ja Stepanov, Enari
asemel Samusjovas.

PS. Väljak on pehmelt öeldes kevadine ;)

magicm
20.03.05, 18:17
isiklikult kahjuks seda telekanalit ei oma ja võiksite siin edasi kanda.. kuidas mäng kulgeb. nimelt just eestlaste panust ja tegemisi, ses kohtumises.

muudan.

livescores nähes, et seis torpeedo kasuks 1-0 ütles sisetunne juba kohe, et Oper selle värava sepistas :lahe:

Hellik
20.03.05, 18:25
Jes!!! Oper 1:0- Semshovi tsenderdus paremalt äärelt ja Opi vasaku posti juurest peaga sisse. Andres on mänginud üldse super-aktiivselt, üritab vist eelmise mängu kriitikat heastada.
Mäng kulgeb üsna võrdselt ja tuliselt, ennustaks, et see mäng ilma punaseta ei lõpe. Dünni mängijatest on Tanasevitsh ja Nuno Frechaut ikka väga agressiivselt meelestatud.

Njah :( Poolaja lõpus mängis Dünn aktiivsemalt ja tegid 1:1 Enne viigiväravat tegi Stjopa paaril korral väga head päästetööd.
Paar märkust veel. Ma ei tea kui objektiivne järgmine mõttekäik on ;) aga mulle tundub, et Torpedo poolkaitsjad nagu eiraksid Opit. Vähemalt kahes olukorras Dinamo värava all jäi Volkovil vabanenud Andresele söötmata. Üldiselt, mäng on võrdne ja loodetavasti teeb Torpedo teisel poolajal veel skoori.

RD
20.03.05, 18:28
Opi tubli;)(y), küll ta 30ndal kah nii paneb!
a kust saab nii kiiret infot?, ma ise saan jälgida vaid netist ja vaatan livescore.com-ist, seal viivitusega:(
aa.. selge te nääte otse:( endal ple kaablit ega taldrikut, jama:(

RD
20.03.05, 18:56
krt 1:1 :(, torpeedo peab ikka võitma

lennat
20.03.05, 19:09
Mina loen siit http://www.sovsport.ru/report/default.asp?id=1269& venekeelset on-line reportaaži. Edasi, eesti poisid, nüüd tuleb küll veel üks värav vähemalt ära lüüa. Enar vahetusest saab ehk nüüd ka mängu, sest Dinamo värav läks Samuševase ja Stjopa vahel jagamisele. Operi värav läks aga täiega Dinamo kaitsja kraesse, kes lasi Operi selja taha.

Hellik
20.03.05, 19:43
Oeh,vahepeal läks tuju niigi ära ja 81-l mindil oli Opil ikka suurepärane võimalus-kõrge pall Dünni värava ette 5-kasti joone peale kuid Opi tabas palli liiga nõrgalt ja vv püüdis :( ahjaa, Dinamo punase kaardi panin pihta-Ribeiro sai teise kollase.

Karla
20.03.05, 20:54
keegi teab kust saaks opi väravat tõmmata??

Sir. Nuutu
20.03.05, 21:03
oli tal muidu palju võimalusi?
jättis palju võimalusi kasutamata?
oli aktiivne?
kes veel platsil oli meie meestest?

Karla
20.03.05, 21:07
Algselt postitas Nuutu

kes veel platsil oli meie meestest?

oper ja stepanov olidki.kahjuks jääger mängida ei saanud.

رجل بلا اسم
20.03.05, 21:37
Algselt postitas Karla

keegi teab kust saaks opi väravat tõmmata??

http://gol.mkafisha.ru/

tkkt
20.03.05, 21:49
2-1 oli stjopa ka osaline:(

Amadeus
21.03.05, 12:43

2-1 oli stjopa ka osaline:(

Osaline küll, aga samas oli ta üks vähestest kes kõik loogilised otsused tegi. Teine mees kes hooga peale läks ja pette peale hüppas ja see kes lasi keskel endal mehe eest ära joosta on igal juhul enam süüdi.

tkkt
21.03.05, 14:35
Seda küll aga ja ega ma ei väitnudki, et tema peaosaline oli. Ütleme nii, et kõigil läks veits nihu.
Ega Stjopa jalg kaugel pallist ka tegelikult ka olnud. Peaaegu... loodame paremat järgmine kord.

raido
02.04.05, 17:21
Hetkel mängib Torpedo Vene liigas Alaniaga, kes pole seni võitnud ühtegi mängu.
Oper, Stepanov ja Jääger on varumeeste pingil. Arvatavasti pole veel koondisemängudest taastunud.

Sir. Nuutu
02.04.05, 17:22
kindlasti on taastunud,aga venkud vihased,et me nendega viiki mängisime

raido
02.04.05, 17:44
seis ikka 0:0, Petrenko jõudis järeldusele, et ilma Operita ei võida ning vahetas meie mehe sisse 28. minutil

Karla
02.04.05, 18:54
torpedo võitis kohtumise 2-0.väravad Kormiljcevilt ja semshovilt.
oper vahetati 68mminutil välja.
jääger ja stepanov mängida ei saanud

Epic
02.04.05, 19:01
Algselt postitas Karla

Karlakene, ära aja pahna suust välja. 3:0 oli lõpptulemus.

Karla
02.04.05, 19:21
Algselt postitas Epic

Algselt postitas Karla

Karlakene, ära aja pahna suust välja. 3:0 oli lõpptulemus.

http://live.sport-express.ru/ seal on küll et torpedo võitis 2-0.:oih: :doh:

raido
02.04.05, 19:33
3:0 pigem

Jaak
02.04.05, 20:51
Algselt postitas Karla

kõigepealt vahetati Oper 27.minutil sisse ;)

Karla
02.04.05, 21:04
Algselt postitas Jaak

Algselt postitas Karla

raido oli juba enne seda maininud(seal eespool),siis mis mõttega ma ikka seda kordan;)

Jaak
02.04.05, 21:18
Algselt postitas Karla

Algselt postitas Jaak

Algselt postitas Karla

raido oli juba enne seda maininud(seal eespool),siis mis mõttega ma ikka seda kordan;)

tuleb nii välja jah. Vabandused kordamise eest.

ROOTSI KUNN
03.04.05, 11:15
Algselt postitas raido

Oper, Stepanov ja Jääger on varumeeste pingil. Arvatavasti pole veel koondisemängudest taastunud.
Loodan ,et treener mõtleb samuti ja hoiab neid tugevateks mängudeks. Operiga vangerdamine aga oli küll vähe imelik.:oih:

Jaak
03.04.05, 13:27
Algselt postitas ROOTSI KUNN

Algselt postitas raido

Loodan ,et treener mõtleb samuti ja hoiab neid tugevateks mängudeks. Operiga vangerdamine aga oli küll vähe imelik.:oih:

Tundub, et kõik koondisemängidelt tulijad olid jäetud pingile. Ilmselt loodeti Alaniaga ilma hakkama saada.Arvan, et Petrenkol oli esialgu plaan Opile mingi 20 minti mänguaega anada, aga kuna teda asendanud Korovushin mängis sitalt ( mängu kommentaaridest järeldatud) sai Opi mängida 20 + 20 minutit. Viimaseks 20 mindiks sai platsile veel üks koondislane - leedukas Samusevas.

priity
06.04.05, 23:18
Torpedo oli täna siis vastamisi Venemaa karikasarja veerandfinaali esimeses mängus esiliigas palliva Himkiga võõrsil. Tulemus jäi 1:1. Stepanov mängis terve mängu, Oper tuli sisse 59. Jääger 81. minutil.
Torpedo foorumi põhjal meeskond eriti ei pingutanud. Esimesele poolajal tegi Himki ühe pealelöögi, mis ka väravasse läks. Torpedo ise millegagi silma ei paistnud. Operi sissetulekuga olevat mängupilt paremaks läinud, kuigi kirutakse ka Operi puujala-momente. Peale Torpedo väravat 65.minutil midagi põnevat ei sündinud.

Noonik
10.04.05, 17:45
Opi sai vigastada esimesel poolajal ja vahetati välja. :kurb6:

... nuh Osipov sai kah vigastada. mäng lõpetatakse 10-si.

Karla
10.04.05, 19:22
mäng siislõppes 0-1 torpedo võiduga.
torpedo foorumis kiideti palju eriti jäägerit ja stepanovit väga hea mängu eest.
ja tereki mängijad väga jämedalt pidid mängima

Karla
16.04.05, 18:55
Torpedo kottis siis 3-0 Tomi.
2 väravat Panovilt üks Volkovilt.
Stepanov mängis terve mäng ja Jääger sekkus mängu vahetusest 76 minutil.
Torpedol on liidrina 12 punkti ,aga lähimad jälitajad ei ole veel mänge pidanud.

Pealik
17.04.05, 12:02
Algselt postitas Karla

Torpedol on liidrina 12 punkti ,aga lähimad jälitajad ei ole veel mänge pidanud.

Äkki jagad oma teadmisi meiega selles suhtes, et kui kaua Opi mänguaega sai kui üldse sai!

Karla
17.04.05, 12:11
Algselt postitas Pealik

Algselt postitas Karla

Äkki jagad oma teadmisi meiega selles suhtes, et kui kaua Opi mänguaega sai kui üldse sai!

ta ei saanud mänguaega tal mingi väike vigastus ju

Karla
20.04.05, 23:15
Torpedo kaotas täna Vene karikas Himkile kuivalt 0-3.
Eestlastest mängis ainsana Stepanov .

Karla
24.04.05, 16:56
Millegi pärast on CSKA ja Torpedo mäng edasi lükatud.

woodoo
24.04.05, 23:12
Algselt postitas Karla

Millegi pärast on CSKA ja Torpedo mäng edasi lükatud.

Midagi meenub NTV futboli kanalist, kus tolle kanali kommentaator vingus selle üle, et CSKA pärast tehakse mängukalendrit ümber.Nimelt olevat armeelased palunud seoses UEFA kohtumisega nende mängude graafik üle kaeda, et nad saaks täies rahus valmistuda mänguks Parmaga.Võimalik, et selle pärast ei toimugi mängu.
Armija i rodina jedina.... või midagi taolist ;)

Karla
30.04.05, 17:05
Kohe hakkab Torpedo ja Krõlja Sovetovi mäng,Eestlastest on ainsana algkoosseisus Stepanov.

Karla
30.04.05, 18:57
Torpedo mängis 0-0 viiki.Panov vana tont ei saanud 69.minutil penaltit sisse.
Stepanov mängis terve mängu,Oper tuli vahetusest 74.minutil Panovi asemel mängu,Jääger täna kahjuks mängida ei saanud.
Juhib Fk Moskva 14 punktiga,teine ja kolmas on Torpedo ja Zeniit 13 punktiga

ROOTSI KUNN
01.05.05, 10:58
Kas keegi mängu vaatas ? Kuidas Opi mängis ? Oli tal mingeid võimalusi või mitte?

Jaak
01.05.05, 13:36
Algselt postitas ROOTSI KUNN

Kas keegi mängu vaatas ? Kuidas Opi mängis ? Oli tal mingeid võimalusi või mitte?

gazeta.ru online kommentaarist lugedes oli tal üks võimalus,kui 10-lt meetrilt mööda lõi.

Pealik
01.05.05, 14:30
Algselt postitas Karla

Juhib Fk Moskva 14 punktiga,teine ja kolmas on Torpedo ja Zeniit 13 punktiga

Moskva küll juhib, kuid Torpedol on ka 1 mäng vähem peetud. Eks peale mängu näeb kes siis juhib:kaval:

Karla
05.05.05, 20:36
Torpedo mängis liigas täna Zeniidiga 1-1 viiki.Torpedo värav Semšovilt.
Eestlastest mängis aint Stepanov.

priity
05.05.05, 21:25
Kuigi Sport Ekspressi saidi andmeil Operit mängu ei pandud, on Torpedo.ru kommentaarides ta ära mainitud. Juhul kui ta number endiselt 7 on, siis oli Oper platsil, vähemalt Torpedo värava puhul oli keegi väga sarnane karistusalas. Väravaid ise näete aadressilt:
http://zenit.nevasport.ru/goals.php

ugla
05.05.05, 22:43
Tundub jah , et sport-expressi info on väär - Venemaa Premieri saidil (http://www.rfpl.org/translations.shtml?id=968&mode=champ&act=info) ilusti kirjas , et Opi oli sees terve mängu.

Silver
05.05.05, 23:27
Algselt postitas ugla

Tundub jah , et sport-expressi info on väär - Venemaa Premieri saidil (http://www.rfpl.org/translations.shtml?id=968&mode=champ&act=info) ilusti kirjas , et Opi oli sees terve mängu. Nägin ka ise mängulõppu, Oper oli platsil. :)

tkkt
06.05.05, 01:54
Algselt postitas Karla

Karla paneb JÄLLE lampi!

priity
06.05.05, 02:00

Algselt postitas Karla

Karla paneb JÄLLE lampi!

No seekord polnud küll Karla viga, mitmel saidil oli koosseis valesti ära toodud. Kuigi. oleks võinud asja pisut rohkem uurida, oleks kommentaaridest välja tulnud, et Oper ikkagi oli platsil.

justincase
06.05.05, 16:18
Oper jah mõlemal pildil, Zeniidi värava ajal teeb kaitses tööd.

priity
11.05.05, 18:10
Selline lugu siis Oper ja Co-st
http://www.epl.ee/artikkel_291624.html

ROOTSI KUNN
11.05.05, 19:15
Algselt postitas priity

Selline lugu siis Oper ja Co-st
http://www.epl.ee/artikkel_291624.html
Aga ikkagi on see Arike üks haige persevest.:P

Epic
18.06.05, 14:11
Torpedo mängib hetkel Spartakiga, kõik Torpedo eestlased on mängus :) Opil oli minut tagasi üks poolvõimalus :lahe:

Spartak läks 1:0 juhtima, Stjopa jättis ühe venna liiga vabaks

Peaaegu 2:0, Enarit lollitati :P

Enar kaotab keskväljal palli, viis söötu, karistuslöök, tsenderdus ja 2:0. Eestlased on \"hoos\"

Karla
18.06.05, 14:11
Praegu näitab ntv pealt torpedo-spartaki mängu.
Jääger,Stepanov ja Oper on algkoosseisus.

Mõnuagent 007
18.06.05, 14:43
Algselt postitas Epic

Torpedo mängib hetkel Spartakiga, kõik Torpedo eestlased on mängus :) Opil oli minut tagasi üks poolvõimalus :lahe:

Spartak läks 1:0 juhtima, Stjopa jättis ühe venna liiga vabaks

Peaaegu 2:0, Enarit lollitati :P

Enar kaotab keskväljal palli, viis söötu, karistuslöök, tsenderdus ja 2:0. Eestlased on \"hoos\"
sa unustasid veel Operi üsna selge daivingu karistusalas :)

lennu
18.06.05, 16:02
Torpeedo - Spartak 1:3. Jääger vahetati teisel poolajal välja, mis oli ka põhjendatud otsus treeneri poolt, sest 0:2 värav tuli otseselt tema kalast, kui ta lasi oma mehe peaga löögile karistusalas. peaaegu nagu c. ronaldo eesti vastu. operil oli suht hea võimalus, aga see tuli talle liiga ootamatult (nurgalöögist tulnd palli lõi keegi peale, aga see tuli opile jalale ja ta ei saand hakkama). torpeedo väravavaht oli kohati ebakindel; 0:3 värav oli suht tema süü, kui ta rusikaga tõrjus palli spartaklase jalale, kes veel söödu andis ja siis ära löödi. torpeedo värav oli midagi ronaldinho värava laadset inglismaa vastu 2002 mm-il, ilmselt tsenderdusena mõeldud pall maandus ristnurgas. oper oli suht kahvatu ja tema peale ei mängitud ka eriti, samas stepanov oli hea. kusjuures tänast mängu nähes sai selgeks, et eesti võitis liechtensteini tänu torpeedo skeemidele, sest ka täna mängiti standardolukorrad mitmel korral stepanovi peale ja stjopa pikk pass ründajatele leidis ka täna mitmel korral kasutust. stepanov tegi ka kauglöögi, kuid see läks 2-3 meetrit mööda.

Karla
18.06.05, 16:10
Minu arust kõige rohkem paistis Torpeedolastest silma Oper.Tal nagu olidki parimad võimalused.Üks peaga tehtud löök oli ka päris hea, aga väravavaht tõrjus ära.
Sparatki ründaja Lablotšenko on väga kiire ja tehniline mängija.:doh:

norsk
22.06.05, 10:23
Algselt postitas Karla

Pavljuchenkot mõtled? ;)

Karla
22.06.05, 17:00
Algselt postitas norsk

Algselt postitas Karla

Pavljuchenkot mõtled? ;)

Jah muidugi Pavljutšenkot.

clever
24.06.05, 12:03
Kle Lennu, täitsa vale juttu ajad- väravavaht oli 1 väravas süüdi, kaitse oli nõrk ja paha tunnistada, aga eestlased ei saanud hakkama- Stepanov tegi ühe kehvema mängu Torpedo eest- muidu ta ikka palju parem olnud. Aga homme on uus mäng ja uued võimalused Torpedol- väga pikaks on veninud nende kaotustelaine.

lennu
24.06.05, 21:35
clever, ma ajan täitsa valet juttu, ent ometi ei vaidle sa millelegi vastu?

lume
25.06.05, 14:06
Kellel on ORT kanal saadaval,siis vaadake kuidas Oper ja Stepanov hetkel FC Moscow vastu mängivad.

Martin
25.06.05, 14:08
Algselt postitas lume

Kellel on ORT kanal saadaval,siis vaadake kuidas Oper ja Stepanov hetkel FC Moscow vastu mängivad.
Aitähh vihje eest, hakkan vaatama. Tuleb juba tunnistada, et ETV ülekandega just tegu pole.

Martin
25.06.05, 14:09
Oh, Stepanov lõi peaaegu nurgakast peaga ära, vv võttis joonelt suht hea tõrjega.

lume
25.06.05, 15:58
1-1 lõppes,Torpedo päästis punkti viimasel minutil.
Opi ei säranud,Stjopa oli väga hea.

Aramis
26.06.05, 01:51
Esimese poolaja teisel poolel oli küll Oper hea - vv lahtilöögid võitis peaga ilusti ära.

Karla
02.07.05, 17:56
Praegu on Torpedo Rubiini mängus poolaeg läbi seis 1:1
Torpedo värav Stepanovilt.:õnnelik:

Karla
02.07.05, 19:02
Mäng lõppes 1:1.
Oper mängis esimese poolaja, Stepanov terve mäng.

Sir. Nuutu
02.07.05, 19:23
kuradima hea!
stepanov anna aga takka!

Sir. Nuutu
09.07.05, 20:06
keegi eestlastest mänguaega sai?

Karla
09.07.05, 20:11
Stepanov mängis 90 minutit, Oper tuli 73.minutil vahetusest mängu.

TonZo
17.07.05, 23:37
Torpedo - rostov 1:1. stepanov mängis terve mängu, Oper tuli vahetusest 72. minutil väljakule.
Paistab et Torpeedol ei lähe kohe yldse viimased 7-8 vooru.

norsk
17.07.05, 23:47
Täpsemalt siis juba 10 vooru ilma võiduta, mis peaks olema ka klubi rekord.
Jääger mängis duubli eest terve mängu, mis võideti 3:0.

Olavi
18.07.05, 01:28
Operi jätkamine Torpeedos läheb ka aina kahtlasemaks. Ei usu, et seal sallitakse sellist ründajat, kes kogu selle aja jooksul, mis ta seal viibinud on nii vähe väravaid löönud.

Arx07
18.07.05, 02:26
Algselt postitas Olavi

Operi jätkamine Torpeedos läheb ka aina kahtlasemaks. Ei usu, et seal sallitakse sellist ründajat, kes kogu selle aja jooksul, mis ta seal viibinud on nii vähe väravaid löönud.
tuline õigus!

Epic
18.07.05, 09:51
Algselt postitas Olavi

correct me if I\'m wrong, aga kas Torpedo peatreener ei ole mitte öelnud, et Opi ülesandeks ei olegi väravate löömine vaid lihtsalt meeletu töörügamine?

päkapikk
18.07.05, 14:13
Algselt postitas Epic

Algselt postitas Olavi

correct me if I\'m wrong, aga kas Torpedo peatreener ei ole mitte öelnud, et Opi ülesandeks ei olegi väravate löömine vaid lihtsalt meeletu töörügamine?correct me if i´m wrong,aga kas jõuab 17-18 minutiga meeletult tööd rügada??tundub,et pole neil enam seda meeletut töörügajat Opit väga vaja.:(

17
18.07.05, 14:15
Kas hakkab minema nagu Roobagagi? Hooaeg - kaks on tegija ja siis vajub pingile?:oih: Väga loodan, et nii ei juhtu, kuid praeguses olukorras on kõik võimalik.

Karla
18.07.05, 14:16
Kas Operil kohe leping ei peaks läbi saama?

Epic
18.07.05, 14:20
Algselt postitas päkapikk

Algselt postitas Epic

Algselt postitas Olavi

correct me if I\'m wrong, aga kas Torpedo peatreener ei ole mitte öelnud, et Opi ülesandeks ei olegi väravate löömine vaid lihtsalt meeletu töörügamine?correct me if i´m wrong,aga kas jõuab 17-18 minutiga meeletult tööd rügada??tundub,et pole neil enam seda meeletut töörügajat Opit väga vaja.:(

tööd võib ka kaks sekundit meeletult rügada, kui tahtmist ;)

päkapikk
18.07.05, 14:28
Algselt postitas Epic

Algselt postitas päkapikk

Algselt postitas Epic

Algselt postitas Olavi

tööd võib ka kaks sekundit meeletult rügada, kui tahtmist ;):D ikka võib jah,aga arvan et said aru mida tegelikult mõtlesin.

Silver
18.07.05, 14:29
Kohe ei ole vaja spekuleerima hakata. Igale mõõnale järgneb tõus. Vara oleks teda veel maha kandma hakata..;)

Amadeus
18.07.05, 15:03
Torpeedo treener on isegi intervjuus ütelnud, et hindab Operit väga kõrgelt ja seda just nimelt tema töömahu tõttu, mitte väravate löömise oskuse pärast. See intervjuu ei olnud mitte eesti ajakirjandusele vaid venemaal mingi üllitise tehtud, seega ei saa ka mee keele peale määrimist kahtlustada.

KaugelÄra
20.07.05, 13:15
Tea kas tänast mängu vene telekanalitelt ka näidatakse?