PDA

View Full Version : F1 2004

mazz
12.05.04, 20:55
kuna järgmise etapini on veel küllalt aega, siis jätkakem esmalt vaidlust formaadi teemal. kas eelistate henryfan\'i või minu varianti või on midagi uut välja pakkuda hoopis?

Tanel
12.05.04, 21:10
Ega see nüüd vaidlus pole olnud, aga ma lihtsalt pakkusin oma formaadi välja :veryhappy
Minul on ükskõik mis formaat on, ei ole kurb kui minu formaati ei kasutata.

mcnamara
12.05.04, 23:32
Kallid inimesed, see on jalgpallifoorum. Kui väga soovi on sellist ennustust teha, palun kolige off-topic\'usse. Seal mingi autospordi ennustus eelmisel aastal oli.
F1 ennustamisest ma muidugi isiklikult aru ei saa, niipalju kui olen kuulnud, võidab seal kogu aeg üks ja sama mees.

mazz
12.05.04, 23:48
Originally posted by mcnamara

Kallid inimesed, see on jalgpallifoorum. Kui väga soovi on sellist ennustust teha, palun kolige off-topic\'usse. Seal mingi autospordi ennustus eelmisel aastal oli.
F1 ennustamisest ma muidugi isiklikult aru ei saa, niipalju kui olen kuulnud, võidab seal kogu aeg üks ja sama mees.
selle ümberkolimine off-topic\'usse poleks muidugi mingi probleem, sest ennustus pole veel alanudki, aga ausalt öeldes ei saa aru miks ennustusvõistluste üldteema all muude alade ennustused valedeks lugeda. vaadates eelnevaid teemasid, siis siin on edukalt läbi viidud näiteks võrkpalli ja olümpiamängude ennustusi.
off-topic on rohkem nagu üksteisega lobisemis-ja mölisemiskoht, ei tahaks seda reostada ennustustega.;)
ps-ega ainult võitjat ei pea ennustama.;)

Sull
13.05.04, 07:12
Mina ennustan, et võidab see, kes viimased aastad koguaeg võitnud on.
Voot, tõsijutt, kohvipaksu pealt vaatasin