320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

F1 2004

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    F1 2004

    kuna järgmise etapini on veel küllalt aega, siis jätkakem esmalt vaidlust formaadi teemal. kas eelistate henryfan\'i või minu varianti või on midagi uut välja pakkuda hoopis?

    #2
    Replying to Topic \'F1 2004\'

    Ega see nüüd vaidlus pole olnud, aga ma lihtsalt pakkusin oma formaadi välja
    Minul on ükskõik mis formaat on, ei ole kurb kui minu formaati ei kasutata.
    sigpic

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'F1 2004\'

      Kallid inimesed, see on jalgpallifoorum. Kui väga soovi on sellist ennustust teha, palun kolige off-topic\'usse. Seal mingi autospordi ennustus eelmisel aastal oli.
      F1 ennustamisest ma muidugi isiklikult aru ei saa, niipalju kui olen kuulnud, võidab seal kogu aeg üks ja sama mees.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'F1 2004\'

        Originally posted by mcnamara


        Kallid inimesed, see on jalgpallifoorum. Kui väga soovi on sellist ennustust teha, palun kolige off-topic\'usse. Seal mingi autospordi ennustus eelmisel aastal oli.
        F1 ennustamisest ma muidugi isiklikult aru ei saa, niipalju kui olen kuulnud, võidab seal kogu aeg üks ja sama mees.
        selle ümberkolimine off-topic\'usse poleks muidugi mingi probleem, sest ennustus pole veel alanudki, aga ausalt öeldes ei saa aru miks ennustusvõistluste üldteema all muude alade ennustused valedeks lugeda. vaadates eelnevaid teemasid, siis siin on edukalt läbi viidud näiteks võrkpalli ja olümpiamängude ennustusi.
        off-topic on rohkem nagu üksteisega lobisemis-ja mölisemiskoht, ei tahaks seda reostada ennustustega.
        ps-ega ainult võitjat ei pea ennustama.

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'F1 2004\'

          Mina ennustan, et võidab see, kes viimased aastad koguaeg võitnud on.
          Voot, tõsijutt, kohvipaksu pealt vaatasin

          Kommentaar

          Working...
          X