320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Totalsoccer 2000

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Totalsoccer 2000

    On olemas selline mäng nagu Totalsoccer 2000.
    Tegemist on sellise tüüpilise vanema generatsiooni vutimänguga, kus vaade on pealt ja mehed on tillukesed.
    Mängitavuse poolest on ta minu meelest küll parem mitmetest fifadest, kuna palliga on maruvägev ringi tõmmelda ning vindilööke saab võimsaid. Sellist triblamise nuppu seal polegi, seega pead ise teed rajama läbi kaitsjate. Väravaid saab lüüa igast asendist, st. umbes 30m pealt, nurgalöögist otse väravasse. Muidugi pole see päris niisama lihtne, paras ports õnne on vaja.
    Mis on nõrkus? Puudub igasugune statistika. Vigastada saanud mehed on järgmises mängus platsil, sama kehtib punase saanute kohta. Väravalööjaid pead ise üles märkima kui oled huvitatud kuid sedagi saad ainult oma mängude puhul teha.
    Võibolla miinus, vahest pluss on see, et Team Editoris ei käi mitte meeste müük ja ost vaid sa lihtsalt \"kirjutad mehe üle\". Nõrkus on seal see, et väga pikad nimed ei taha ära mahtuda.
    Üldkokkuvõttes on graafika päris nauditav, mängitavus on super ning vahvusaste oleks ehk 10-st 8. Mängu saab päris vabalt omale kakkuda näiteks underdogsi saidilt. Aadressi jään võlgu, guugeldage ise.

    Nüüd selle juurde, et miks ma selle teema tegin? Nimelt on mul jama, et ma ei saa seda enam kuidagi moodi mängima kuna XP\'l see ei taha toimida. Või on mingi muu jama. Ei teagi mida peale hakata. Neid mingeid nö. arvuti aeglustajaid dosi mängudele pole proovinud. Kui kellegil on kokkupuuteid asjaga, siis oskab ehk aidata.

    #2
    Replying to Topic \'Totalsoccer 2000\'

    mul on ka juba ammu see mäng. Üks miinus on veel, et võistlustel mängib arvuti pooled mängud sinu eest ära. Mul ka selline jama, et enamasti kui ma tahan seda mängida, siis ta kiilub kohe kinni, enne kui ma jõuan mängima hakata.

    Kommentaar

    Working...
    X