320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Raimo Aasa nimeline huumoripreemia - Kuulsuste Hall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Raimo Aasa nimeline huumoripreemia - Kuulsuste Hall

    Niisiis, seoses foorumis viimasel ajal vohava huumorlusega olen leidnud ennast aina rohkem mõtlemas, et sellised inimesed vajavad ju ametliku tunnustust. Kuidas muidu leiavad nad endast jõudu jätkata kaaskodanike tuju tõstmist, kui mitte prozhektoripäikese soojuses, kõrvus kajamas imetlevate masside käteplagin ning hurraa-hüüded. Tuleb tunnistada, et olen viimasel ajal va laisavõitu olnud preemiat jagama. See on paha. Samas tuleb tunnistada, et pole kohanud viimasel ajal tõelisi, meeltülendavaid pärleid, nagu omal ajal ikka tihti juhtus. Mõnes noores on potentsiaali, tubli tööga ehk saab asja kah.

    Tegelikult tahtsin teoks teha oma ammuse, vast isegi aastatetaguse lubaduse. Käesolevaga on avatud Raimo Aasa nimelise huumoripreemia Kuulsuste Hall. Ja mis ma avastasin... keegi pole seda saanud kaks korda, rääkimata kolmest või kuuest.
    Laureaadiks on olnud läbi aegade (võtsin arvesse ainult enda antud nominatsioone):
    Henryfan
    SleepWalking
    Man UU
    tsaka08
    Robinho (endise nimega ass)
    Epic
    melz86
    H.M.Murdock
    arroww
    Philipz
    illimar
    PraS
    -Marko-
    dimaggio
    Sir Margus

    Mööndustega peab siia nimekirja lisama (ajaloo huvides) mel21 ja estoni, kes on ka preemia saanud, kuid siiski teiselaadiliste naljade eest. Endale tuhka pähe raputades pean tunnistama, et auhindade tase on vägagi kõikuv ning nii mõnigi on antud üsna kergekäeliselt (Sleep pole tegelikult mingi humorist, ära loodagi). Teistes on aga potentsiaali küllaga, kui oleks ainult julgust avalikeks esinemisteks.

    Edaspidi oleks muidu plaanis, et halli saaksid kolm päevapreemiat saanud inimest (praegu, nagu mainit, selliseid polegi), aga eks näis, kuidas viitsimist on.

    Et aga kuulsuste hall kuulsusteta oleks jama, siis siin on selle aasta laureaat:

    Trummipõrin... Pealik! Tema oli see tegelane, kes ei suutnud kuidagi avada linki www.oper.ee

    Palju õnne!
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

    #2
    Replying to Topic \'Raimo Aasa nimeline huumoripreemia - Kuulsuste Hall\'

    Originally posted by peremees


    gimmi H, gimmi E, gimmi N, gimmi R, gimmi Y, gimmi F..................
    Ühe sõnaga: Heeeenryfaaan!!!!
    sigpic

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Raimo Aasa nimeline huumoripreemia - Kuulsuste Hall\'

      Minu arvates on parim nali siiski see, et Hiiumaal asuva Henry emakeele hinne on 4. Sellel veerandil ehk isegi 5.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Raimo Aasa nimeline huumoripreemia - Kuulsuste Hall\'

        pööbli poolt üles haibitud kandidaadi heaks lisaksin isegi oma tagasihoidliku toetushääle. mälu on mul küll lühike, aga eurovisiooni teema viiendal lehel oli huumorit preemia vääriliselt küll. vähemalt minu hinnangul.
        teisalt tulevad parimad välgatused siiski foorumlastelt, kes just mitte iga päev ei naljata. sulgurlihas tahtis alt vedada, kui lugesin Sull\'i kommentaari võileiva valmistamise teemas.
        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Raimo Aasa nimeline huumoripreemia - Kuulsuste Hall\'

          Minu hääl läheb kahtlemata härra vello99 postitusele teemas megaeksimus (kohutaf eksimus), kus autor kirjeldab ilmekalt oma (või alter ego vms) suurimat kala palliväljakul. Veelkordne aplaus!
          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Raimo Aasa nimeline huumoripreemia - Kuulsuste Hall\'

            endriivhänn! nõü komments

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Raimo Aasa nimeline huumoripreemia - Kuulsuste Hall\'

              Originally posted by Zidane12
              Tegelikult peaks ütlema et see on loomulik et mängija sureb platsil. võtame näiteks paar nädalat tagasi platsil infarkti saanud portugali mängija.
              lihtsalt tänapäeva meditsiin ei suuda weel ette ennustada millal keegi sureb nii et praegu elame teadmatuses.
              Kuid warsti peaksime juba teadma kes millal sureb ja saaks midagi ette võtta et ta natuke kauem või vähem elaks ja mitte jalgpalli väljakul ei sureks.
              Minuarvates on kõikse muhedam nali see, mille ladus päevavalgele Zidane12
              Selle üle sai ikka itsitatud nii, et vats valus lausa

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Raimo Aasa nimeline huumoripreemia - Kuulsuste Hall\'

                Originally posted by jyriöö

                Minu hääl läheb kahtlemata härra vello99 postitusele teemas megaeksimus (kohutaf eksimus), kus autor kirjeldab ilmekalt oma (või alter ego vms) suurimat kala palliväljakul. Veelkordne aplaus!
                Mainitud postitus on üksparimaidpostitusiüldse, seega olen kestvas ovatsioonis osaline!



                Mingisugust tunnustust vääriks see kindlasti, iseasi, kas see Raimo Aasa huumoripreemia laureaadina kvalifitseerub...

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Raimo Aasa nimeline huumoripreemia - Kuulsuste Hall\'

                  Pakuksin välja ka kasutaja nimega Hughes!
                  Where were you in '62?

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Raimo Aasa nimeline huumoripreemia - Kuulsuste Hall\'

                    Originally posted by dimaggio


                    Pakuksin välja ka kasutaja nimega Hughes!
                    tänan-tänan

                    larry, kus on larry
                    ½121½

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Raimo Aasa nimeline huumoripreemia - Kuulsuste Hall\'

                      sm. jaanski äkki meenutad mille eest ma sain selle prestiishika nominatsiooni. enam ei tule meelde..

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Raimo Aasa nimeline huumoripreemia - Kuulsuste Hall\'

                        Originally posted by eston#21


                        sm. jaanski äkki meenutad mille eest ma sain selle prestiishika nominatsiooni. enam ei tule meelde..
                        ma aitan: otsi mõni postitus,mille autoriks on \"inimene\" nimega eston ja loe seda postitust nii kaua kuni see sind naerma ajab.......
                        ½121½

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Raimo Aasa nimeline huumoripreemia - Kuulsuste Hall\'

                          carlisle on siis sinu lemmik inglise liigas.. oh sorri nad ju enam ei kuulu liigasse..

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Raimo Aasa nimeline huumoripreemia - Kuulsuste Hall\'

                            Originally posted by eston#21


                            carlisle on siis sinu lemmik inglise liigas.. oh sorri nad ju enam ei kuulu liigasse..
                            ei ole vaja vabandama hakata. kahjuks läks jah nii, et langeti välja, kuid järgmine hooaeg tuleb conferenci võit ja ongi taas kolmandas.
                            ½121½

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Raimo Aasa nimeline huumoripreemia - Kuulsuste Hall\'

                              tänast positustelaari vaadates lihtsalt ei tohi hughesit sellest preemiast ilma jätta, nagu dimaggio märkis. ae, jaan?

                              Kommentaar

                              Working...
                              X