PDA

View Full Version : Eesti poiss Madridi Realis.

nikolai warshawsky
18.05.04, 09:43
Tanases intervjuus \"Sport-Ekspress\" ajalehele Dmitri Tseroshev-endine Dunamo Moskva ja Sporting Hihon rundaja ja sel hetkel Hispaania jalgpalli agentuuri kaastooline, utles et:

\"Paar kuud tagasi, olin Balti mere aares ja nagin eesti poisi (1990 aastal sundinud). Juulis ta tuleb Madridi Realisse\".

http://www.sport-express.ru/art.shtml?86348

Kes see poiss on ?

harri
18.05.04, 10:02
mis vstknast

EgoTrip
18.05.04, 13:24
Hiljuti oli see vend Tartu Postimehe esiküljel koos teise tulevikulootusega. Oli tõesti sündinud 1990.a. ja oli mingis Hispaania jalgpallikoolis, aga nime ei mäleta. Seda tean, et vend oli tõesti väga-väga lühike, aga noh küll ta kasvab.

Martin
18.05.04, 14:23
Originally posted by nikolai warshawsky
Tanases intervjuus \"Sport-Ekspress\" ajalehele Dmitri Tseroshev-endine Dunamo Moskva ja Sporting Hihon rundaja ja sel hetkel Hispaania jalgpalli agentuuri kaastooline, utles et:
\"Paar kuud tagasi, olin Balti mere aares ja nagin eesti poisi (1990 aastal sundinud). Juulis ta tuleb Madridi Realisse\".
http://www.sport-express.ru/art.shtml?86348
Kes see poiss on ?

Kennet Jädal.

Pikemalt loe Tammeka teema alt. (http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=2854&page=2) Sama lugu on kopeeritud ka Tammeka kodukale, mille leiad siit. (http://www.jktammeka.ee/web/?id=4005)

Lisaks selgitas Dmitri Tšerõšev mulle Jädalist rääkides, et seos Real Madridiga oleks vaid nädalavahetustel nende vastava vanuseklassi treeningutel käimine, et noormees end üksikuna ei tunneks ja vaheldust saaks. Koolis oleks ta ikkagi Palencias.

ROOTSI KUNN
19.05.04, 11:38
Päris huvitav Sport-Expressi artikkel. Kui noor Jädal talle silma on jäänud siis peab selles poisis küll midagi olema ja Hispaaniasse minnes avaneb talle muidugi supervõimalus oma jalgpallurikarjäär ellu viia. Aga raske saab see sellegi poolest olema. Loodame ,et poisil on lisaks andekausele ka tahtmine ennast teostada.

ennu
19.06.04, 22:16
nojaa

meelis911
09.07.04, 23:12
Se vend küll minig staar ei ole .Oma arust on küll kõva vend a mängus küll ei ole tegija.:D

meelis911
09.07.04, 23:12
Se vend küll minig staar ei ole .Oma arust on küll kõva vend a mängus küll ei ole tegija.:D

| JaaN_09 |
12.07.04, 18:03
Eestist on ainult 2 noort mängijat Hispaanias, üks on Tartust Kennet Jädal kes mängib JK Tammeka eest ja teine on Maksim Paponov Tallinnast kes mängib Tjk eest (ta on mingi 90sündinud vms)

floppy
20.10.04, 20:14
Andke andex ma tean seda poissi isiklikult ja ma võin teile kinnitada et ta on selle koha vääriline (ta isa oli mul kunagi treener ise olen 1991 tammekast) ja ta un väga tagasihoidlik :D

figo19
22.10.04, 22:54
Algselt postitas floppy

Andke andex ma tean seda poissi isiklikult ja ma võin teile kinnitada et ta on selle koha vääriline (ta isa oli mul kunagi treener ise olen 1991 tammekast) ja ta un väga tagasihoidlik :D

Kas tagasihoidlik on isa või see poiss?:oih:

telekavaataja
22.10.04, 23:15
Algselt postitas figo19

Algselt postitas floppy

Kas tagasihoidlik on isa või see poiss?:oih:

nii esiteks seal artiklis raagitakse mingist denissist kes kenneth jadal kohe kindlasti olla ei saa ning teiseks kenneth ja maksim on toesti praegu jalgpalliakadeemias hispaanias(palencias)neid kutsuti parast seda kui nad skaudile viimsi cupil silma jaid

sicmic
23.10.04, 00:39
Algselt postitas telekavaataja

nii esiteks seal artiklis raagitakse mingist denissist kes kenneth jadal kohe kindlasti olla ei saa ning teiseks kenneth ja maksim on toesti praegu jalgpalliakadeemias hispaanias(palencias)neid kutsuti parast seda kui nad skaudile viimsi cupil silma jaid

Hispaania skaudid käivad Eestis nooreturniiridel?:oih:

IndrekL
23.10.04, 17:29
Algselt postitas m1kk

Muuseas käivad küll;)

Martin
23.10.04, 17:45
Algselt postitas m1kk

Flora töötajana võiks ju teada :)

floppy
13.11.04, 16:44
kennet mängib Real Madrid 89 a synd so sdfu....ja ta un tegija tänu talle oskan ma korralikult kõksida täpselt lyya ja palju muudki........:kaval:deemon:

gamer
13.11.04, 22:41
hmm võitsime just ühe siseturniiri ja kutsuti turniirile hispaaniasse, jäime ühele leedukale silma, neil klubiga suurem minek, pidime päris talendikad olevat, kui lähemegi, ei tea mis siis veel saab

Anfield
14.11.04, 11:58
Algselt postitas floppy

kennet mängib Real Madrid 89 a synd so sdfu....ja ta un tegija tänu talle oskan ma korralikult kõksida täpselt lyya ja palju muudki........:kaval:deemon:

Real madrid 89 ? minu meelest Palencia 89