PDA

View Full Version : HYUNDAI rannajalgpall 2004

Sir Brazza
18.05.04, 19:37
5. JUUNI toimuvale esimesele etapile Pirital on registreerunud järgmised võistkonnad:

1. FINNFOREST
2. TALLINNA VESI
3. FC JALG PALL
4. LOTTO/HYUNDAI
5. INGMAN
6. FORSS
7. RESERVE
8. ELIA AUTO
9. SC REAL
10. CRS- Capital Restaurante
11. PÄRNU ÕLU
12. CITROEN
13. -
14. -
15. -
16. -
17. -
18. -
19. -
20. -
21. -
22. -
23. -
24. -

Kokku saab registreeruda vaid 24 võistkonda!

Auhindasid ei ole uurinud veel, kuid eelmine aasta oli vist 8-kohaline HYNDAI minibuss?

:lahe:

Kaspy
19.05.04, 00:48
aga osavõtumaks on ka ikka päris suur hunnik cashi..

Sir Brazza
19.05.04, 02:45
mina loodan igatahes tiimi kokku panna.. :lahe: otsib igale positsioonile mõne hea mängija ka ja olemas ;)

paulaner
19.05.04, 09:31
Originally posted by Sir Brazza
mina loodan igatahes tiimi kokku panna.. :lahe: otsib igale positsioonile mõne hea mängija ka ja olemas ;)

Kuna juunis toimuvad liigamängud ja pärast rannajalka turniiri võtab \"taastumine\" oma kaks nädalat siis lihtne ei saa Heade mängijate leidmine olema :ham11:

Sir Brazza
19.05.04, 15:57
Originally posted by paulaner

Kuna juunis toimuvad liigamängud ja pärast rannajalka turniiri võtab \"taastumine\" oma kaks nädalat
kuidas kellegil ;)

cccr
25.05.04, 15:24

Kuna juunis toimuvad liigamängud ja pärast rannajalka turniiri võtab \"taastumine\" oma kaks nädalat siis lihtne ei saa Heade mängijate leidmine olema :ham11:

Ma nõustun paulaneriga:õnnelik:

13
26.05.04, 11:12

Vaadake eelmise aasta meeskondasid ja siis mölisege alles.Paneks see aasta ka panus Citroeni peale.

paulaner
26.05.04, 11:22
Originally posted by 13
Vaadake eelmise aasta meeskondasid ja siis mölisege alles.
OT
Siiani ei olnud selles threadis keegi _mölisenud_, ei saanud mitte vaiki olla?
:doh:

veiko90
27.05.04, 10:31
kohtumiseni platsil!

Sir Brazza
01.06.04, 12:10
mnjaa.. ma pean oma papi eest vist mängima tulema.. sponsse ei saanud :D kuid endiselt on nad teretulnud :D

17
01.06.04, 23:27
Jama see aasta saarde ei tulda.Seega on võimalik teha vaid üks järeldus-jama turniir:D

mikc
02.06.04, 00:04
Eelmine aasta ühel etapil osalesin, päris fun värk, aga siis ei old suuremat teha seal, taktikaliselt jäime täismeestele ikka alla. Krõm&Co oli ka liialt võimas, Kink pluss teised SC Reali geeniused samuti.
Ühest etapist kavatseme kindlasti osa võtta, millisest, veel ei tea.
Ja see aasta me juba põrutame:D

mario
02.06.04, 19:10
Isegi mitmest turniirist osa võtnud...ja taastumine võtab ikka tõesti päris palju aega. Ei ole midagi nii, et \"ahh mis see liivapeal nats vuti tagumine ära ole\" - nii umbes viis minti seal võtab rohkem läbi kui 30 minti muru peal ja vigastused on ka kerged tulema. HOIDKE VARBAID ;)

Citroeni vastu finaaliski mänginud ja isegi värava kõmmutand neile...aga rattast jäin muidugi ilma. Krõm ja Kraam jt on lihtsalt liiga kogenud ja tasemel tegijad (+ muidugi ka paarkümmend kilo raskemad kui kesmine rannavutifanaatik :D ) Pakun, et nad korjavad ka sel aastal enamik auhindu endale.

Neth
05.06.04, 20:41
Ons kellegil ka infot, kes lõpuks turniiri ka ära võitis? Kuna meie tiimi piiriks jäi play\'off Pärnu Õlu vastu, siis ei viitsinud kauemaks sinna tolknema jääda. Aga jah, eks see võitja vast kahe suure vahelt tuli - Citroen või Capitals (tiim koosnes vist mingitest brasiillastest, kui ei eksi), nad mängisid ka grupis omavahel, kus mäng lõppes penaltitega ja võitjaks osutus siis Citroen\'i tiim.

P.S! Poleks ealeski osanud uskuda, et liival pelamine !NII! raske ja väsitav olla võib, aga muidu oli tore üritus ja soovitan kõigil kindlasti järgnevatest etappidest osa võtta:prill5:

EDIT: Muide Kaspy selle osavõtumaksuga oli lugu vist midagi sellist olnud, et eelregistreerimise kaudu 1000.-(mis 8 peale pole sugugi teab-mis suur summa) ja kohapealt 1400.- kuid ei saa pead anda, et need summad 100% õiged on.

trouble
06.06.04, 15:32
võitis pärnu peale pendlaid ,mida löödi ja löödi kuni lõpuks väravavahid said võimaluse, yks eksis teine mitte Vastaseks citroen
3. real ja 4. forss
võitjad võtsid rattad, teised said lotto putsad

Devil
06.06.04, 17:34
Aga minu penalt, mille ma pealtvaatajate hulgas lõin sai tõrjutud :P
Üleyldiselt jah rannajalgpall on ikka igavam :), aga niisama sõpradega palava ilmaga märjal liival mängida on sigalahe :).

Tihane
04.07.04, 10:50
keski veel mõnele etapile minemas on, ning väravavahist puudust tunneb, siis mina oleksin huvitatud väravavahiks tulema.

Olen olnud käsipalli väravavaht ning praegu teenin leiba neljanda viienda liiga jalka väravahina .. eelmistest aastatest on ka kogemusi rannajalka väravas.

saatke privaatteade.

Sir Brazza
04.07.04, 17:26
ausalt 8eldes, kui teil platsimeest on vaja siis v6ite mulle ka privaatteate j2tta :D

Tihane
05.07.04, 19:20

ausalt 8eldes, kui teil platsimeest on vaja siis v6ite mulle ka privaatteate j2tta :D

aga aja veel paar venda kokku ja ongi meil võistkond olemas ju!

Sir Brazza
05.07.04, 19:44
teeme nii, et sina maksad tonni kinni ;)

kaaLer
05.07.04, 21:38
eem...Kas ja Kus kohas on selle Hynday cupi kohta veel informatsiooni ja kuupäevi teistes kohtades toimuvate turniiride kohta???

AITÄHHH :)

sicmic
05.07.04, 21:52
Originally posted by kaaLer

eem...Kas ja Kus kohas on selle Hynday cupi kohta veel informatsiooni ja kuupäevi teistes kohtades toimuvate turniiride kohta???

AITÄHHH :)

Näiteks siin (http://www.rannajalgpall.ee/index.php?menuID=7&eventID=11).

PALUNNN! ;)

Sir Brazza
07.07.04, 13:46
aga oleks keegi nõus kampa tulema??? vaja oleks siis 150EEK u ja igaüx maksab oma koha ise kinni.. ja siis kui kamp koos otsustame, mis pluusid peavad olema jne.. siis võix mingi päev lihtsalt randa taguma minna..

et siis 150EEKU
vaja oleks kolme kaitsjat kahte ründajat - olemas on hetkel väravavaht, ründaja ja kaitsja.. meeldiv oleks, kui sa poleks paadunud arvuti tagaistuja ja ainuke kogemus ja kokkupuude jalgpalliga on fifa 2003 vahendusel....

tänud

kohtumiseni platsil.. Sir Brazza

Sir Brazza
07.07.04, 15:24
NII meeskonnas on siis nüüd..

Tihane
Sir Brazza
RayEcco
treze

Jux
07.07.04, 18:15
See suur, et Kristjan Tiirik ja Norbert Hurt on asunud teostama suurepärast ideed - liivaväljak Tartusse Anne kanali äärde. Link -> http://www.postimees.ee/070704/tartu_postimees/138676.php

Kui asi peaks teostuma, siis antud üritus saab \"Tartu aasta tegu\" valimisel küll päris mitu häält.

Sir Brazza
07.07.04, 19:22
Nooniii...

Meie pundi nimeks saab siis.. Tallinna Kalev regime end ära.. ja kogume koheselt rahad kokku.. :D nii lihtne see oligi.. kuid kas järgmisel etapil osaleme.. selle jätame lihtsalt ? märgi alla :D

Sir Brazza
08.07.04, 13:10
1. FINNFOREST
2. FC JALG PALL
3. LOTTO/HYUNDAI
4. INGMAN
5. SC REAL
6. TALLINNA VESI
7. CITROEN
8. VOLUME DESIGN
9. KJSK
10.ELIA AUTO
11.TEAM FREESTYLE
12.VARTONI
13.PÄRNU ÕLU
14.RÕBA
15.CAPITAL RESTAURANT SERVICE (välisvõistkond)
16.KOHILA PÜSIVUS
17.FORSS
18.TALLINNA KALEV
19.DEPORTIVO LA PIRITA

viis vaba kohta on veel :):õnnelik:

Raivo19
08.07.04, 16:43
kuidas see kalevi komplekteerimine edeneb,väike mõte oli kah proovida,eeloleval etapil kahjuks ei saa,lubasin sõpradega võru-kubija triatlonile minna,aga ehk edaspidi,kus rannas kokku saate,millal liigutate palli?

Sir Brazza
08.07.04, 17:08
kalevi komplekteerimine sujub t2itsa h2sti..

siis, kui meeskonna t2itsa kokku saab.. siis l2hme vast rannale ja toxime palli, p2evitame ja joome limpsi :D

kuid aega ja kohta pole veel kokku leppinud.. ja rannas olen ma palju ohtlikum, kui platsi peal:õnnelik:

Neth
08.07.04, 17:41

1. FINNFOREST
2. FC JALG PALL
3. LOTTO/HYUNDAI
4. INGMAN
5. SC REAL
6. TALLINNA VESI
7. CITROEN
8. VOLUME DESIGN
9. KJSK
10.ELIA AUTO
11.TEAM FREESTYLE
12.VARTONI
13.PÄRNU ÕLU
14.RÕBA
16.KOHILA PÜSIVUS
17.FORSS
18.TALLINNA KALEV
19.DEPORTIVO LA PIRITA

et see on siis nagu SunDance raames toimuva turniiri koosseis senimaani?

Sir Brazza
08.07.04, 17:55
Originally posted by Neth

1. FINNFOREST
2. FC JALG PALL
3. LOTTO/HYUNDAI
4. INGMAN
5. SC REAL
6. TALLINNA VESI
7. CITROEN
8. VOLUME DESIGN
9. KJSK
10.ELIA AUTO
11.TEAM FREESTYLE
12.VARTONI
13.PÄRNU ÕLU
14.RÕBA
16.KOHILA PÜSIVUS
17.FORSS
18.TALLINNA KALEV
19.DEPORTIVO LA PIRITA

et see on siis nagu SunDance raames toimuva turniiri koosseis senimaani?

jap.. nii se on.. SunDance ajal on need v6istkonnad kindlalt platsis..
lisaks saab igam2ngija tasuta yritusele.. :õnnelik:
http://www.sundancemusicfestival.com/kaart.jpg

Sir Brazza
10.07.04, 22:27
loodetavasti, kui ilm lubab siis lähme Piritale jalkat taguma.. :) nii et ajage omad laisad tagumikud ülesse ja pelama.. ja kes tuleb palun postitage siia siis enda nimi... :lahe: sellepärast et rannas ei oleks eriti huvitav mängida 11 to 11 :D ikka mingi 5 vs 5 on täitsa lahe.. püüame omad kutid ka saada, kes on kindlad.. ja siis mängime lihtsalt kellegiga.. :)
nii et TIHANE JA TREZE .. Treze aja veel ets ka välja ja.. Paulile ka helistada ja mõni veel.. ja siis oleme seal :) pakuks, et NeljaP kella 14 aeg oleks üsna sobiv?

Raivo19
10.07.04, 23:14
vähegi aega saan,lööks kampa...kui tohib muidugi

Sir Brazza
15.07.04, 12:50
tohib ikka ;) tulge aga k6ik soovijad kohale, kes tahavad ja v2hegi viitsivad.. t2na kell 14.00 koguneme Pirita rannahoone juures, meid endid just v2ga palju kokku ei tule - 5 peaks olema.. nii et ootan v66raid ja muidus88jaid :)

Sir Brazza
15.07.04, 19:30
nonii.. :) t2name, et siiski viitsiste kohale tulla.. :) sai siis n2htud, kuidas ikkagi liiva peal pelada on. :) pahapaha pall on liivas kinni ja p2rast esimest 5te minutit on l66rid kinni.. ja k2ed p6lvedel :D

burruchaga
15.07.04, 20:54
nõrgad, mis siin ikka pikalt rääkida. :D

Sir Brazza
18.07.04, 16:25
mnjaa.. tundub nii..
igtahes eile toimuval rannavutil sun dance raames saime esimese 16 parema hulka, kuid edasi - t2nasesse v6istlusesse ei p22senud. Aga kogemus on igati hea. Ja palju r22gitud jalavaludest, mis hiljem kummitavad - jalad on t2tsa terved ja enesetunne on igati hea. Need kes h2daldasid, et mingi n2dal v6tab taastumiseks - need on lihtsalt n6rgad:lahe:

Tihane
19.07.04, 10:01

mnjaa.. tundub nii..
igtahes eile toimuval rannavutil sun dance raames saime esimese 16 parema hulka, kuid edasi - t2nasesse v6istlusesse ei p22senud. Aga kogemus on igati hea. Ja palju r22gitud jalavaludest, mis hiljem kummitavad - jalad on t2tsa terved ja enesetunne on igati hea. Need kes h2daldasid, et mingi n2dal v6tab taastumiseks - need on lihtsalt n6rgad:lahe:

minul siiamaani kukal kange :D

vrz
19.07.04, 11:16
Seekord oli turniirisüsteem ka vähe teine, mänge vähem ja needki suurema vahega, sellepärast võibolla väsitas vähem, aga noh, ei oska väga kommenteerida ka seda väsimise asja, kuna ise olen väravas, ja seal on suht raske ennast ära väsitada :)

Keegi võiks tulemuste osas ka natuke valgustada, et mis poolfinaalides ja sealt edasi toimus.

Tihane
19.07.04, 14:50
Originally posted by vrz

Seekord oli turniirisüsteem ka vähe teine, mänge vähem ja needki suurema vahega, sellepärast võibolla väsitas vähem, aga noh, ei oska väga kommenteerida ka seda väsimise asja, kuna ise olen väravas, ja seal on suht raske ennast ära väsitada :)

Keegi võiks tulemuste osas ka natuke valgustada, et mis poolfinaalides ja sealt edasi toimus.

poolfinaalides siis pärnu õlu vs citröen (oleks võind ka finaal olla) ja mortoni vs fc jalgpall

kolmanda neljanda koha mäng pärnu õlu ja fc jalgpall, võitis pärnu õlu (4:1)

finaal citröen ja mortoni .. võitis citröen (3:2)

praka
20.07.04, 10:18
pigem oli tegu vartoni, mitte mortoniga... :P

lorenzo
20.07.04, 10:47
dj-de turniir pühapäeval oli lahedam, nalja rohkem ja ilu ka rohkem..koba lihtsalt:)

Tihane
20.07.04, 13:02
Originally posted by praka

pigem oli tegu vartoni, mitte mortoniga... :P

vabandust .. kuulmise järgi meenutasin.

frain
20.07.04, 14:20
Kelle käest kapital vms pähe sai?

tkkt
18.06.05, 18:40
Sai täna ka niisugusel toredal üritusel käidud, aga kahjuks me alagrupist edasi ei saanud. Selle vea parandame järgmisel etapil.

nööbik
18.06.05, 23:56
Jeee...üritus oli jh fun:D Finaalis olid ikka need keda arvata võiski, aga vähemalt oli hea fin:lahe:

17
19.06.05, 01:26
Miks sel aastal Kuressaares seda toredat üritust pole:(

2mSööt3mMööda
19.06.05, 01:32
Algselt postitas nööbik

Jeee...üritus oli jh fun:D Finaalis olid ikka need keda arvata võiski, aga vähemalt oli hea fin:lahe:
kes seal olid siis? Võistkondade koosseise oskab keegi anda? Kink mängis sc realis?

nööbik
19.06.05, 23:52
Algselt postitas daywalker

Algselt postitas nööbik

kes seal olid siis? Võistkondade koosseise oskab keegi anda? Kink mängis sc realis?

Finaalis olid citröen ja real. Jep Kink mängis realis:)

Rein
24.06.05, 21:43
Finaalis viis Sarapik Citroeni viigiväravaga lisaajale.Kahjuks ˇfinaalis Real võitis.

Kinnk oli päris hea,aga ma olen parem.

Üllar
25.06.05, 05:52
Algselt postitas Rein

Finaalis viis Sarapik Citroeni viigiväravaga lisaajale.Kahjuks ˇfinaalis Real võitis.

Kinnk on Pussy.......irw.kink on??????

valta
03.07.05, 12:48
kuidas eile Pirita etapp lõppes?

shallala
03.07.05, 13:14
1.Real
2.Citroen
3.Betoon

lume
03.07.05, 13:46
Sai ka siis normaalsel tasemel rannavutti proovitud ja polnudki kõige hullem.
Betooni rivistuses imesime pronksi välja,finaalikoht polnud ka kaugel,Reaal lõi võiduvärava meie vastu viimasel sekundil.Igati tore üritus,ilm ka mega.Natuke oli ehk liiga palju meeskondi kokku aetud,päev venis ikka väga pikaks.Pärnus tahetakse isegi vist 32 tiimi kokku saada.
Eriauhinna annaks showlöögi võistlusel osalenud Peetrile,see oli ikka tase;)

Sir Brazza
03.07.05, 14:15
jah... showlöök peabki olema showlöök ja Pets oli parim, kes rahvast ergutas... kes ütles, et iga löök peab kääre tehes olema.. ise võtsin ka osa, edasi ei pääsenud.. damn.. ja jube kuumus oli... palju ei puudunud, et ma eile kuumarabanduse oleks saanud.. Pärnus oleb jälle olemas :) seal vist sel ajal Watergate ka :lahe:

lume
03.07.05, 14:19
Algselt postitas Sir Brazza

jah... showlöök peabki olema showlöök ja Pets oli parim, kes rahvast ergutas... kes ütles, et iga löök peab kääre tehes olema.. ise võtsin ka osa, edasi ei pääsenud.. damn.. ja jube kuumus oli... palju ei puudunud, et ma eile kuumarabanduse oleks saanud.. Pärnus oleb jälle olemas :) seal vist sel ajal Watergate ka :lahe:

Kas sina olidki see imepeenikeste jalgadega ja kohutava mikrofonisoenguga tegelane,kellel midagi välja ei tulnud???;)

Sir Brazza
03.07.05, 16:23
sry ajasin vähe segadusse... võtsin mängudest osa :) trikitamises ma just meister pole :D aga see brass oli vinge sell :) pakuks ta kaaluks max. 40 kg

Üllar
03.07.05, 16:38
Algselt postitas Sir Brazza

sry ajasin vähe segadusse... võtsin mängudest osa :) trikitamises ma just meister pole :D aga see brass oli vinge sell :) pakuks ta kaaluks max. 40 kgma arvan,et kotunikega oli mingi jama..ära ostetud või midagi...kuna meil nagu sõbraga tuli päris hästi välja,aga ei saanud kahjux finaali...kuigi väärisime vähemalt 1kohta

valta
17.07.05, 21:43
Kas rannavuti mehed ei ole veel Pärnust tagasi jõudnud? Kus on värskemad uudised?

Silver
17.07.05, 22:06
Pressi osa antud üritusele on suhteliselt sitt. Koduleht on neil igivana ja sisutühi, statistikana kajastatakse ainult nelja parema nime. Meeskondade nimekirjadest, suurematest skooritegijatest ja täkumatest mängijatest pole suurt midagi. Hei korraldajad, natukene võiks seda külge kah ülal hoida! Aitäh! :õnnelik:

Raivo19
19.07.05, 17:56
Algselt postitas valta

Kas rannavuti mehed ei ole veel Pärnust tagasi jõudnud? Kus on värskemad uudised?Õiged rannavuti mehed on tagasi Võrust:D ja värskemad uudised räägivad,et Võru JK jättis võidu koju Lival Spordi ees.Trummi sai auhinnalise kuuenda koha.Oli päikest,oli vihma,oli õlut,oli folkloori ja trahtereid,oli sauna ja järvedes ujumist,oli lõket ja grilli,oli kauneid naisi ja kohalikke pedaalivaid viinamehi pakiraamidega jalgratastel,oli palju lõbusaid linnakülalisi.Oli hästi korraldatud turniir ja ilusaid väravaid.Isegi Munamäe tornist alla longates siniseks pekstud jalgu põrnitsedes ei lange tuju mitte grammigi:P

don
31.07.05, 16:25
ega keegi ei tea kes viimase etapi võitis ?

roubi
31.07.05, 16:43
Citroen, vist

don
31.07.05, 18:14
Algselt postitas roubi

Citroen, vist
reaaliga nad finaalis olid küll... slg. tänud:lahe:

gazza
03.08.05, 22:03
suht mõttetu mäng:lahe:

tkkt
03.08.05, 22:32
Väga kõva mäng

Ramm
03.08.05, 22:35
Väga pehme mäng

ralf85
03.08.05, 22:44
olen Ralf ja kas kellegi meeskonnas on äkki mõni vaba koht tahaks ka mõne värava lüüa kui lastakse:)

don
04.08.05, 12:21
jou ralf...

PraS
04.08.05, 12:22
Jou Donald Duck!!!

ralf85
04.08.05, 12:25
tere tere don kellega mul on au????;)

lume
04.08.05, 14:04
Algselt postitas gazza

suht mõttetu mäng:lahe:

Mõttetu mees.

ralf85
04.08.05, 14:57
kes on mõttetu mees???:doh:

Silver
04.08.05, 14:59
Keegi viimasest etapist kah midagi tarka oskab öelda, või ilugatakse siin teemas niisama? :)

croissant
04.08.05, 19:33
Algselt postitas Silver

Keegi viimasest etapist kah midagi tarka oskab öelda, või ilugatakse siin teemas niisama? :)

mis siin ikka öelda. citröen pani finaalis realile