320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Shoti preparty !?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eesti - Shoti preparty !?

    Minu pisikeses rõõmsaid mõtteid täis peakeses tekkis eile küsimus, kas keegi eestlastest omab mingisugustki kontakti siia vohavate mägismaaelanikega? Asi lihtsalt selles, et võiks ju nendega eelnevalt väikese pallitoksimise organiseerida, kui seda pole veel tehtud.

    Ehk annate mulle asjade käigu kohta informatsiooni
    Pärtel Tomberg

    isePankur.ee - Inimeselt inimesele
    http://www.isepankur.ee
    info@isepankur.ee

    #2
    Replying to Topic \'Eesti - Shoti preparty !?\'



    minu arust fännimäng toimub ja vististi Aff on tegelane, kes manageriametit peab...
    Jalgpallihaigla liige
    Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Eesti - Shoti preparty !?\'

      Šotlastega fännimängu tõenäoliselt siiski ei toimu, sest nagu kirjutas mulle seelikukandjate üks ninamehi Don Lawso:

      \"hi there we will be in tallin from tuesday to the thursday only........ therefore we will be too drunk to play football !!! thanks for the offer my friend !\"

      Ja lisas järgmises meilis oma rahvuse arvukuse kohta Eestimaa pealinnas mai lõpu paiku: \"we reckon there is about 1200 making the trip.......... so it should be party time.... : )\"

      Soovitan kõigil staadionile tulla, sest oht üle karjuda saada on väga suur.

      PS. Aff suhtleb taanlastega mängu asjus.
      poborsky@jalgpallihaigla.ee

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Eesti - Shoti preparty !?\'

        Originally posted by Poborsky


        Šotlastega fännimängu tõenäoliselt siiski ei toimu, sest nagu kirjutas mulle seelikukandjate üks ninamehi Don Lawso:

        \"hi there we will be in tallin from tuesday to the thursday only........ therefore we will be too drunk to play football !!! thanks for the offer my friend !\"

        Ja lisas järgmises meilis oma rahvuse arvukuse kohta Eestimaa pealinnas mai lõpu paiku: \"we reckon there is about 1200 making the trip.......... so it should be party time.... : )\"

        Soovitan kõigil staadionile tulla, sest oht üle karjuda saada on väga suur.

        PS. Aff suhtleb taanlastega mängu asjus.
        Hmmm... mulle tundub, et shotlased on kahe persega mehed, või suhtlesid sa miskise teise kildkonnaga (mõni ime -- neid on 1200). Küsisin tegelaselt (SAFC fänn), kes minuga ühendust võttis ja oma Eestissesaabumisest raporteeris, et mis värk on? Tema andmetel mäng toimub, samas sai mulle kohe selgeks, et mitte JH poolt korraldatavast mängust polnud juttu, vaid tegu on mänguga, mille pakkus välja Nimeta Baari omanik ja vastaseks seega... FC Nimeta. See on siis tiim, keda praeguse seisuga eelistatakse JH\'le. Mis teha -- veri on paksem kui vesi... Mäng toimub vististi kunagi kolmapäeval, ehk Nimeta vennad anavad teada, kus ja mis kell?

        Samas -- kuivõrd shotlastel siin Eestis pikem olemine, siis leidub ilmselt hulgim eestlasi, kes juba esmaspäeva õhtul shotlastega sõprust tegema lähevad erinevatesse kõrtsudesse. Ilmselt ei tohiks olla kuigi raske leppida kokku (kasvõi mõnede teiste shotlastega) mängu neljapäevaks. Et siis saaks tegelinskid nagu 2 mängu -- ühe klubiga, teise koondisega Leppida kokku, tekitada miski ports flaiereid ja jagada ntks teisip-kolmap eri kõrtsudes laiali. Simple as that

        Mis Poborsky, Aff ja co arvate sellest?

        Prmt!

        aiFo.
        Jalgpallihaigla liige
        Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Eesti - Shoti preparty !?\'

          Hea mõte, AiFo! Aga ma arvan, et mäng tuleks kokku leppida ikka enne nende saabumist, sest staadioni omanikule peab ütlema, millal mängida tahame. Mul on Floraga kokkulepe, et 27. ja 30. mail saavad Eesti koondise fännid Jalgpallihaigla kodustaadionil ehk A.le Coqi kunstmurul šotlaste ja taanlastega mängida, aga täpne mänguaeg on tarvis varem teatada. Liiatigi on 30.05 igal pool liigamängud, ka JK Jalgpallihaiglal, Piraajal jt.

          Palun suhtle oma šoti kontaktiga ning äkki leiavad poolkaine tiimikese

          Ja panen kõigile südamele, et kui mäng peaks toimuma, siis pärast viib igaüks oma ja sõbra prahi ja taara prügikasti, et ei juhtuks sama, mis Eesti-Põhja-Iirimaa fännimängu järel. Olgem viisakad.
          poborsky@jalgpallihaigla.ee

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Eesti - Shoti preparty !?\'

            Originally posted by Poborsky


            Hea mõte, AiFo! Aga ma arvan, et mäng tuleks kokku leppida ikka enne nende saabumist, sest staadioni omanikule peab ütlema, millal mängida tahame. Mul on Floraga kokkulepe, et 27. ja 30. mail saavad Eesti koondise fännid Jalgpallihaigla kodustaadionil ehk A.le Coqi kunstmurul šotlaste ja taanlastega mängida, aga täpne mänguaeg on tarvis varem teatada. Liiatigi on 30.05 igal pool liigamängud, ka JK Jalgpallihaiglal, Piraajal jt.

            Palun suhtle oma šoti kontaktiga ning äkki leiavad poolkaine tiimikese
            .
            Soovitati suhelda foorumis, sealsamas ka nimetamängu kohta infot: http://www.tartanarmyboard.co.uk/
            Jalgpallihaigla liige
            Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Eesti - Shoti preparty !?\'

              @ jollu .. see su pre party, mine lihtsalt vanalinna kuhugi pubisse eesti särk seljas, küll need shotlased ise sulle külge klammerduvad ja veidi aega juttu puhudes hakkavad ka õllet käristama, meil seni ja andrega asi juba eelnevalt põhja-iirlastega läbi tehtud :P juua saime küll meeletult ja sugugi mitte oma raha eest
              aga no kui kuskilt mingid shotlased üles korjata ja välja pakkuda, et lähme mängime, siis usun et neid ei oleks midagi sellevastu

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Eesti - Shoti preparty !?\'

                Originally posted by b0xter

                küll need shotlased ise sulle külge klammerduvad ja veidi aega juttu puhudes hakkavad ka õllet käristama, meil seni ja andrega asi juba eelnevalt põhja-iirlastega läbi tehtud :P juua saime küll meeletult ja sugugi mitte oma raha eest
                Samamoodi nagu võib reede-laupäevaõhtuti pikakoivalisi näitsikuid Nimetas välismaalasi noolimas näha? Njah..
                Supplies!

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Eesti - Shoti preparty !?\'



                  Hmm... Tundub, shotlased peavad pidama eestlastest amatööridega 2 paralleelset mängu -- mäng FC Nimetaga on miskitel segastel asjaoludel tõstetud kolmapäevalt neljapäevale, kella 3ks... Shoti vs Eesti jalgpallifännid peaks kõigi eelduste kohaselt toimuma samuti neljapäeval, kell 2... segadussegadussegadus...
                  Jalgpallihaigla liige
                  Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Eesti - Shoti preparty !?\'

                    küsimus teadjatele.

                    Minusugune mitte-peoloom ei oska asjast aimatagi. Küsimus järgmine: Kas Wellington on afterpartyde ajal hommikuni lahti? Sest mul läheb reedel kell 6.50 rong...on\'s Well nii kaua lahti?

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Eesti - Shoti preparty !?\'

                      selle peale ma raha ei paneks...eelmisel laupäeval nt, kui ametlik sulgemisaeg jääks justkui 1 kanti, panid baarinäitsikud kell 11 ukse kinni, sest neil oli vaja välja tantsima minna..

                      muide wellis olla JÄLLE uus pealik, kas see ei mõjuta kuidagi jalkapidusid sel nädalal - st kokkulepped kehtivad?
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Eesti - Shoti preparty !?\'

                        Originally posted by fittibaldi
                        muide wellis olla JÄLLE uus pealik, kas see ei mõjuta kuidagi jalkapidusid sel nädalal - st kokkulepped kehtivad?
                        Ärge nüüd jamage, mehed. Jään\'s mina Tallinna niisama? Pidu Wellingtonis peab ikka toimuma. Ju. Ja loodetavasti saab seal kuni hommikuste tundideni olla, sest arvestades minu mitte-niivõrd-rullnokkade-lemmik-välimust võib linna vahele jõlkuma jäädes natuke rusikaid näkku tulla.

                        Aga teemast kõrvale minna ei tohi, püha asi - Šotlased kotti, taanlased kotti! Käin homme esimestele treeningutel ehk ka ära, vaatab, mis poisid räägivad.

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Eesti - Shoti preparty !?\'

                          ... see Welli uus pealik paistab olevat peale neid vahepealseid peale Mikkot päris asjalik. Olla Soomemaal palju jäähoki ja ka jalgpalli aftekaid pidanud nii et mitte esimest korda ei puutu hulludega kokku. Paistab selline sporditeadlik ja sõbralik vana oleb´vat. Igatahes on õlled tellitud (1200L), söögid ootamas, lava kerkimas ning loodame kõva peo maha pidada. Lisaks on neljap. meid ootamas kl. 15:00 uus kena näo maalija...
                          Neljapäev EI OLE kaugel.
                          RummaBastards!

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Eesti - Shoti preparty !?\'

                            Originally posted by jansa


                            ... see Welli uus pealik paistab olevat peale neid vahepealseid peale Mikkot päris asjalik. Olla Soomemaal palju jäähoki ja ka jalgpalli aftekaid pidanud nii et mitte esimest korda ei puutu hulludega kokku. Paistab selline sporditeadlik ja sõbralik vana .
                            so there is a god
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Eesti - Shoti preparty !?\'

                              Originally posted by Magpie
                              Ärge nüüd jamage, mehed. Jään\'s mina Tallinna niisama?
                              Nutt ja hala!
                              Sellepärast ei tohi küll pidu pidamata jätta, et tagasi ei saa või kuhugi minna pole. Küll kuhugi ikka saab või kui ei saa, siis tuleb lihtsalt niipalju napsu võtta, et vahet ei ole.

                              vot selline meditsiinialane nõuanne.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X