320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

rassism palliplatsil

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    rassism palliplatsil

    .....................

    #2
    Replying to Topic \'rassism palliplatsil\'

    Ma küll lootsin, et seda teemat ei hakata kunagi eraldi puudutama, aga ju siis tunti vajadust. Ja miks ainult palliplatsil? See toimub ka igapevases elus, nn. \"positiivne diskrimineerimine\". Oleks võinud teema siis juba OT-sse teha või mida iganes...
    sigpic

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'rassism palliplatsil\'

      Originally posted by eika


      see teema eestit väga ei puuduta, kuid siiski. minu arvates on see mustanahaliste mängijate kaitsmine liiale läinud. praegu on selline olukord: kui mustanahaline sõimab valgenahalisel mängijal näo täis ei juhtu midagi. aga kui valgenahaline mängija juhtub mustanahalisele ütlema \"neeger\", siis on pool maailma tagajalgadel... see pole enam normaalne...
      kas mustanahaline sõimab valget näkku, et krdi valge?? sõimatagu ikka asja enda pärast, mitte et oioi neeger jne. see ongi rassism. ja sina õpi koolis natuke enne kui hakkad mingit lolli möla suust välja ajama

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'rassism palliplatsil\'

        Rassistid põlege
        742617000027
        (sic)
        (515)
        MAGGOT

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'rassism palliplatsil\'

          Eika räägib väga õiget juttu.
          Tobedalt tolerantne lääne demokraatia on toonud meid selleni, kus neegritel on selles rassismiküsimuses juba privileegid.
          Toon näiteks ühe oma ema tuttava, kes töötab mingis Belgia firmas ning neil oli konkurss uuele töötajale ning sõelale jäi neeger ja valge. Ning nad olid sunnitud võtma neegri kuna vastasel korral oleks olnud tegu rassismiga.
          See neegrite pada, kuidas valge inimene neile kurja teeb on ikka marutotter. Neegritel ei tohiks olla mitte Mingit õigust tulla Euroopasse ning hakata kohtu kaudu oma õigus nõudma, mingu aafrikasse tagasi. Olgu, Ameerika on siin erand, kuna seda vaata, et võiks pidada juba üheks nende etniliseks asukohaks. Seal on neid tõepoolest juba nii palju, et tuleb vaadata nendegi heaolu järgi. Aga Euroopa, mis on põline valge kultuur ei tohiks taluda mingit neegrite invasiooni.
          Valge rass on ju välja suremas, kuna hoolimatud valged toodavad tittesid neegriga ning seega rikuvad ära oma geenikoodi. Rassidevahelisel titetegemisel on umbes sama jama, mis peresisesel, et on suurem tõenäosus, et sünnib invaliid. Ning mis ühiskond vajab invaliide? Ühe teatava asutuse matemaatika õppeprogrammis oli näiteks arvutustehe stiilis: \"xxx riigis on x arv invaliide ning iga päev maksab maksumaksja neile y summa toetust. Kui neid invaliide poleks, siis kui palju saaks selle raha eest maksta üliõpilastele stipendiumi\" vms.

          See tekst võis paadunud antirassistidele jätta küll väga õela mulje ent kui te oma vaimupimedusest korraks välja astuksite saaksite ehk aru, et olukord on üpris kurb valgele inimesele.
          Paluks jätta asjakohatud kommentaarid a la \"Sull on värdjas\" või, et \"Mine arene kusagil\".

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'rassism palliplatsil\'

            Sull on marurahvuslane, see on teada. Aga kas tegemist on eestlase või eurooplasega?

            Igaühel on õigus oma arvamusele, kuid paluks selle avaldamisel järgida foorumi reeglistikku.
            Which ship has never docked at Liverpool?
            The Premiership.

            "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'rassism palliplatsil\'

              No asi on selles, et Eesti siiski ju on Ida-Euroopas, st. valge inimese kultuuri idatiivas. Seega kipub ka Kesk-Euroopas toimuv meid mõjutama.
              Ma muidugi ei ütle, et see muudatus nüüd üleöö tuleb.

              Ja need foorumireeglit. Ma pole ju kutsunud üles rassilisele vihkamisele, võtke seda rohkem kui informeerimist nagu HIV\'i vastu tehakse. Keegi ei ütle, et vihka HIV\'i jne. vaid ole ettevaatlik. Seega: Ära roni neegriga titte tegema!

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'rassism palliplatsil\'

                kle ma küsiks sult otse - mis annab sulle õiguse öelda, kes võib kellega titte teha?
                anna andeks, aga su jutt on täiesti idiootne. need \"neegri privileegid\" on muinasjutud, kui sõelal on 2 inimest, siis paratamatult 1 neist peab ju välja jääma. kaotaja võib ju ajada oma lolli juttu, aga see ei tähenda veel midagi.
                see rahvuslus on ju tore asi, aga vähemalt minu jaoks on küll kõik inimesed võrdsed ja tehku lapsi, kellega iganes tahavad. okei, euroopa on olnud põline valgete kultuur - so what? mida see muudab ma ei saa aru ausalt öeldes? enam lihtsalt ei ole ja kõik.

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'rassism palliplatsil\'

                  Originally posted by Sull


                  No asi on selles, et Eesti siiski ju on Ida-Euroopas, st. valge inimese kultuuri idatiivas. Seega kipub ka Kesk-Euroopas toimuv meid mõjutama.
                  Ma muidugi ei ütle, et see muudatus nüüd üleöö tuleb.

                  Ja need foorumireeglit. Ma pole ju kutsunud üles rassilisele vihkamisele, võtke seda rohkem kui informeerimist nagu HIV\'i vastu tehakse. Keegi ei ütle, et vihka HIV\'i jne. vaid ole ettevaatlik. Seega: Ära roni neegriga titte tegema!
                  oot sa võrdled mustanahalist HIV-ga?? Mustanahaline on samasugune inimene nagu valge ja on siis nii väga vaja hakata valget nahavärvi hambad ristis hoidma? see\'p see rassism ongi, et hoitakse teistsuguseid enda \"aladelt\" eemal. Sinu nahavärv jääb ju niigi valgeks, miks peaksid sa muretsema kellegi teise lapse pärast? ära topi enda krdi pubekanina sinna, kuhu sel asja pole. Õpeta oma rassipuhtust omasuguste hulgas, mitte ära tule foorumit oma solgiga üle külvama

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'rassism palliplatsil\'

                    Originally posted by Sull


                    Ja need foorumireeglit. Ma pole ju kutsunud üles rassilisele vihkamisele, võtke seda rohkem kui informeerimist nagu HIV\'i vastu tehakse. Keegi ei ütle, et vihka HIV\'i jne. vaid ole ettevaatlik. Seega: Ära roni neegriga titte tegema!
                    Paistab, et Sull ei tea, et Euroopas enamus HIVist saadakse ikka narkosüstalt kasutades. Vaata Kaliningrad ja ka Eesti.
                    Isiklik arvamus on et rassistid on üsna piiratud maailmavaatega. Rahvuse kaitsmine rassismi abil toob tavaliselt rahvuse hävingu, mitte ei päästa seda.
                    Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'rassism palliplatsil\'

                      sull eksib siin natuke ka põhimõtteliselt. geneetilise koodi rikastamine teistest piirkondadest pärit, ning teisi omadusi kandva koodiga tuleb pikas perspektiivis koodile siiski kasuks. heaks näiteks on siinkohal pikalt isolatsioonis elanud rahvad. isegi 150M elanikuga Jaapanis osutus vajalikuks soodustada abielusid mittejaapanlastega, mis eeldas roppu vaeva teatud kultuuritraditsioonide murdmisel.

                      teisalt ei näe ma teatud liberaalses rassismis midagi ebaloomuliku. loomulikult ei ole ilus öelda, et \"kuule neeger, sa oled loll, kuna sa oled neeger\". teisalt on aga teada, et musta rassi esindajad on keskmiselt madalama IQ\'ga, kui valged või kollased. samuti on nad keskmiselt pisut nobedamad 100 meetri jooksus. selliste rassiliste eripärasuste arvesse võtmise taunimine pole minu arust õige. eri rasside esindajad lihtsalt ei ole võrdsed. no eks te proovige valge mees blues\'i laulma panna. lootusetu.

                      ühesõnaga mulle ei meeldi see pidev nõiajaht rassistide ja antisemiitide järele. keskmine neeger lahendab ruutvõrrandit sitemini, kui valge ja keskmine juut lahendab sama võrrandi rõvedamat palju kiiremini, kui keskmine eestlane. see lihtsalt on nii. miks sellest rääkida ei või?
                      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'rassism palliplatsil\'

                        Originally posted by rohelineKonn
                        teisalt ei näe ma teatud liberaalses rassismis midagi ebaloomuliku. loomulikult ei ole ilus öelda, et \"kuule neeger, sa oled loll, kuna sa oled neeger\". teisalt on aga teada, et musta rassi esindajad on keskmiselt madalama IQ\'ga, kui valged või kollased. samuti on nad keskmiselt pisut nobedamad 100 meetri jooksus. selliste rassiliste eripärasuste arvesse võtmise taunimine pole minu arust õige. eri rasside esindajad lihtsalt ei ole võrdsed. no eks te proovige valge mees blues\'i laulma panna. lootusetu.
                        Valge mees laulab bluesi täiesti vabalt. Ja hästi ka. Kui lugupeetud härra kuulab näiteks John Mooney\'t või John Hammond juuniori, saab ta sellest ka ise aru. Mitte et ta seda eales vaevaks võtaks teha muidugi.
                        Aga rassismi-teemalised vaidlused olen siin foorumis vaielnud ja enam ei taha. Üldjoontes teatan vaid, et ühinen Davidsi selge ja konkreetse seisukohaga.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'rassism palliplatsil\'

                          Originally posted by mcnamaraÜldjoontes teatan vaid, et ühinen Davidsi selge ja konkreetse seisukohaga.
                          ..mis on kõige jäigem võimalik seisukoht.

                          aga bluesi tõin lihtsalt näitena. igas valdkonnas on ka erandeid. näiteks olevat maailma edukaim räppar valge. point oli pigem selles, et rassid ongi erinevate omadustega. nagu ka mehed ja naised. tõenäoliselt on ka see seisukoht väärt põlemist.
                          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'rassism palliplatsil\'

                            Originally posted by mazz

                            kle ma küsiks sult otse - mis annab sulle õiguse öelda, kes võib kellega titte teha?
                            kahju on vaadata, kuidas murjanid meie kaunid blondid naised paksuks teevad ja siis narkoäriga trelllide taha veavad, vt de Luna, Emelai, vist oli mingi kamm ka vahvate korvpalluritega.
                            muidugi tuleb ka naistest aru saada, sest nagu nad ammu on meile selgeks teinud, on eesti mees mömm ja jobu ja siga ka vahel, neeger (või lihtsalt kena tõmmu väljamaalane) on rikkam, teeb rohkem komplimente ja tal olla suur nagu hobusel.

                            ei hakka oma arvamust avaldama, sest mis teie asi, keda ma vihkan või mitte - isiklik probleem.
                            ennustan siiski, et paljude davidsisarnaste mujalt maailmast õpitud maneeriga kodanike suhtumine asjasse muutub lähiaastail. või aastakymneil.
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'rassism palliplatsil\'

                              Originally posted by fittibaldi
                              ennustan siiski, et paljude davidsisarnaste mujalt maailmast õpitud maneeriga kodanike suhtumine asjasse muutub lähiaastail. või aastakymneil.
                              Mina loodan samuti muuseas, et eestlaste suhtumine muutub. Aga mitte selles suunas, nagu sina tahaksid.
                              Mis puutub aga rassiteooriatele a la rohelineKonn, siis need on tõepoolest nii mõndagi väärt. Liberaalsusest on asi ikka väga kaugel. Ma südamest loodan, et ta ei vaevu mulle vastama.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar

                              Working...
                              X