PDA

View Full Version : üelge noori ja kogenuid mängiajd CM 01/02

zidane5
21.05.04, 07:45
Ise ostan endale tavaliselt Taribo Westi , aga ega temagi eriti noor pole ... aga soovitage siis kõikidele !:kaval:

Mikusiku
21.05.04, 08:27
kas oli vaja kohe uut teemat teha? teema lukku;)

dreyd
21.05.04, 09:20
soovitan emba-kumba sidaanil oma nime muuta, vastasel juhul võite muidu mõne foorumlase hulluks ajada, nii nagu minuga juhtus:)

Mikusiku
21.05.04, 10:04
Originally posted by dreyd

soovitan emba-kumba sidaanil oma nime muuta, vastasel juhul võite muidu mõne foorumlase hulluks ajada, nii nagu minuga juhtus:)
mina olin siin enne:lahe:

zidane5
21.05.04, 12:17
Originally posted by zidane_5

kas oli vaja kohe uut teemat teha? teema lukku;)

Mai viici koguaeg sinna foorumitesse otsima neid mängiajd minna !! parem teen teema ja las teised postitavad !

Tanel
21.05.04, 12:20
Oleks võim paneks lukku :viha: või kustutaks.... Aga märkimisväärne on see, et miks Piiroja väravas on :D:D:D

Nonii zidane_5 räägi välja millal sa neile ütlesid, kus foorum asub ;)

Mikusiku
21.05.04, 12:31
Originally posted by Henryfan

Oleks võim paneks lukku :viha: või kustutaks.... Aga märkimisväärne on see, et miks Piiroja väravas on :D:D:D

Nonii zidane_5 räägi välja millal sa neile ütlesid, kus foorum asub ;)
Ei mäleta:P Aga ma olin vist ükspäev tema juures ja läksin foorumisse. Ja sealt algaski õudus:kurb10:
Kus need moded küll jäävad...:doh:

dimaggio
21.05.04, 22:59
Rooney....see poiss on selles mängus täkk;)

Epic
21.05.04, 23:08
Originally posted by dimaggio

Äkki avaldad saladuse kuidas ta sul täkku paneb? :) Mul jääb ta selgelt Cherno Samba ja Fernando Torresile alla :deemon:

zaz
21.05.04, 23:55
aitaks siis kah vaest lapsukest Zidaan5te
CM 0102 vist mängisid suht häti K. Bakircioglü ja näiteks J. Aghahowa, kuna pole kaua seda mängind siis rohkem ei meenu:P

dimaggio
21.05.04, 23:58
Originally posted by Epic

Originally posted by dimaggio

Äkki avaldad saladuse kuidas ta sul täkku paneb? :) Mul jääb ta selgelt Cherno Samba ja Fernando Torresile alla :deemon:
no ei tea...kui ma Wolvesiga 1 divaari tegin, siis ma usaldasin teda mängu ja ma ei pidanud pettuma...hooajal oma 50! väravat;)
Ning kui ma ManU ja West Hami ette võtsin, mängis ta seal sama hästi...paremini isegi Ruud vanist endast:)

Silver
22.05.04, 13:21
Olen kuri, panen teema lukku. Miks? Sellepärast, et enamasti on kõik eelmainitud nimed selles teemas kirjas. Ning seda teemat võiks endiselt jätkata: http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=1409&page=3 ;)