320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpall ja Haapsalu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jalgpall ja Haapsalu

    Ei tea, kas nutta või ropendada...
    Alati, kui Eesti kodus mängib või mõni muu toredam jalgpallisündmus Tallinnas toimub, tekib isu kohale tulla. Pesitsen Haapsalus-seega 100 kiltsa kaugusel kaunist pealinnast. Ühesõnaga pealinlaste sarnaselt kohale ei jaluta. Ja iga kuradi kord, kui tuleb autot \"täitma\" hakata, tekib probleem- ei leia kolme(!!!) inimest, kellel oleks ka isu omadele kaasa elada. KOLME INIMEST, KURAT! Tundub, nagu peale autojuhi ja minu ei olegi Haapsalus fänne... . Loen foorumist jutte, kus tarlased või pärnukad räägivad suurtest bussitäitest fännidest-vesistama ajab.
    Kui mõni Haapsalu või Läänemaa inimene seda juttu lugema peaks ja tal on tahtmist hakata korralikuks inimesex (loe: sinisärklasex) siis andku teada. Või kui on veel inimesi, kes minu probleemi jagab siis oleks tore ühineda!
    Üks asi on sõita kohale, mäng ära vaadata ja siis koju tagasi põrutada, hoopis midagi muud olex tartlaste eeskujul meeleolu luua koos, mängu nautida koos jne.
    Ühesõnaga, futboliidi haiged läänlased ühinegem!!!
    Algselt postitas tank
    Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

    #2
    Replying to Topic \'Jalgpall ja Haapsalu\'

    Mina Oll olen alati sees kui just rahalised probleemid ei vaeva

    Ja ma kardan et asi on selles et paljud pole koondise mängudel käinud ja ei tea millest ära ütlevad.
    Tulge kohale ja varsti käime mitme autoga
    Fc Uuemõisa

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Jalgpall ja Haapsalu\'

      Eesti-Taani mängule on veel paar kohta pakkuda. Asjaga kiire, sest piletid vaja välja osta.
      Algselt postitas tank
      Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Jalgpall ja Haapsalu\'

        oll, mis kandi mees oled muidu?

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Jalgpall ja Haapsalu\'

          Eks ikka Haapsalu
          Algselt postitas tank
          Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Jalgpall ja Haapsalu\'

            Järgmine võimalus 11.06.2004 kell 19:00 Eesti Vs Makedoonia
            Algselt postitas tank
            Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Jalgpall ja Haapsalu\'

              kohe minek
              Fc Uuemõisa

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'Jalgpall ja Haapsalu\'

                04.09.2004 Eesti - Luksemburg kell 18
                Kell 1 päeval on Kadriorus muusikud Vs poliitikud- üritus on tasuta nii et võix laupäeva hommikul varem pealinna poole sammuma hakata...
                Kellel huvi, andku teada!
                Algselt postitas tank
                Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                Kommentaar

                Working...
                X