PDA

View Full Version : Ebatavaline jalgpallikohtumine

Refieus
24.05.04, 17:30
Sry, kui kedagi allolev jutt häirib või on vastukarva, elad üle:P

Asi siis selline, kaks meeskonda peavad maha sõprsukohtumise. Võidab muidugi see, kel peale mängujaja ( 2x45) lõppemist on kõige rohkem väravaid löödud, kuid siin on ka veel paar konksu.

Nimelt, meeskonna iga mängija peab võtma iga 10 mänguminuti järel pitsi ( 4cl) viina, kaasa arvatud varumehed ( max 6) + vaheajale minnes samuti 1 pits.
Teine reegel, iga sisselastud värava eest peab meeskond jooma ära kas siis pudeli/purgi õlle või gin\'i. Kui gin\'id on otsas siis ainult õlle.

Nii lihtsad need reeglid siis oleksid.

Orienteeruvalt kulub pela peale 13L viina + löödud väravate karistusjoomised.

Antud mängu võiks vabalt fikseerida kuhugi rekorditeraamatusse.. a nu see ei ole prioriteet vaid eesmärk on saada andmeid inimese suutlikuse ning kehaliste andmete tarbeks.

Peale mängu peab iga mängija puhuma alkomeetrisse, kus tema promill fikseeritakse. Koos nende ning mängija kehaliste andmetega saaks me huvitavat statistikat selle kohta, kui suur vahe on mängida kainena, pohmelliga või vindisena, teades, et kõik on võrdses seisus.

Arvestatav kulu ühe mängija kohta on 150-200 kr.

Millised satsid oleksid huvitatud sellisest alko-jalkast osa võtma?

Ootaks teie arvamusi antud teemas ning huvitavaid kommentaare
:D

makser
24.05.04, 19:33
hmmm...see oleks täitsa huvitav üritus:P ...aga nagu neid vahetusmehi võiks rohkem olla, sest sellises mängus võib päris palju \"vigastusi tulla\";) aga mingil ilusal päiksepaistelisel suvepääval võiks kuraditega sellise sõpruskohtumise küll teha mingi meeskonnaga :P Siis võib ka selliseid asju juhtuda, et suuremad viinaninad...Kuradite meeskonnast siis Ramm:ingel4: võivad suures viina/õlle näljas endale hakata lööma :P

Aga siis hakkas see huvitama , et kuidas see õlle ja gini joomine on, et kas kohe kui värav lüüakse peab jooma või pärast mängu vms?

13
24.05.04, 19:43
Mhmhhh.....inimkatsed , inimkatsed :D .

Kussa neid alkomeetreid võtad???Teatavasti peab alkomeeter nn. mõnda aega puhkama kui sinna on puhunud inimene kes on joobes.Vastasel juhul hakkab ta lihtsalt valetama.

Põhimõtteliselt oleks huvitaud küll osalemisest.

Hunt
24.05.04, 20:02
Kui saab juua mix mitte;)

ha2
24.05.04, 20:03
Originally posted by makser

hmmm...see oleks täitsa huvitav üritus:P ...aga nagu neid vahetusmehi võiks rohkem olla, sest sellises mängus võib päris palju \"vigastusi tulla\";) aga mingil ilusal päiksepaistelisel suvepääval võiks kuraditega sellise sõpruskohtumise küll teha mingi meeskonnaga :P Siis võib ka selliseid asju juhtuda, et suuremad viinaninad...Kuradite meeskonnast siis Ramm:ingel4: võivad suures viina/õlle näljas endale hakata lööma :P

Aga siis hakkas see huvitama , et kuidas see õlle ja gini joomine on, et kas kohe kui värav lüüakse peab jooma või pärast mängu vms?

Vaesed kuradite vastased :õnnelik: Minu arust võiks sellise mängu teha Kuradite ja Kakumäe vahel. Kuid peale mängu ei puhu vastased enam alkomeetrisse vaid elustamiseks üksteisele suhu. :kaval:

makser
24.05.04, 20:07
minu julgeks oopis väita et vaesed Soccerneti vastased ja Eurounivi vastased:P

Neth
24.05.04, 20:29
Originally posted by amority

Sry, kui kedagi allolev jutt häirib või on vastukarva, elad üle:P

Asi siis selline, kaks meeskonda peavad maha sõprsukohtumise. Võidab muidugi see, kel peale mängujaja ( 2x45) lõppemist on kõige rohkem väravaid löödud, kuid siin on ka veel paar konksu.

Nimelt, meeskonna iga mängija peab võtma iga 10 mänguminuti järel pitsi ( 4cl) viina, kaasa arvatud varumehed ( max 6) + vaheajale minnes samuti 1 pits.
Teine reegel, iga sisselastud värava eest peab meeskond jooma ära kas siis pudeli/purgi õlle või gin\'i. Kui gin\'id on otsas siis ainult õlle.

Nii lihtsad need reeglid siis oleksid.

Orienteeruvalt kulub pela peale 13L viina + löödud väravate karistusjoomised.

Antud mängu võiks vabalt fikseerida kuhugi rekorditeraamatusse.. a nu see ei ole prioriteet vaid eesmärk on saada andmeid inimese suutlikuse ning kehaliste andmete tarbeks.

Peale mängu peab iga mängija puhuma alkomeetrisse, kus tema promill fikseeritakse. Koos nende ning mängija kehaliste andmetega saaks me huvitavat statistikat selle kohta, kui suur vahe on mängida kainena, pohmelliga või vindisena, teades, et kõik on võrdses seisus.

Arvestatav kulu ühe mängija kohta on 150-200 kr.

Millised satsid oleksid huvitatud sellisest alko-jalkast osa võtma?

Ootaks teie arvamusi antud teemas ning huvitavaid kommentaare
:D

Oot, kas siis Eesti Meistrivõistluste 5. Liiga Põhjapiirkonda registreerimisel ei olegi lepingus sellise jutuga klauslit, mida peab 101% järgima? Või olen ma millestki valesti aru saanud siis ( ja koos minuga ka kogu Kakumäe tiim)?:D

nimh
24.05.04, 20:49
Mina kui suht kehva taluvusega isiks oleksin nõus küll proovima.:D Aint et lahjendatud kujul. Mängu alguses iga 15 min. järel võetakse pool klaasi (100ml) õlut ning iga sisselastud värava puhul juba terve klaas. Vaheajale minnes kah pool klaasi. Veel peaks väljaku ääres olema paar tualetti, kusjuures kui keegi järgmise pausini vastu ei pea ja sinna jookseb, mängu ei peatata :)

Zajats
24.05.04, 21:51
Originally posted by nimh

Mina kui suht kehva taluvusega isiks oleksin nõus küll proovima.:D Aint et lahjendatud kujul. Mängu alguses iga 15 min. järel võetakse pool klaasi (100ml) õlut ning iga sisselastud värava puhul juba terve klaas. Vaheajale minnes kah pool klaasi. Veel peaks väljaku ääres olema paar tualetti, kusjuures kui keegi järgmise pausini vastu ei pea ja sinna jookseb, mängu ei peatata :)

mis sa tahad terve öö mängida ve? :O

duff_K
24.05.04, 23:35
ma arvan külll et see oleks esimene mäng kus Soccernet oleks favoriit :D

2mSööt3mMööda
25.05.04, 03:08
Kuidas \"karistatakse\" kollase või punase kaardi saajat? :)

U2
25.05.04, 07:52
Kakumäele meeldiks küll selline mämg ma arvan :D:D:D:D:D:D:D:D
hea idee amority :P

mukiii
25.05.04, 07:57
Originally posted by duff_K

ma arvan külll et see oleks esimene mäng kus Soccernet oleks favoriit :D

I agree,sest paljudel soccernetlastel on samalaadne kogemus(13. sünnipäevast eelmisel aastal:P )olemas;)

Refieus
25.05.04, 09:25
Originally posted by daywalker

Kuidas \"karistatakse\" kollase või punase kaardi saajat? :)

Küll sellelegi lahendus leitakse. Ntx 8 cl Vana Tallinnat, paneb piisavalt keerama ning hoiab vigade tegemisest eemal.

Millised satsid oleksid sellisest mängust huvitatud, kui per face teeb osavõtumaksusks 200 kr. See sisaldab siis alkoholi ning väljaku renti ning auhinda võitjameeskonnale - 3 kasti õlle või 5l viina. Orienteeruvalt kestaks mäng 2x45 + 30-60 min.

yheksa
25.05.04, 10:05
Vabandust noorhärrad aga kas te meditsiinitöötaja ka kohale kutsute?
Alkohol (sellistes kogustes) ja sport ei kuulu kokku. Ma mötlen seda, et teha sporti samal ajal kui juua alkoholi.

Naljakas vöibolla küll aga tsipa ohtlik löbu.

lume
25.05.04, 10:22
Ja kohtunik peab peale igat väravat ühe kanepipopsu tegema:D
Sellisest mängust võtaks isegi osa...

Edson
25.05.04, 10:25
Selline reegel peaks olema: Joogi väljastamise eest ebaloomulikul teel, näit suu kaudu, peaks järgnema mängust eemaldamine. Ja eemaldamisi tuleb palju...

13
25.05.04, 10:50
Originally posted by yheksa

Vabandust noorhärrad aga kas te meditsiinitöötaja ka kohale kutsute?
Alkohol (sellistes kogustes) ja sport ei kuulu kokku. Ma mötlen seda, et teha sporti samal ajal kui juua alkoholi.

Naljakas vöibolla küll aga tsipa ohtlik löbu.

Sa kahtled mu võimetes?

tanielo
25.05.04, 11:33
Ärge siis väga täis oksendage üksteist ;)
Ja parem oleks, kui keegi elustamiskunsti valdaks, soovitavalt meditsiinitöötaja, nagu yheksa juba ütles.

dreyd
25.05.04, 11:53
mitte elustamisekunsti ei pea niivõrd valdama vaid lisaks pallipumbale peaks kindlasti kaasas olema ka maopump või isegi kaks:)

tanielo
25.05.04, 13:30
Originally posted by tanielo

Ärge siis väga täis oksendage üksteist ;)
Ja parem oleks, kui keegi elustamiskunsti valdaks, soovitavalt meditsiinitöötaja, nagu yheksa juba ütles.

Olemasolev infrastruktuur toetab tugevalt teie ettevõtmist, nii et kui vähegi võimalik, valige mängupaigaks Wismari tn staadion.

rohelineKonn
25.05.04, 14:14
wismaril oleksin nõus isegi osalema. sealt on pärast vibratsiooni lõppu hea otse tööle minna, viimane magneesiumisüst silmavalgetest läbi kumamas. kui juhtumisi näiteks lisaaeg ja penaltid tulevad, siis võib tarvis minna.

kqjanno
25.05.04, 15:06
kui kakumäel selline mäng oleks siis tuleksid kakumäe poolt ma arvan kõik mehed kohale!:D rõõmuga.....tavaliselt ei jõuta eriti...aga sel juhul:P

Devil
25.05.04, 19:25
jätan vahele, sellel aastal :P

edit: socceril jah selline kogemus olemas, soovitan muru väljakut vihmas, mis oleks parajalt mudane. teeb asja lõbusamaks.

d-fox
25.05.04, 23:08
Originally posted by Devil

edit: socceril jah selline kogemus olemas, soovitan muru väljakut vihmas, mis oleks parajalt mudane. teeb asja lõbusamaks.

no mida sa nüüd pipardad! Tule ikka ja ole see lõbus Devil, keda me kõik teame :) :D

Devil
26.05.04, 00:15
Originally posted by d-fox

Originally posted by Devil

no mida sa nüüd pipardad! Tule ikka ja ole see lõbus Devil, keda me kõik teame :) :D Olen vigastatud, aga see selleks.

Aff
26.05.04, 00:38
Tead parem mäng oleks selline kui iga värava löönud meeskond peab igaüks 1 õlle värava järel ära jooma ja mäng kestab seni kuni 1 meeskond 10 täis saab. Seega seis nagu peaks võrdsem olema ning mäng pikk.
See oleks täitsa tore ning oleks nõus ka ise osalema sellises pullis. Viina joomisega...
Muide, taanlased harrastavad sellist mängu üsna tihti ning lõbusalt ;)

ha2
26.05.04, 07:44
Millal mäng toimub ? Minu arust oleks mõttekas see mäng pidada kuskil nädala sees teisipäeval näiteks ! :õnnelik:

Hunt
26.05.04, 09:43
Enne juulit ple seda ültse tarvis! Juulis kui klubidel suvepaus siis võib seda jama teha:kaval:

Raivo19
29.05.04, 19:03
see on,kurat,äge asi,trummi sats oleks kah käsi osalema,oleme sama asja juba kossu,jooksmise,suusatamise ja ujumisega proovind,selguvad tõelised tegijad,peaks saku või a le cogi sponsoriks sebima

Raivo19
30.05.04, 02:07
Originally posted by nimh

Viin on töesti nats karm spordijook,õlu sobiks veits paremini.Iga 15minuti tagant 1ölu-kokku5ölut.Lihtne ja kerge kontrollida.

fitti
30.05.04, 02:22
oi poisid plikad ärge nyt seda nalja küll tehke!
peale seda, kui ma paar aastat tagasi hakkasin purjus peaga ühes nõmedas k-tähega mängus tõestama, et suudan küll pealt panna, läheb mul põlv järjekindlalt iga suvi jälle liigesest välja...;)

Refieus
14.06.05, 14:04
Asi hakkab vormi võtma. Reeglites küll pisikesed muudatused, kuid üldjoontes asi sama. Kel veel asja vastu huvi?

glus
14.06.05, 15:27
aga kohtunikud? mis nende normid on? ja kas nad saavad ka iga kaardi eest preemiat? või iga vea eest? aga mida teha publikuga?

Chaqueta
14.06.05, 15:32
Päris hea idee :lahe:

Plats
09.09.05, 23:55
Algselt postitas Chaqueta

Päris hea idee

Pole midagi öelda.

Refieus
10.09.05, 01:42
Kohtunikud saavad lihtsalt juua.

Homie
11.09.05, 16:20
Kõik mehed oleksid siis kastis!:D Aga siis oleks veel huvitavam kui kohtunik peaks ka napsu võtma. Siis tuleks peanlteid kui loogu.:D