320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Lääne-Virumaa ja teised selle kandi fännid ühinege

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lääne-Virumaa ja teised selle kandi fännid ühinege

    Tervist L-Viru ja teised selle kandi fännid.
    ÜLdiselt leian, et peaksime eeskuju võtma Lõuna-Eesti fännidest ning omale ka väikese rakukese moodustama. Eelkõige näen selle raku funktsioonidena ette logistiliste probleemide lahendamist koondise mängude liikumisel. Teiseks leian, et võiks ka siin piirkonnas paremini organiseeruda, et näiteks EM-i juba üheskoos vaadata. Kõik ettepanekud on teretulnud ning samuti oleks tore kui kõik L-Viru ning selle piirkonna fännid endast märku annaksid. Praegu olen saavutanud kontakti fännide \"Munga\" ja \"Aloga\" ning saanud teada, et fännid \"Kyps\" ja \"Jorgan\" end juba suuresti pealinna sisse seadnud. Niisiis ande endast teada ja tehke ettepanekuid.

    #2
    Replying to Topic \'Lääne-Virumaa ja teised selle kandi fännid ühinege\'

    F2nnid \"Marduk\" ja \"V2ints\" on kah ennast ysna mugavalt p22linnas sisse seadnud, kuigi L-Virust p2rit m6lemid. Neid on veelgi. Ise olen 10ne varbaga sellise yhenduse loomise poolt! Idee on v22rt arendamist.

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Lääne-Virumaa ja teised selle kandi fännid ühinege\'

      Taani mängu eel sai proovitud, ka mikrobussi tellimine ning saime selle päris pädevalt täiski. Tellisime 8-kohalise bussi. Üldiselt oleks tore kui jõuaksime 20-kohaliste bussideni, sest usun et huvilisi leidub ka selles Eestimaa nurgas. Ühessõnaga palun kõigil huvilistel, kel soov oma fännireis Makedoonia mängule just L-Virumaalt alata, minuga ühendust võtta, et teaksin bussi suuruse välja arvestada.

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Lääne-Virumaa ja teised selle kandi fännid ühinege\'

        Ürituse ajamine on jälle sahtlinurgast päevavalgele toodud ja loodan, et lähimal ajal on siia ka positiivseid uudiseid oodata.

        Viru veri ei värise!

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Lääne-Virumaa ja teised selle kandi fännid ühinege\'

          Mehed pange pead kokku ja kui teid on juba 10 siis tehke koosolek ja sealt edasi kiri JPH juhatusele a`la palun registreerida Jalgpallihaigla Lääne-Virumaa osakond abi omaltpoolt pakub lahkesti Jux Tartust.
          Tuld mehed
          Jalgpallihaigla liige.

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Lääne-Virumaa ja teised selle kandi fännid ühinege\'

            Unustage oma Lääne-Virumaa ja Ida-Virumaa ära. On ainult 1 Virumaa! Vaadates Virumaa idapoolse ala poole ning võttes arvess selle potensiaali on millest mõelda.

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'Lääne-Virumaa ja teised selle kandi fännid ühinege\'

              ... kuna minagi olen Lääne-Virumaal ülesse kasvanud (kuni 5nda eluaastani) siis igatahes seltsimehed....tuld... toetan.
              RummaBastards!

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'Lääne-Virumaa ja teised selle kandi fännid ühinege\'

                Algselt postitas jansa


                ... kuna minagi olen Lääne-Virumaal ülesse kasvanud (kuni 5nda eluaastani) siis igatahes seltsimehed....tuld... toetan.
                absoluutselt sama siin!! eluaastaid oli vaid 3 ja sünnikoht vana hea Tarvanpää.

                jõudu virulased!

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'Lääne-Virumaa ja teised selle kandi fännid ühinege\'

                  Mina olen käpp!
                  Olen Vihula rannapoisi ja Neeruti mägedepiiga järeltulija. Nothing can change that!

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'Lääne-Virumaa ja teised selle kandi fännid ühinege\'

                    ... tegelt polegi oluline kes oli või on Virumaal kasvanud/elanud vaid see et vähemalt toimub jalkafännide peres mingi ühinemine ja organiseerumine - sest Tallinnas on olukord jälle kahjuks selline nagu enne JH loomist - st. iga seltskond ja sõprusringkond/grupp on omaette ja võtab mängueelseid üritusi ja ettevalmistusi omaette ja eraldi , mitte nagu vahepeal (meenutuseks: rongkäigud statkale, Wellingtoni eel- ja järelpeod, ühised atribuutika tegemise talgud ja raha kogumised jne. - kahjuks kahjuks). Mulle isiklikult väga meeldib Tartu JH aktiivgrupi tegevus...mulle väga meeldiks kui Virumaal oleks samasugune aktiviteet, mulle väga meeldiks kui igas Eesti suuremas regioonis oleks selline grupeering kes tegeleb fännide ühendamisega ja et selle kõige tulemina oleks ALCoq-statka igal Eesti mängul pilgeni välja müüdud.. ... ma loomulikult saan aru et see on võimatu...vähemalt tänapäeval..aga ma loodan et kunagi see on reaalne..selleks ju JH loodigi, või mis?! kahju kui heaks asjaks loodud ühendus lihtsalt ära vajub... mul vähemalt tundub nii(on ka olemas parastajaid ja skeptikuid kellele JH hääbumine ka rõõmu valmistab)
                    vot see oligi see mis ma öelda tahtsin üle pika aja
                    RummaBastards!

                    Kommentaar

                    Working...
                    X