PDA

View Full Version : Otsin Klubi

eesti1
30.05.04, 19:57
Kas Viljandis on mõni klubi kellel on vaja mängijaid.3 mängijat tunnevad huvi
üks on ründaja, teised mängivad kõiki positsioone.

Rainis
31.05.04, 11:49
Kus eelnevalt mänginud?

sicmic
31.05.04, 12:14
Teema \"Otsin Klubi\" otsib postitajaid!

Neid on umbes seitse ja asuvad \"Madalamate liigade\" foorumi 3 esimesel leheküljel, üks neist on Pärnust, kuid teiste jaoks pole asupaik nii oluline. Ehk leidub mõni üksiküritaja, kes jõud ühendada tahaks, et taolised teemad pidevalt unustusse ei vajuks ja kuulutused aktiivsemalt püsima jääks.

Avage silmad, klubiotsijad!

eesti1
01.06.04, 09:31
oskused on keskmised

Mina ründes päris hea, poolikus olen hea, kaitse hea, väravavaht olen väga hea
1 sõbral rünne rahuldav, poolik hea, kaitse väga hea, väravavaht mitte eriti hea
2 sõbral rünne väga hea, poolik keskmine, kaitse on alla keskmise, väravavaht on halb

eesti1
01.06.04, 09:46
ei ole ennem kuskil klubis mänginud aga tahaks mängida. Unustasin ennem vanuse ütlematta 18,17,17.

z3ro
01.06.04, 22:32
Originally posted by eesti1

oskused on keskmised

1 sõbral rünne rahuldav, poolik hea, kaitse väga hea, väravavaht mitte eriti hea
2 sõbral rünne väga hea, poolik keskmine, kaitse on alla keskmise, väravavaht on halb

khm see nagu Hattricki müügikuulutuste leht! :D

SoccerWorld
01.06.04, 23:03
Njah, siis nõrgad ju, kuidas vastupidavusega on? :P:D

eesti1
02.06.04, 10:21
Vastupidavus on hea:P

eesti1
02.06.04, 10:22
Vastupidavus on hea:P

eesti1
02.06.04, 11:26
ja sellel ei ole hattriciga mingit pistmist:viha:

Hunt
02.06.04, 12:34
kas sa endale jutukat ei taha teha!?!? Tundub et sa otsid siin lihtsalt tähelepanu!!!!!!:kaval:

varix
05.06.04, 01:05

oskused on keskmised

Ennast kiitmast me ei väsi:prill2:

17
05.06.04, 02:17
Otsin klubi Hispaania meistrisarjas, eeldatavalt Real Madridis(muid pakkumisi ei accepti).Palk vähemalt 165k naela per/week.Kui igas mängus väljakule ei saa, lahkun klubist ning relase clausel peab olema vähemalt 120 miljonit naela.Oskused on mul siis sellised:rünne jumalik, poolik jumalik, kaitse jumalik, väravavaht jumalik.Olen väga kena välimusega noormees ja kõikide klubide fännid jumaldavad mind.Iga päev on fänide hordid kodus ukstaga ja koguaeg tahavad minu superhüpermega head palli laenata ja VV kindaid ka.:PNiiet kui keegi Florentino Perezt linnas kohtab, siis võite talle mind soovitada;)

EDIT:Olen mänginud väga paljudes klubides:)Nimelt:FC Tuba,JK Saunaruum ja FC Koduhoov/Koerapark.Nende klubide treenerid, ehk siis mina, mina ja mina soovitavad mind igal juhul.

Devil
05.06.04, 10:48
Üritasid nalja teha?

17
05.06.04, 17:36
Originally posted by Devil

Üritasid nalja teha?

Paistab, et ebaõnnestus:D

anDi-anDi
10.06.04, 22:09
Mulle tunud ka et se paistab olevat hattricki müügi nimekiri!:P heh kuida neil vorm on ja vastupidavus:D :P

Hunt
10.06.04, 22:30
Selle teema võix hoopis sulgeda;)

kaupo
16.06.04, 05:16
Soovituseks klubiotsijatele: positiivse vastukaja saaks sellise postitusega:

\"Otsin klubi.
Ründes olen sitt, poolikus keskmine, kaitses null, väravas täielik pask. Ja vastu ka ei pea.\"

druid
16.06.04, 19:42
Ka mina otsin klubi. No ok, väravavahi kohta tahaks. Olen olnud ntx jäähoki väravavaht :D ja jalkas veelgi enam. Aega ei ytle. Kui mõni \'hoolik vaevuks mind üle vaatama...

Hughes
17.06.04, 21:00
m1kk kus sa oled?

sicmic
18.06.04, 00:54
Originally posted by Hughes

m1kk kus sa oled?

Kodus praegu, aeg ju hiline.

Aga seda teemat pole kavas kinni panna, sest muidu tekib siia varsti taas trobikond samasuguseid ning need käivad (vähemalt mulle) veel enam pinda.

Tihane
18.06.04, 09:02
Originally posted by druid

Ka mina otsin klubi. No ok, väravavahi kohta tahaks. Olen olnud ntx jäähoki väravavaht :D ja jalkas veelgi enam. Aega ei ytle. Kui mõni \'hoolik vaevuks mind üle vaatama...

väravavahid peaksid nagu soojad saiad minema madalamates liigades ju ..

leia endale mõni klubi, millega liituda tahad, mine mängule või trenni kohale ning paku ennast otse .. tõenäosus on yle 50% et sind vastu võetakse.

Silver
18.06.04, 09:53
On olemas ainult üks Raimo Nõu, jalgpallimänäd˛er ja mõttegeenius - tema leiab sulle uue koduklubi kiiremini, kui sa seda loota oleksid arvanud. :myts2:

Tihane
18.06.04, 13:28
Originally posted by treze

On olemas ainult üks Raimo Nõu, jalgpallimänäd˛er ja mõttegeenius - tema leiab sulle uue koduklubi kiiremini, kui sa seda loota oleksid arvanud. :myts2:

tõsi .. nii Tallinna Kalev II kui FC EBS Team oleksid kindlasti huvitatud väravavahist.

Mõlemas võistkonnas hetkel vähem kui 1,5 väravavahti.

Sir Brazza
18.06.04, 18:59
mina arvan, et sa peaksid eesti koondises olema, kui sa oled ründes väga hea.. kaitses hea.. väravas väga hea...

minu teada pole oper isegi ründes väga hea.. pigem hea.. kuid kisub rahuldava poole.. 4- siis ja sul 5 ?? Ma usun, et Nõu plekib sulle palka ka siis.. ja mingi aeg pead nõustuma klubivahetsuega.. müüme su venemaale.. küsime paar milli, kuna sa oled VÄGA hea mängija.. :viha: EDU

PS!! mõttetu teema - või vähemalt mõttetu enesekirjeldus.. soovitus.. järgmine kord uuri erinevatelt jalgpalliga tegelevatelt inimestelt erinevate klubide treenerite tel.numbrid.. ja mine käi end kuskil näitamas..

druid
23.06.04, 23:37
ah et 50 % aga annaks keegi mõne vihje ma tallinnlane ja ei tea eesti alam liiga klubidest midagi mis tegutseksid tln oleks asi hoki poole pealt siis oskas kuna käsisn ennem siiski hoki trennis. et siis nagu millised klubid ja kus treenivad siis oskan juba kohale minna.

torchwing
27.06.04, 13:07
minu mõte druid :P

torchwing
27.06.04, 13:09
kle hullpaks kui sa nii prügi oled mix sa siis ennast siin esile tõstad:doh:

eesti1
02.07.04, 21:41
sain nüüd norrasse jalka klubisse mängima nii et eestis te mind praegu ei näe:lahe:

olli
26.07.04, 18:02

sain nüüd norrasse jalka klubisse mängima nii et eestis te mind praegu ei näe:lahe:

Lehva-lehva!:D :D

kaupo
06.08.04, 01:29
Originally posted by torchwing

kle hullpaks kui sa nii prügi oled mix sa siis ennast siin esile tõstad:doh:

millest sa lammas nüüd aru ei saanud?

prox
10.08.04, 17:00
Tervitus palluritele,

Long story short: 4-6 eestlasest tallinnlast, mina üks neist, otsib klubi kus järgmine hooaeg liigat mängida. Nagu eelnevad postitused ka kenasti illustreerivad, pole mõtet foorumikülgedel mingeid suuri iseloomustusi enda võimete kohta kirjutada. Kuid olgu siiski öeldud et ronaldod me just ei ole, seega oleks sihtmärk 5. liiga klubid. Seda enam, et eelnevat liigakogemust on meil ainult ühel/kahel, seega ei tasu meilt väga erilist talenti oodata, peate muidu vast pettuma.

Mida veel? ~5 liiga taseme juures väljakumängijate positsioone siin nimetada oleks ka paras nali, mängime seal kuhu pannakse. Kuid tuleks vast märkida, et üks meist on väravavaht. Vanust on meil kõigil peale ühe üle 20 aasta.

Paar sõna ka klubi kohta, mida otsime. Kõige tähtsam asi, mida me klubilt ootaksime, on selle liikmete võime nii väljakul kui väljaku kõrval enda suust tulevat juttu kontrollida. Ehk siis teisisõnu, soovime keskenduda jalgpallile, mitte üksteise ega vastaste ebakonstruktiivsele sõimamisele. Selles osas on madalaimas liigas muidugi mansasid seinast seina. Ning loomulikult eelistaks klubi osas pigem organiseeritud seltskonda, kes igaks liigamänguks ikka 11+ meest kokku saab ning kellel iga seenevihmaga trennid ära ei jää.

Seega kui kellegil huvi tekkis, andke aga teada. Kas siis otse siin foorumil või allpool toodud rekvisiitide kaudu. Kui tõesti huvi on, tuleksime trenni kohale ning eks siis näeb, kuidas selle tasemega lood on :)

telefon: 5222670 (jaanus)
mail: trak@hot.ee

MMclub
17.08.04, 15:03
Proxil on ainuke mõtekas postitus sellel teemal..

edu meeskonna leidmisel!

lasse2
19.08.04, 18:17
Kui Pärnus või selle lähiümbruses peaks kah leiduma mansa kes lisajõudu vajab siis oleks huvitatud!!
Olen mänginud ühe hooaja 5-ndat kaitses (keskel või vasakul).
Vanust 22

mail: lasse2@hot.ee

smacklack
12.09.04, 21:29
Otsin klubi kus mängida jalgpalli uuest hooajast,soovitavalt 2 või 3 liigas ning tallinna piirkonnast.

email: sponsor@email.ee

marcello
26.09.04, 22:10
Algselt postitas smacklack

Otsin klubi kus mängida jalgpalli uuest hooajast,soovitavalt 2 või 3 liigas ning tallinna piirkonnast.

email: sponsor@email.ee

http://fc.olympic.ee/

trennid neljapäeviti õismäe hum gümna statal kell 20.00 ja alates 28 oktoobrist sidekoolis kell 18:30

Bossman
06.10.04, 18:01
Põhimõtteliselt et võiks ka järgmisel hooajal mõnes tallinna meeskonnas siis mängida...
Hea oleks kui saaks mõne korra nädalas trenni ka siis teha....
eelmine hooaeg mängisin neljandas ja noorte esiliigas...

marcello
10.10.04, 14:04
Algselt postitas Bossman

Põhimõtteliselt et võiks ka järgmisel hooajal mõnes tallinna meeskonnas siis mängida...
Hea oleks kui saaks mõne korra nädalas trenni ka siis teha....
eelmine hooaeg mängisin neljandas ja noorte esiliigas...

Sama jutt mis enne-sidekool alates 28 okt. igal neljapäeval kell 18.30

Raivo19
14.12.04, 02:34
ei osanud mujale oma sõnumit postitada,aga põhjus sõna võtmiseks tuli treze sulgemisega teemas \"üleminekud\".ma ei mõista,mis teemas halba oli,niikaua,kuni saabusid ennasttäis matsid,kelle mõte nabast kõrgemale ei tõusnud ja kes kohe perversset pedejuttu puhuma hakkasid.sellistele vantidele soovitaks soojalt off-topicut,parajad risustajad on ja teemast möödarääkijad.ise muidu loen ikka vahel foorumit ja kui midagi kripeldab öelda,siis ütlen,ausalt öeldes selliste üleolevate mõnitajate saabumisega teemasse läheb alati isu ära.tänan.p.s.olen märganud hullemaid teemade avamisi

marcello
14.12.04, 02:42
Eks treze selliste päras selle teema sulgeski.Ja olgem ausad,ega seal ühtki teemasse postitust olnudki.Ta lubas teema uuesti avada ka,meilgi vist uudis varuks selleks ajaks.

Raivo19
14.12.04, 02:47
vot-vot-vot,meil ka sama lugu,eks ootame:)või siis teine variant oleks kibedad postid olnud alla neelata,küll asjakohast ka tulema oleks hakkanud,iseasi,kes edasi postitab,kui sihuke hull jutt all on?

marcello
14.12.04, 02:51
Kuna sinu postitusest õhkub rahulolu siis on arvata,et teile lisandub keski.Kristal:P ?
Meilt on aga vist just lahkumas keegi.
Kuuldavasti on suured muutused toimumas Nõmme Kaljus.Vanemad tegijad jäävad kolmandat toksima nagu naised saunas räägivad.

Raivo19
14.12.04, 03:02
kaljul paljud teise minna ei taha jah,rafig\'ut kutsusin trummi mängima-ta ütles,et meil läheb liialt õlut,kristalile peaks see aga jälle just sobima,samas kui ta selle treeneritöö ette võtab,ei tea kunagi,kuidas ajaga on-meil üks noortetreener,priit adamson,on võistkonnas ja aasta-aastalt jääb tal vähem aega mängimiseks,koguaeg noortega mängud

marcello
14.12.04, 03:06
Rafikul ja teistel kalju omadel väljund kalju 2 all olemas,saavad kolmanda idas puksida

ertz
17.12.04, 18:01
Algselt postitas marcello

Rafikul ja teistel kalju omadel väljund kalju 2 all olemas,saavad kolmanda idas puksida

kolmandas....mnjah

olli
26.12.04, 18:16
Nonii peaxite juba vict teadma, et Nõmme KaljuII mängib IIIpõhjas

marcello
26.12.04, 18:25
Rõõm kuulda kusjuures:)

Raivo19
28.12.04, 03:32
Algselt postitas olli

Nonii peaxite juba vict teadma, et Nõmme KaljuII mängib IIIpõhjasei tea,aga valgusta

Erko
02.01.05, 23:02
Paneks siis ka enda kirja siia.
vajalikud andmed esmalt:
elukoht: Viljandi
vanus: 16(18jan 17)

Jalgpalliga aktiivselt olen tegelenud aasta, aga muu spordiga ikka kõvasti aastaid.

miinused:
puudulik tehnika
vähene mängukogemus

plussid:
kiirus
tahtejõud
mõnel määral ka vastupidavus

Sooviksin mängida ikka mõnes 5. liiga klubis. Klubilt nagu midagi ei oota ,et peaasi et asi toimib ja nii. Loomulikult peaks tegevus toimuma viljandis või vähemalt selle läheduses.

Ei taha mängia mõnes noortetrennis või nii, et kus teahkse neid nn talente.

Eesmärk ei ole kuhugi jõuda, vaid lihtsalt mängida.

Muud infot saab msnist erxxre6@hotmail.com ja vajaduselt saab sealt ka mobiili küsida.

norsk
15.02.05, 20:54
Õigupoolest otsib algavaks hooajaks IV-V liiga klubi üks minu tuttav, kes ise siinset foorumit ei külasta, kuna tema emakeeleks on vene keel. Eesti keelt valdab kutt niipalju kui vutiseltskonnast külge jäänud on, ehk siis roppused ja jalgpallialased põhiväljendid ;)

Jalgpalli on harrastanud üle 10 aasta.
Vanus: 25
Positsioon: vasakpoolkaitsja (võib ka paremal mängida)
Liigat mängis kunagi ESS-i ridades. Viimati mängis Loo Cup\'il Tiigrite eest, lõi 2 väravat.
Mänguisu ja ka treenimiseisu on täitsa olemas. Eesmärgiks on end vormis hoida ja nädalavahetustel meeldivalt ja sportlikult aega veeta ning teha seda mõne klubi koosseisus enam vähem organiseeritult.

Kui kellelgi huvi on ja mansas mõni koht vaba on, siis saatke mulle priva, või helistage 55684296.