PDA

View Full Version : Millal saadab Inglismaa koondist edu?

rain1
02.06.04, 21:53
Inglise liiga on küll tugev, aga alati ebaõnnustatakse EM ja MM- idel. Mis arvate, kas trend muutub? Ise ennustaks Inglismaale heal juhul poolfinaali, inglased on koondises millegipärast alati kõikuva tasemega ja jätavad nõrgemad vastased tihti karistamata. Nüüd on väravast vähemalt Seaman läind. Niikaua kuni treener ei õpi oma vigadest ( algkooseisu meedia poolt armastatud, aga tasemelt rahvusvahelisele mittesobivad ja noored), jääb pettumus inglaste osaks.

dimaggio
02.06.04, 21:57
Originally posted by rain1
Niikaua kuni treener ei õpi oma vigadest ( algkooseisu meedia poolt armastatud, aga tasemelt rahvusvahelisele mittesobivad ja noored ), jääb pettumus inglaste osaks.
teema teemaks, aga kas tuleb usaldada siis 40-aastaseid?
Tony Adams ja Dennis Wise mängu?:doh:

ertz
02.06.04, 22:01
ütleks nii, et kui 2004 võitu ei tule, on ka 2006 ja 2008 veel variandid :)
ükskord see võit peab ju tulema... aga miks mitte just seekord? ;)

rain1
02.06.04, 22:03
No me mäletame Phil Neville head tööd eelmisel EM-il
\"Phil played in all three of England\'s Euro 2000 matches under Kevin Keegan, but his part in the tournament ended in tears as he gave away the penalty which knocked them out.\"
http://www.manutd.com/bio/bio.sps?iBiographyID=2551

Udupasun
02.06.04, 22:08
Niikaua kuni treener ei õpi oma vigadest ( algkooseisu meedia poolt armastatud, aga tasemelt rahvusvahelisele mittesobivad ja noored), jääb pettumus inglaste osaks.

Hmm, ja kumbasse neist kahest kategooriast siis Phil Neville ka kuuluks?

17
02.06.04, 22:31
Finaali võibolla jõuavad, aga ei midagi enamat...

Loca
02.06.04, 22:48
pakuks alagrupis horvaatia ja šveitsi järel 3.kohta

mcnamara
02.06.04, 23:20

Inglise liiga on küll tugev, aga alati ebaõnnustatakse EM ja MM- idel. Mis arvate, kas trend muutub? Ise ennustaks Inglismaale heal juhul poolfinaali, inglased on koondises millegipärast alati kõikuva tasemega ja jätavad nõrgemad vastased tihti karistamata. Nüüd on väravast vähemalt Seaman läind. Niikaua kuni treener ei õpi oma vigadest ( algkooseisu meedia poolt armastatud, aga tasemelt rahvusvahelisele mittesobivad ja noored), jääb pettumus inglaste osaks.

Alati? Alati? Mida põrgut tähendab alati? Tahaks teada, kui kaua sinu jaoks see alati ka olla võiks? Neli aastat? Kui sa midagi väidad, siis võiksid pisut püüdagi väidetavat põhjendada. Rohkem ei viitsi seda juttu kommenteerida.

ertz
02.06.04, 23:21
Originally posted by Loca

pakuks alagrupis horvaatia ja šveitsi järel 3.kohta

nojah, seega prantslased pannakse kotti :D tänud :D

futbolidipaul
03.06.04, 14:16
eks me pärast näe, aga ma näen meid Inglasi võitjatena:õnnelik:

Martin
03.06.04, 14:25
Siis, kui Heskey enam äärekaitses ei mängi?

mcnamara
03.06.04, 15:23
Originally posted by Martin

Grammofoninõel kohe keeldub selle vana hea loo pealt edasi nihkumast?

Martin
03.06.04, 16:40
Originally posted by mcnamara

Originally posted by Martin
Grammofoninõel kohe keeldub selle vana hea loo pealt edasi nihkumast?
Räägitakse, et viisakas inimene küsimusele küsimusega ei vasta. :)

budu
03.06.04, 16:55
inglismaa - holland finaalis 2:1 inglastele:D

oku
04.06.04, 10:13
Saavad juba alagrupis nii, et tolmab.
Pole see inglise koondis juba pikemat aega suurem asi olnud kahjuks, ka seekord jäädakse pika ninaga. Meeskond on küll ühtlane, aga nagu siin keegi juba enne märkis, väga ebastabiilne. Peale selle ei ole mul ründeliini eriti usku, natuke ülehaibitud tundub teine. Tugevamaks loeks keskvälja, kaitse on ka natuke nadivõitu.

Aga, hei, need on ju ainult minu arvamused.

Heia Sverige!

ertz
04.06.04, 11:03
Originally posted by oku

Pole see inglise koondis juba pikemat aega suurem asi olnud kahjuks, ka seekord jäädakse pika ninaga. Meeskond on küll ühtlane, aga nagu siin keegi juba enne märkis, väga ebastabiilne. Peale selle ei ole mul ründeliini eriti usku, natuke ülehaibitud tundub teine. Tugevamaks loeks keskvälja, kaitse on ka natuke nadivõitu.

Heia Sverige!

Võibolla peaks koondises rohkem Leedsi pepusid olema, siis oleks kõik korras :oih:

oku
04.06.04, 16:27
Võibolla peaks koondises rohkem Leedsi pepusid olema, siis oleks kõik korras :oih:

Kindlasti mitte - see, et rahvusmeeskond suhtkoht sitt on, ei tähenda, et esimese divisjoni klubi oleks piisavalt hea täienduse otsimiseks. Kui aus olla, siis Leedsi pole enam ühtegi koondisetasemega meest jäänud.
Üldiselt on aga sinu kommentaar suht arutu - milline osa minu postitusest vihjas sellele, et koondises hirmus palju Leedsi mehi olema peaks. Õpi taluma kriitkat enda ja oma lemmikute suhtes - aeg ajalt tuleb seda ette.

runno
14.06.04, 01:11
Originally posted by erts

Originally posted by oku

Heia Sverige!

lammas või postiljon - kumb tiitel sulle rohkem istub?

kaala
14.06.04, 02:45
pärast tänast mängu prantsusmaa vastu võib küll otsustada, et inglismaad ei saada enam nii pea edu:P

budu
14.06.04, 15:25
peale eilset sokki ei ole enam maailm selline nagu ta oli veel 23.15.see oli ju jalgpalli surm kui inglased tegid suure kingituse prantslastele ja gerrard tegi väga hästi taavi rähni järgi, tema koht on ka vist ainult ukraina liigas krdi algajad kyll.elagu kreeka võib vist ainult öelda:kurb4: :kurb1: :kurb2: :kurb5: :kurb6: :kurb1: :kurb1: :kurb1: :kurb2: :Kurb11: :sega10: :sega7:

Yazid
15.06.04, 19:01
Natuke nalja kah-järsku teeb tuju lõbusamaks ;)
Mõned päeva enne EM-finaalturniiri algust võrdles FC Liverpooli legend Ian Rush kaht poolkaitsjat, prantslast Zinedine Zidane\'i ja inglast Steven Gerrardi. Ta jõudis arutluse lõpus veendumusele, et Gerrard on täiuslikum mängija.
:D

ertz
15.06.04, 22:30
Originally posted by runno
lammas või postiljon - kumb tiitel sulle rohkem istub?

ei oskagi kohe valida :D

mcnamara
15.06.04, 22:33
Originally posted by Yazid
Mõned päeva enne EM-finaalturniiri algust võrdles FC Liverpooli legend Ian Rush kaht poolkaitsjat, prantslast Zinedine Zidane\'i ja inglast Steven Gerrardi. Ta jõudis arutluse lõpus veendumusele, et Gerrard on täiuslikum mängija.
:D

Ära unusta seda vanasõna: kes viimasena naerab, naerab paremini. ;)

ertz
16.06.04, 01:04
loodan ka et ENG kosub ja paneb esmalt Sveitsi juustud ja seejärel Croaadid kotti.... kahju muidugi et Scholesy on viga saanud, aga vast saame hakkama... isegi rohkem kui Steviele loodan ma Lampsile, kes on megaheas hoos ikka veel.... Becksilt tuleb kah üks kena karistuslöök loodetavasti :) neljapäeval hoiame siis pöialt ja paluks rohkelt väravaid, lads...;)

ennu
22.06.04, 23:45
ei usu et inglased veerandfinaalis portugali võidavad, sest kui juba horvaatia lööb neile 2 väravat palju siis portugal veel lööb:doh: muidugi nad võivad teha nagu prantsusmaa vastu: standardolukorrast värav ja umbkaitse. prantsusmaa võit oli igati õiglane:õnnelik:

indie
23.06.04, 02:44
Originally posted by ennu

ei usu et inglased veerandfinaalis portugali võidavad, sest kui juba horvaatia lööb neile 2 väravat palju siis portugal veel lööb:doh: muidugi nad võivad teha nagu prantsusmaa vastu: standardolukorrast värav ja umbkaitse. prantsusmaa võit oli igati õiglane:õnnelik:
millegi pärast meenutab Inglismaa mulle kangesti Kreekat... :myts7:

kaaLer
23.06.04, 13:42
Originally posted by kaala

pärast tänast mängu prantsusmaa vastu võib küll otsustada, et inglismaad ei saada enam nii pea edu:P

heh... miks Sa seda arvad? Inglased mängisid ju väga, väga ilusat ja nauditavat jalgpalli... nad olid prantslastest mänguliselt peajagu üle ju... lihtsalt õnn ei soosinud selles mängus inglasi... ja kas tegid prantslased ionglastele ära? Zidane tegi ju...
Minuarust just on üllatav, et inglased on maru hästi oma mängu käima saanud ja on näha, et nad naudivad seda mängu.
Mina olen inglaste mänguga siiamaani väga rahul :)
et siis GO GO ENGLAND
vast jõuavad finaali :lahe:

SleepWalking
23.06.04, 13:45
Originally posted by kaarelkymnik
Inglased mängisid ju väga, väga ilusat ja nauditavat jalgpalli... nad olid prantslastest mänguliselt peajagu üle ju... lihtsalt õnn ei soosinud selles mängus inglasi...

võibolla minu vanuses tõepoolest on sellest mängust möödunud aeg üüratult pikk ning toimunud sündmusi mäletan häguselt, kuid siiski ... peajagu üle? :sega9:

kaaLer
23.06.04, 13:50
Originally posted by SleepWalking

võibolla minu vanuses tõepoolest on sellest mängust möödunud aeg üüratult pikk ning toimunud sündmusi mäletan häguselt, kuid siiski ... peajagu üle? :sega9:

hehe... aga nad olid ju mänguliselt üle...meenuta natukene sedamängu ;)

realmadridfan
23.06.04, 13:54
Umbkaitse tähendab, et nad olid peajagu üle?

kaaLer
23.06.04, 14:00
Originally posted by realmadridfan

keegi pole seda väitnud...

mikc
23.06.04, 14:40

Originally posted by realmadridfan

keegi pole seda väitnud...

Mis sitta sa ajad siis?
Mis kuradi otsast nad sul peajagu üle olid?
Palli puhtaks peksmises küll.

Davids
23.06.04, 14:42
Tulevik on h2mar................

Loca
23.06.04, 16:02
head põrumist teile mängus portugaliga

Karla
23.06.04, 16:06
ja head põrumist soovin ma portugalile.

mjkk
23.06.04, 17:48
ka mina tahan sõna võtta.

PILT NR. 1:

http://img78.photobucket.com/albums/v248/toonfan/rooney_b3ta.jpg

PILT NR. 2 (http://img78.photobucket.com/albums/v248/toonfan/rooney_heskey.jpg)

PILT NR. 3 (http://www.homecomposed.net/music/rooney.jpg)

Karla
23.06.04, 17:56
naglad pildid.

mikc
24.06.04, 02:45
naglad pildid

kaaLer
24.06.04, 20:01
Originally posted by peremees

Mis sitta sa ajad siis?

irw... anna andeks... ma saan aru, et inglased Sulle peale ei lähe aga mis teha...
ok, see peajagu oli vast liialdatud. :doh:

mikc
24.06.04, 21:31

Mis sitta sa ajad siis?

irw... anna andeks... ma saan aru, et inglased Sulle peale ei lähe aga mis teha...
ok, see peajagu oli vast liialdatud. :doh:

you are forgiven my son.

kaaLer
24.06.04, 21:45

you are forgiven my son.

:õnnelik: :) :lahe:

eston maravilha
25.06.04, 18:11
Originally posted by Magpie

ka mina tahan sõna võtta.

PILT NR. 1