PDA

View Full Version : Prantsusmaa koondis

Leheküljed : [1] 2 3 4 5 6 7 8

Yazid
04.06.04, 22:44
Alati eestlaste poolt palju kriitikat saanud Prantsuse võõrleegion
annab selleks seekord isegi rohkem \"põhjust\".Kui nende nimekirja
uurida,siis 23-st mehest 6 võivad nö \"puhtad prantslased\" olla (vb. oskab keegi
täpsemalt öelda.kuna ise täpselt Barthezi,Coupet,Landreau,Sagnol,Pedretti
ja Rotheni päritolu ei tea).Ülejäänud 17 kindlasti mitte.Niiet jama kui palju :-)
Samas on ka tiim võrreldes eelmise Euro\'ga värvilisemaks läinud-jälle jama :-)
Kui aastal 2000 oli tiimis 22-st 13 valget (59%),siis nüüd on valgeid
pallureid ainult 9 23-st (39%).Aga paljude lohutuseks võib öelda,et oleks
võind ka \"hullemini\" minna.Kui näiteks Sagnol,Pedretti ja Rothen oleks asendatud
kellegiga neist:{Cisse,Anelka,Luyindula,Kapo,Mendy,Evra,Dabo }
- kes aga erinevatel põhjustel tiimi ei pääsenud.
Suht võimalik,et platsile jookseb selline algrivistus:{Barthez,Thuram,Gallas,
Desailly,Silvestre,Makelele,Vieira,Zidane,Pires,tr ezeq,Henry}
ja mitte vähe siis jälle ei uluta,et nii must tiim,mängigu Aafrika eest jne :-)

Igatahes minule selline meeskond meeldib.Miks peakski mulle,kui mitteprantslasele
selle koondise rahvuslik puhtus nii tähtis olema.

Selle tiimi tugevust on minuarvates hästi kommenteerinud Desailly.
Kaitsetuusa Marcel Desailly arvates oleksid Prantsusmaa ja Inglismaa enam-vähem võrdsed,kui prantslastel poleks kaht tähtmängijat. «Arvan, et Zidane ja Henry lisavad meile midagi erilist,» ütles Desailly.

SleepWalking
05.06.04, 20:45
kuigi su postituse mõte jääb mulle ikka sügavalt arusaamatuks, teen ma vaid ühe märkuse. piresi asemel alustab ilmselt siiski wiltord, vähemalt seda arvab pires ise.

Yazid
05.06.04, 21:25
Originally posted by SleepWalking
kuigi su postituse mõte jääb mulle ikka sügavalt arusaamatuks, teen ma vaid ühe märkuse. piresi asemel alustab ilmselt siiski wiltord, vähemalt seda arvab pires ise.

Suht tihti jääb mulje,et on väga tähtis mis värvi ja mis päritolu poisid seal mängivad.
Isegi TV3 kommentaatorite suust võis kuulda a la \"väga positiivne oleks Rothenit Prantsuse koondises suvel näha,kuna ta tõstaks tublisti prantslaste osakaalu tiimis\"
Selle jätkuks võiks öelda,et kahjuks Giuly väljajäämisega kaotas tiim tublisti,kuna prantslaste % ju märgatavalt vähenes. Ajuvaba ju.

zaz
07.06.04, 01:52
Täna õhtal mängisid prantslased siis Ukraina üle 1:0
Et prantslased olid selgelt paremad ei üllata vist kedagi, üllatav on aga ehk see, et Ukraina kaitse pidas väga hästi, kuni 87. minutini mil Zidane lõi hea värava:õnnelik:
Mängu parim oligi Zidane, läbi kelle tulid enam-vähem kõik prantslaste ohtlikud olukorrad.
Ja veel niipalju, et Henry oli tavapärasest kahvatum(võimalik ehk sellepärast, et Ukraina kaitse jälgis teda suure hoolega), eriti naljakas oli vaadata seda kui Zidane sai vabalt palli - kohe oli 3-4 ukrainlast teda piiramas:D ja Saha ei sobi algkoosseisu...
Üldiselt, et ainet on ja jääme ootama EMi :)

:lahe:6 päeva veel jäänud...

mikc
07.06.04, 22:42
Henry oli tõesti väike pettumus, halbu päevi on kõigil.
Zidane on vähemalt jälle vormi kogumas, mille ta La Liga lõpu poole minetas.
Silmailu oli ta mängus küllaga,nagu alati:)

ertz
08.06.04, 11:00
Kuidas prantslaste esi 11 välja näeb?
Täpsemalt mõned küsimused - olen kuulnud et Thuram mängib keskel, kuid kes siis paremkaitset laseb? :oih:
Ja kuidas Pires ja Zidane väljakul paiknevad? Kumb neist vasakäärt mängib? :oih:

Robinho
08.06.04, 11:18
Originally posted by erts

Kuidas prantslaste esi 11 välja näeb?
Täpsemalt mõned küsimused - olen kuulnud et Thuram mängib keskel, kuid kes siis paremkaitset laseb? :oih:
Ja kuidas Pires ja Zidane väljakul paiknevad? Kumb neist vasakäärt mängib? :oih:
Eeldan, et paremkaitsja kohal asub lahingusse Sagnol. Kuigi Ukraina vastu mängis seal tavaliselt keskkaitses tegutsev Gallas. Oli näha, et mees ei ole kodus paremkaitsja koha peal ning Sagnol sobiks sinna paremini. Samas on variant, et Thuram paremkaitsja kohale ja Gallas keskele.
Ukraina vastu alustas Zidane vasakul ja Pires paremal. Teisel poolajal kolis Pires vasakule, kus ta ka eelistab ise mängida. Zidane aga mängis keskel, samuti enda eelistatud positsioonil. Paremal anti vabamad käed Makelelele.:doh: Kes küll eriti kodus polnud sellisel ründavamal positsioonil.

Soovin Prantsusmaale edu algaval EM finaalturniiril!

fitti
08.06.04, 11:22
no kui ukraina-mängu koondise aluseks võtta ja Desailly ning Trezeguet paranevad pühapäevaks, siis võiks koosseis näha välja midagi sellist:

-------------------------------Barthez---------------------------------
-------------(kas tõesti eelistab Santini teda Coupet\'le?)------------------
--------------------------------------------------------------------------------
Gallas-Thuram-Silvestre (Desailly?)-Lizarazu
--------------------------------------------------------------------------------
Pires(või äkki Wiltord?)-Vieira-Makelele-Zidane
-----------------Henry-Trezeguet (Saha?)-------------------

edit: korrigeeritud idee

Mikusiku
08.06.04, 11:24
Originally posted by fittibaldi

no kui ukraina-mängu koondise aluseks võtta ja Desailly ning Trezeguet paranevad pühapäevaks, siis võiks koosseis näha välja midagi sellist:

Pires(või äkki Wiltord?)-Vieira-Zidane-Makelele

hirmus...:sega11:

robinho juttu lugedes (ise ukraina-mängu ei näinud) tundub, et äärtega on minu pakutud koosseisus midagi mäda
Makelele vasakul?

zidane5
08.06.04, 13:55
Originally posted by zidane_5

robinho juttu lugedes (ise ukraina-mängu ei näinud) tundub, et äärtega on minu pakutud koosseisus midagi mäda
Makelele vasakul?

Saha kindel Trezegueti asendaja .. Trezeguet võiks koondise varumängia olla

Tanel
08.06.04, 14:02
Originally posted by zidane5

Saha kindel Trezegueti asendaja .. Trezeguet võiks koondise varumängia ollaEi võiks, olgem ausad Treze on mänginud nende meestega kaua kaua aega, tunneb hästi jne. Saha on väga lühikest aega, kuigi tänavuse hooajaga on küll saanud oma väärtuse Trezekollile väga lähedale kuna Treze pole just tänavu väga hea olnud.

Neth
08.06.04, 14:16

Makelele vasakul?

Kas sinna Rothen\'i ei võiks panna?

Tanel
08.06.04, 14:38
Kui rääkida nata koondisest, siis visates veel ühe pilgu koondisele, mis sõidab EMile, siis kõige suurem mure on selgelt väravavaht. Kuid jah postide vahele asub ilmselt Marseilles palliv Fabien Barthez. Tegelt suht suur mõistatus on see, miks Mickäel Landreaul on selja peal nr 1. Enne tuleks see Coupetile ka anda. Aga enne EMi tuleks loota, et Barthez suudab need 6 mängu ;) korralikult mängida.

Kaitseliin on Prantsusmaa paremuselt EMil vähemalt teine, parem võib olla ainult Itaalia kaitse. Thuram, Gallas, Lizarazu, Sagnol, Boumsong, Desailly, Silvestre on ikka hirmu äratav. Keskkaitse on võib olla natukene ülekuhjatud, kuid kahjuks on prantsusmaa kaitse mõistatus ääred. Thurami võiks lükkata keskelt paremale, vähemalt mulle meeldiks selline variant. Prantsusmaa trump on ilmselgelt see, et kooseis ei erine just eriti eelmise võiduka EMi omast.

Poolkaitse on tõesti koht kuhu on panna miljon pallurit.:P Ilmselt paigutatakse keskväljale selline nelik Vieira, Zidane, Pires, Makelele. Kolme esimese põhisse pääsemine on kindel, kuid Makelele on lahtine. Tema peab võitlema selle koha eest ilmselt Rotheni ja Wiltordiga. Kahest nimetatust esimene oleks minule väga meeldiv variant. Aga Rothen on arvatavasti suht väsinud eelnevast pingelisest hooajas. Kuna pingutama pidi lõppuni. Aga Monaco au tuleb üleval hoida ja ainsa Monaco pallurina peale Giluy vigastust koondisesse jäänuna, Rothen peab andma oma panuse, et Prantsusmaa võidaks EMi.

Kaks meest, kes ründes alustavad on selged, muidugi kui vigastused kimputama ei hakka. Kuigi Treze paraneb vigastusest saab ta arvatavasti pühapäevaseks põnevuskohtumiseks Inglismaaga mängukorda. Aga kui juhuslikult ei saa siis esimese vahetusena kasutab peatreener Santini ilmselt Manus pallivat Louis Saha, kellel Inglismaa Premier Leagues seljataga ilmselt elu parim hooaeg. Alahinnata ei tohi ka Wiltordi, mehel on vaja tõestada, et ta suudab parimatega sammu pidada.

Peale EMi lahkub siis koondisetüüri juurest ka peatreener Jaques Santini, loota võib, et mängijad kingivad talle lahkumise puhul tiitli.

Kuid mul mõlgub meeles veel ikka Euro 2000 finaal Itaaliaga. Ma istusin tugitoolis, olin ülinõrdinud, kuid kuskil seal esimesel lisaja minutil vist kõmmutas Wiltord üliilusa kolli, Toldol oli võimalus see tõrjuda, kuid ei, pall läks minu õnneks väravapostide vahele ja tunne oli ikka eriti mõnus, kisasin sitaks. Lisaaeg on see, mis mulle eriti hästi meelde jäi. Treze laksatas Toldol nina veriseks ja kõigest paar minutit hiljem lõi sama mees Itaalia võrku kauni löögi. Toldo sai siis Trezelt totaalselt \"peksa\".

Robinho
08.06.04, 14:51
Henryfan, kahjuks olen sinuga eriarvamusel. Nimelt on keskväljal Zidane, Vieira ja Makelele kohad kindlad. Kui mingi vangerdus tehakse, siis Piresi arvelt. Oleks Giuly terve, usun et ta saaks Piresi koha. Rothen ei ole sellise klassiga mees!

Mina saadaks meeskonna platsile selliselt:
Barthez
Sagnol-Thuram-Gallas-Lizarazu
Vieira-Makelele
Zidane-Pires
Trezeguet-Henry

Zidane võtaks koha sisse keskele. Pires liiguks äärelt äärele ning ääri toetaksid tihti ka kaitsjad Lizarazu ja Sagnol.

They can do it!:lahe:

Yazid
08.06.04, 22:00
Vahetult ennem finaalturniiri on suutnud Prantsusmaa üle 1000 minuti oma puuri puhtana hoida.Viimase 11 mängu väravate vahe on 23-0 :lahe:
Viimane pall Prantsusmaa võrku lendas aasta tagasi juunis ,mängus Türgiga.

Tooks väikse tabeli B grupi tiimide mängude tulemustest peale MM2002.

.....................Pts/P____P____W____D____L____GF____GA____+/-
Prantsusmaa.....2,63____24___20____3____1____62___ _8_____54
Inglismaa..........1,94____18___10____5____3____33 ____19____14
Horvaatia.........1,86____21___11____6____4____28_ ___17____11
Sveits.............1,59____17____8____3____6____28 ____24____4

ertz
10.06.04, 13:58
Originally posted by Robinho

Henryfan, kahjuks olen sinuga eriarvamusel. Nimelt on keskväljal Zidane, Vieira ja Makelele kohad kindlad. Kui mingi vangerdus tehakse, siis Piresi arvelt. Oleks Giuly terve, usun et ta saaks Piresi koha. Rothen ei ole sellise klassiga mees!

Mina saadaks meeskonna platsile selliselt:
Barthez
Sagnol-Thuram-Gallas-Lizarazu
Vieira-Makelele
Zidane-Pires
Trezeguet-Henry

Zidane võtaks koha sisse keskele. Pires liiguks äärelt äärele ning ääri toetaksid tihti ka kaitsjad Lizarazu ja Sagnol.

They can do it!:lahe:

sinu pakutud variant on üsna tõenäoline! aga see et Piresi klassiga mees välja jätta on küll üks tobedamaid asju mida olen kuulnud.... mitte ükski Giuly ei suudaks Piresi kohta võtta, viimased CL mängud näitasid ka selgelt et Giuly on ikka tugeva kaitse vastu suht võimetu... prantsuse liigas on ju lihtsam särada... aga Pires seevastu lõi nii premier liigas kui CL-s väravaid ja on kahtlemata maailma parimaid ääremängijaid hetkel!!!:lahe:

Mikusiku
10.06.04, 14:21
Eilses ETV saates Teel Portugali, kus tutvustati B-gruppi, pakuti välja, et Piresi asemel on hoopis Wiltord.
Aga igaljuhul on koondis tugev.

vandersell
10.06.04, 14:24

Eilses ETV saates Teel Portugali, kus tutvustati B-gruppi, pakuti välja, et Piresi asemel on hoopis Wiltord.
Ja samas saates pakuti Inglise keskkaitsepaariks Campbell-Ferdinand :sega9:

ertz
10.06.04, 14:26

õigus, Wiltord isegi vääriks kohta paremal äärel... aga seda mitte Piresi vaid Makelele arvelt... Vieira ja Make on suht sarnased mängijad, seega mina jätaks Claude\'i välja ja ehitaks keskvälja sedasi üles:

PIRES--ZZ--WILTORD
-------VIEIRA---------

fitti
10.06.04, 14:27
samas saates ytles kaljuveer, et inglise koondise kolmest staarist 2 on ManUst ja 1 Liverpoolist. Lisaks oli Möller vähemalt korra keegi Müller jne. Küündimatu!!

edit: manu staaride all peeti siis silmas scholesi ja becksi

ertz
10.06.04, 14:27
Originally posted by vandersell

amatööööörid on nad seal ETV-s ilma igasuguse kahtluseta... hale :D

ise kavatsen EM-i YLE pealt jälgida...

Tanel
10.06.04, 14:33
Tõesti eilne saade oli ilge koomusk :P Midagi ajas mind veel naerma, aga ma ei mäleta, mis see oli.

originally posted by erts
õigus, Wiltord isegi vääriks kohta paremal äärel... aga seda mitte Piresi vaid Makelele arvelt... Vieira ja Make on suht sarnased mängijad, seega mina jätaks Claude\'i välja ja ehitaks keskvälja sedasi üles:
PIRES--ZZ--WILTORD
-------VIEIRA---------
Selle all ma enda tekstis mõtlesingi, miks Makelele koht on kahtlane.

vandersell
10.06.04, 14:56
Originally posted by erts

amatööööörid on nad seal ETV-s ilma igasuguse kahtluseta... hale :D

ise kavatsen EM-i YLE pealt jälgida...
Antud juhul polnud viga minu meelest ETVs, sest nemad ju ei teinud meeste paigutuse plaani. Või ma eksin? Kui see pole nende kala, siis on saade igiammu valmis tehtud, sest Rio bänn juba ammuilma teada...

SleepWalking
10.06.04, 15:06

kaljuveer on lugenud mu nädalavanust postitust?
santini armastus wiltordi vastu on üldteada, seega on selline asetus reaalne. pires aga on samas lihtsalt parem - küsimus on pigem, et millal santini sellest aru saab.

fitti
10.06.04, 16:08

Antud juhul polnud viga minu meelest ETVs, sest nemad ju ei teinud meeste paigutuse plaani. Või ma eksin? Kui see pole nende kala, siis on saade igiammu valmis tehtud, sest Rio bänn juba ammuilma teada...

veel kauem on becks realis. müstika. sel juhul pidanuks saade olema valminud juba eelmisel suvel enne jaani.. koer on ikka kuskile mujale maetud.

ertz
10.06.04, 23:58
õigus, siin ei ole mõtet küll ETV amatööre kaitsta, tuleb tunnistada et nad ei oska vutti kommenteerida ja nad ei tea kah vutist mitte halligi [kahjuks] ... :doh:

dennis10
13.06.04, 12:57
Originally posted by Henryfan

Tõesti eilne saade oli ilge koomusk :P Midagi ajas mind veel naerma, aga ma ei mäleta, mis see oli.

originally posted by erts
PIRES--ZZ--WILTORD
-------VIEIRA---------
Selle all ma enda tekstis mõtlesingi, miks Makelele koht on kahtlane.
Kes midagi prantsuse koondisest ja selle tektikast teab, peaks mõistma, et nad mängivad alati kahe lõhkuva poolikuga kelleks peaaegu alati on Vieira ja Makelele. Juhul kui üks neist on vigastatud pääseb algkoosseisu Olivier Dacourt. Väide, et Make algkooseisu koht on kahtlane, on puhas fantaasia.

gamer
14.06.04, 08:27
prantslased võiks ikka proovida ka nati euroopalikumate mängijatega, minne ainult neegritega. ma ei ole rassist, ma ei mõista neegreid hukka. aga rahvuskoondise esindamine peaks olema puhaste prantslaste kohus. a no mis üldse vaielda, paari aasta pärast ka eesti jalgpall neegreid täis. ülemiste keskuses juba töötavad pilukad, nii et ootame edaspidist.

budu
14.06.04, 15:27
minu õnneks sai selleks korraks prantslaste õnn otsa

Tanel
14.06.04, 15:43
Originally posted by budulojus

minu õnneks sai selleks korraks prantslaste õnn otsaNad ei vajagi enam õnne ;)

Karla
08.07.04, 13:03
Prantsusmaa uueks peatreeneriks saab Glen Hoddle.

Epic
12.07.04, 13:25
Prantsusmaa uus peatreener on Raymond Domenech! Blanc ja Tigana jäävad 2006. asta MM-i lõppu ootama :D

fitti
12.07.04, 14:50
Domenech has spent 11 years as coach of France\'s Under-21s and his standing within the French Football Federation (FFF) has led to him to being given a chance at the top job.

minu jaoks täiesti uus nimi igatahes. saab siis näha, milliseks ta konnaõgijate mansa kujundab - kas koondab endiselt kõik zidane\' ümber või panustab noortele talentidele?

edit: http://football.guardian.co.uk/breakingnews/feedstory/0,14546,-4301811,00.html - teistele rumalatele, kui neid peaks leiduma, kokkuvõte kõnealuse musjöö tegemistest.

Yazid
27.07.04, 15:01
Prantsusmaa koondist 103 korda esindanud Torino Juventuse kaitsja Lilian Thuram teatas, et enam ta rahvuskoondise eest ei mängi.
L\'Equipe\'i sõnul võivad õige pea oma koondisekarjääri lõpetada veel kolm koondise põhikoosseisu kuuluvat mängijat - Zinedine Zidane, Bixente Lizarazu ja Fabien Barthez.:doh:

Hughes
12.08.04, 17:06
Originally posted by Yazid

Prantsusmaa koondist 103 korda esindanud Torino Juventuse kaitsja Lilian Thuram teatas, et enam ta rahvuskoondise eest ei mängi.
L\'Equipe\'i sõnul võivad õige pea oma koondisekarjääri lõpetada veel kolm koondise põhikoosseisu kuuluvat mängijat - Zinedine Zidane, Bixente Lizarazu ja Fabien Barthez.:doh:

Ja Zidane tegigi oma otsuse - enam ta rahvuskoondise eest ei mängi!

Bye-Bye Zizu!

Tanel
12.08.04, 17:15
Tuleb, siis need rasked ead üle elada. Millalgi pidi see põlvkond minema. Aga tekib küsimus, kes hakkab Thurami ja Zidane asendama. Viimasele on meil järgmiseks Euroks kindlasti noor talent võtta. Mehe nimi on Hatem Ben Arfa. Säras U17 Emil. On juba tituleeritud \"uueks zidaneks\". Kuid siiksi äkki need kaks koondisega hüvastijätku võivad tuua võistkonda uue hinguse ja vabastavad meid hiiglaslikust favoriidikoormast. Kuigi 2010 aasta MMil võiks juba oodata tegusi sellelt praeguselt U17 põlvkonnalt, kes olid oma vanuste Euroopa meistrivõistlustel teistest üle. Vaatame, mis edasipidi juhtuma hakkab. Aga ma tegelikult loodan, et Zidane minekuga avaneb uks ka Fulhami Steed Malbranquele. Kui Belgia mängus vist enne EMi Zidane polnud võimeline osaleme kutsuti just tema koondisesse.

Hiline edit:
Prantsusmaa koosseis Bosnia vastu: Fabien Barthez (Marseille), Gregory Coupet (Lyon), Eric Abidal (Lyon), Jean-Alain Boumsong (Rangers), Patrice Evra (Monaco), William Gallas (Chelsea), Gael Givet (Monaco), Bernard Mendy (Paris St Germain), Anthony Reveillere (Lyon), Sebastien Squillaci (Monaco), Alou Diarra (Lens), Rio-Antonio Mavuba (Bordeaux), Benoit Pedretti (Marseille), Robert Pires (Arsenal), Jerome Rothen (Paris St Germain), Patrick Vieira (Arsenal), Djibril Cisse (Liverpool), Pierre-Alain Frau (Lyon), Sydney Govou (Lyon), Thierry Henry (Arsenal), Peguy Luyindula (Marseille).

mikc
12.08.04, 20:50
Ma alustan koguaeg otsast peale, oskamata midagi kirjutada.
Teen siis lühidalt. Olid ilusad ajad, aitäh.

Robinho
12.08.04, 21:08
Elan üle!
Kuid, kui Mees lõplikult putsad varna riputab, siis enam ei ela!
:(

Mikusiku
12.08.04, 21:45
Kahju muidugi, lootsin Teda veel 2006. aasta MM-il mängimas näha...

Yazid
10.11.04, 18:59
Prantsusmaa jalgpallikoondise peatreener Raymond Domenech otsustas mitte kutsuda Londoni Arsenali poolkaitsjat Robert Pires`i koondisse 17. novembri sõprusmänguks Poolaga.
Pires hakkab kah Anelka jälgedes käima :(

kaala
10.11.04, 20:19
Djibril Cisse (Liverpool)
kipsjalg cisse kutsuti ka koondisesse?

vandersell
11.11.04, 14:29
Algselt postitas kaala

Djibril Cisse (Liverpool)
kipsjalg cisse kutsuti ka koondisesse?
Augustis jah...

midasaajad
08.06.05, 18:55
Algselt postitas Tanel

Hiline edit:
Prantsusmaa koosseis Bosnia vastu: Fabien Barthez (Marseille), Gregory Coupet (Lyon), Eric Abidal (Lyon), Jean-Alain Boumsong (Rangers), Patrice Evra (Monaco), William Gallas (Chelsea), Gael Givet (Monaco), Bernard Mendy (Paris St Germain), Anthony Reveillere (Lyon), Sebastien Squillaci (Monaco), Alou Diarra (Lens), Rio-Antonio Mavuba (Bordeaux), Benoit Pedretti (Marseille), Robert Pires (Arsenal), Jerome Rothen (Paris St Germain), Patrick Vieira (Arsenal), Djibril Cisse (Liverpool), Pierre-Alain Frau (Lyon), Sydney Govou (Lyon), Thierry Henry (Arsenal), Peguy Luyindula (Marseille).

oot. mix makelelet koondises ple?? a teglt makelele on alati nii tõsise näoga. ilmselt seepärast ei võetud teda...

Pilt
09.06.05, 01:24
Fra koondis on sitaauk:D ainuke hea mängija on pedretti;)

Sir. Nuutu
09.06.05, 22:37
zidane?
ei ole siis hea või?

Mikusiku
09.06.05, 22:56
Algselt postitas Nuutu

zidane?
ei ole siis hea või?
Ei mängi ju enam koondises;)

Sir. Nuutu
09.06.05, 23:02
ai kurat jah..
:punastama

telekavaataja
09.06.05, 23:32
Zidane on ju tagasi nüüd koondises, et sellele aidata või kuulsin ma vahepeal valesti.

Karla
09.06.05, 23:37
Algselt postitas telekavaataja

Zidane on ju tagasi nüüd koondises, et sellele aidata või kuulsin ma vahepeal valesti.

Kuulsid vist valesti.:õnnelik:

Sir. Nuutu
09.06.05, 23:38
ohh jess,siis mul ikka õigus:D

Sir. Nuutu
09.06.05, 23:38
siis ikka ei ole
otsustage siis juba ükskord ära!:D :P

Mikusiku
10.06.05, 14:16
Tegi koondisega lõpparve!

Yazid
18.08.05, 02:36
17.augustil realiseeruski minujaoks positiivne üllatus- Gallia Jumala -Zidane suurepärane Come Back :lahe:
Juba pikka aega polnud ma <Gallia kukkede> esitusest sellist sära näinud.Pole ka mingi ime,sest- <Zidane on jumalik ja mäng Zidanelik> :lahe: ... ja elevandipoisid saidki korraliku 3-0 sauna Zizou moodi,nagu tolmuahvid aastal 98. :D

Bayern
24.09.05, 15:46
ZZ on tagasi see on küll hea uudis sest ma tahaks näha kuidas saksamaa ja prantsusmaa mängivad:P mina olen sakslaste poolt;)

taku*
30.09.05, 00:44
tere.

mul tekkis sellien küsimus.. et kus klubis fabien barthez hetkel mängib... viimati kui temast kuulsin oli marseilles vist ..

Jyrka
30.09.05, 01:16
sealsamas

Barthez is currently involved in a controversy due to his actions during a friendly match between OM and a Moroccan club on 12 February 2005. With 10 minutes left, an OM player was sent off, and a brawl erupted between players on the pitch. Barthez was reported for spitting on the Moroccan referee. On 21 April, Barthez was summoned to a hearing before the disciplinary committee of the French Football Federation; the following day, he received a six-month suspension, with the last three months being suspended. In an unusual move, the federal council of the FFF appealed the suspension, arguing that the punishment should have been for a minimum of six full months. Eventually, his suspension was extended to six full months.

taku*
30.09.05, 09:00
müstika... seda ma eila vaatasin jah, et uefa karikas oli mingi noor tuusik marseille väravas. aga hästi oli.

Jeti88
13.11.05, 12:58
Prantsuse koondisel käis vist eile väljakul ainult 3 valget (Sagnol, Rothen, Coupet), andke andeks aga see ei ole normaalne, veel paar aastat tagasi oli pilt hoopis teine.

Yazid
13.11.05, 15:05
Algselt postitas Hmf

Prantsuse koondisel käis vist eile väljakul ainult 3 valget (Sagnol, Rothen, Coupet), andke andeks aga see ei ole normaalne, veel paar aastat tagasi oli pilt hoopis teine.
Anthony Reveillere paremkaitses oli kah valge ;) Aga mis vaatenurkadest see siis nii ebanormaalne on?
:doh:
Samas Anelka comeback on tasemel :lahe:

Jeti88
13.11.05, 15:54
Algselt postitas Yazid

Algselt postitas Hmf

Anthony Reveillere paremkaitses oli kah valge ;) Aga mis vaatenurkadest see siis nii ebanormaalne on?
:doh:
Samas Anelka comeback on tasemel :lahe:

Võib olla just mitte ebanormaalne, ma ei taha siin mingit vaenu õhutada, lihtsalt kahju on et Euroopa meeskonnal on selline koondis, kuigi paar-kolm aastat tagasi oli asi hoopis teistsugune.

Mõnuagent 007
13.11.05, 19:51
Algselt postitas Hmf
Võib olla just mitte ebanormaalne, ma ei taha siin mingit vaenu õhutada, lihtsalt kahju on et Euroopa meeskonnal on selline koondis, kuigi paar-kolm aastat tagasi oli asi hoopis teistsugune.
Kumb on Sinu arvates suurem probleem, et kas koondises mängiks näiteks valge brasiillane või juba mitu põlve riigis elanud mustanahaline? Pigem on nö. valged prantslased ise süüdi, et nad jalgpalli mängida ei viitsi ja teistel end esindada lasevad.

lorenzo
13.11.05, 20:24
Algselt postitas dannar

Algselt postitas Hmf
Kumb on Sinu arvates suurem probleem, et kas koondises mängiks näiteks valge brasiillane või juba mitu põlve riigis elanud mustanahaline? Pigem on nö. valged prantslased ise süüdi, et nad jalgpalli mängida ei viitsi ja teistel end esindada lasevad.

niisama täpsustuseks, et brasiillane ei pea ilmtingimata must või mulatt olema, on ka täesti heledaid olemas, öeldakse ju et iga brasiillane on tegelt samas ka portugaallane...endal naine brasiillanna ja täitsa heleda nahavärviga...see et brasiillane on tumeda nahavärviga on pigem ajalooline ja seotud sellega, et portugaallased tõid musti orje aafrikast sinna, nii et tume brasiillane on tegelt oma juurtelt pärit aafrikast ja hele on pärit portugalist, enamus kohalikke hävitasid portugaallased ära. vabandan offtopicu eest.

Jeti88
13.11.05, 20:52
Algselt postitas dannar

Algselt postitas Hmf

Ma ütlen enne ära et ma ei väida midagi vaid lihtsalt küsin, sest ma ei ole mingeid uurimisi läbi viinud. Esiteks teeks selgeks, mida mõistame mõiste all \"mitmendat põlve riigis elanud mustanahaline\" , just see \"mitmendat põlve\", võtame ntx kolm põlvkonda. Nii ja nüüd küsimus: Kas Henry ja teised mustanahalised on juba kolmandat põlvkonda Prantsusmaal elavad mustanahalised?

Mõnuagent 007
13.11.05, 21:04
Algselt postitas Hmf
Ma ütlen enne ära et ma ei väida midagi vaid lihtsalt küsin, sest ma ei ole mingeid uurimisi läbi viinud. Esiteks teeks selgeks, mida mõistame mõiste all \"mitmendat põlve riigis elanud mustanahaline\" , just see \"mitmendat põlve\", võtame ntx kolm põlvkonda. Nii ja nüüd küsimus: Kas Henry ja teised mustanahalised on juba kolmandat põlvkonda Prantsusmaal elavad mustanahalised?
Ausalt öeldes ma ei tea, mitmendat põlve Henry ja Co. Prantsusmaal resideerub, kuid näiteks Djorkaeff, Zidane, Boghossian ja veel paar mõne aasta tagusest koosseisust olid ka väljaspoolt Prantsusmaad pärit, kuid kas nende abil valgem koondis on parem, kui mustanahaline koondis?

Jeti88
13.11.05, 21:07
Algselt postitas dannar

Algselt postitas Hmf
Ausalt öeldes ma ei tea, mitmendat põlve Henry ja Co. Prantsusmaal resideerub, kuid näiteks Djorkaeff, Zidane, Boghossian ja veel paar mõne aasta tagusest koosseisust olid ka väljaspoolt Prantsusmaad pärit, kuid kas nende abil valgem koondis on parem, kui mustanahaline koondis?
Selles on sul õigus, ega ikka ole küll. Aga eks siin taandub vist kõik Prantsusmaa üldise migratsioonipoliitika peale.

k0x
14.11.05, 21:08
Zidane on ainuke vend kes paneb Prantsusmaa koondise mängima;)

Jeti88
14.11.05, 21:12
Algselt postitas k0x

No ega ikka ei ole küll...

freeman
14.11.05, 21:15
Kes neil põhi VV praegult Coupet?

k0x
14.11.05, 21:26
Algselt postitas Hmf

Algselt postitas k0x

No ega ikka ei ole küll...

No on ikka küll;)

Tra vennad said ilma Zidaneta peagu Costa Ricalt ka suhu :)

Jeti88
14.11.05, 21:36
ma saan aru küll et sa oled suur Zidane fänn , aga sinu lemmikmängija hakkab vanaks jääma ning ilma temata saab praegune prantsuse koondis hakkama küll. Saksamaaga mängiti just hiljuti päris rahuldav partii.

k0x
14.11.05, 21:38
Algselt postitas Hmf

ma saan aru küll et sa oled suur Zidane fänn , aga sinu lemmikmängija hakkab vanaks jääma ning ilma temata saab praegune prantsuse koondis hakkama küll. Saksamaaga mängiti just hiljuti päris rahuldav partii.

Kusjuures ma ei olegi suur Zidane fänn;)
Saan ka aru et ta hakkab vanaks jääma, kuid ilma temata pole keskväljak see mis ta Prantsusmaal peaks olema :P

fitti
04.04.06, 11:28
Olnust ja olevast (http://observer.guardian.co.uk/osm/story/0,,1741569,00.html), pikk, aga lugemist vääriv lugu prantsuse vutis (ja ühiskonnas toimuvast).

Mask
30.06.08, 15:08
Paistab ,et Domenech jääb kuni 2010 MM-i lõpuni.
Neljapäeval pidi kinnitus tulema.

Tofoa
30.06.08, 15:12
Palju õnne teile siis .

Mask
30.06.08, 15:15
Palju õnne teile siis .

Las ma tuletan meelde sulle ,et see sama mees viis meid 2006 MM-i finaali.

Tofoa
30.06.08, 15:22
Mees on liiga kinni nendes meestes, kes temaga 2006 finaali jõudsid. Aeg oleks muutusteks teil.

Mask
30.06.08, 19:41
Mees on liiga kinni nendes meestes, kes temaga 2006 finaali jõudsid. Aeg oleks muutusteks teil.

See tema üheks peamiseks ülesandeks ongi, kui ta muidugi jätkab.
100% see veel kindel ei ole.

Mõnes mõttes saan ma temast ka aru. Jäi kindlaks nendele meestele, kes talle ka varem edu tõid. Mida turniir edasi ,seda rohkem hakkas endas kahtlema ja tegi tobedaid vahetusi kooseisus. (näiteks Thuram pingile ja Abidali keskele kaitsesse)

eika
01.07.08, 02:47
Domenechi osa tolles finaalipääsus oli ikka üsna väike. Meeskonna, kus ründes oli tippvormis Henry, mängu juhtis Zizou, keskvälja kindlustas Makelele ning kaitseliini juhtis kogenud Thuram, oleks kaugele viinud ka pärdik. Sama lugu nt Aragonesega- tema osa tiitlivõidus oli ikka väga tühine. Tema asi oli platsile panna Villa, Torres, Xavi, Iniesta ja Fabregas ning tulemus tuli iseenesest.

Blue Rock
07.07.08, 20:41
Domenechi osa tolles finaalipääsus oli ikka üsna väike. Meeskonna, kus ründes oli tippvormis Henry, mängu juhtis Zizou, keskvälja kindlustas Makelele ning kaitseliini juhtis kogenud Thuram, oleks kaugele viinud ka pärdik. Sama lugu nt Aragonesega- tema osa tiitlivõidus oli ikka väga tühine. Tema asi oli platsile panna Villa, Torres, Xavi, Iniesta ja Fabregas ning tulemus tuli iseenesest.

Kuidas saab nägemus jalgpallist, enam kui kahe ja poole tuhande sõnumi kogemusest hoolimata, niivõrd mustvalge olla?

eika
08.07.08, 12:00
Okei, ma natuke liialdasin/must-valgendasin asja jah. Aga peatreener, kes teeb nii palju küsitavaid otsuseid (alates Serie A staaride kõrvale jätmisest lõpetades kasvõi Abidali kasutamisega otsustavas mängus keskkaitsjana) peab minu meelest oma tegude eest vastust andma. Itaalia koondise peatreener astus väärikalt kõrvale, loobus talle lepingu katkestamise eest pakutud rahasummast ning andis sellega märku, et ta ei suutnud parimat meeskonnast välja pigistada. Domenechi ebaõnnestus nii valikturniiril kui ka EM`il, kuid ikka on koondise eesotsas. Minu meelest üsna ebaloogiline.

Blue Rock
08.07.08, 13:31
Ennekõike pidasin silmas seda lausejupikest enda küsimuses:

Sama lugu nt Aragonesega- tema osa tiitlivõidus oli ikka väga tühine. Tema asi oli platsile panna Villa, Torres, Xavi, Iniesta ja Fabregas ning tulemus tuli iseenesest.
Kuid see selleks.

Mask
08.07.08, 14:08
Okei, ma natuke liialdasin/must-valgendasin asja jah. Aga peatreener, kes teeb nii palju küsitavaid otsuseid (alates Serie A staaride kõrvale jätmisest lõpetades kasvõi Abidali kasutamisega otsustavas mängus keskkaitsjana) peab minu meelest oma tegude eest vastust andma. Itaalia koondise peatreener astus väärikalt kõrvale, loobus talle lepingu katkestamise eest pakutud rahasummast ning andis sellega märku, et ta ei suutnud parimat meeskonnast välja pigistada. Domenechi ebaõnnestus nii valikturniiril kui ka EM`il, kuid ikka on koondise eesotsas. Minu meelest üsna ebaloogiline.

Mis mõttes ta nagu valikturniiril ebaõnnestus?

Keda sa Seria A staaride all mõtled? Trezeguet? Mexes?
Ma rohkem küll ei leia...

Saarlane
08.07.08, 14:14
Eks ta ikka neid mõtleski. Aga mõlemad oleks olnud ju ka vajalikud mehed. Prantslased ju väravaid lõid vaid ühe, aga Trezeguet' koduliiga väravakunni staatus oleks andnud lootust rohkemaltele. Viimases mängus keskkaitses Abidal? Mexes ON üks Itaalia liiga, kui mitte maailma parimaid keskkaitsjaid, on lihtsalt arusaamatu, mis Domenech pidevalt oma põhimõtete järgi tegutseb, näiteks pudrunäppu Coupet'd Frey asemel väravas hoides. Või siis Mexes'it koondisesse mitte kutsudes.

Mask
08.07.08, 14:26
Eks ta ikka neid mõtleski. Aga mõlemad oleks olnud ju ka vajalikud mehed. Prantslased ju väravaid lõid vaid ühe, aga Trezeguet' koduliiga väravakunni staatus oleks andnud lootust rohkemaltele. Viimases mängus keskkaitses Abidal? Mexes ON üks Itaalia liiga, kui mitte maailma parimaid keskkaitsjaid, on lihtsalt arusaamatu, mis Domenech pidevalt oma põhimõtete järgi tegutseb, näiteks pudrunäppu Coupet'd Frey asemel väravas hoides. Või siis Mexes'it koondisesse mitte kutsudes.

Sellega olen nõus ,et Domenech oleks võinud kinga saada.
Siiski ma ei usu ,et Trezeguet või Mexes oleks midagi päästnud.

Anyway Coupet-ist rääkida siis ta tegi ju tegelt väga hea mängu Itaalia vastu.
Rumeenia vastu ta oma oskuseid näidata ei saanudki ja Hollandi vastu oli ta jah suht koba.

Blue Rock
08.07.08, 15:52
Sellega olen nõus ,et Domenech oleks võinud kinga saada.
Siiski ma ei usu ,et Trezeguet või Mexes oleks midagi päästnud.

Anyway Coupet-ist rääkida siis ta tegi ju tegelt väga hea mängu Itaalia vastu.
Rumeenia vastu ta oma oskuseid näidata ei saanudki ja Hollandi vastu oli ta jah suht koba.

Juba juhtunut olematuks enam ei saa, kuid nii või naa, Coupet on enda parimad päeva juba näinud, ning Frey ja Mandanda on vanameistrist mööda läinud.
Tohutult andekas 80ndate lõpul ilmavalgust näinud generatsioon on senini saanud kannatada liiga palju.

Prantslaste EMi-järgsed emotsioonid võib igatahes lühidalt sedasi kokku võtta:

- Domenech jalgupidi betooni ja merre ning asemele keegi intellektuaalne kosmopoliit, kes mõistab et parimad prantslased ei pruugi tingimata koduses liigas mängida
- Välja: Coupet, Sagnol, Thuram, Vieira, Henry, Anelka & Makelele
- Pausile: Abidal, Boumsong, Escude, Govou ja Malouda
- Suuremasse rolli: Mandanda, Sagna, Clichy, Mexes, Flamini, Ben Arfa ja Nasri

Esimene soov neist igatahes ei täitunud, kuna Prantsusmaa jalgpalliliit, president Jean-Pierre Escalettes eestvedamisel, otsustas hiljuti 18-0 häälteenamusega Domenechi jätkamise kasuks. Siinkohal võikski riputada õhku küsimuse: "millistest loomadest sealne liit koosneb ka?"

Tofoa
08.07.08, 16:21
Siinkohal võikski riputada õhku küsimuse: "millistest loomadest sealne liit koosneb ka?"

Aafrikast pärit gorillad ja šhimpansid?

Mask
09.07.08, 01:00
Juba juhtunut olematuks enam ei saa, kuid nii või naa, Coupet on enda parimad päeva juba näinud, ning Frey ja Mandanda on vanameistrist mööda läinud.
Tohutult andekas 80ndate lõpul ilmavalgust näinud generatsioon on senini saanud kannatada liiga palju.

Prantslaste EMi-järgsed emotsioonid võib igatahes lühidalt sedasi kokku võtta:

- Domenech jalgupidi betooni ja merre ning asemele keegi intellektuaalne kosmopoliit, kes mõistab et parimad prantslased ei pruugi tingimata koduses liigas mängida

Esimene soov neist igatahes ei täitunud, kuna Prantsusmaa jalgpalliliit, president Jean-Pierre Escalettes eestvedamisel, otsustas hiljuti 18-0 häälteenamusega Domenechi jätkamise kasuks. Siinkohal võikski riputada õhku küsimuse: "millistest loomadest sealne liit koosneb ka?"

Arvan ,et taheti Domenechile viimane võimalus anda, sest sai ta ju normilt hakkama 2006 MM-il, kuigi jah kooseis oli parem ja stabiilsem, kui sellel EM-il.

- Välja: Coupet, Sagnol, Thuram, Vieira, Henry, Anelka & Makelele
- Pausile: Abidal, Boumsong, Escude, Govou ja Malouda
- Suuremasse rolli: Mandanda, Sagna, Clichy, Mexes, Flamini, Ben Arfa ja Nasri

Ma Henry võtaks ka veel koondisesse. Ta pole veel nii vana ja tema kesise vormi (mis läks mäng-mängult paremaks) EM-il ajaks ka vigastuse kaela.

Aafrikast pärit gorillad ja šhimpansid?
Oma rassistlikud kommentaarid võid endale jätta.

JanK
09.07.08, 18:09
Kõige mõttetum mees FRA koondises: Gomis

Mask
09.07.08, 20:02
Kõige mõttetum mees FRA koondises: Gomis

Varsti hakkad sõnu sööma.

Edit: Seda ka veel ,et Treze loobus koondisekarjäärist.
Seda peamiselt sellepärast, et Domenech peatreenerina jätkab.

Tofoa
10.07.08, 00:29
Varsti loobub Mexes ka. Mingi 5 aasta pärast? Domenech on igaveseks vannutatud Prantsusmaa koondise etteotsa.

10.07.08, 01:08
No, Treze on masendavalt sitt ründaja ka.

Mask
10.07.08, 01:22
Varsti loobub Mexes ka. Mingi 5 aasta pärast? Domenech on igaveseks vannutatud Prantsusmaa koondise etteotsa.

Kõik ei kipu jonnima ,kui koondisest välja jäävad.
Treze võiks asjast üle saada ja ikka aidata koondist, kui seda vaja oleks.
Vanust tal ju vaid 30. Neli aastat võiks vabalt veel koondises mängida.

Mask
01.08.08, 23:41
Lilian Thuram lõpetas siis oma jalgpallurikarjääri lõplikult (http://sport.err.ee/index.php?0577129)

Mask
13.08.08, 18:08
Domenechi tegemistest ka.
Sõprusmängus Rootsi vastu 20. augustil võetakse kaasa selline kooseis:
GOALKEEPERS

Hugo LLORIS (Lyon)

Stève MANDANDA (Marseille)

DEFENDERS

Jean-Alain BOUMSONG (Lyon)

Rod FANNI (Rennes)

Gaël Clichy (Arsenal)

William Gallas (Arsenal)

Philippe Mexes (AS Roma)

Bakary Sagna (Arsenal)

MIDFIELDERS

Alou DIARRA (Bordeaux)

Hatem BEN ARFA (Marseille)

Jérémy TOULALAN (Lyon)

Yoann GOURCUFF (Bordeaux)

Lassana Diarra (Portsmouth)

Mathieu Flamini (AC Milan)

ATTACKERS

Karim BENZEMA (Lyon)

Sidney GOVOU (Lyon)

Patrice Evra (Manchester United)

Nicolas Anelka (Chelsea)

Thierry Henry (Barcelona)

Florent Malouda (Chelsea)

Kooseisu ei mahu siis näiteks Nasri ja Abidal.
10 meest Prantsusmaa klubidest.

Mikusiku
13.08.08, 19:44
Kas ma olen millestki ilma jäänud või miks Evra ründaja on?

Blue Rock
13.08.08, 20:01
Võtmemängijatest eemale jäävad patsientide nimekirja kuuluvad Franck Ribery ja Patrick Vieira. Abidali valimata jätmist vaevalt et palju põhjendama peab, samas Nasri jätmine Londonisse on küll suhteliselt üllatav. Vanadest seljapesijatest Boum-Boumist ja Govoust Raymond seevastu ei tundu loobuvat iial :p

Cule
13.08.08, 20:03
Kus Frey on?

Bob_Loblaw
14.08.08, 11:50
Võtmemängijatest eemale jäävad patsientide nimekirja kuuluvad Franck Ribery ja Patrick Vieira. Abidali valimata jätmist vaevalt et palju põhjendama peab, samas Nasri jätmine Londonisse on küll suhteliselt üllatav. Vanadest seljapesijatest Boum-Boumist ja Govoust Raymond seevastu ei tundu loobuvat iial :p

Nasri on katki

Mask
18.08.08, 23:28
Nasri nüüd terve ja võetakse ikkagi Rootsi kaasa Ben Arfa asemele, kes kurdab väsimust tiheda mängukava pärast ja on ka vist väikse vigastuse külge saanud.

Mask
21.08.08, 11:58
Eile siis mängiti võõrsil Rootsiga ja võideti 3-2.
Govou tasus siiski kaasa võtta, kuna ta lõi kaks väravat. Govou poleks siiski arvatavasti algkooseisu saanud, kui ka Nasri poleks väikse vigastuse tõttu maha jäänu. Ühe värava lõi veel teine Lyoni mees Benzema, Sagna söödust. Uus kaitseliin (Sagna, Gallas, Mexes, Evra) eriti head muljet ei jätnud ja tihtipeale päästis Mandanda koondise heade tõrjetega. Põhiline siiski ,et võit tuli.
Kooseis:
Mandanda - Sagna, Mexès, Gallas, Evra; Toulalan (Gourcuff 90), L. Diarra, Govou, Malouda (A. Diarra 69) - Henry (cap), Benzema.

Parimad palad: http://www.101greatgoals.com/videodisplay/1494322/

Blue Rock
23.08.08, 12:13
Ühe värava lõi veel teine Lyoni mees Benzema, Sagna söödust. Uus kaitseliin (Sagna, Gallas, Mexes, Evra) eriti head muljet ei jätnud ja tihtipeale päästis Mandanda koondise heade tõrjetega.

Frey otsustas lõplikult loobuda koondisesärgist, vähemalt nii kauaks kui Dome treeneripostil istub. Olnuks heaks konkurendiks Mandandale siiski. 28-aastasena õnneks võib arvamust muuta veel päris mitu korda. Väravapostide vahel muret ei peaks olema päris mitmeks-mitmeks aastaks, kui Mandanda veel õpiks rusikatega tõrjuma ka mujale, kui allapoole.

Mask
28.08.08, 19:21
Koondis siis selline, kellega alustatakse 2010 MM-i valikturniiri:

Väravavahid: Steve Mandanda (Marseille), Hugo Lloris ( Lyon).

Kaitsjad: William Gallas (Arsenal), Philippe Mexes (AS Roma), Patrice Evra (Manchester United), Bacary Sagna (Arsenal), Rod Fanni ( Rennes), Gael Clichy (Arsenal), Eric Abidal (Barcelona), Sebastien Squillaci (Sevilla).

Poolkaitsjad: Lassana Diarra (Portsmouth), Alou Diarra (Bordeaux), Jeremy Toulalan (Lyon), Samir Nasri (Arsenal), Mathieu Flamini (AC Milan), Yoann Gourcuff (Bordeaux), Sidney Govou (Lyon), Hatem Ben Arfa (Marseille), Florent Malouda (Chelsea).

Ründajad: Thierry Henry (Barcelona), Nicolas Anelka (Chelsea), Karim Benzema (Lyon).

Esimene mäng on 6. septembril võõrsil Austriaga. 10. septembril mängitakse kodus Serbiaga.

Mask
02.09.08, 20:51
Ben Arfa taas nats katki ja teda asendab nendes kahes MM-i valiksarjas Jimmy Briand, kes mängib klubijalgpalli Rennesis.

Domenech tunneb iga koondise matši eel survet (http://sport.err.ee/index.php?0579427)

kuuraa
07.09.08, 00:26
millal domenech kinga saab juba?

Maekas
07.09.08, 03:13
millal domenech kinga saab juba?

Homme .

cannuman
07.09.08, 12:08
ära viska tänaseid toimetusi homse varna...

Mask
07.09.08, 12:34
Palun kõrgemaid jõude ,et ta juba saaks. :mad:

Mask
07.09.08, 14:16
Video väravatest ka siis:
http://www.101greatgoals.com/videodisplay/1539388/

Väga mängu ei näinud, kuna Eesti mäng oli samal ajal aga klõpsisin ja isegi suutsin kolme väravat lives näha.
Aru ei saa miks Mexest nii väga kiidetakse. Ta on kordi sitem, kui Thuram oma halvimal päeval. Eilses mängus sai hakkama oma värava ja siis veel kinkis ka penalti Austriala.
Prantslaste ainukese värava autor oli taas Govou.

Blue Rock
07.09.08, 14:48
Aru ei saa miks Mexest nii väga kiidetakse. Ta on kordi sitem, kui Thuram oma halvimal päeval. Eilses mängus sai hakkama oma värava ja siis veel kinkis ka penalti Austriala. Prantslaste ainukese värava autor oli taas Govou.

Eks ka headele meestele tule viletsaid päevi vastu. Ei näe, et nüüd Boumsong või Squillaci oluliselt parem oleks, rääkimata Abidali torkamisest keskele.
Irooniline on ehk see, et need, keda koondisesse nii-väga-oodatud on (Mexes), näitasid ennast negatiivsest küljest ja seljapesijate osakonda tembeldatavad (Govou) omakorda oli esil positiivses valguses.
Nii või naa, põhjused prantslaste maadmööda kündmises on tunduvalt sügavamal, kui mõne individuaali ebaõnnestunud päevas. Näib, et vastaste lust ja lillepidu jätkub nii kaua, kuniks Dome väsib sealse jalgpalliliidu bossidelt suhu võtmast...

Mask
07.09.08, 15:19
Eks ka headele meestele tule viletsaid päevi vastu. Ei näe, et nüüd Boumsong või Squillaci oluliselt parem oleks, rääkimata Abidali torkamisest keskele.
Irooniline on ehk see, et need, keda koondisesse nii-väga-oodatud on (Mexes), näitasid ennast negatiivsest küljest ja seljapesijate osakonda tembeldatavad (Govou) omakorda oli esil positiivses valguses.
Nii või naa, põhjused prantslaste maadmööda kündmises on tunduvalt sügavamal, kui mõne individuaali ebaõnnestunud päevas. Näib, et vastaste lust ja lillepidu jätkub nii kaua, kuniks Dome väsib sealse jalgpalliliidu bossidelt suhu võtmast...

Mexes ei olnud ainult halb Austria vastu. Suht nõrga esituse tegi ta ka Rootsi vastu sõprus mängus. Kurb on vaadata ,et Prantsusmaa kunagi trump, tugev kaitse on hetkel hoopis suureim mure.

Mask
11.09.08, 16:06
Eile saadi siis hädine võit Serbia vasti 2:1.
Mõnes mõttes kahju... Kaotuse (või isegi viigi) puhul oleks ehk Domenechist lahti saanud.
Väravad lõid Henry ja Anelka:
http://www.101greatgoals.com/videodisplay/1552255/

Domenech oli paar muudatust ka teinud võrreldes Austria mänguga.
Abidal asendas Anelkat, Clichy Evrat ja väikse vigastuse taas külge kookint Nasri asemel sai mängu Gourcuff.
Statistika siin (http://www.fifa.com/worldcup/preliminaries/europe/matches/round=250471/match=300040876/index.html)

Tofoa
11.09.08, 21:52
Kas Nasri kuulub klaasmeeste kategooriasse?

Shermann
12.09.08, 22:01
Kas Nasri on laupäeval mänguvalmis?

Mask
03.10.08, 18:18
Domenech kutsus koondisse mängudeks Rumeenia (2010 MM valikmäng) ja Tuneesia (sõprusmäng) vastu sellised mehed:

Goalkeepers: Lloris (Lyon), Mandanda (Marseille)

Defenders: Abidal (Barcelona), Clichy (Arsenal), Evra (Manchester United), Fanni (Rennes), Gallas (Arsenal), Mèxes (Roma), Sagna (Arsenal), Squillaci (Sevilla)

Midfielders: A. Diarra (Bordeaux), L. Diarra (Portsmouth), Gourcuff (Bordeaux), Malouda (Chelsea), Ribéry (Bayern Munich), Toulalan (Lyon), Vieira (Inter Milan)

Forwards: Anelka (Chelsea), Ben Arfa (Marseille), Benzema (Lyon), Henry (Barcelona), Sinama-Pongolle (Atlético Madrid)

Võrreldes eelmise kahe mänguga on siis tagasi Ribery ja Vieira, kes mõlemad on nüüd siis terveks saanud, ja koondisse on kutsutud ka noor Florent Sinama-Pongolle, kes klubijalgpalli mängib Hispaanias Atletico Madridi ridades.

Koondisest on välja jäänud Sidney Govou, Samir Nasri ja Mathieu Flamini.

Tofoa
03.10.08, 18:46
Kas Frey on vigastatud või Domenech on ...?

Mask
04.10.08, 20:53
Kas Frey on vigastatud või Domenech on ...?

Nende vahelt on ka vist must kass läbi käinud.

Mask
09.10.08, 22:14
Treeningul on vigastada saanud William Gallas ja teda on asendama kutsutud Lyonis leiba teeniv Jean-Alain Boumsong. Samuti on veel koondisesse mängudeks Rumeenia ja Tuneesia vastu kutsutud Jimmy Briand (Rennese), kuna Ben Arfa ja Anelka olevat väiksed vigastused külge kookinud.

Edit: Domenechist rääkides siis taas on ta mõningate koondislaste toetuse pälvinud. (Benzema, Gallas)
Kui koonids peaks Rumeeniale kaotama siis arvatavasti saab Domenech ka lõpuks kinga.

surfaja
11.10.08, 23:16
17min.-ks. 0-2 taga juba.Ei tea,kas see ainult treeneri süü on?Suurpuhastus tuleks terves koondises teha.

Tofoa
11.10.08, 23:43
Viva La France. Tsau, Domenech!

surfaja
12.10.08, 00:39
Tulid ikkagi välja sellest pasast.

Epic
12.10.08, 01:08
Tähetark võiks ikka lõpuks saapaga saada.

Mask
12.10.08, 13:24
2-2 viik ei ole nagu tulemus millega uhkeldada. Arvestades veel seda ,et Rumeenia ise on ka viimasel ajal ikka väga pask olnud. Vahet pole ,kes seal keskkaitses on (Gallas - Mexes või nagu seekord Boumsong - Abidal). Kari peata kanad on nad kõik.
Aga tore ,et Ribery ja noor Gourcuff jala valgeks said. Mõlemad väga kenad väravad. Seda ka veel ,et Ribery on lõpuks oma #7 ka koondises endale saanud. Varem kandis seda Malouda
Paremad palad: http://www.101greatgoals.com/videodisplay/1655662/
Statistika: http://www.fifa.com/worldcup/preliminaries/europe/matches/round=250471/match=300040874/index.html

Ja loodetavasti saab Domenech lõpuks kinga.
http://canadianpress.google.com/article/ALeqM5g57URgz70i3Da7w0UU8QGeH7hbAw

Edit: Halb uudis ka see ,et Vieira sai taas enne mängu soojendusel vigastada.

Jasper
12.10.08, 15:35
Paremad palad: http://www.goal.com/en/Articolo.aspx?ContenutoId=908226

Kuranyi walks out?

Edit: Halb uudis ka see ,et Viera sai taas enne mängu soojendusel vigastada.

Sebastian Viera?

Mask
12.10.08, 15:40
Kuranyi walks out?

Sebastian Viera?

Jah läks nats sassi see värk. :(
Nüüd peaks korras olema. Kuranyi uudise tahtsin ikka Saksamaa koondise teemase panna ja muidugi mõtlesin ikka Patrick Vieirat.

Mask
15.10.08, 13:18
Eile saadi siis vähemalt Tuneesiast 3-1 jagu sõprusmängus. 2 väravat Henry-lt ja üks Benzemalt.
http://www.101greatgoals.com/videodisplay/1666098/

France: Steve Mandanda, Rod Fanni, Eric Abidal, Jean-Alain Boumsong, Gael Clichy, Franck Ribery (Hatem Ben Arfa, 46), Jeremy Toulalan, Alou Diarra, Yoann Gourcuff (Jimmy Briand, 81), Thierry Henry (Florent Malouda, 84), Karim Benzema (Florent Sinama-Pongolle, 69).

Mask
15.10.08, 17:05
No ei saa lahti sest Domenechist.
Ju on Escalettese soov ,et Prantsusmaa MM-ile ei jõuaks. :mad:
Sellest ei saa ka aru, miks enamus koondislasi teda kaitseb. (Henry, Benzema, Ribery jne)
Domenech keeps his job (http://www.frenchleague.com/ligue1/lireArticle.asp?idArticle=11072)

Jasper
15.10.08, 17:07
Sellest ei saa ka aru, miks enamus koondislasi teda kaitseb.

Neid, kes teda ei kaitse me Prantsuse koondises ju ei näe ...

Tofoa
15.10.08, 22:00
Palju Henry koondise eest mänginud ja löönud on juba?

Mask
15.10.08, 22:28
Palju Henry koondise eest mänginud ja löönud on juba?

107, 48.
50 prossi veel päris pole :p

Tofoa
16.10.08, 01:07
Nojah :D Benzemal või kellelgi läheb igatahes raskeks püüda 50+ kolli :D

Mask
14.11.08, 16:40
Väikseid üllatusi ka koondises, kes mängib kolmapäeval Uruguay vastu.
Vanameister Mikael Silvestre on tagasitee koondisesse leidnud. Eks Domenechil ole mõistatamist, mis selle keskkaitsega teha. Silvestre on suht korralikke esitusi Arsenali eest teinud. Viimati oli Silvestre koondises 2006 MM-i ajal.
Debüüdi koondise eest teeb aga 30 aastane ründaja Steve Savidan, kes Caeni eest on hästi mänginud ja löönud 6 väravat. Tagasi koondises on ka Sevilla keskkaitsja Julien Escudé, Arsenali Samir Nasri, Le Mansi väravavaht Yohann Pele ja Rennesi ründaja Jimmy Briand.

Squad:

Goalkeepers: Lloris (Lyon), Mandanda (Marseille), Pelé (Le Mans)

Defenders: Clichy (Arsenal), Escudé (Sevilla), Evra (Manchester United), Fanni (Rennes), Gallas (Arsenal), Mexès (Roma), Sagna (Arsenal), Silvestre (Arsenal)

Midfielders: A.Diarra (Bordeaux), L.Diarra (Portsmouth), Gourcuff (Bordeaux), Nasri (Arsenal), Toulalan (Lyon), Vieira (Inter Milan)

Forwards: Anelka (Chelsea), Benzema (Lyon), Briand (Rennes), Henry (Barcelona), Ribéry (Bayern Munich), Savidan (Caen)

Uksetaha jäid see kord näiteks Florent Malouda ja Florent Sinama-Pongolle.

Tofoa
15.11.08, 00:00
Hakkab looma vaikselt. Saaks Vieirast kah lahti. Silvestre naasemine on väga positiivne. Endiselt ei mõista, miks Freyd pole.

Jasper
15.11.08, 14:07
Hakkab looma vaikselt. Saaks Vieirast kah lahti. Silvestre naasemine on väga positiivne. Endiselt ei mõista, miks Freyd pole.

Kas ta ei olnud üks neist, kes Domenechi p**sse saatis?

Tofoa
18.11.08, 22:09
Kas ta ei olnud üks neist, kes Domenechi p**sse saatis?

Vot, ei tea, aga õigesti tegi, kui otse välja ütles :)

AaviK
19.11.08, 08:57
Vot, ei tea, aga õigesti tegi, kui otse välja ütles :)

Minu teada, ei soovi ta üldse rahvuskoondist esindada , vaid pühendub ainult klubi jalgpallile .

AaviK
20.11.08, 08:50
Nojah , hädine viik siis 0:0 .
Ei suudeta skoori kuidagi teha .

Mask
21.11.08, 16:13
Benzema ja Toulalan olevat vigastada saanud. Mängu ise ei näinud ja ega tulemus ei üllatagi.

Mask
03.12.08, 15:31
Trezeguet lõpetas jonnimise (http://sport.err.ee/index.php?0584241)

Mask
06.02.09, 15:58
Prantsusmaa koondis sõprusmänguks Argentiina vastu:

Väravavahid:
Steve Mandanda (Olympique Marseille), Hugo Lloris (Olympique Lyon), Cedric Carrasso (Toulouse).
Kaitsjad:
Eric Abidal (Barcelona), William Gallas, (Arsenal), Philippe Mexes (AS Roma), Bacary Sagna (Arsenal), Gael Clichy (Arsenal), Julien Escude (Sevilla), Rod Fanni (Stade Rennes), Sebastien Squillaci (Sevilla).
Poolkaitsjad:
Jeremy Toulalan (Olympique Lyon), Alou Diarra (Girondins Bordeaux), Lassana Diarra (Real Madrid), Samir Nasri (Arsenal), Yoann Gourcuff (Girondins Bordeaux).
Ründajad:
Thierry Henry (Barcelona), Karim Benzema (Olympique Lyon), Franck Ribery (Bayern München), Nicolas Anelka (Chelsea), Jimmy Briand (Stade Rennes).

Mäng toimub 11. veebruaril Marseille's.

Huvitavat lugemist Cédric Carrasso-st, kes sai siis ka kutse koondisesse:
http://frenchleague.com/selections/EquipeFrance/lireArticle.asp?idArticle=12263

Mask
11.02.09, 23:04
Wenger kah TF1 stuudiosse veetud aga kooseisud:
Prantsusmaa
Mandanda, Abidal, Mexes, Gallas, Sagna, Gourcuff, Diarra, Toulalan, Ribery, Anelka, Henry

Argentiina
Carrizo, Zanetti, Demichelis, Heinze, Papa, Maxi Rodriguez, Mascherano, Gago, Jonas Gutierrez, Messi, Kun Agüero

Et tuleks hea mäng!

luisfigo7
11.02.09, 23:10
http://www.iraqgoals.com/en/ch1.html
hea pilt mängust

metssiga
12.02.09, 00:01
hea mäng ongi olnud seis on natuke sitt ainult peale 1 poolaja lõppu:D

lorenzo
12.02.09, 14:28
no see mäng oleks võinud ka vist teisiti lõppeda kui kohtunik oleks ilmselge pendla mängu alguses prantslastele andnud. muidugi see et omad fännid hakkasid prantslastele buutama ja argentiinlasi saatis ole, ole! oli muidugi huvitav kuulata

Mask
12.02.09, 15:10
Olen sinuga nõus lorenzo. Ma tõesti ei mõista, kuidas sellise keskvälja ja ründega väravaid ei suudeta lüüa. kahe viimases mängus särab taas kena null. Domenech va seniil pani algkooseisus platsile puujala Anelka, kes suutis 100 protsendilise võimaluse ära rikkuda.Benzema või Henry oleks ikka sellise võimaluse ära realiseerinud aga Benzemat hoiti pingisoojendajana ja toodi väljakule lootusetult hilja.
Enamus mängust ründas Prantsusmaa ja Argentiina mängis kiirrünnakutele, mis neil ka hästi õnnestusid tänu kiiretele ründajatele (Messi ja Aguero, hiljem Messi ja Tevez). Teine poolaeg vajus mäng rohkem keskväljale.
Eks oli natuke ebaõnne ka prantslastele- Gourcuffi vastu tehtud viga väärinuks penaltit ja argentiinlaste esimene värav tuli ka natuke ootamatult (pall tegi ootamatu põrke Mandanda ees).
Kõvasti kiidaks noort Gourcuffi, kes oli vaat et kõige ohtlikum. Lassana sai keskel väga hästi hakkama ja tegi paar olulist tackleingut. Tore ,et Vieiral on hea asendaja olemas. Ribery tegi ka taas oma trikke ja andis paar head senderdust kasti. Henry oli keskpärane, Anelka kahvatu. Kaitses sai kõige paremi hakkama Mexes, kes valvas väga hästi Aguerot. Mandanda oli kahjuks üllatuslikult kehv, võrreldes tema viimaseaja esitusi klubi eest. Kokkuvõttes võib öelda ,et argentiinlased lõid prantslasi nende enda paari aasta taguse relvaga.

Väravad:
http://www.101greatgoals.com/videodisplay/2079316/

Blue Rock
12.02.09, 16:50
Mandanda oli kahjuks üllatuslikult kehv, võrreldes tema viimaseaja esitusi klubi eest.

Prantsuse meedia on viimastel nädalatel üpris aktiivselt kergitanud esile teema, milles on uuritud rahva arvamust selle kohta, kumb peaks olema koondise esitõrjuja - Mandanda või Lloris. Nii rahva, kui ka liigas pallivatele mängijate arvates prantslaste parim puurivaht on Hugo Lloris. Mandanda jäi küsitluses teiseks.
Üldpildis võib siiski öelda, et väravavahtide osakond on Gallia kukkedel igatpidi tasemel, sest nii Mandanda, Lloris kui ka Les Bleusis mängimise lõpetanud Frey on sellised rahvusvahelisel tasemel tõrjujad, kelle võib vabalt postide vahele istutada.

metssiga
12.02.09, 17:48
ma viskaks siin taas kiviga prillidega maailma targimat meest platsi kõrvalt pingilt. Krt sa topid sinna ette anlekat ja äärele henryd, kui henry võiks vabalt ees olla ja äärel täiesti korralikus vormis täiesti korralik mängumees nasri!!vaatamata sellele et anelka on inglise liiga top scorer ei tähenda et ta prantsusmaa esiryndaja ju oleks. pigem kolmas-neljas

Mask
12.02.09, 20:27
Prantsuse meedia on viimastel nädalatel üpris aktiivselt kergitanud esile teema, milles on uuritud rahva arvamust selle kohta, kumb peaks olema koondise esitõrjuja - Mandanda või Lloris. Nii rahva, kui ka liigas pallivatele mängijate arvates prantslaste parim puurivaht on Hugo Lloris. Mandanda jäi küsitluses teiseks.
Üldpildis võib siiski öelda, et väravavahtide osakond on Gallia kukkedel igatpidi tasemel, sest nii Mandanda, Lloris kui ka Les Bleusis mängimise lõpetanud Frey on sellised rahvusvahelisel tasemel tõrjujad, kelle võib vabalt postide vahele istutada.

Samas väravavahid ise valisid parimaks just Mandanda. Lloris jäi selles valikus teiseks. Õnneks väravavahtide valikuga ei ole probleeme. Heal tasemel on ka ju näiteks PSG Landreau ja sellel korral kolmandana koondisse kutsutud Carrasso.

ma viskaks siin taas kiviga prillidega maailma targimat meest platsi kõrvalt pingilt. Krt sa topid sinna ette anlekat ja äärele henryd, kui henry võiks vabalt ees olla ja äärel täiesti korralikus vormis täiesti korralik mängumees nasri!!vaatamata sellele et anelka on inglise liiga top scorer ei tähenda et ta prantsusmaa esiryndaja ju oleks. pigem kolmas-neljas

Domenechi kapsaaed on ammu kive täis aga ikka seisab ta kindlalt peatreeneri kohal. Benzema oleks pidanud alustama algkooseisus ja Anelka oleks pidanud pinki nühkima. Nasri pingil olemine polnudki väga suur üllatus, kuna äärtel olid Henry ja Ribery. Kividega võiks Domenechi ikkagi visata, kuna Nasri ei pääsenud ka vahetusest väljakule ja sõprusmängud peaksid ju olema koht kus saab mängijaid proovida aga ainuke vahetus mängus oli Benzema...
Eks Domenech katsetab siis jälle suurvõistlustel.

metssiga
12.02.09, 20:59
väravavahetidega ei ole tõesti probleemi ja ega see mandanda esitus päris kehv pold ka. häda korral on võimalik ka rame ja coupet gi puuri ajada:Dasja ajaks ära ka pele, janot jne

Mask
12.02.09, 21:41
väravavahetidega ei ole tõesti probleemi ja ega see mandanda esitus päris kehv pold ka. häda korral on võimalik ka rame ja coupet gi puuri ajada:Dasja ajaks ära ka pele, janot jne

Võib-olla olin tõesti natuke liiga kriitiline aga ühe väljalöögi põrutas ta outi ja paaril korral oli tal raskusi palli üle poole väljaku löömisega. Väravates teda eriti süüdistada ei saa.

Mask
19.03.09, 18:51
Prantsusmaa koondis mängib siis MM valiksarjas kaks mängu järjest Leeduga 28. märtsil ja 1. aprillil.
Koondisesse on siis kutsutud sellised mehed:

Goalkeepers: Steve Mandanda (Marseille), Hugo Lloris (Lyon), Cédric Carrasso (Toulouse)

Defenders: Adil Rami (Lille), Bacary Sagna (Arsenal), Rod Fanni (Rennes), William Gallas (Arsenal), Philippe Mexès (Roma), Sébastien Squillaci ( Sevilla), Gaël Clichy (Arsenal), Patrice Evra (Manchester United)

Midfielders: Abou Diaby (Arsenal), Alou Diarra (Bordeaux), Jérémy Toulalan (Lyon), Lassana Diarra (Real Madrid), Franck Ribéry (Bayern Munich), Yoann Gourcuff (Bordeaux), Samir Nasri (Arsenal)

Forwards: André-Pierre Gignac (Toulouse), Karim Benzema (Lyon), Thierry Henry (Barcelona), Nicolas Anelka (Chelsea), Jimmy Briand (Rennes)

Esmakordselt said kutse koondisesse selle hooaja suurim väravakütt Prantsusmaa liigas André-Pierre Gignac, kes teenib leiba Toulouse meeskonnas ja Rennese kaitsja Adil Rami.
Välja jäi siis seekord Patrick Vieira.

Jasper
19.03.09, 20:18
Esmakordselt said kutse koondisesse selle hooaja suurim väravakütt Prantsusmaa liigas André-Pierre Gignac, kes teenib leiba Toulouse meeskonnas ja Rennese kaitsja Adil Rami.
Välja jäi siis seekord Patrick Vieira.

Flamini pole Milani aegadel koondisesse saanud? Mees mängib hetkel nii, et Gazzetta Dello Sport paneb stabiilselt seitsmeid(see pole nii kerge kui te selle lehe süstyeemi olete jälginud. näiteks kaheksat on see hooaeg Milani mängijatest saanud ainult Pippo kaks viimast mängu).

Mask
19.03.09, 20:25
On ikka aga platsile pole saanud.

Koondis siis selline, kellega alustatakse 2010 MM-i valikturniiri:

Väravavahid: Steve Mandanda (Marseille), Hugo Lloris ( Lyon).

Kaitsjad: William Gallas (Arsenal), Philippe Mexes (AS Roma), Patrice Evra (Manchester United), Bacary Sagna (Arsenal), Rod Fanni ( Rennes), Gael Clichy (Arsenal), Eric Abidal (Barcelona), Sebastien Squillaci (Sevilla).

Poolkaitsjad: Lassana Diarra (Portsmouth), Alou Diarra (Bordeaux), Jeremy Toulalan (Lyon), Samir Nasri (Arsenal), Mathieu Flamini (AC Milan), Yoann Gourcuff (Bordeaux), Sidney Govou (Lyon), Hatem Ben Arfa (Marseille), Florent Malouda (Chelsea).

Ründajad: Thierry Henry (Barcelona), Nicolas Anelka (Chelsea), Karim Benzema (Lyon).

Esimene mäng on 6. septembril võõrsil Austriaga. 10. septembril mängitakse kodus Serbiaga.

metssiga
19.03.09, 20:35
noh domenechi kohta üsnagi arukas koosseis. ma selle vieiraga ka eriti ei arvestaks. em.il juba käis turistina kaasas.

Mask
19.03.09, 21:36
Vieira aeg koondises on jah otsa saamas. Tema kohal näeks pigem Lassana Diarrat või Diaby-it.

Mask
23.03.09, 17:53
Vigastatud Nicolas Anelka koha koondises hõivab PSG ründaja Guillaume Hoarau, kes saab siis kutse esmakordselt. Hoarau liitus sellel hooajal Paris Sain-Germain-iga Le Havre meeskonnast. Sellel hooajal on Hoarau löönud 25-st mängust 15 väravat. Eelmine hooaeg oli Hoarau Ligue 2 suurim väravakütt 28 väravaga 38-st mängust.

Tore oleks, kui kumbki selle hooaja Ligue 1 komeetidest, Gignac või Hoarau saaks ka platsile.

Mask
29.03.09, 00:44
Same shit, different day... aga vähemalt Ribery (http://www.101greatgoals.com/videodisplay/2287212/) hiilgavast kauglöögist suudeti Leedut 1:0 nende kodus lüüa ja kolm punkti tabelisse kirjutada. Jätkuvalt erilist meeskonnamängu pole ja igaüks nokitseb oma nurgas.
Seis oleks võibolla veelgi positiivsem olla aga leedukate väravavaht Žydrūnas Karčemarskas tegi paar hea väljatulekut, kus nullis nii Nasri, kui ka Luyindula head võimalused skoorida.
Eelmise mänguga võrreldes Argentina vastu oli siis Domenech oma "targa" peaga vigastatud Anelka asemele pannud Luyindula, kes sai kutse alles viimasel hetkel Gignaci asemel, kes omakorda sai treeningutel vigastada. Luyindula muidugi millegi erilisega hakkama ei saanud ja oleks vast pidanud Benzemat eelistama. Teine muutus võrreldes eelmise mänguga oli Mexese asendamine keskkaitses Squillaci-ga, kes tegi isegi päris hea mängu Gallase kõrval.
Kolme punktiga võib rahul olla, mängu endaga eriti mitte.
Ahh jah kiitust jagaks ka Gourcuffile, kes Ribery väravas natuke "süüdi" oli andes talle hea söödu.
Väljakule jooksis siis selline kooseis: Mandanda, Sagna, Squillaci, Gallas, Evra, Toulalan, Lassana Diarra, Gourcuff (78' Nasri), Ribery, Luyindula (64' Benzema), Henry

Mask
31.03.09, 20:10
Vahepeal on Abou Diaby vigastada saanud ja teda asendab kodumängus Leedu vastu Lille mängija Rio Mavuba. Samas terveks on saanud taas André-Pierre Gignac, kes võib isegi homme platsile saada, kuna Benzema vorm on viimasel ajal kesine olnud.

ROOTSI KUNN
31.03.09, 22:47
Olin laupäeval Kaunases ,Leedu -Prantsusmaa mängul. Jõudsime linna juba päeval kell 14.00. Suht vaikne oli alguseks ,mis aga ei tähendanud seda ,et päeva lõpp rahulikult möödus. Kaunas on selles mõttes kummaline koht ,et mitte kusagil baaris ei olnud võimalik varem algavaid mänge näha.Kas ei olnud neil telekat või ,kui oli siis ei näinud seal vutti ,polnud kanaleid. Grupp radikaalsemaid leedu fänne kogunes ühes kesklinna baaris ,mille nimi mul meelde ei jäänud. Viibisime seal umbes tund aega ,sest kauem lihtsalt ei kannatanud olla. Prantsuse fännide nahas ei tahtnuks olla .Leedukad olid päris vastikult agressiivsed. Suurem enamus linnapeal olid siiski normaalse käitumisega. Staadionile pääs võttis aega jube kaua , üle poole tunni seisime inimmassis. Väga halvasti oli orgunnitud. Kõik oli muidugi välja müüdud.
Meie pilet maksis 150.- Litti (650.-eeki) kohad olid küljesektoris ja vaadatavus hea. Leedu fännisektor oli otsasektor nagu meil aga nende kaasaelamine ületas meie viimaste aegade tegevuse mitmekordselt. Väga üheaegselt toimis neil kõik. Nänni müüdi iga nurga peal ,hinnad normaalsemad ,kui meil. Selline asi nagu meil ,kus Sportland ,kes ise mingit fänniatribuutikat ei tooda, üritab tootjaid välja süüa ,et siis võõraste toodetega omale raha teenida oleks seal mõeldamatu. Kõigil olid võrdsed võimalused. Toitlustus oli samuti küllaltki OK. orgunnitud. Staadion ise on muidugi vana peldik aga peldikud olid tuttuued.:) Samas oli seal tabloo ,mille asemel meil on mingi valgusfoor . Muru oli sitem ,kui meil homme ,sest nägin täna meie muru. Ilm oli 10 kraadi sooja. Prantsuse fänne võis umbes 100 ringis olla + need ,kes istusid veel küljesektoris läbisegi ja neid oli üsna palju. Pakun ,et mingi 300 veel lisaks. Mängu nägite ise ,sellest ei viitsigi eriti kirjutada.
Tänaval võis rahulikult õlut rüübata, fänne ei kiusatud ,kuigi ka leedus on avalikus kohas tarbimine keelatud.
Peale mängu valgus rahvas enamus laiali ,kõrtsid olid tühjad.Rasked ajad öeldi meile.
Leedu koondise kohta aga nii palju ,et praegu on nad meist ikka tunduvalt paremad.

Mask
01.04.09, 13:47
U21 näitas siis eile ette meestekoondisele kuidas mängima peab. 2:0 löödi Inglismaa eakaaslasi Nottinghamis. Ka mänguliselt olid prantslased paremad.
Väravad Obertanilt ja Sissokolt (http://www.101greatgoals.com/videodisplay/2303806/)
Inglaste U21 on siis suvel ees EM, kuhu Prantsusmaa U21 ei pääsenud.

metssiga
01.04.09, 23:14
ei saa sest "tähetarga" mängijate valikust ikka üldse sotti...ja ei meeldi ka ta mulle:D

Mask
01.04.09, 23:21
Welcome to club! Mis valemiga ta eelistab A.Diarrat Nasrile ja Luyindulat Benzemale või siis Gignacile?

Algkooseisus Mandanda, Sagna, Gallas, Squillaci, Evra, A.Diarra, L,Diarra, Gourcuff, Ribery, Luyindula, Henry.

metssiga
01.04.09, 23:38
see kuradi Luyindula hakkab närvidele käima kyll juba. kus see nyyd jälle välja kaevati...krt ega psg-s ka mingi ime pole old.

Mask
02.04.09, 00:55
Kuni Benzema ja Gignaci mängutulekuni oli suht sant seis, väravat ei paistnud mitte kuskilt. Just need kaks olid "peasüüdlased" Ribery (http://www.101greatgoals.com/videodisplay/2306320/) väravas. Debütant Gignac näitas tänase mänguga, miks mees on Ligue 1 parim väravakütt. Kuigi väravat ei tulnud mängis ta täna VÄGA hästi (väravasööt siis talle kirja tänasest mängust). Ribery oli taas mees teiselt planeedilt. Benzema enesekindlust hakkab ka tasapisi tagasi tulema.
Ehk siis 1:0 võit Leedu üle ja suure kivi viskaks taas Domenechi kapsaaeda, et ta Gignacit/Benzemat algkooseisu Luyindula asemele ei pannud.
Teine müsteerium on Nasri. Mees on see hooaeg korraliku hooaja Arsenalis teinud aga koondises ei saa isegi vahetusest mängu.

Tofoa
02.04.09, 01:57
Ummm ... minu kaastunne Prantsusmaa koondise fännidele. Kunagi ma nautisin seda, et Prantsusmaal sitasti läheb, aga nüüd on juba päris nukker vaadata, kuidas üks üsna taigen vend mehi valib ja neid platsile paneb. No ikka päris nukker. Kas Domenechil oli vist omal ajal mingi astronoomiline põhjus, miks Trezegoali väljakule ei pannud? Mingi tähtkuju või värk? Äkki Nasril on ka sama tähtkuju?

Mask
02.04.09, 13:08
Ennem oktoobrit pole lootust Domenechist lahti saada ja kui veel MM-ile otse saadakse siis vist tuleb temaga veel ka MM-ile sõita.
Kuniks meil on mehed nagu Ribery, pole hullu. Itaaliast ikka parem seis. ;)

Jasper
02.04.09, 14:29
Itaaliast ikka parem seis. ;)
midasaajad (http://www.fifa.com/worldcup/preliminaries/europe/standings/index.html)

Mask
02.04.09, 14:37
midasaajad (http://www.fifa.com/worldcup/preliminaries/europe/standings/index.html)

Itaalia grupp on natuke nõrgem.
Põhimõtteliselt mõtlen seda ,et Prantsusmaal tehti korralik põlvkonna vahetus pärast luhta läinud EM, Itaalial kahjuks mitte.

metssiga
02.04.09, 14:48
Hh no ja see krdi Domenech,ma ei saa aru, kes ta sugulane on FFF-is või kelle seksuaalseid vajadusi ta seal rahuldab. Ei tea prantsuse koondise poolehoidjat, kes temaga rahul oleks...see, et prantsusmaa mäng hästi ei suju, see on ikka sügavalt tema süü, mehi keda koondisesse valida on küll ja veel. Kuid härral on alati mingid omad väga veidrad valikud ning kuigi on selgesti näha, et need valikud ei õigusta ennast, siis härra arvab, et kõige õigem viis on neid valikuid maksku mis maksab edasi katsetada. No ei ole loogikat. Lisaks kõigele on ju Domenechil ikka ja alati komme heade mängijatega tylli minna. Meenutagem Mexes, Flamini, Treze, Frey, Guily, Pires jne(jumalale tänu et Prantsusmaal mehi nii palju on, et neile on asendajad leitud).Muidugi asja tipp oli ligi aasta tagaune avaldus, kus ta väitis:Mängija ei otsusta millal ta koondist esindamast loobub, vaid seda teen MINA!! Tõesti on roppumoodi hea, et sellised mehed nagu oli Zidane ja on Ribery võistkonda veavad. Tänu sellistele meestele võib peatreeneriks puuhalg ka olla, ilma et see suudaks erilist kahju koondisele tekitada.

metssiga
02.04.09, 14:55
ja Itaalia kohapealt, siis nende koosseis ei ole põhimõtteliselt 4 aastaga muutunudki.Mis see keskmine vanus neil olla võiks?

Jasper
02.04.09, 14:59
ja Itaalia kohapealt, siis nende koosseis ei ole põhimõtteliselt 4 aastaga muutunudki.Mis see keskmine vanus neil olla võiks?

Nimeta need neli aastat tagasi olnud mehed, kes eile platsil olid?

Mask
02.04.09, 15:01
No viimases mängus Iirimaaga oli juba päris OK kooseis Itaalial. Vaadates aga Prantsusmaa U-21 koondist siis õnneks järelkasvu pärast väga muretsema ei pea.
Ainuke võimalus Domenechist lahti saada oleks vist ainult siis, kui MM-ile ei pääseta. Saba kinni nokk lahti, nokk kinni saba lahti olukord. Fännina tahaks mõlemat.

metssiga
02.04.09, 15:07
Buffon, Zambrotta, Cannavaro, Iaquinta,Grosso,Pirlo. Lisaks siblavad seal üsna tihti ringi Toni, Camaronesi, Gilardino jne mingist põlvkonnavahetusest ei saa ju juttu ollagi. Sorry aga see on OT. nii et kui soovi siis jätkame seda mõttevahetust(ilma et see kuhugi viiks ilmselgelt) kuskil itaalia koondise teemas.

toocoolamit
11.05.09, 16:15
http://footballclubonline.com

Mask
25.05.09, 20:23
Raymond Domenech kutsus sõprusmängudeks Türgi ja Nigeeriaga koondisesse sellised mehed:

Goalkeepers: Cédric CARRASSO (F.C. Toulouse), Hugo LLORIS (Olympique Lyonnais), Stève MANDANDA (Olympique de Marseille)

Defenders: Eric ABIDAL (F.C. Barcelona), Jean-Alain BOUMSONG (Olympique Lyonnais), Julien ESCUDE (F.C. Sevilla), Patrice EVRA (Manchester United), Rod FANNI (Stade Rennais F.C.), Philippe MEXES (A.S. Roma), Bakary SAGNA (Arsenal F.C.), Sébastien SQUILLACI (F.C. Sevilla)

Midfielders: Abou DIABY (Arsenal F.C.), Alou DIARRA (Girondins de Bordeaux), Lassana DIARRA (Real Madrid), Yoann GOURCUFF (Girondins de Bordeaux), Florent MALOUDA (Chelsea F.C.), Jérémy TOULALAN (Olympique Lyonnais), Patrick VIEIRA (Inter Milan)

Forwards: Nicolas ANELKA (Chelsea F.C.), Karim BENZEMA (Olympique Lyonnais), André-Pierre GIGNAC (Toulouse F.C.), Sidney GOVOU (Olympique Lyonnais), Thierry HENRY (F.C. Barcelona), Loïc REMY (OGC Nice), Franck RIBERY (Bayern Munich)

Nigeeriaga mängitakse 2. mail Stade Geoffroy-Giuchardi staadionil Saint-Etiennes. Türgiga mängitakse aga 5. mail Lyoni kodustaadionil Stade Gerlandil.

Spekuleeriti küll ,et Malouda jääb välja, kuna tema suhted Domenechiga just kõige paremad pole aga siiski kutse ta sai. Väljajääjates rääkides, siis Arsenali trio Nasri, Clichy ja Gallas jäid vigastuste tõttu eemale. Nende asemel toodi koondisesse Jean-Alain Boumsong, Sidney Govou (mõlemad Lyoni mängijad) ja Julien Escude (Sevilla)

Ise ootaks midagi sellist:

---------Mandanda-----------
Sagna--Escude--Squillaci--Evra
-------Toulalan--L.Diarra-------
Gignac-----Gourcuff-----Ribery
------------Henry-------------

Tofoa
25.05.09, 20:40
Tuleb vist tõdeda, et üle väga pika aja mõistlik tiim kokku kutsutud Domenechi poolt.

metssiga
25.05.09, 22:47
mul tõusevad ihukarvad pysti kui ma kuulen nime Jean-Alain Boumsong.

cannuman
25.05.09, 23:52
Ise ootaks midagi sellist:

-------A.Diarra--L.Diarra-------
Gignac-----Gourcuff-----Ribery
------------Henry-------------

Ribery-----Gourcuff-----Henry
-----------Benzema--------

Mask
26.05.09, 00:11
mul tõusevad ihukarvad pysti kui ma kuulen nime Jean-Alain Boumsong.

Kohatäide... ei usu, et ta mängu saab (kui siis vahetusest). Samas oleks võinud ju kutse saata mõnele nooremale kaitsjale nagu Mamadou Sakho või natuke kogenumale Jérémy Mathieule (vanust 25 aastat), kes on see hooaeg väga hästi Toulouse eest mänginud.

Ribery-----Gourcuff-----Henry
-----------Benzema--------

Sobib ka.

metssiga
26.05.09, 00:49
ei ole ise kursis, kas escude ja squillaci on Sevillas põhi kaitsepaar?

metssiga
26.05.09, 00:52
Raymond Domenech kutsus sõprusmängudeks Türgi ja Nigeeriaga koondisesse sellised mehed:

Nigeeriaga mängitakse 2. mail Stade Geoffroy-Giuchardi staadionil Saint-Etiennes. Türgiga mängitakse aga 5. mail Lyoni kodustaadionil Stade Gerlandil.

mis kuu praegu on?

Mask
26.05.09, 00:54
ei ole ise kursis, kas escude ja squillaci on Sevillas põhi kaitsepaar?

Nii ta on ja nagu varem Sevilla teemas juba arutati ,et mõlemad saavad ka väga hästi hakkama. Sevilla on kaitsepoolest paremuselt teine meeskond liigas pärast Barcat.

mis kuu praegu on?

Minu paha, ikka juunis. Viga parandatud. :)

karl54
26.05.09, 20:51
Mulle meeldiks seline koosseis

Sagna--Mexes--Squillaci--Evra
-------Toulalan--L.Diarra-------
Malouda-----Gourcuff-----Ribery
------------Benzema-------------

Mask
26.05.09, 23:26
Oi kurjam, kuidas ma Toulalani välja jätsin :confused:

Blue Rock
26.05.09, 23:27
Oi kurjam, kuidas ma Toulalani välja jätsin. :confused:

Olin ise ka kergelt üllatunud selles :doh:

cannuman
26.05.09, 23:32
mis keskmine värv on hetkel koondises?

Mask
26.05.09, 23:35

Mis sa selle all mõtled? Nahavärv?

Tofoa
26.05.09, 23:45
Mis sa selle all mõtled? Nahavärv?

Sai seda teisiti mõista?

Mask
26.05.09, 23:55

Enam-vähem pooleks. Mustanahalisi on vist natuke rohkem.

Sai seda teisiti mõista?

Ma esimese hooga ei mõistnudki seda lauset.

Teades Domenechi, siis kooseis on arvatavasti siiski selline:

----------Mandanda----------
Sagna--Mexes--Squillaci--Evra
------Toulalan--L.Diarra------
Ribery------Gourcuff-----Henry
------------Anelka------------

metssiga
27.05.09, 22:27
Kartes tähetarga ennastsalgavat püüdlust idiootsusele ei imestaks ühegi asja üle enam, vabalt on seal Mexes asemel Boumsong, ja äärel lippab Govou, keskel Vieira ja Gorucuffi asemel Diaby. Ma olen enam kui kindel, et mingi ajuvabaduse ta ikka välja mõtleb

Mask
02.06.09, 23:59
Kooseis hoopis Nigeeria vastu selline:

----------Mandanda----------
Fanni--Squillaci--Escude--Evra
-------Vieira-----A.Diarra-------
Remy------Ribery-----Benzema
-----------Anelka-------------

ja poolajaks 0:1 taga. Prantslased on kuidagi uimased platsil, kuigi paar head võimalust on olnud Ribery-il ja Benzema aga Nigeeria väravavaht Enyeama suutis siiski head tööd teha ja värav puhtana hoida. Loic Remy oli vast prantslastest energilisem. Steve Mandanda on jätkuvalt kuidagi kehv koondise eest.
Henry tundub vist taas oma (selg oli probleemiks?) vigastusega kimpus olevat, sest teda pole ka pingil.

Tofoa
03.06.09, 00:09
Mida Vieira platsil teeb muidu?

Mask
03.06.09, 00:19
Mida Vieira platsil teeb muidu?

Mängib jalgpalli? Ja teeb seda veel paremini, kui enamus hetkel platsil jooksvaid prantslasi. Anyway Domenech tegi 3 vahetust vaheajal ja tõi sisse Gourcuffi, Gignaci ja Toulalani. Välja Benzema, Anelka ja A. Diarra.
Poolaja alguseks suutis Ribery 99,9% võimaluse mööda lüüa, kui Gignac andis mehele lausa super söödu karistusalasse... oli vaid vaja pall suunata võrkku aga sellega ta hakkama ei saanud.

Edit: 0-1 jäigi. Suht hale kari oli täna platsil.
Domenech seebiks!

----------------------

Suure "häbi-häbi" liigutuse teeks eilsete fännide suunas. Esiteks oli neid ikka uskumatult vähe ja teiseks ei suudetud kuidagi liiga hooajast üle saada ja vilistati Govou, Toulalani ja eriti Benzema suunas. Põhjuseks Saint-Etienne fännide vaenulikkus suure rivaali Lyoni suhtes. Eelpool nimetatu kolmik mängib just Lyoni eest. Benzema võeti ka vaheajal platsilt ära, sest tundus ,et mees on publiku vilest ikka väga häiritud.

Eilsete fännide teemal võttis taas sõna ka Patrice Evra. (http://www.setanta.com/uk/Articles/Football/2009/06/03/World-Cup-Evra-on-fans/gnid-55533/)

Mask
05.06.09, 22:11
Domenech annab siis täna Türgi vastu teistele meestele ka võimaluse. Nagu ta ennem sõprusmänge ütles, et tahab võimalikult palju mängijaid katsetada.

Tänane kooseis:

-------------Lloris--------------
Sagna--Mexes--Boumsong--Abidal
-------Toulalan--L.Diarra--------
---Anelka--Gourcuff--Malouda---
-----------Benzema-------------

Arvatavastu tuleb siis taas kaotus vastu võtta, sest Mexes+Boumsong keskaitses = katastroof.

Mask
06.06.09, 01:19
Türgi vastu tehti juba täitsa kobe partii ja võideti 1:0. Kuigi esimesed 30 minutit oli mäng suhteliselt kinnine ja Türgi istus kaitses, siis poolaja lõpupoole tulid ka türklased kaitsest välja rünnakule, mis omakorda jättis prantslastel rohkem ruumi rünnata. Head võimalused oli skoor avada, nii Anelkal, kui ka Maloudal, kuid löögitäpsus andis soovida... seda eriti Anelkal.
39. minutil jõuti lõpuks siiski sihile, kui Gourcuff (minu mäletamist mööda) andis ilusa söödu Anelkale, kes sai väravavahiga peaaegu 1-1, kuid kaitsja Uzulmez tõmbas Anelka kergest puutest karistusalas pikali. Kohtunik karistas aga selle tegevuse punase kaardiga ja prantslased teenisid penalti, mille Karim Benzema ka realiseeris.

Teisel poolajal istus vähemuses Türgi enamus ajast kaitses ja üritati nõelata vaid kiirrünnakutest. Prantslastel oli tõesti palju häid võimalusi teisel poolajal, kui headelt positsioonidelt said löögile vahetusest mängu tulnud duo Ribery ja Gignac. Türklasi hoidis veepeal nende väravavaht Demirel, kes tegi paar hiilgavat tõrjet.

Teisel poolaja oli ka umbes 10-minutiline mänguseisak, kui türklaste fännid hakkasid möllama ja rakette loopima platsile. Paar türklast jooksis ka platsile. Õnneks suudeti fännid suhteliselt kiiresti rahustada. Prantsusmaa fännid pidasid end suhteliselt hästi üleval, kuigi esimesel poolajal vilistati taas omade üle. Pärast väravat oldi juba vilega kitsim.

Suure pika pai teeks täna Maloudale, kes tõesti tegi väga hea mängu.
Mees on võrreldes sügisega nagu ümber sündinud. Hea mängu tegid täna ka Anelka (kes võiks küll paremini rünnakuid lõpetada) , Benzema, Ribery ,Gourcuff, Lloris, Gignac. Murelaps keskkaitse oli ka täna täitsa OK aga põhjus oli pigem selles, et Türklased eriti ei rünnanud.
Äärekaitses oli Sagna aktiivne, Abidal eriti silma ei jäänud.

Aga Nigeeria ja Türgi mängudes nähtuga läheks mina valikmängudele vastu sellise kooseisuga:

------------Lloris-----------
Sagna--Squillaci--Gallas--Evra
------Toulalan--L.Diarra------
-Ribery---Gourcuff---Malouda-
-----------Henry-----------

Väravavahine eelistaks Hugo Lloris, kuna mees tundub koondise eest kindlam varjant olevat. Ka kaitse tundub enesekindlam olema, kui Hugo postide vahel seisab. Steve Mandanda fännina loodan siiski ,et mees saab ka veel võimalust ennast tõestada edaspidi.

Äärekaitsjatena tundub parim varjant mulle Sagna ja Evra. Abidali oli täna suht nähtamatu ja Rod Fanni Nigeeria vastu ei teinud ka midagi erilist.
Kui Gael Clichy terveks saab, siis võib ta ka koha eest algkooseisus konkureerima hakata.

Keskkaitses näeks jätkvalt duot Gallas (augustiks peaks mees terve olema) -Squillaci, kes mängisid hästi Leedu vastu.

Poolkaitsjatena eelistaks Lassana Diarrat ja Toulalanit Vieirale ja Alou Diarrale.

Äärtes Ribery ja Malouda. Ribery kommentaari ei vaja, Malouda on hetkel lihtsalt nii heas vormis ,et patt oleks teda mitte kasutada. Loodetavasti jätkab ta samas vaimus.

Ründaja seljataga playmakerina on jätkuvalt Gourcuff parim varjant kuigi ka Ribery sobiks sinna.

Üksiku ründajana eelistaks jätkuvalt Henry'd, kui mees taas terveks saab. Anelka on lihtsalt liiga raiskav ja Gignac tundub ka natuke roheline veel olevat. Benzema oleks teine valik.

Mask
03.08.09, 21:48
MM valikmängus Fääri Saarte vastu 12ndal augustil kutsuti koondisesse:

Väravavahid:
Hugo Lloris (Lyon)
Steve Mandanda (Marseille)
Cedric Carrasso (Bordeaux)

Kaitsjad:
Eric Abidal (Barcelona)
Julien Escude (Sevilla)
Bacary Sagna (Arsenal)
Sebastien Squillaci (Sevilla)
William Gallas (Arsenal)
Rod Fanni (Rennes)

Poolkaitsjad:
Lassana Diarra (Real Madrid)
Moussa Sissoko (Toulouse)
Yoann Gourcuff (Bordeaux)
Jeremy Toulalan (Lyon)
Alou Diarra (Bordeaux)
Franck Ribery (Bayern Munich)

Ründajad:
Karim Benzema (Real Madrid)
Andre-Pierre Gignac (Toulouse)
Loïc Remy (Nice)
Nicolas Anelka (Chelsea)

Mis siis silma jäi? Esiteks kindlasti uustulnuk Moussa Sissoko, kes on juba väga edukalt esindanud U21 koondist.

Väljajääjatest jäi uksetaha üllatuslikult Florent Malouda, kes hooaja lõpus mängis väga hästi nii Chelsea ,kui ka koondise eest.
Valikusse ei kuulunud ka näiteks kaitsja Philippe Mexès ja ründaja Guillaume Hoarau.

Väike üllatus on ka Franck Ribery kaasamine kooseisu, kuna viimaste uudiste kohaselt pidavat ta veel vigastatud olema.

metssiga
03.08.09, 22:08
Suht tavaline koosseis Domenechi kohta.Pluss poolele tuleb panna, et ei ole Boumsong i vähemalt.Aga, kui Ribery vigane on, siis saab kyll huvitav vaadata olema, kas jäädakse tavalise formatsiooni juurde ja kes siis kus ründefaasis mängima hakkab.

Blue Rock
03.08.09, 22:09
Mis siis silma jäi? Esiteks kindlasti uustulnuk Moussa Sissoko, kes on juba väga edukalt esindanud U21 koondist.

Samas on meeldiv näha, et suurepärane Loïc Rémy on vaikselt ennast püsivalt koondisesse murdmas. Lyonilt oli kahtlemata üpris totakas otsus lasta noorukil Nice`sse minna ja nüüd, mil Loïci väärtus on mitmekordistunud, ollakse huvitatud tagasi ostmisest.

Mask
12.08.09, 16:15
Vigastatud Thierry Henry asemel kutsuti siis tänaseks mänguks kooseisu Florent Malouda (Chelsea).

metssiga
12.08.09, 18:07
ega ribery pole ju ime kombel tervenenud?

Mask
12.08.09, 18:56
Domenech ütles ,et Ribery on valmis mängima, kui vaja aga Van Gaaliga olevat kokkulepe ,et üle 20 minuti teda mängida ei lasta. Ehks siis on teda oodata mängu lõpus, kui mänguseis seda nõuab.

Pakuks ise:
-----------Mandanda---------
Sagna--Squillaci--Gallas--Fanni
------Toulalan--L.Diarra-------
-Anelka---Gourcuff---Malouda-
-----------Benzema-----------

metssiga
12.08.09, 19:31
Üsna nõus suga Mask, aint kas Fanni reeglina paremal äärel ei mängi? Ise eelistaks seal loomulikult Evrad ja tore oleks, kui Anelka asemel Gignac tuleks, sai Leedu vastu kenasti äärel hakkama.

Mask
12.08.09, 20:20
Minu paha, ei tea miks ma küll Fanni sinna kirjutasin, kui mõtlesin Evrat.
Paari mehega eksisin, muidu kooseisus:
___________Lloris___________
Sagna__Gallas___Escude__Evra
_____L.Diarra____Toulalan____
__Anelka__Gourcuff__Malouda_
__________Gignac___________

Edit: Lõpuks võideti Gignac'i väravast 1:0.

Mask
27.08.09, 18:33
Prantsusmaa koondis MM valikmängudeks Rumeenia (5. sept Pariisis) ja Serbiaga (9. sept Belgradis):

Väravavahid: Steve Mandanda (Olympique Marseille), Hugo
Lloris (Olympique Lyon), Cedric Carrasso (Girondins Bordeaux).

Kaitsjad: Eric Abidal (Barcelona), Gael Clichy (Arsenal), Julien Escude (Sevilla), Patrice Evra (Manchester United), Rod Fanni (Stade Rennes), William Gallas (Arsenal), Bacary Sagna (Arsenal), Sebastien Squillaci (Sevilla).

Poolkaitsjad: Alou Diarra (Girondins Bordeaux), Lassana Diarra (Real Madrid), Abou Diaby (Arsenal), Yoann Gourcuff (Girondins Bordeaux), Florent Malouda (Chelsea), Jeremy Toulalan (Olympique Lyon).

Ründajad: Nicolas Anelka (Chelsea), Karim Benzema (Real Madrid), Andre-Pierre Gignac (Toulouse), Thierry Henry (Barcelona), Loic Remy (Nice), Franck Ribery (Bayern München).

Üllatusi silma ei jäänud. OM-i fännina lootsin väga ,et Benoit Cheyrou saab ka lõpuks kutse, kuna Domenech käis just eelmine nädal Rennes vs OM mängu vaatamas ja Cheyrou oli üks parimaid Marseille poolt aga tutkit brat.

Saarlane
27.08.09, 18:36
Koosseis hea nagu alati, aga raudselt saadakse üks mäng neist kahest tala nagu alati.

Mask
27.08.09, 18:38
No neil on viimaselajal kombeks 1:0 võite võtta seega pakun ,et ka need 2 pannakse sama skooriga kotti.

Mask
05.09.09, 21:32
Eurosport väidab ,et sellise algkooseisuga mängitakse Rumeenia vastu:

__________Lloris___________
Sagna__Gallas__Escude__Evra
_____Toulalan__L.Diarra_____
__Anelka__Gourcuff__Henry__
__________Gignac__________

/parandatud.

Tofoa
05.09.09, 22:35
Wtf, miks Abidal keskel on?

Mask
06.09.09, 00:03
Tundus ka mulle natuke kahtlasena. Keskel Gallase kõrval on siiski Escude ja ründes Gignac.
Esimene poolaeg 0-0. Hakkan siis ise teisest poolajast mängu vaatama.

Muide Abidal suudab ka keskel mängida.

Mask
06.09.09, 01:01
Kena, kena! Järjekordne sitt tulemus.
1-1 viik lõpuks Rumeenia vastu ja mõlemad väravad lõid prantslased ise.

Poolaega alustati hästi, kui Gallas suutis nurgalöögist palli edasi peaga suunata värava suunas ja sealt edasi lükkas Henry palli jalaga väravasse (48. minutil). Viigivärav sündis 56. minutil, kui prantslaste keskkaitsja Escude sai õnnetult rumeenlaste senderdusele jala vahele ja pall maandus väravas.

Nägin vaid teist poolaega ja seda domineeriti päris korralikult aga palju väga häid võimalusi siiski ei olnud.
Lõpus juba lootsin ,et Rumeenlased võidu võtaks ja Domenechi lõpuks treeneripostilt lööksid.

Viik ka mingi hea tulemus ei ole ja siin juba pärast Fääri saarte vastu mängu läksid taas jutud lahti ,et Domenech varsti kinga saab. Loodetavasti 1:1 viik annab sellele hoogu juurde, sest nüüd enam vaevalt liidreid serblasi püütakse.

Tofoa
06.09.09, 01:06
Mask, mida Domenech valesti siis teeb? Kunagi mina kritiseerisin teda seepärast, et tema meeste valik koondisesse oli kõike muud kui normaalne. Praegu aga mulle tundub, et parimad mehed on koondises ja selle koha pealt on kõik justkui korras. Milles siis tema puudujääk, et pidevad nõrgad tulemused heade meestega?

Mask
06.09.09, 13:52
Ma ei tea, miks tema juhendamisel meeskond ei näita oma potensiaali ja tegelt pole ka selle 5 aasta jooksul näidanud, kui mees on pukis olnud. 2006 MM-i edu võib vabalt Zidani nimele kirjutada, kes pani mängu keskväljal brilliantselt käima. Hetkel sellist mängu kahjuks ei ole ja mängitakse kuidagi elutult.

Hetkel olen tema valikutega ka ise rahul aga võibolla peaks ta taktikat muutma. Igaljuhul on mul koondise fännine sellest jamast kõrini ja tahaks juba kedagi uut näha, sest muidu võib üldse MM-ilt eemale jääda.

Hoian kõvasti pöialt ,et kolmapäeval saadaks Serbialt kaela. Kaotuse puhul oleks ikka teine koht, ja kui Austria saab 3 punkti Rumeenia vastu, mis on kahtlane, siis vahe oleks 1 punkt Austriaga. Kuu oleks aega uus peatreener leida, kuniks mängitakse Fääri Saartega 10. oktoobril kodus Guingampis. Neli päeva hiljem on mäng Austriaga.

Mask
07.09.09, 13:34
Looda sa ,et Doemenchist lahti saab. (http://www.ligue1.com/selections/EquipeFrance/lireArticle.asp?idArticle=13990)

CNN-is öeldi hetke olukorra peale tabavalt. Prantsusmaa, kellel on vaat ,et maailma parimad ründava suunitlusega mängijad (Henry, Ribery, Gourcuff, Benzema, Gignac, Malouda, Anelka jne) on seitsmes valikmängus löönud kokku 9 väravat samas, kui Inglismaa kellel on siin ründajatega probleeme olnud (peavad tihti lausa vanameistri Emile Heskey teeneid kasutama ja pikk Peeter on ka taas koondisesse saanud) on löönud seitsmes mängus kokku tervelt 26 väravat, siis peab ikka midagi midagi valesti olema.

metssiga
07.09.09, 16:44
http://www.goal.com/en/news/1863/world-cup-2010/2009/09/07/1486086/thierry-henry-france-are-bored-confused-by-coach-raymond nyyd on asjad jõudnud nii kaugele, et meeskonna kapten võtab sõna juba ajakirjanduses. reeglina on domenechi poolt järgenud sellistele avaldustele hoopis omapoolsed süüdistused mängija või mängitaje aadressil, ja on lõppenud sellega, et koondisse kritiseerijal enam asja pole. saame näha kas sama taktika jätkub ka Henryga. usun et siiski mitte kuna see saaks tähatargale endale hukatuslikuks.
PS. Henry on tabanud täpselt märki, just igav ja segaduses paistab prantsuse koondise mäng olevat ka kõrvalvaatajale. Jätkuvalt tundub mõistetamatu mille kuradi pärast F.F.F Tähetargale pidevat toetust ja vaat et igavest truudust vannub? kaua võib, raisk!

Mask
07.09.09, 16:51
Just lugesin seda artiklit ja tahtsin Reutersi (http://in.reuters.com/article/sportsNews/idINIndia-42275720090907) linki panna. Selline sõnavõtt teeb tuju heaks. Tofoa sai ka nüüd ehk vastuse küsimusele, millele mina vastata ei osanud.

metssiga
08.09.09, 13:38
täana juba teised jutud.....http://www.goal.com/en/news/1863/world-cup-2010/2009/09/08/1487634/france-captain-thierry-henry-denies-raymond-domenech-bashing

Mask
08.09.09, 13:40
Olen 100 % kindel ,et Henry midagi ikkagi ütles. Kus suitsu seal tuld. Kui ikka sisekliima ka juba mädaneb siis ei saa midagi head sellest tulla.

Blue Rock
08.09.09, 15:20
Tunnetan, et liivakell on ümber pööratud :)

metssiga
08.09.09, 16:50
eks see sisekliima on seal terve tähetarga aja old nagu ta on, ette ju tulnud omavahelisi kähmlusi ja tõuklemisi, solvumisi ja lahkumisi ja teab mida kõike veel.... aga loodame tõesti et miski on muutumas.

Mask
08.09.09, 20:34
Robert Pires on ka hetke olukorra kohta sõna võtnud. Football365.fr-ile antud intervjuus ütles Pires, et Domenech on "ebakompetentne" kelle juhendamisel ei õpi mitte midagi. Google translateiga saab seda intervjuud siit (http://translate.google.com/translate?hl=en&sl=fr&u=http://www.football365.fr/france/equipe-de-france/article_345982_exclu365-bleus-l-avis-de-robert-pires-Domenech-n-a-pas-le-niveau-.shtml&ei=uYamSsLCKof6_AaHiaT9Bw&sa=X&oi=translate&resnum=6&ct=result&prev=/search%3Fq%3DRobert%2BPires%2Bfootball365%26hl%3De n%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:en-US:official%26hs%3DygO) lugeda.

metssiga
09.09.09, 20:22
noh neil omavahel vanad kanad ju kitkuda, aga tänane avaldus, mida ka soccerneti lehelt lugeda saab on ikka absurdi tipp yhe peatreeneri suust!

Mask
09.09.09, 21:16
Loodam ,et täna eurosport ei luiska kooseisu kohta, kuna nüüd pärineb see Prantsuse keelse eurospordi lehelt:

__________Lloris___________
Sagna__Gallas__Abidal___Evra
_____Toulalan__L.Diarra_____
__Anelka__Gourcuff__Henry__
__________Gignac__________

Muidu kõik sama aga paistab ,et Doemench ei andestanud Escudele omaväravat ja istutas ta pingile.

Tofoa
09.09.09, 23:14
http://lastrow.files.wordpress.com/2009/07/red-card.jpg

Domenech, Lloris ja Prantsuse koondis.

Mask
09.09.09, 23:15
Hahaha Llorisele punane ja Serbiale pennu, mille nad ka sisse lõid!

tarmuhha
09.09.09, 23:34
:D näed sa, barca mehed teevad ka ilma

Mask
10.09.09, 00:58
Kahju ,et Henry esimesel poolajal siiski viigivärava suutis lüüa. Lõpuks siis igav 1-1.

Mask
10.09.09, 14:08
Videolt näha ,et nr 15 sukeldus rämedalt ja teenis penalti:
http://www.youtube.com/v/0ZEYqzbAj_s

Eile käis ka selline uudis meediast läbi (http://www.skysports.com/story/0,19528,12010_5546566,00.html)

tarmuhha
10.09.09, 23:59
see on ju lugupeetud zigic

Mask
01.10.09, 16:35
Koondise kooseis Fääri Saarte (10. oktoobril Guingampis) ja Austria (14. oktoobril Pariisis) vastu:

Väravavahid:
Steve Mandanda (Marseille)
Hugo Lloris (Lyon)
Cedric Carrasso (Bordeaux)
Nicolas Douchez (Rennes)

Kaitsjad:
Eric Abidal (Barcelona)
Gael Clichy (Arsenal)
Julien Escude (Sevilla)
Rod Fanni (Sevilla)
William Gallas (Arsenal)
Bacary Sagna (Arsenal)
Sébastien Squillaci (Sevilla)

Poolkaitsjad:
Abou Diaby (Arsenal)
Alou Diarra (Bordeaux)
Lassana Diarra (Real Madrid)
Florent Malouda (Chelsea)
Moussa Sissoko (Toulouse)
Jeremy Toulalan (Lyon)
Franck Ribery (Bayern Munich)

Ründajad:
Karim Benzema (Real Madrid)
Nicolas Anelka (Chelsea)
André-Pierre Gignac (Toulouse)
Sidney Govou (Lyon)

Mis silma jääb? Esiteks Yoann Gourcuffi puudumine, aga selle põhjuseks on vigastus, mille ta sai eile Meistrite Liiga mängus Maccabi Haifa vastu. Koondisesse ei mahtunud sellel korral ka ründaja Loïc Rémy, kelle asemel võeti kaasa vanameister Sidney Govou. Rémy eemale jäämise võib põhjendada mehe koduklubi Nice ülikehva vormiga koduliigas, kus ollakse alles eelviimasel kohal pärast seitset vooru.

Esimest korda pääses aga koondisesse 29-aastane Rennesi väravavaht Nicolas Douchez, kes sai kaasa tänu Hugo Llorise teenitud punasele kaardile Serbia mängus. Väravas peaks siiski alustama Steve Mandanda.
Taas on kaasa võetud ka noor 20-aastane Toulouse'i poolkaitsja Moussa Sissoko.

count
01.10.09, 17:43
Nii täiesti lambist nagu, et kas Frey ei kõlba mitte kunagi Domenechi plaanidesse ve? Parim prantslasest väravavaht siin planeedil ja ainult sellepärast et ta tähemärk on vale ja et ta Serie A-s mängib ei ole küll normaalsed põhjused oma parima väravavahi väljajätmiseks...

edit: Paluks loogilist ja arusaadavat vastust miks Frey ei figureeri isegi pingil mitte!!!(peale selel et ta pole Aafrika juurtega jm. eelpool nimetatu)

Mask
01.10.09, 18:05
Ei ikka sellepärast ,et ta mustanahaline pole nagu härrad Carrasso, Lloris, Douchez, Escude, Toulalan, Ribery, Benzema, Gignac, Gourcuff, Squillaci jne.

metssiga
01.10.09, 18:08
Praeguseks ei ole Frey d kuna ta ise ütles, et ei tule enam koondisesse. Tõsi selline avaldus oli suuresti tingitud Domenechi jäärapäisest koondisesse mitte kutsumisest, mis kohati läks lihtsalt ülbistemiseks koguni.Sama jama on ju ajaloo jooksul toimunud nii Flamini, Mexes, kui ka Trezega(huvitav, kõik mängivad Itaalias) Aga ega see on ka selge, et Domenechi puhul ei maksa otsida arusaadavust ja loogikat, vaid justnimelt nagu ise mainisid ammutab mees ju teadmisi "tähetarkusest".

Muuseas, Rod Fanni siiski Sevillas ei mängi.Peaks Rennes olema.

count
01.10.09, 18:14
Praeguseks ei ole Frey d kuna ta ise ütles, et ei tule enam koondisesse. Tõsi selline avaldus oli suuresti tingitud Domenechi jäärapäisest koondisesse mitte kutsumisest, mis kohati läks lihtsalt ülbistemiseks koguni.Sama jama on ju ajaloo jooksul toimunud nii Flamini, Mexes, kui ka Trezega(huvitav, kõik mängivad Itaalias) Aga ega see on ka selge, et Domenechi puhul ei maksa otsida arusaadavust ja loogikat, vaid justnimelt nagu ise mainisid ammutab mees ju teadmisi "tähetarkusest".

Muuseas, Rod Fanni siiski Sevillas ei mängi.Peaks Rennes olema.

Aitäh aruka vastuse eest. Kui nüüd natuke aega tagasi keerata, siis Em 2008 ajal ma ka lihstalt ei mõistnud kuidas ei Frey ega Mexes ega Trezegeut ei pääsenud koondisesse...Olgu siis omavahelised läbisaamsied nagu nad on, aga oli ju teada et alagrupis on kindel kohtumine Itaaliaga, ja kes oskavaksid paremini mägnida itaallaste vastu kui mehed kes seal oma igapäevast leiba teenivad. Ja teades et Itaalia kaitseliin on väga tugev, jätta välja Trezegeut, kes oli tol hooajal kas parim väravavkütt Serie A-s, või oli Del Piero parem ei mäleta täpselt, aga vahet pole, mõte jääb samaks... Väga väga kummalised käigud...

Mask
01.10.09, 18:18
Mexes sai koondisesse küll eelmisel aastal aga kuna ta Gallase kõrval hakkama ei saanud, siis välja ta jäigi. Järgmine kord soovitan teemat lugeda, kui sa tõesti tahtsid nendele küsimustele vastust saada ja mitte trollida (kuigi see "pole Aafrika juurtega" kommentaar häiris).

count
01.10.09, 18:26
Mexes sai koondisesse küll eelmisel aastal aga kuna ta Gallase kõrval hakkama ei saanud, siis välja ta jäigi. Järgmine kord soovitan teemat lugeda, kui sa tõesti tahtsid nendele küsimustele vastust saada ja mitte trollida (kuigi see "pole Aafrika juurtega" kommentaar häiris).

Ei, siia teemasse pole mul tarvis trollima tulla, sellega tegleb pealik Domenech ise. Ma lihstalt tahtsin maad uurida et mis nüüd sellel Frey-l sisi viga on, ennem arvasin et talle saab pahaks panna tema noorust, siis nüüd peaks küll olema kogemusi ja oskusi.Mexes-e välja jätmisest saan hetkel täiesti aru, pole ta suutnud isegi Romas hiilata, isegi seal on ta pigem pingipoiss...
BTW. kui oleks võimlusi ja rahasid, siis nt Ribery oleks igakell Romasse teretulnud ;) väga sümpaatne mängja!

Mask
05.10.09, 20:01
Franck Ribery taas vigastatud (http://www.google.com/hostednews/afp/article/ALeqM5jwDBWpPCmX2dj69lQykLaO2EMZ-Q) ja koondist esindada ei saa. Ei kujutagi hetkel ette, kes võiks playmakeri kohta mängida. Äkki nüüd avaneb võimalus Benoit Cheyroule, kes kindlasti vääriks oma esimest kutset koondisesse.

Blue Rock
05.10.09, 21:11
Franck Ribery taas vigastatud (http://www.google.com/hostednews/afp/article/ALeqM5jwDBWpPCmX2dj69lQykLaO2EMZ-Q) ja koondist esindada ei saa.
Squillaci jääb ilmselt samuti eemale, kuna vigastas ennast eilse mängu avapoolajal.

Ei kujutagi hetkel ette, kes võiks playmakeri kohta mängida.
Kreatiivsust üleliia tõesti pole sel korral, eriti nüüd, kui mõlemad keskvälja maestrod jäävad eemale. Tõenäoliselt pallitakse sel korral olude sunnil klassikalise 4-4-2:ga. Sissoko võiks iseenesest hea töömoraaliga box to box mängijana olla hea valik keskvälja südamikku. Eks me näe.

metssiga
06.10.09, 14:28
4.4.2 oleks loogiline kyll, äärtel malouda ja govou suudaksid ehk midagi luua ja Lassana Diarra ka natuke ikka sööta oskab, et keskel hakkama saada, praegu oleks tegelikult ikka väga hea kui Domenech Flaminid persse poleks saat korduvalt.... aga see selleks.. Ribery aselemele kutsus eelmainit härra siiski Gomis. Aga selline küsimus, kas Henry siis terveneb koondise mängudeks?

Mask
06.10.09, 16:40
Ei tea Henry ega Squillaci kohta midagi öelda. Mingit teadet nende puudumise kohta pole tulnud. Gomis kindlasti vääris kutset, kuna Lyoni eest on ta see hooaeg päris kenasti mänginud.

Ibanez
06.10.09, 22:04
Ilma Ribery viguriteta on Prantsusmaa koondis nagu puujalgadega purjakil rohutirts, kes ei saanud kobrulehel kõndida, sest Ribery oli puudu.

Mask
07.10.09, 21:00
No nii hull see asi ka pole. Kvaliteeti peaks meeskonnal piisavalt olema ka ilma Ribery ja Gourcuffita. Nagu Blue Rock mainis, siis arvatavastu kasutatakse 4-4-2 te.

Mask
08.10.09, 14:40
Bafetimbi Gomis kukkus treeningul kokku ja tema osalemine koondiste mängudes pole kindel (http://sport.postimees.ee/?id=172925)

http://www.youtube.com/v/4dLjp0KP064

Lyoni peatreener Claude Puel mainis, et Gomis on ka Lyoni treeningutel sellel aastal juba kahel korral kokku kukkunud.

Epic
08.10.09, 14:45
Narkolepsia.

metssiga
08.10.09, 14:47
heh, kurb lugu, krt kelle nyyd siis tähetark kutsub...Remy?

Mask
08.10.09, 16:32
Arvatavasti jääb ikka Gomis koondise juurde, kuna ta olevat pärast väikest puhkuspausi edasi treeninud.

Mask
10.10.09, 22:41
Suhteliselt oodatud algkoosseis:

Mandanda
Sagna, Gallas, Abidal, Evra
Govou, L.Diarra, Toulalan, Henry
Gignac, Anelka

Pingil:
Carrasso
Sissoko
Benzema
Gomis
Escude
Malouda
A.Diarra

Väike üllatus on vaid Malouda pingil olek ja Henry ääres mängimine. Pingilt võime leida Gomise, kellest juba siin juttu oli.

Edit: Lõpuks võideti 5:0. Kaks väravat Gignacilt, üks Gallaselt, Anelkalt ja Benzemalt. Oma debüüdi koondise eest tegi Moussa Sissoko teisel poolajal.

Tegemist oli küll Fääri Saartega aga äkki peaks mõtlema formatsiooni 4-4-2 kasutamisele järgmistes mängudes.

Kuna serblased peksid Rumeeniat samuti 5:0, siis enam esimest kohta püüda pole võimalik. Teine koht on prantslastel kindlustatud.

metssiga
11.10.09, 04:29
Gignac pani enda nime igatahes ajalukku! Mõelgem kasvõi sellele kuidas ju Guivarch on aint yhe värava koondise eest löönud, ometi on mees ilmameister!

metssiga
13.10.09, 18:35
nyyd on ilmunud uudis sellest kuidas Treze on valmis tulema koondisse paly offideks,heh,vaevalt et ta kutset muidugi saab. ei tea öelda kas ta mu arust seda enam väärtki on

Mask
13.10.09, 18:37
Trezeguet on jonnimise lõpetanud ja on valmis koondist play-offis aitama. (http://www.ligue1.com/selections/EquipeFrance/lireArticle.asp?idArticle=14261)
Ise isiklikult ei usu, et ta koondisesse pääseb, kuigi on siin viimased mängud ka Juventuse eest mänguaega saanud. Lihtsalt hetkel koondises olevad ründajad on paremad.

Aga muidu väravad ka, mis jäid viimati postitamata:
http://www.youtube.com/v/GMxTZeFjITg

Edit: No näed, metssiga oli kiirem.

metssiga
15.10.09, 02:03
täna oli üsna eksperimentaalne koosseis platsil! ja tore oli, said mehed ka esimesed mängud koondises kirja ja osad meeldetuletuse. skoori tegid võib juba vist öelda kindlad olijad.

Mask
19.10.09, 16:08
Ai ai, kui valus. Et finaalturniirile pääseda tuleb siis kahes mängus parem olla iirlastest.

Rääkides viimasest mängust, siis kahjuks ei olnud endal seda võimalik näha aga tore ,et eelmise sügise eest Austriale kätte maksti.

Koosseis oli muide selline:
Loris,
Fanni, Squillaci, Escude, Clichy,
Govou, A.Diarra, Sissoko, Malouda,
Henry (51' Gignac), Benzema (79' Gomis)

Tulemust vaadates kordan taas, et 4-4-2 le võiks kindlaks jääda ka Gourcuffi ja Riberyga mängides. Äkki siis mingi teemanti varjant.