PDA

View Full Version : Hispaania meister 2001/2002

Mõm17
26.08.01, 22:14
:õnnelik:
Esimeseks tuleb Barcelona, lihtsalt peab tulema.
Teiseks tuleb Real, peamine konkurent tiitlile.
Kolmandaks tuleb Deportivo, tugev sats, või siis Valencia, näitas juba esimesel päeval, et tegu on siiski hea meeskonnaga.
4.-5. Mallorca ja Celta Vigo.

Need kuus klubi on tugevaimad.
:lahe:

Pätu
26.08.01, 22:28
minu arvamus sama et barca esimeseks tuleb

eston maravilha
26.08.01, 22:31
mul pohhui, kuid loodan, et bilbao athletic võidab, sest see onainuke sümpaatne meeskond hispaanias, kuigi natuke meeldib madridi atletico kaa

sicmic
26.08.01, 22:43
yxk6ik kes muu( olex toredaim, kui barca) kui real( loe:jobukari);)

vibu
26.08.01, 23:30
Te võite mind pidada utopistiks, aga mina olen Celta Vigo poolt. Lihtsalt sümpatiseerib. Barca vastu on allergia. Deportivo vastu tunnen samuti teatavat poolehoidu. Valencia samuti. Tegelikult on minu jaoks kõige tähtsam, et Barca ei võidaks. Selle peale võtame.....

Killer
27.08.01, 13:05
:viha: Teie jutu järgi hakkan ma arvama, et Barca võidab:oih: ..
:kaval: oleme ikka ausad Realile ei saa keegi vastu veel kaua:kop:
Vot nii:mupet:

Pätu
27.08.01, 13:19
kui zidane ja figo koos mängima ei õpi saavad kõik nende vastu

Nr11
27.08.01, 14:13
Orginally posted by vibu

Te võite mind pidada utopistiks, aga mina olen Celta Vigo poolt. Lihtsalt sümpatiseerib. Barca vastu on allergia. Deportivo vastu tunnen samuti teatavat poolehoidu. Valencia samuti. Tegelikult on minu jaoks kõige tähtsam, et Barca ei võidaks. Selle peale võtame.....

Endale meeldib ka Hispaaniast kõige rohkem Celta Vigo. Headest mängijatest seal puudust ei tule. Aga mis võib nende võiduvõimalusi vähendada(eelmiste hooaegade põhjal), on ebastabiilsus. Reaalis võib olla see jama, et liiga palju staare on koos.

Jeeg
27.08.01, 16:01
1. Barcelona :)
2. Deportivo
3. Real
4. Valencia

apunkto
27.08.01, 17:06
Loodetavasti Valencia. Nalja nabani, kui staaride kamp (loe: real) ei mahuks esimese viie hulka, samuti ManU ja Bayern. Nõrgemad sümpatiseerivad:) Juventus on ainus, kes see aasta ka liigas hästi paneb.

coco
28.08.01, 02:53
Barca,Deportivo,Villarreal,Real Madrid,Valencia,Celta

Maarek
28.08.01, 11:48
Lõpuks paistab ka Barca hoovil päike. Edasistele kohtadele võitlevad Depo, Valencia ja Real.
Ise hoian pöialt Villarealile, kes eelmisel aastal panid päris kobedalt, aga lõpus vajusid ära.

guitz
28.08.01, 15:48
Barca võidab kindlalt!

Lauri
29.08.01, 16:31
1. Real Madrid - too big, too strong
2. Barcelona - uued mehed aitavad tulemusi näidata.
3. Depor
4. Valencia - ega need viimaste aastate CLi mängud kogemata tulnud

Ale
29.08.01, 19:19
Ma vihkam Reali ja Barcelonat sama palju aga ma arvan et Barca tuleb ikkagi meistriks, sest Zidane\'iga hakkavad Realis jamad ning Saviola trügib hooaja keskel Barca põhikoosseisu kus ta lööb 15 mänguga 20 väravat.

eston maravilha
29.08.01, 19:21
tegelt tuleb meistriks mallorca

sicmic
30.08.01, 01:35
Orginally posted by Ale

Ma vihkam Reali ja Barcelonat sama palju aga ma arvan et Barca tuleb ikkagi meistriks, sest Zidane'iga hakkavad Realis jamad ning Saviola trügib hooaja keskel Barca põhikoosseisu kus ta lööb 15 mänguga 20 väravat.

p2ris huvitavad plaanid sul. kui see nii ka l2heb, siis annan sulle 50 eeku;) (see ei ole nali...)

coco
30.08.01, 08:26
Sevilla võidab Real Betisi ees. Välja langevad Real Madriid Valencia ja Barca(kurb aga tõsi).Zidane laseb end suures masenduses maha ja La Liga suurimaks väravaküttiks pressib end Claudio Lopez.Ajaa unustasin mainida et Betis ostab ta Laziost võileivahinna 200 milj naela eest.Tulevik on sünge mehed:D

Aff
30.08.01, 19:02
Barca ridu asub täiendama veel 1 uus mängija. Milanist liitub nendega itaallasest vasakkaitsja Francesco Coco. Ootan parimat.

oskarluts
31.08.01, 22:35
:D Kle coco,mis sa oled end totaalselt ära jood ve,aga tegelt oli ikka vägev ennustus;)

Manchester
03.09.01, 18:21
Valencia
Real Madrid
Barca
Deportivo
Mallorca

wal
04.09.01, 10:56
Orginally posted by coco

Sevilla võidab Real Betisi ees. Välja langevad Real Madriid Valencia ja Barca(kurb aga tõsi).Tulevik on sünge mehed:D

Ja Osasuna napsab pronksi Tenerife ning Real Sociedadi eest...Aga tegelikult ei sümpatiseeri mulle ükski tänavustest uustulnukaist ja ma loodan, et vähemalt FC Sevilla kordab tunamullust.

Ramm
03.10.01, 13:10
1.Real Madrid
2.Deportivo
3.Valencia
4.Barca
5.Celta
6.Mallorca:viha:

Wingback
15.11.01, 18:57
:kulm: Hmm... Barcelona võidab napilt Deportivo ees ja ongi meister.
Realil ja Valencial ei ole tänavu seda särtsu et meistriks tulla.

Siim
16.11.01, 23:27
Barca võidab Deportivo ja Reali ees. Valencia jääb napilt neljandaks. Mallorca langeb välja:(

DelPiero
16.12.01, 21:47
1. CF Real Madrid
2. Deportivo La Coruna
3. Barcelona
4. Valencia
5. Real Mallorca
6. Deportivo Alaves

MAXIMUS
18.12.01, 20:58
Vaadates Reali viimaste mängude tulemusi koduliigas võib õelda küll,et Real on üks esikoha kindlaid nõudlejaid.Ise olen suur Barca fänn ja loodan kogu südamest,et tullakse august välja ja lõpetatakse hooaeg teiste ees.GO BARCA GO! NB! Ja muidugi oleks võit kõige magusam kui Real jääks punktiga meist maha.

Hound
19.12.01, 12:14
mis te mehed jamate
REAL MADRID on ju parim ja järelikult ka võidab

vaikiv mees
21.12.01, 16:16
Kui ma ennustan, et Meistr´ite liiga võidab Deportivo La C. Real Madridi ees, siis oletame, et La Ligas päris nii ei lähe.
Näit. 1.Real 2.Alaves

Väike Tom
21.12.01, 20:48
Loodan täiega, et Barca võidab, kuid konkurendid on kõvad. Peamiseks konkurendiks pean Deportivot. Kahjuks pean tunnistama ka seda, et Real Madrid on tugev. Rebimine on tihe. Loodan, et Barca ei lase oma konkurente liiga pika eduga minema. Hooaja lõpul on raskem järele tulla.

siim s
16.12.02, 22:47
Barca ei võida mitte mingil juhul, olgugi et ma just neile pöialt hoian. Loodan, et meistriks tuleb Valencia või Deppor, kindlasti mitte aga Madrid Real, mis on mulle ebasümpaatseim klubi universumis.

Undi
16.12.02, 23:29
einoleino

aplaus aastavanuse teema leidmise eest...

siin käib jutt juba eelmisest hooajast, arvan, et arutelu selle aasta meistritiitlist sobib väga hästi teemasse 2002/03 La Liga mängud (http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=1707) ;)

M6iss
17.12.02, 19:18
Ise pakuks, et kui barca suudab la ligas samasugust mängu näidata, nagu CLis, siis on võit enamvähem kindlalt käes. Tore oleks ka muidugi, kui barca üle mitme hooaja karika koju viiks.

vandersell
17.12.02, 19:21
Originally posted by M6iss

Ise pakuks, et kui barca suudab la ligas samasugust mängu näidata, nagu CLis, siis on võit enamvähem kindlalt käes. Tore oleks ka muidugi, kui barca üle mitme hooaja karika koju viiks.
Kuule, loe eelmist postitust ikka ka...

siim s
18.12.02, 04:03
Undi: aplaus aastavanuse teema leidmise eest...
siin käib jutt juba eelmisest hooajast, arvan, et arutelu selle aasta meistritiitlist sobib väga hästi teemasse 2002/03 La Liga mängud
Ma ei saa küll aru mis mõndadel viga on. Okey tegin väikese vea, et ei pannud tähele aastaarvu aga sellegipoolest on selline mürgine järekaja täiesti väiklane.
Tegelikult jätavad mind sellised pihkupeksjatest arvutihäkkerie õelad tähelepanekud täiesti külmaks.

shepard
18.12.02, 05:28
Aga siim kallis, tegelikult võiks enne kui postitad lugeda ka, mis teised on antud teema kohta kirjutanud, eksju :P
Ja õigesse teemasse kirjutamine on alati parem kui valesse :D
no offence, ainult väike ääremärkus ;)

Undi
18.12.02, 13:01
Originally posted by siim s

Tegelikult jätavad mind sellised pihkupeksjatest arvutihäkkerie õelad tähelepanekud täiesti külmaks.
julgen sellele lausele jaani eest tänase raimo aasa nimelise huumoripreemia anda

Ma ei saa küll aru mis mõndadel viga on. Okey tegin väikese vea, et ei pannud tähele aastaarvu aga sellegipoolest on selline mürgine järekaja täiesti väiklane.pole siin midagi mürgist...nagu isegi tunnistad, tegid vea ja ilmselt poleks seda märganduki. meie, n.ö. kogenud foorumlaste asi ongi natuke suunata, õiged teemad kätte näidata. lõpetaks nüüd selle off-topic mula...isiklikke probleemide lahendamiseks võid kasutada privaatsõnumeid