PDA

View Full Version : Tsehhi vs Bulgaaria ja tsehhid vs Eesti mängu kava

rauno
09.06.04, 23:30
Tsehhi mängu järgel Prahasse jõudes oli käes 2 kava.1 annaks ehk ära kui tahab keegi.
Kava tsehhikeelne,sisaldab informatsiooni bulgaaria,eesti ja tsehhi kohta.st.et siis kahe mängu kava ühes ajakirjas.

omavahelised kohtumised tsehh vs bulgaaria ja tsehh vs eesti.
saavutused suurturniiridel ja em2004 ajakava.

norsk
09.06.04, 23:37
50 eeguga võtaks selle küll headesse kätesse hoiule.:D

rauno
10.06.04, 07:20
kui keegi rohkem ei soovi pakkuda siis selle sa ka saad,ntx reedel makedoonia mängul.et anda võimalust ka teistele siis neljap õhtuni ootan kella 21:)siis on sinu,kui keegi sind üle ei paku

norsk
10.06.04, 07:43
Nii sündigu... :)

winki
10.06.04, 16:22
ei saa:viha:
50eeku on naeruväärne summa sellise rariteedi eest
tegelikult ma tean kedagi, kellele teeks selle omamine väägagi õnnelikuks:õnnelik:
ma arvan rauno, et sa tead ise ka kes see on, me oleme sellest rääkinud;)
nii et norsk, ma kardan et seekord pead sa oma heades kätes miskit muud hoidma ;)

Hunt
10.06.04, 18:55
Mõnda inimest võivad alles väikesed asjad rõõmustada;)

rauno
10.06.04, 19:12
kahjuks selgub jah et tšehhi õlle (vist) on tööd teinud ja minu ajukäärudest mõned jutuajamised kustutanud...kummaline...
selle ahigusega seoses on pakkumine tühistatud,sry et valeinfot jagasin a selle haigusega tegeletakse juba

norsk
10.06.04, 20:57
Ei no tore jama iseenesest... A noh, m\'luga juhtub vahel ettearvamatuid asju, ka minul:kaval:
Sitta selle kavaga, peaasi et saaks Makedoonia kotti topitud.:D

Hunt
10.06.04, 21:37
Seda saaab teada vähem kui 24 tunnipärast! Kas ta on kotis või oleme hoopis meie:kaval:

Sen
20.06.04, 13:10
Sama kava on ka minul üle, mõlemad Tch-Bul mängult ostetud 3 tch krooniga mingi kohaliku tondi käest. Lihtsalt panin 3 krooni pihku ja võtsin kava ära :õnnelik:
Sooviks seda vahetada mõne teise mängu kava vastu.

Poborsky
07.07.04, 12:22
Ma ei hakka uut teemat avama ja teatan, et vajan Poola-Eesti kava. Vastu anda peaaegu ükskõik milline Eesti-vastane kava või mitu: poborsky@jalgpallihaigla.ee