320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

numbrid särkidel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    numbrid särkidel

    Kunagi juhtus selline jama, et koondise vutisärk hävis liiga kuumas temperatuuris ehk siis numbrid sulasid maha . Selline küsimus ongi, et kus saaks neid numbreid uuesti peale lasta ja just täpselt samasugused nagu enne olid, sest tume kole numbrijäljend on särgil selgelt näha.

    Kus selline asutus olla võik? olen kuulnud et männiku teel kusagil...
    Ja kui kaua see aega võiks võtta? Üks särk ja tahaks sellega homme koondise mängule minna :P

    Tänades,

    erxx

    #2
    Replying to Topic \'numbrid särkidel\'

    Soovitan sellist kohta nagu T-Särgipood (asub nt. Kristiine keskuses). Ise omal ajal särki ostes polnud sel numbrit, nimest rääkimata. Lasin seal kogu \"lisavarustuse\" paigaldada ja olen tööga väga rahul. Igatahes olid nei täpselt õige font ja tundus, et ma polnud esimene, kes taolise murega nende juurde tulnud. Seega vist teavad asja. Ahjaa... ajakulu polnud pea üldse, pool tunnikest ja asi valmis. Hinda kahjuks ei mäleta, aga üle mõistuse see ka polnud.

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'numbrid särkidel\'

      Originally posted by erxx
      Kus selline asutus olla võik? olen kuulnud et männiku teel kusagil...
      Ja kui kaua see aega võiks võtta? Üks särk ja tahaks sellega homme koondise mängule minna :P

      Tänades,

      erxx
      Näiteks vöid küsida www.ktmdisain.ee. Nad on FC Flora partnerid, st ehk on nad jalgpallisöbralikud ja aitavad Sind Su mures.

      Päikest

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'numbrid särkidel\'

        KTM trükib ka rahvuskoondise särkidele peale neid. Samamoodi Luanvi materjal käib seal läbi.

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'numbrid särkidel\'

          Ega keegi oska öelda, kas kusagil on kavandi järgi võimalik lasta logosid ka tikkida/õmmelda/trükkida ja palju selline lõbu maksma võiks minna?
          Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'numbrid särkidel\'

            Originally posted by apunkto


            Ega keegi oska öelda, kas kusagil on kavandi järgi võimalik lasta logosid ka tikkida/õmmelda/trükkida ja palju selline lõbu maksma võiks minna?
            siuke firma nagu Kruze Disain tegi kord päris vinksvonks särgid - seal on võimalik nii trükkida kui tikkida kui lasta mingist vinüülilaadsest materjalist numbrid-nimed peale.

            kontaktid kuskile kadund, aga kollased leheküljed või neti.ee abiks.
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'numbrid särkidel\'

              kristiine keskus t-särgipood
              number oli miski7 100 eeki ja nimi 50 eeki ajaga kuskil pool tundi
              Uno Piiri palliklubi.
              http://www.jkkalju.ee :P

              Kommentaar

              Working...
              X