320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

    Kaljuveeri võiks ka korra seebiga üle pestaAina raiub, et Nool sai kõrgushüppes nulli, aga lõpuks Osila suutis talle selgeks teha, et Nool sai 1.88 kirja

    Kommentaar


      Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

      Algselt postitas 17


      Kaljuveeri võiks ka korra seebiga üle pestaAina raiub, et Nool sai kõrgushüppes nulli, aga lõpuks Osila suutis talle selgeks teha, et Nool sai 1.88 kirja
      see oli jah täitsa koom, kahju aint et eetriaeg läbi sai, oleks olnud huvitav kuulata, millega see lugu lõppes. Ilmselt siiski Marko ei jäänud Helarit uskuma...

      Kommentaar


        Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

        Ojaaa see oli vahva moment eilse saatepäeva löpus. Helar kogus ennast tükk aega ja löpuks ikka ütles ülemusele (sporditoimetuse juht ikkagi), et kuule mees mis jama sa ajad. Noh mitte küll otse aga siiski! Diskreetselt

        Tänase päeva (seni) parim on Anu \"kuumus on mulle pähe hakanud\" Säärits! Nii vahvat kommentaari oma jutu kohta ei ole üheltki eestlaselt veel kuulnud! Super Anu!
        Ausöna, mulle meeldivad Anu Sääritsa kommentaarid!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

          Ma ei tea, kas ma olen hakanud leppima paratamatusega või mis, aga mulle on Osila kommentaatorina täitsa meeldima hakanud (ujumine ja kergejõustik), ka Sääritsal pole nii hullu midagi viga. Kaljuver võiks ennast seevastu lahti lasta ja kõik need kuradi stuuditillid (v.a. Kuusk) kaasa võtta...

          Kommentaar


            Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

            Osila kohapealt täitsa nõus. Olen avastanud, et tema jutt ei tundu mulle enam nii igav ja monotoonne nagu varem. Ning Helarile omane asjakohane statistika, millega ta küll vahel veidi üle pingutab, on ikka hoopis midagi muud kui Kaljuveeri \"n-aastane n-pikkune n-klubi mängumees\".
            Vähemalt kergeraksu kommenteerimises paneb Osila kogu ETV satsile pika puuga ära. Nii et edu talle, mis muud. Pallimängudest võiks ta aga ennast siiski eemal hoida.
            Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

            Kommentaar


              Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

              Algselt postitas norsk


              Osila kohapealt täitsa nõus. Olen avastanud, et tema jutt ei tundu mulle enam nii igav ja monotoonne nagu varem. Ning Helarile omane asjakohane statistika, millega ta küll vahel veidi üle pingutab, on ikka hoopis midagi muud kui Kaljuveeri \"n-aastane n-pikkune n-klubi mängumees\".
              Vähemalt kergeraksu kommenteerimises paneb Osila kogu ETV satsile pika puuga ära. Nii et edu talle, mis muud. Pallimängudest võiks ta aga ennast siiski eemal hoida.
              100% nõus
              Osila on olnud tõeline (positiivne) üllatus minu jaoks...

              Kommentaar


                Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                Samuti paari eelkõnelejaga 100 prossa nõus! Osila sobib just KJ kommentaatoriks! Miks? Aga sellepärast et talle see ala endale ilgelt meeldib ja ta on fänn ja ta ei tee faktide edasiandmisega mitte kunagi vigu! Vähemalt mina küll ei mäleta millal ta eksinud oleks... Keel sõlme ei lähe ja vahel puistab ka mõne huumoriterakese huulilt
                Tõesti kiitus talle selle eest!

                Kaljuveerist ma ei hakka rääkimagi... mees millal sa ükskord aru saad et sinusugust puterdist ei ole vaja sinna telepildi taha?

                Ja lõpetuseks üks terake L. Kuuse \"varasalvest\":
                \"... laskjad on ju tuntud kui väga kannatlik rahvas ...\"

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                  Algselt postitas erts



                  Kaljuveerist ma ei hakka rääkimagi... mees millal sa ükskord aru saad et sinusugust puterdist ei ole vaja sinna telepildi taha?
                  Õige. Kaljuveer ütles ühe ülekande ajal kaks korda et Erki Nool sai kõrgushüppes nulli, kuid peale seda kui ta oli seda teist korda öelnud parandas Osila asja õigeks. Osila on tõesti kõige parem kommentaator.

                  Ühte asja märkasin veel. Tänase triatloni kommenteerimisel ei lubanud Kuuse alguses Ain-Alaril üldse rääkida. On tegelt jah jube raske rääkida kui kommentaatorid on üksteisest tuhandete kilomeetrite kaugusel.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                    kuradi Lembitu vanamees tõestas taas, et ta pole mingi kommentaator. ta oli ikka 100% Leedu poolt(Usa - Leedu pronksimängus). näiteks, kui Marion viskas korvi, siis ütles et nüüd kahjuks ta ei eksinud ja kui Stombergas viskas korvi, siis ütles et nüüd õnneks tabas... im mad now
                    ½121½

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                      Algselt postitas Shrek


                      Algselt postitas erts



                      Kaljuveerist ma ei hakka rääkimagi... mees millal sa ükskord aru saad et sinusugust puterdist ei ole vaja sinna telepildi taha?
                      Õige. Kaljuveer ütles ühe ülekande ajal kaks korda et Erki Nool sai kõrgushüppes nulli, kuid peale seda kui ta oli seda teist korda öelnud parandas Osila asja õigeks. Osila on tõesti kõige parem kommentaator.
                      minu meelest ei ole Eestis ühtegi normaalset kommentaatorit...vb Jurtsenko on mõned head kommentaarid ka teinud, aga muidu panevad ikka erilisi prohmakaid ja peksavad muidu segast. ehk peaks võõrleegionäride abi kasutama...???
                      ½121½

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                        Säärits on kõige hullem neist. Kuuse paneb koguaeg mööda,on alati pannud.

                        im mad now

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                          Algselt postitas Hughes
                          kuradi Lembitu vanamees tõestas taas, et ta pole mingi kommentaator. ta oli ikka 100% Leedu poolt(Usa - Leedu pronksimängus). näiteks, kui Marion viskas korvi, siis ütles et nüüd kahjuks ta ei eksinud ja kui Stombergas viskas korvi, siis ütles et nüüd õnneks tabas... im mad now
                          kelle poolt siis peaks olema?

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                            v*ttu-p*tsi-m*nni, kommentaatorid on imbetsillid ja kõik inimesed on jobud.



                            elagu viha!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                              Algselt postitas SleepWalking


                              Algselt postitas Hughes
                              kuradi Lembitu vanamees tõestas taas, et ta pole mingi kommentaator. ta oli ikka 100% Leedu poolt(Usa - Leedu pronksimängus). näiteks, kui Marion viskas korvi, siis ütles et nüüd kahjuks ta ei eksinud ja kui Stombergas viskas korvi, siis ütles et nüüd õnneks tabas... im mad now
                              kelle poolt siis peaks olema?
                              erapooletu võiks olla nagu
                              ½121½

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                                Algselt postitas Hughes
                                erapooletu võiks olla nagu
                                saan kuuse lempsist aru, ka mina ei suudaks kaugete ja võõraste neegripoiste ja sümpaatsete üleaedsete mängu kommenteerimisel erapooletuks jääda. usun, et ka enamus etv vaatajaid ühtib selle nägemusega ning ei kurda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X