320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

    no see Leedu-maania, mis korvpallistuudios valitses ületas ikka igasugused piirid. Ei hakkagi rohkme siia midagi lisama.
    minge Kingissepa praami peale

    Kommentaar


      Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

      Täielik frukt on ikka see blondiin. Noh see viltuse suu ja suurte hammastega. No mida vittu sa ütled mulle Argentiina ja USA mängu tulemuse ära, kui see hakkab varsti pihta. No tra see mõrd rikkus tuju nii ära, et ei tahtnudki enam USA ja Argenttina mängu vaadata. Priit Kuusk on praeguse seisuga ETV parim kommentaator
      Слава Україні! Героям слава!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

        Algselt postitas EgoTrip


        Täielik frukt on ikka see blondiin. Noh see viltuse suu ja suurte hammastega. No mida vittu sa ütled mulle Argentiina ja USA mängu tulemuse ära, kui see hakkab varsti pihta. No tra see mõrd rikkus tuju nii ära, et ei tahtnudki enam USA ja Argenttina mängu vaadata
        täpselt sama siin...terve õhtu oli rikutud ja ma ka ei viitsinud enam seda mängu vaadata...ahvid töötavad seal ETV´s.
        ½121½

        Kommentaar


          Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

          Säärits ja Kaljuver on kaksikud

          Kommentaar


            Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

            siiami kaksikud.tuld neile
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

              Mina olen sada prossa kindel, et enamikud, kes siin ETV kommentaatoreid on kritiseerinud oleks seal stuudios või otse kommenteerimas parajad sitakottid. Blondiini värgist saan aru muidugi, kuid siiksi, ta on ju blondiin. Ning ega see kommentaatori töö lihtsalt ainult võistluse või muu värgenduse kommenteerimine pole fakte ja värke ei tooda sulle kandikul ette. Okei, ma ei ole kindel, et see nii on, aga ma arvan vähemalt.

              Ja Hughes, ma tahaks sind kossu kommenteerimas näha. Tahaks näha, kuidas USA mängu kommenteerid. Kui Kuuse oleks ka olnud USA poolt, siis sa poleks siia midagi kribanud. Ning ma olen ka sada prossa kindel, et sa hakkaks USA-t liiga palju haipima. Mina olin ka nt Leedu poolt kuigi pole suur korvpallisõber. Minul on peaasi, et ma oma loodetud võistlust, mida ma vaadata tahan näeks. Võib kasvõi hiina kommentaar taga kisada. Mina jälgin võistlust, mitte ei lähe teleka ette kommentaatoreid kuulama. Nad teevad lihtsalt asja värvikamaks, kui nad räägivad minule/sinule arusaadavat keelt. Las on mingi võistkonna/sportlase poolt, mis kuradi moodi peaks see teid kotima, peaasi, et oma tööd teeks ja kommenteeriks mängu, mitte mingit muud asja. Väga normaalne oleks kui nt üks kommentaator on ühe poolt, teine teise. Vaidleks seal omavahel ja teekski kommentaari värvikamaks.
              sigpic

              Kommentaar


                Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                Algselt postitas Tanel
                Mina olen sada prossa kindel, et enamikud, kes siin ETV kommentaatoreid on kritiseerinud oleks seal stuudios või otse kommenteerimas parajad sitakottid.
                Loomulikult. Aga sellepärast nad sinna ei ronigi. Kui ikka kommentaatorist asja ei saa, siis ärgu trügigu nad sinna, kuhu nad ei kuulu.
                Vaikus

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                  Algselt postitas madman666


                  Algselt postitas Tanel
                  Mina olen sada prossa kindel, et enamikud, kes siin ETV kommentaatoreid on kritiseerinud oleks seal stuudios või otse kommenteerimas parajad sitakottid.
                  Loomulikult. Aga sellepärast nad sinna ei ronigi. Kui ikka kommentaatorist asja ei saa, siis ärgu trügigu nad sinna, kuhu nad ei kuulu.
                  Aga siis ärgu mõlisegu teiste kallal ka kui ise paremad pole. ETV toob neile, kellel pole sati, koju olümpiamängud ning hakkatakse nende kallal mõlisema. Elu on karm.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                    Algselt postitas Tanel


                    Algselt postitas madman666


                    Algselt postitas Tanel
                    Mina olen sada prossa kindel, et enamikud, kes siin ETV kommentaatoreid on kritiseerinud oleks seal stuudios või otse kommenteerimas parajad sitakottid.
                    Loomulikult. Aga sellepärast nad sinna ei ronigi. Kui ikka kommentaatorist asja ei saa, siis ärgu trügigu nad sinna, kuhu nad ei kuulu.
                    Aga siis ärgu mõlisegu teiste kallal ka kui ise paremad pole. ETV toob neile, kellel pole sati, koju olümpiamängud ning hakkatakse nende kallal mõlisema. Elu on karm.
                    Haha, sa oled ikka eriline fääg. Mine kummarda Hitlerit.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                      poiskad,mis te mõlisete kui ise paremad pole.ETV toob meile kätte olympiamängud, ja teie hakkate mölisema kommentaatoritega.Ärge mölisege. elu on täis keerdkäike .tuleb seista enda eest.võidelda võiduka lõpuni.oma sõna maksma panna.
                      elu on karm,poiskad.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                        Algselt postitas Tanel

                        Ja Hughes, ma tahaks sind kossu kommenteerimas näha. Tahaks näha, kuidas USA mängu kommenteerid. Kui Kuuse oleks ka olnud USA poolt, siis sa poleks siia midagi kribanud. Ning ma olen ka sada prossa kindel, et sa hakkaks USA-t liiga palju haipima. Mina olin ka nt Leedu poolt kuigi pole suur korvpallisõber. Minul on peaasi, et ma oma loodetud võistlust, mida ma vaadata tahan näeks. Võib kasvõi hiina kommentaar taga kisada. Mina jälgin võistlust, mitte ei lähe teleka ette kommentaatoreid kuulama. Nad teevad lihtsalt asja värvikamaks, kui nad räägivad minule/sinule arusaadavat keelt. Las on mingi võistkonna/sportlase poolt, mis kuradi moodi peaks see teid kotima, peaasi, et oma tööd teeks ja kommenteeriks mängu, mitte mingit muud asja. Väga normaalne oleks kui nt üks kommentaator on ühe poolt, teine teise. Vaidleks seal omavahel ja teekski kommentaari värvikamaks.
                        sa ei saanud ikka mitte sittagi aru millest jutt oli..

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                          Algselt postitas Jyrka


                          Algselt postitas Tanel


                          Algselt postitas madman666


                          Algselt postitas Tanel
                          Mina olen sada prossa kindel, et enamikud, kes siin ETV kommentaatoreid on kritiseerinud oleks seal stuudios või otse kommenteerimas parajad sitakottid.
                          Loomulikult. Aga sellepärast nad sinna ei ronigi. Kui ikka kommentaatorist asja ei saa, siis ärgu trügigu nad sinna, kuhu nad ei kuulu.
                          Aga siis ärgu mõlisegu teiste kallal ka kui ise paremad pole. ETV toob neile, kellel pole sati, koju olümpiamängud ning hakkatakse nende kallal mõlisema. Elu on karm.
                          Haha, sa oled ikka eriline fääg. Mine kummarda Hitlerit.
                          Rääkides fäägidest, siis sa vist pole varem peeglisse vaadanud, hiilgad taas oma debiilse loogikaga. Aitab ehk?

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                            Algselt postitas peremees


                            poiskad,mis te mõlisete kui ise paremad pole.ETV toob meile kätte olympiamängud, ja teie hakkate mölisema kommentaatoritega.Ärge mölisege. elu on täis keerdkäike .tuleb seista enda eest.võidelda võiduka lõpuni.oma sõna maksma panna.
                            elu on karm,poiskad.
                            täielik lamba jutt!!! me ei ela mingil stagnaajal enam et me peame tänulikud olema et ETV olümpiamänge või jalka EM-i üle kannab... see on ju LOOOOOMULIK mitte midagi muud!!! kui seda ETV ei teeks siis K2 või TV3 ja asi vask... elu ongi karm ja seepärast peakski karm konkurents asja paika panema et idikad enam TV-s kommenteerida ei saaks... (eesotsas Kaljuveeriga)

                            ja see tulemuste ette ära ütlemine on ikka ilgelt lame küll... ma ei saa aru miks need võhikud seal olümpiastuudios üldse istusid????

                            kuusk on muidugi enamvähem OK, kuigi vahel paneb ta ikka ka väga villast....

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                              Algselt postitas erts


                              kuusk on muidugi enamvähem OK, kuigi vahel paneb ta ikka ka väga villast....
                              kui sa räägid Priidust, siis tema võiksid küll mängust välja jätta, mees on ka ise tunnistanud, et see kommimise värk on tema jaoks veel tiba terav teema, aga loodab et harjutamine teeb meistriks.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                                Algselt postitas erts


                                Algselt postitas peremees


                                poiskad,mis te mõlisete kui ise paremad pole.ETV toob meile kätte olympiamängud, ja teie hakkate mölisema kommentaatoritega.Ärge mölisege. elu on täis keerdkäike .tuleb seista enda eest.võidelda võiduka lõpuni.oma sõna maksma panna.
                                elu on karm,poiskad.
                                täielik lamba jutt!!! me ei ela mingil stagnaajal enam et me peame tänulikud olema et ETV olümpiamänge või jalka EM-i üle kannab... see on ju LOOOOOMULIK mitte midagi muud!!! kui seda ETV ei teeks siis K2 või TV3 ja asi vask... elu ongi karm ja seepärast peakski karm konkurents asja paika panema et idikad enam TV-s kommenteerida ei saaks... (eesotsas Kaljuveeriga)

                                ja see tulemuste ette ära ütlemine on ikka ilgelt lame küll... ma ei saa aru miks need võhikud seal olümpiastuudios üldse istusid????

                                kuusk on muidugi enamvähem OK, kuigi vahel paneb ta ikka ka väga villast....

                                irooniast oled midagi kuulnud?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X