320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

    Endine Reali omanik Lorenzo Sanz ostmas Parmat
    23.09.2005

    Teine lõik:

    „Härra Sanz maksis 7,5 miljonit eurot, et teha esimene käik klubi omandamiseks,“ sõnas Parma pressiesindaja reedel. „Et saada täieõiguslikuks Parma omanikuks, peab ta välja käima veel 27, 5 eurot\"

    Suht vähe jäänd.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

      väga jube ei olnudki
      aga see ettekommenteerimine käib närvidele küll, ok, see pole kommentaatorite teha, aga ikkagi häirib
      Слава Україні! Героям слава!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

        Kaljuveer:\"Helsingisse tuli 16 Eesti fänni\". Kannik:\"hmm...ikka 600\" Kaljuveer:\"jahjah\"
        Rise and rise again until lambs become lions!

        Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

        Kommentaar


          Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

          seda ei kuulnudki, aga jah, mõni pirn ikka tuleb sisse
          Слава Україні! Героям слава!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

            Algselt postitas Mayhem


            Kaljuveer:\"Helsingisse tuli 16 Eesti fänni\". Kannik:\"hmm...ikka 600\" Kaljuveer:\"jahjah\"
            See oli ainuke asi mis minu kõrva riivas täna.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

              Kaljuveer:\"Soome sai äsja lõppenud MM-il alagrupis neljanda koha.\"

              Kommentaar


                Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                kaljuveer on masendavalt ära joonud tüüp oma 16 fänniga, andke abi, ka pikka aega tsüklis olev kannik registreeris selle vea ära

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                  Panevad ikka kala

                  Vähemalt Lempsi pole

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                    Miks Korotini ja Esko EM-tiitlit väärtustatakse vähem kui Shmiguni MK 3.kohta?

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                      Algselt postitas Loca


                      Miks Korotini ja Esko EM-tiitlit väärtustatakse vähem kui Shmiguni MK 3.kohta?
                      Tants pole olümpiaala.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                        Algselt postitas Loca


                        Miks Korotini ja Esko EM-tiitlit väärtustatakse vähem kui Shmiguni MK 3.kohta?
                        Suusatamine on Eestis paraku populaarsem kui tants

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                          On-on. Eilse spordipäeva esimene ehk põhiuudis oli ETV meelest see, et Veerpalu ja Mae lõpetasid järjekordse treeningtsükli - Kuuse Lemps luges üleval häälel treeningtunde ja -kilomeetreid ette ja siis õhkas: oh, kas on veel maailmas teist meest, kes niimoodi harjutaks nagu Meie Andrus... Hullumaja puhvet, ausõna
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                            Kuuse on aastate jooksul oma kaamerameestega hullult palju mööda Eestimaal toimuvaid suusavõistluste radu jooksnud.Kohati tal sõidab katus ära ja ei oska enam asju tähtsuse järgi paika panna.Nii võiks tõesti iga sportlase treeningut jäädvustada ja siis õhtul peeretada,et vahi,mis teeb.
                            Kapten Trumm

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                              See on nüüd tõesti viimane kord, kui ma Kuuse Lembitu teemal sõna võtan, ausõna :P Aga peale laupäevast kossuülekannet olen veendunud, et asi lõhnab juba tugevalt diagnoosi järele. Härra vist magab ka, lauad kaenlas... igatahes alustas ta lausega \"tere õhtust head korvpallisõbrad siit Audentese spordihallist. kuna suusatamise mk-sarjas on hetkel paus, siis peab lohutust pakkuma korvpall...\" ja lõpetas \"...meie järgmine korvpalliülekanne toimub 14. jaanuaril, nädal pärast Otepää mk-etappi.\" \'Nuff said...
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                                Algselt postitas vincent


                                See on nüüd tõesti viimane kord, kui ma Kuuse Lembitu teemal sõna võtan, ausõna :P Aga peale laupäevast kossuülekannet olen veendunud, et asi lõhnab juba tugevalt diagnoosi järele. Härra vist magab ka, lauad kaenlas... igatahes alustas ta lausega \"tere õhtust head korvpallisõbrad siit Audentese spordihallist. kuna suusatamise mk-sarjas on hetkel paus, siis peab lohutust pakkuma korvpall...\" ja lõpetas \"...meie järgmine korvpalliülekanne toimub 14. jaanuaril, nädal pärast Otepää mk-etappi.\" \'Nuff said...
                                Kui sul veab, siis äkki saad 14.jaanuaril kuulata Otepää muljeid, sest mäng on Rock vs Kalev/Cramo ja arvata võib, et kommentaator on hr Kuuse. Ja kuna kaks nädalat hilem ( e siis mingi 1,5 nädalat enne OM-i) on samuti Rocki mäng, siis äkki veab sul ka teist korda.

                                Kuuse võiks oma aitümadest loobuda, ilgelt käib närvidele
                                Suusatamisest niipalju, et mulle meeldib seda vaadata ja omadele pöialt hoida, aga mulle ei meeldi see pidev meediakära, mis murdmaasuusatamist saadab. Varsti hakkab ETV arvatavasti päevi OM-ini lugema. Pealegi võiks vahepeal näidata ka laskesuusatamist ja suusahüppeid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X