PDA

View Full Version : kas keegi oskab soovitada kohta kus saab särkidele nimesid ja numbreid peale teh

fdss
19.06.04, 19:43
kas keegi oskab soovitada kohta kus saab särkidele nimesid ja numbreid peale teha

Hughes
19.06.04, 19:54
Tartus saab igatahes kusagil Kaubahallis teha.

fdss
19.06.04, 20:03
Originally posted by Hughes

Tartus saab igatahes kusagil Kaubahallis teha.

Aga tallinnas oskab keegi midagi soovitada

Ramm
19.06.04, 20:06
Kui viitsiksid natuke ringi liikuda siis selline teema on juba olemas http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=3021

fdss
19.06.04, 22:21
Originally posted by Ramm

Kui viitsiksid natuke ringi liikuda siis selline teema on juba olemas http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=3021

kuule liikusin küll ringi ja mitte vähe kuid nähtavasti jäi kahe silma vahel sorry

Bossman
03.09.05, 23:34
Ma võin vildikaga numbrid ja nimed peale joonistada ühe nelipaki eest

margo27
08.09.05, 13:44
Tartus on olemas selline firma Yes Sport Sepa 26

kotkas
08.09.05, 13:51
www.Kuup3.ee

solskjaer
08.09.05, 15:01
Emmaste JK tegi sel kevadel omale sellises kohas nagu http://www.atrykk.ee/

dreyd
08.09.05, 15:04
täitsa rahule võib jääda ka http://www.meverdon.ee teenusega

solskjaer
veel on võimalik sellises kohas nagu http://www.ktmdisain.ee/

Refieus
Pöörduge minu poole, kõige parem hind.

MMclub
12.09.05, 00:20
tase teema siin avatud - kas sa amority oled puudega inimene või?

siim089
12.09.05, 00:24
Algselt postitas mmclub

miks ta puudega peaks olema ?äkki uurid k6igepealt ennast
Tõesti kui ma ei eksi amority käest on võimalik trykki saada

rait22
12.09.05, 00:54
Lasin ka teha KTM-s särkidele numbrid ja tekstid. Väga broo töö ja polnud üldse kallis ka.

Lammas
12.09.05, 11:03
Algselt postitas mmclub

Oh veel üks lammas siin ;)

kallamalla
12.09.05, 13:07
kuule lammas - sina jah,see päris lammas. .Avaks siin nüüd teema,et kus saaksime jalgpalle osta?! AIDAKE!

Refieus
18.10.05, 11:34
Algselt postitas mmclub

Kle möku. Minu käest saab nii trükki kui palle ja ka muud nodi. Aga jah, puud on mul pidevalt õla peal kui metsas palke käin tegemas.

Ja Siimul oli täiesti õigus.

her182
20.10.05, 19:40
palju umbes särkidele nimede peale panema maksma võib minna?

Taavi.T
20.10.05, 20:00
Head tööd tehakse KTMdisain`s aga Amority pakkutav ei pidavat kvaliteeti hindavale inimesele sobima.
Nagu öeldud saab odavalt aga kõrge kvaliteediga töö KTM`st

Refieus
20.10.05, 22:07
Algselt postitas Taavi.T

Head tööd tehakse KTMdisain`s aga Amority pakkutav ei pidavat kvaliteeti hindavale inimesele sobima.

Kle monki, oled sa jobu we?:) Kust sul sellised väited, palun põhjenda. Mulle ei meeldi selline lurr, Taavi.

Point selles, et ka mina trükin KTM Disains ja seda Monkey Spordi algusaegadest peale. Siit tekib ka sinu väidetes totaalne vastuolu millele tahaks korralikku kommentaari. Või siis KTM teeb sitta tööd.. Kahtlen sügavalt.

Meil on väga suured soodustused seal.

Taavi.T
20.10.05, 23:05
Algselt postitas amority

Algselt postitas Taavi.T

Kle monki, oled sa jobu we?:) Kust sul sellised väited, palun põhjenda. Mulle ei meeldi selline lurr, Taavi.

Point selles, et ka mina trükin KTM Disains ja seda Monkey Spordi algusaegadest peale. Siit tekib ka sinu väidetes totaalne vastuolu millele tahaks korralikku kommentaari. Või siis KTM teeb sitta tööd.. Kahtlen sügavalt.

Sorry aga tean ,et on olnud juhuseid kus numbrid tulevad pestes maha.
KTM`i töö puhul ma seda hästi ei usuks.

Minu jaoks on teema ammendunud.

tanielo
21.10.05, 00:13
Algselt postitas Taavi.T

Algselt postitas amority

Algselt postitas Taavi.T

See, kui kaua number särgil püsib, sõltub suurel määral ka särgi kanga kvaliteedist, mitte ainult trükikvaliteedist.

Üllar
21.10.05, 00:25
Algselt postitas amority

Algselt postitas mmclub

Kle möku. Minu käest saab nii trükki kui palle ja ka muud nodi. Aga jah, puud on mul pidevalt õla peal kui metsas palke käin tegemas.

Ja Siimul oli täiesti õigus.tahaks nats seda valget NODI

Refieus
21.10.05, 11:03
Algselt postitas Taavi.T

Algselt postitas amority

Algselt postitas Taavi.T

Nokuule.. KELLEL? Tahaks teada mis probleem on? Kui midagi väidad siis sooviks teada probleemi olemust, võimalusel seda parandada. Kõige esimese trüki tegime me Striidile 3 aastat tagasi ja kõik numbrid on peal. Samuti oleneb palju mismoodi seda särki kasutada, kuumas vees ei tohi pesta jne.

Kel huvi trüki või valge nodi vastu siis PS.

Lammas
21.10.05, 14:46
Kle Taavi sa ajad küll midagi praegu sassi, Monkey on alati oma asjad trükinud KTM-s ja selle koha kvaliteet on nagu näha paljudele siin olijatele teada, lihtsalt läbi meie on võimalik soodukat saada, kuna kõik kama;) neile viime :)

Refieus
21.10.05, 16:45
Mul tuleb kvaliteedist rääkides vägisi meelde konkurendi särgid mis trükkimisel nabapluusideks moondusid. Need olid siis Huntidele mõeldud.

-Antz-
22.10.05, 16:05
Nende nabapluusidega oli selline lugu, et särgid võtsime nagu ikka Uhlspordist ja trükkisime KTM-is. Rinnale logo trükkides aga särgid sulasid veidi, nii et pikkus vähenes ja laius suurenes. Ja kenadest mustadest särkidest saidki rõvedalt laiad ja pükstsesse mitteulatuvad vestid.
Trükkija sellest aga numbrit ei teinud ja andis säärase töö meile üle.
Hilisema kokkuleppe käigus lubasid särkide maaletooja ja trükkija selle asja omavahel lahendada. Meie saime eelkõige tänu Uhlspordi aktiivsele ja meeldivale tegevusele uued särgid kätte ja uuesti trüki peale ning kui hooajast oli juba üle poole kulunud, siis olidki meil \"juba\" uued kehakatted käes!
Sel korral oli lihtsalt tegemist kehvapoolse särgipartii ja liigagara trükkimise kokkusattumisega. Õnneks lahendes asi meile soodsalt ja loodan, et ka teised osapooled said omavahel asjad klaaritud.
Meie oleme aga endiselt nii Uhlspordi kui ka KTM-i kliendid.

P.S. Peaks siiski mainima, et Risto Uhlspordist oli tunduvalt rohkem huvitatud asja lahendamisest, kui trükifirma.