PDA

View Full Version : SWOS

taku*
19.06.04, 22:28
Tegemist ülimalt laheda vanakooli jalgpalli mänguga, mis on üüratu suure databasega ja ühendab endas tänapäeva manageri ja fifa elemente. Mängul vanust omajagu, kuskil aastast 95 või 96. Ei puudu ka eesti liiga ega midagi. Kodu liiags on sellised välja surnud tiimid nagu norma tallin, sillamäe kalev jne...
Soovitan soojalt neile, kes tahavad vaheldust tänapäeva ülepingutatud mängudest. :õnnelik:
Siit saab tirida (http://www.the-underdogs.org/game.php?id=2697)

Neth
20.06.04, 10:36
Kes pole proovinud, see kindlasti tehku seda, te ei kahetse! Kunagi(aastaid-aastaid tagasi) sai mängu ikka \"lõpmatuseni\" pelatud ja võin julgelt öelda, et pole mängu, mis oleks mind kauem arvuti ees hoidnud.

Mängu database on ikka üle mõistuse (kindlasti võrreldav hekte cm\'de omadega ja kui arvestada et mäng nägi ilmavalgust hea 10 aastat tagasi, siis tollal oli see täielik imeasi). Simulaator pole küll kõige parem, aga samas võib öelda, et parem kui mängu eelkäijal - Sensible Soccer\'l.

Igatahes võib öelda, et pole tõelist vutifänni, kes poleks SWOS\'i pelanud:P

Mikusiku
20.06.04, 11:35
Mina ei leidnud sellist kohta, kus see mäng tööle läheks...

fitti
20.06.04, 13:17
tahaks kah juhendamist, pole DOS-imänge nii ammu mänginud.
phmtselt peaks selle vist command promptist käima lükkama? ükski exe ega bat fail ei funkanud paraku... kord oli plaat puudu (cracki siis vaja või?), kord mingi fail.

Neth
20.06.04, 14:04
Originally posted by fittibaldi

tahaks kah juhendamist, pole DOS-imänge nii ammu mänginud.
phmtselt peaks selle vist command promptist käima lükkama? ükski exe ega bat fail ei funkanud paraku... kord oli plaat puudu (cracki siis vaja või?), kord mingi fail.

Ei pea command promptist, saab ka windowsi\'st, aga sellisel juhul peab olema vist mingi vanem versioon sellest, näiteks endal sai vanal arvutil seda win98 se\'ga mängitud.

Hughes
20.06.04, 14:40
mul ka win98, aga seda mängu tööle ei saanud. ehk annaks keegi nõu?

Even
20.06.04, 20:11
Tra. Tahaks Endale Sensible Soccer seda versiooni kus on need Eesti klubid ka. Aga mitte kuskilt ei leia. See link mis ennist antud sealt ei leia kohta kust tirida seda. Ja kas XP peal läheb see tööle.

taku*
20.06.04, 20:36
selles on ju eesti klubid seess;) ise mängin Tervis Pärnuga ja võitsin 3 hooajal meistriliiga ära Norma ja Flora tallinna eest. Kunagi ammu sai mängitud ja eesti maailameistriks viidud ja nii edasi. Sealt lingist mis ma andis, kerige nati allapoole jav aadake seal on väiksed kirjad, et \"Download here\" sealt saabki:) Probla on selles, et uuematel arvutitel, millel win 2000 ja xp, nendel ei ole hääli, kuid selle vastu aitab VDMSound2.1.0 . Põhimõtteliselt kui tahad ilma hääletta pelada, siis pane install.exe failist hääled maha ja läheb tööle nagu naksti. Minukl töötab igatahes:lahe:

Even
20.06.04, 20:42
no ei leia seda kohta ülesse. kas sealt kohast peab vajutama kuhu on kirjutatud
Where to get it:

fitti
20.06.04, 21:21
Originally posted by sarvik

Põhimõtteliselt kui tahad ilma hääletta pelada, siis pane install.exe failist hääled maha ja läheb tööle nagu naksti. Minukl töötab igatahes:lahe:

sain käima. esialgu ei saa sittagi aru, mis toimub:P
nooleklahvide litsumine ei ruuli

taku*
20.06.04, 21:24
esialgu ongi segane... seal lahe see, et kõik, taklamine, söötmine, löök ja muu selline käib 1 nupuga ja vinti saab lüüa nii, et kui teed löögi ära, siis nooltega juhid palli suunda:P paar päeva võtab aega, siis saab selgeks..a muidu väga lahe mäng...lapsepõlv tuleb meelde taas:)

To Evu: jasss, sealt kus on kirjas Where to get it: sealt valid Here ja sisi teed nagu juhistes öeldud;)

Even
20.06.04, 22:15
kurat! ma ei tea kuidas seda mängu tööle saada. kuskilt ei leia sellist asja. nii palju faile on seal.

17
20.06.04, 22:19
Ma ei saa ka sellest muffigi aru:S

Hughes
20.06.04, 23:50
jee sain tööle!! lootsin natuke paremat et ehk oleksid mängijatel vähemalt juukse värv õige aga........ Tegelikult mis sa 96. aasta mängust ikka tahad. Database on tõesti võimas. Ehk keegi ütleks kus mängis Poom sel hooajal. Kas Portsmouthis või Floras? Kas ta on selles mängus olemas?

Neth
21.06.04, 00:00
Originally posted by ferdinand

jee sain tööle!! lootsin natuke paremat et ehk oleksid mängijatel vähemalt juukse värv õige aga........ Tegelikult mis sa 96. aasta mängust ikka tahad. Database on tõesti võimas. Ehk keegi ütleks kus mängis Poom sel hooajal. Kas Portsmouthis või Floras? Kas ta on selles mängus olemas?

Seal mängus on ta Portsmouthis (vähemalt peaks olema) ja olemas on veel päris palju eestlasi peale tema. Ning juuksevärv pole nüüd küll mingi asi, mille üle nuriseda;)

Hughes
21.06.04, 00:08
Originally posted by Neth

Seal mängus on ta Portsmouthis (vähemalt peaks olema) ja olemas on veel päris palju eestlasi peale tema. Ning juuksevärv pole nüüd küll mingi asi, mille üle nuriseda;)

juuksevärv on üks asi mis natukenegi eristab mängija mängijast.

muidu vaatasin Portsmouthi aga seal teda ei olnud

fitti
21.06.04, 01:01
täitsa kreisi mäng, ma ei saa siiani aru, kuidas palliga jookev mees saaks teha pöördeid ilma palli kaotamata, ometi olen enamiku mängudest võitnud..

Mikusiku
21.06.04, 10:28
Kas keegi oskab öelda, mis failist see mäng tööle läheb. Ma sain mingid kirjad ees jooksma, siis viskas välja.:doh:
To Fittibaldi: su postitus on lahedal kellaajal tehtud:P
edit=Sain ka nüüd tööle.:lahe: Aga mängida ei oska:doh: Olen mängind kuskil 15 mängu ja pole suutnud veel väravat lüüa. Ühe penalti teenisin, selle lõin ka posti:P

Hughes
21.06.04, 17:54
Originally posted by zidane_5

Kas keegi oskab öelda, mis failist see mäng tööle läheb. Ma sain mingid kirjad ees jooksma, siis viskas välja.:doh:
edit=Sain ka nüüd tööle.:lahe: Aga mängida ei oska:doh: Olen mängind kuskil 15 mängu ja pole suutnud veel väravat lüüa. Ühe penalti teenisin, selle lõin ka posti:P

ma pole ka veel väravat suutnud lüüa. imelik on see et kui valdad palli ja keerad mehega näiteks vasakule siis pall veereb ikka otse edasi.

ehk ütleksid mulle ka mis fittibaldi postituse saatmise ajal lahedat on?peace!

taku*
21.06.04, 18:00
:D hoioioi. Pall kaob sellepärast ära, et teie meestel os sitt \"ball control\" proovige näiteks Georg Weahiga keerutada... saab küll. Mängiate tugevaid külgi saate vaadata tema nime taga olevatest kolmest tähest. Näiteks SFT on speed, finishing ja tackling. jne... Aga selle asja juures on üks konks, kui näiteks kahel mehel on speed esimesel kohal, siis kiirem on see mees, kelle väärtus on kõrgem. Seega mängiad arenevad edasi siis, kui hind tõuseb ja kui hind langeb, toimub taandareng.
Harjutamine teeb meistriks:P

Jyrka
21.06.04, 19:44
Originally posted by zidane_5

ära sellepärast nukrutse, ma kunagi mängisin seda aastaid aga ühtegi väravat ei saanud

Sull
21.06.04, 21:22
See ei olene sugugi ball controlist ju.
Roberto Baggio ja Del Pieroga on sama häda, et sina pöörad, aga pall läheb oma teed.
Muidu on tegu igati hää mänguga.

dimaggio
22.06.04, 13:31

ehk suvatseksid kellaaega vaadata(väike vihje: 01 01 01)...selleks peab ikka hea ajastus olema

fitti
22.06.04, 13:42
Originally posted by dimaggio

ehk suvatseksid kellaaega vaadata(väike vihje: 01 01 01)...selleks peab ikka hea ajastus olema

ma jah hullult rihtisin ja sihtisin kah ;)

dimaggio
22.06.04, 14:00
Originally posted by fittibaldi

ma jah hullult rihtisin ja sihtisin kah ;)
näeh, unustasin eelmise postituse lõppu panna irvitava emoticoni:D

Hughes
22.06.04, 21:59

huvitav, aga mul nõitab nii: Postitatud: 20-06-04 23:01:01

Tanel
22.06.04, 22:19

huvitav, aga mul nõitab nii: Postitatud: 20-06-04 23:01:01 Sinu kellaaeg pole eestis kehtiva ajavööndi vms järgi seatud ilmselt

gamer
24.06.04, 18:52
keegi saab mulle selgeks teha, kuidas mängu ajal vahetusi teha?

taku*
24.06.04, 19:11
kui pall on audis, siis klõpsad kaks korda kiirelt seda noolklahvi, mis on suunaga treenerite pingi poole ja siis asi edasi juba lihtne.

fitti
24.06.04, 19:17
ausaltöeldes ajab see mäng ilma joystickita suht kiirelt närvi.
aga vist ei hakka sellepärast ka spetsiaalset väljaminekut tegema..

gamer
25.06.04, 08:05
imelik, pool hooaega mängitud enamik seisud 0-0, mis krdi taktikaga seal vähegi väravaid saaks lüüa, jumala sassis hetkel, mehed ei ründagi platsil

raunoten
28.07.04, 20:52
mul selline mure, et kui ma panen, et mäng kestab 7 min. siis arvuti paneb ise 3 min. peale.