320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tallinna Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Seniseid tulemusi vaadates võib väita, et Kalev on suurim konkurent Vaprusele 6.koha võitluses.
    Algselt postitas budulojus
    kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

    Kommentaar


      Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
      Seniseid tulemusi vaadates võib väita, et Kalev on suurim konkurent Vaprusele 6.koha võitluses.
      Noormees ära unusta nn iga aastast suvist koosseisu tühjaks jooksmist Kalevi satsis

      Kommentaar


        Palju önne Kalevile järjekordse vöidu puhul (oleksite vöinud ju muidugi viiki mängida ja ka häid pühi! Aavole ka ikka!!!

        Kommentaar


          Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
          Seniseid tulemusi vaadates võib väita, et Kalev on suurim konkurent Tartule 5.koha võitluses.
          Parandan natuke .

          Kommentaar


            kus on vladimir tsehelnokov?

            Kommentaar


              Kui õigesti mäletan, siis sai kutt eelmine hooaeg raskelt vigastada.

              Kommentaar


                ta pole vist üldse enam kuskil nimekirjas, hooaja lõpus ta mängis ika kalevi eest nats 4 mängu 7 kolli

                Kommentaar


                  Nu nii Kalev siis üllatas 1:0 võiduga Levadia üle ja ees otsas läheb asi põnevaks
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Sarap koondise peatreeneriks!

                    Kommentaar


                      Väga hea!
                      Tubli Kalev.

                      Kommentaar


                        Väidetavalt laenulepinguga Kalevis Kaimar SAAG ei tohiks Levadia vastu mängida selline punkt olevat seal sees,aga tuli vahetusest sisse.
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Epic Vaata postitust
                          Sarap koondise peatreeneriks!
                          kuna narva ei jõudnud ja valik oli viljandi-flora ning kalev-levadia vahel siis tundub, et tegin õige valiku. ja kuigi vapruse seisukohast polnud tulemus mulle meelepärane, siis üllatused on alati head. igatahes väga tubli mängu tapmine kalevi poolt ning suurepärane värav ja sarap.. noh, koondise ees ei suudaks ta midagi teha, sest üle 8000 inimese ta nii valjuhäälselt karjuda ei jõuaks :P
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                            Väidetavalt laenulepinguga Kalevis Kaimar SAAG ei tohiks Levadia vastu mängida selline punkt olevat seal sees,aga tuli vahetusest sisse.
                            Kus sina tead mis ta lepingus kirjas on?!

                            See on ainult spekulatsioon.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Nüüd jääb üle ära oodata kasutaja "eestimees" ja tema küsimused, et miks on koondises kõik need mehed, kes täna meistrite eest väljakul olles ei suutnud hiljutiste Esiliiga amatööride vastu enamat 0st löödud väravast!

                              Aga õnne Kalevitele ja klubiga seotud inimestele. Säärased üllatused Meistriliigas on väga positiivsed. Näitab kohalike "proffide" taseme kenasti ära...

                              Kommentaar


                                Sarap tegi tugeva etteaste Eesti jalgpallikoondise "antsu viiuli" kohale. Jõudu, Aavo!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X