320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tallinna Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Positiivne, mulle kah sobib.

    Kommentaar


      #92
      Palju önne, Kalev!
      Järgmine hooaeg madistame siis Meistriliigas!
      Ütleme nii, et läks siiski väga napilt. Esiliiga esimese nelja vahel (metallikate duublit ju ei arvesta oli tihe rebimine. Aga nii nagu hooaja algul sai öeldud, et Kure töuseb otse ja Kalev läheb üleminekumängudele.

      Kommentaar


        #93
        UUUUUUUUUUUUURRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!! !!!!!!!!!!!!
        JK Kalev meistriliigasse ... päris hea !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

        Kommentaar


          #94
          Ka minu jaoks väga positiivne uudis!

          Kommentaar


            #95
            Õnne Sarapile ja poistele!
            INTER ARMA CARITAS

            Kommentaar


              #96
              kõvatsi parem kui mingi tulevik viljandi seal, normaaaaaalne igati

              Kommentaar


                #97
                Kalevilt hea mäng täna, edu Meistrikas uuel hooajal!
                "Good sex is like good Bridge: if you don't have a good partner, you'd better have a good hand." - Mae West

                Kommentaar


                  #98
                  Täna oli selgelt märgata ,et kui palju tähendab ikkagi tahtmine mängu võita.
                  Kalev oli selgelt rohkem motiveeritud ja võitles nagu kari näljaseid hunte.
                  Ühest küljest on kahju ,et Viljandi kui selline on nüüd Eesti tippjalgpallist eemal aga teisest küljest on see ilmselt aja märk ja paratamatult pidigi see nii lõppema.
                  FCF Forever

                  Kommentaar


                    #99
                    Kalev meistriliigas. väga hea, mulle sobib

                    Kommentaar


                      Krt, aga paljude närvid pandi proovile kui 2-3 min enne lõppu Viljandi posti kolistas. Polegi Sarapit nii rahulolevana et mitte öelda õnnelikuna näinud.
                      Nüüd jääb siis põnevusega oodata hullu üleminekute vangerduste aega. Minu teada olid ka Kalevi tuleviku nägemused suht udused (enam ilmselt mitte), Viljandi omadest rääkimata. Selge on see et tugevdust on Kalevile kõvasti vaja. Muidu lõpetavad nagu Valga sellel aastal.

                      Ja veel, Kalevi väravas oli ikka omajagu süüd ka Kaasil. Suht kerge löögi tõrjus enda ette.

                      Kommentaar


                        Võimas lugu, õnnitlused tiimile, Sarapile ja peanõustaja Nõule. Edu!
                        The other line moves faster.

                        Kommentaar


                          Palju õnne Räimu! (Millal pidu saab?)

                          Kommentaar


                            Raimo räägib Kalevi plaanidest

                            Kommentaar


                              Kalev võiks mõelda Urmas Hepneri palkamisele. Mitte et mul midagi Sarapi vastu oleks aga kui plaan vahetada on äkki... Hepner tundub Levadia 2-ga tegevat head tööd. Nats raiskamine tundub olevat teda duubli pealikuna hoidmine. Kuigi, ega metalli raha on ilmselt raske üle lüüa...

                              Kommentaar


                                Sellise materjaliga mis Hepul käes,viiks ükskõik kes klubi esiliigas võidule.Pole sel Sarapil viga midagi,Kalev peab 4-5 tasemel meest juurde sebima ja ongi kõrren.
                                INTER ARMA CARITAS

                                Kommentaar

                                Working...
                                X