PDA

View Full Version : JK Tallinna Kalev

Leheküljed : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

torchwing
28.06.04, 22:55
JK Tallinna Kalev vs Sk Rada Kuusalu 1:1 ;)

torchwing
28.06.04, 22:59
Mis te arvate nende peatreenerist Aavo Sarapist? Minu arust üks parimaid treenereid. Kalev on palju edasi läinud tänu temale:doh:

Tihane
29.06.04, 01:05
Originally posted by torchwing

Mis te arvate nende peatreenerist Aavo Sarapist? Minu arust üks parimaid treenereid. Kalev on palju edasi läinud tänu temale:doh:

paras naljahammas on .. kuid treeneritööd mõistab .. ning arvan et ta on võimeline enamaks ..

Hunt
29.06.04, 11:23
Kas tihane pani jälle kellegi paika;)

torchwing
29.06.04, 13:13
lase peeneks Tihane, ma mõtlesin tõsiselt :viha:

Silver
29.06.04, 15:33

Kallis torchwing, ma arvan, et sinu postitus oli liiast. Tihasel on tõsiselt õigus. Vaadates praegust seisu, siis Kalev on tõesti edasi liikunud, kuid veel on liiga vara lõpliku järeldust teha, sest Sarap on Kalevi ees olnud umbes pool hooaega ning nii lühikese perioodi jooksul tulemusi hinnata oleks raske. ;)

Amadeus
29.06.04, 16:53
Originally posted by treze

Kallis torchwing, ma arvan, et sinu postitus oli liiast. Tihasel on tõsiselt õigus. Vaadates praegust seisu, siis Kalev on tõesti edasi liikunud, kuid veel on liiga vara lõpliku järeldust teha, sest Sarap on Kalevi ees olnud umbes pool hooaega ning nii lühikese perioodi jooksul tulemusi hinnata oleks raske. ;)

Kuidas saab yldse väita et meeskond on läinud kuskil suunas , kui tegu on täiesti uue meeskonnaga. Eelmise hooaja meeskonnaga , kes ennast teise liigasse mängis ei ole sel ju mitte midagi pistmist. Isegi nende duublis on ainult paar mängijat sellest meeskonnast. Nii, et millega v6rreldes nad siis edasi v6i tagasi liikunud on? Arvestades et pea pool p6hist on eelmise aasta meistriliiga Kure\'st, siis v6iks ju ka väita et nad on tagasi andnud mängus.

torchwing
29.06.04, 17:43
tglt sul on üsna õigus Amadeus, sest keegi pole neid veel mängimas eriti näind ja ei tea kuda hinnata:doh:

Tihane
30.06.04, 02:35

tglt sul on üsna õigus Amadeus, sest keegi pole neid veel mängimas eriti näind ja ei tea kuda hinnata:doh:

mina olen vist kyll yhe või kaks mängu vahele jätnud, aga enamasti olen kohal olnud.

Suurimaks mureks pean vast seda, et mehed \"hakkavad otsa saama\" .. duubel on ysna pea tühjaks imetud ning käiakse ka tõsiselt duubli duubli kallal. Ka viimases mängus anti 2 punkti ära just sellepärast, et mehed olid väsinud (puhkuselt tulles) ning pink kahemeheline (+ varuväravavaht, kes ka teisel poolajal mängu pandi[põhiväravavaht läks ründesse ning varu läks väravasse])

Samas seda kuidas Aavo trenni teeb, ma ei tea ning ei oska kommenteerida.

torchwing
30.06.04, 13:55
Originally posted by Tihane

mina olen vist kyll yhe või kaks mängu vahele jätnud, aga enamasti olen kohal olnud.

Suurimaks mureks pean vast seda, et mehed \"hakkavad otsa saama\" .. duubel on ysna pea tühjaks imetud ning käiakse ka tõsiselt duubli duubli kallal. Ka viimases mängus anti 2 punkti ära just sellepärast, et mehed olid väsinud (puhkuselt tulles) ning pink kahemeheline (+ varuväravavaht, kes ka teisel poolajal mängu pandi[põhiväravavaht läks ründesse ning varu läks väravasse])

ma nägin ka seda viimast mängu kus varuväravavaht pandi väravasse ja põhi ründesse aga minu arust oli seal Kalevi pingil ikke mehi kah natuke :doh:

Tihane
30.06.04, 14:05

Originally posted by Tihane

ma nägin ka seda viimast mängu kus varuväravavaht pandi väravasse ja põhi ründesse aga minu arust oli seal Kalevi pingil ikke mehi kah natuke :doh:

kaks meest lisaks varuväravavahile nagu ütlesin .. ning mõlemad mehed ka duubelvõistkonnast .. rääkimata sellest et duubelvõistkonna mehi oli juba enne seda ka mängus 3 tükki.

Nii võib juba öelda, et IV liiga Kalev II sai viigi II liiga SK Rada Kuusalu vastu

frain
30.06.04, 16:52
tõsi kyll et mehi oli kõvasti puudu.....kuid sellegi poolest päris duubli võistkonnaga tegemist ei olnud:)
Ja kui rääkida võistkonna edasi minekust sis saab öelda kyll et on palju muutusi sisse toodud...kuid samas väga suur risk on ette võetud....tohutu raha on alla pandud võiskonna arendamisele....kuid seda näeme kas tulemused ka seda näitavad;;)
Duubel hoiab kalevi mainet:D

Sir Brazza
03.07.04, 19:37
Originally posted by frain

Duubel hoiab kalevi mainet:D

see oli kohe t2itsa meeliylendav :)

budu
10.03.05, 17:00
kalev sai siis valusalt vastu näppe oma suurepärase treeneri süül kes vahetusega puusse pani aga muidu peaks kalev kindlalt kanditeerima kõrgliiga kohale.

muhv33
16.03.05, 16:52
Algselt postitas marcello

Täna tuli kaotus levadialt 1-2,Reku sai juba 34 minutil teise kollase ja vähemuses mängides suudeti Barnwelli väravast viigistada aga 89 minutil lasti koll lüüa.Mõned minutid enne väravat tegi Sarap oma kaitseliinis vahetuse,üldse ei imesta kui külm mees väljakule saanudes kala tegi kohe.Keegi vaatamas käis?

Oot-oot,mängu protokolli vaadates mängis nagu Levadia vähemuses(alates 34.minutist) või on seal mingi viga?Või....?

Silver
16.03.05, 23:06

Reku siiani ikka Kalevi kirjas olnud;)

Silver kas käisid mängu vaatamas? Mille eest Reku kaks kollast nii kiirelt teenis? Teino ei saanud punast vaid Tammo ehk siis Levadia kaitsja! ;)

marcello
16.03.05, 23:19
Algselt postitas muhv33

Täna tuli kaotus levadialt 1-2,Reku sai juba 34 minutil teise kollase ja vähemuses mängides suudeti Barnwelli väravast viigistada aga 89 minutil lasti koll lüüa.Mõned minutid enne väravat tegi Sarap oma kaitseliinis vahetuse,üldse ei imesta kui külm mees väljakule saanudes kala tegi kohe.Keegi vaatamas käis?

Oot-oot,mängu protokolli vaadates mängis nagu Levadia vähemuses(alates 34.minutist) või on seal mingi viga?Või....?

Sorry,my bad.Uskusin Flora lehe esialgseid andmeid,eile oli Tammo asemel veel Teino

zaz
18.05.05, 00:52
JK Kalev, kõva klubi aga fänne ega pealtvaatajaid pole.... Miks??

Raimo
18.05.05, 10:04
Siiamaani Tallinnas esiliigamänge vaadates võib öelda, et Kalevi mängudel on pealtvaatajaid tunduvalt üle keskmise.
Ent loomulikult ootame senisest rohkem pealtvaatajaid ning selleks on klubil ka väga konkreetsed sammud tegemisel;)

Sir Brazza
18.05.05, 14:06
Sarap on hea treener... ja VJK Rakverel treener puudub... Sarap võiks mõni kord Rakveresse sõita ja meie mansale paar head trenni anda... annaks juhtnööre, kuidas edaspidi iseseisvalt trenni läbi viia.. ;) mõnel mängul võiks ka abistada.. taktika ja vahetustega..

Lexxx-
23.05.05, 19:15
Algselt postitas Sir Brazza

Sarap on hea treener... ja VJK Rakverel treener puudub... Sarap võiks mõni kord Rakveresse sõita ja meie mansale paar head trenni anda... annaks juhtnööre, kuidas edaspidi iseseisvalt trenni läbi viia.. ;) mõnel mängul võiks ka abistada.. taktika ja vahetustega.. Otsi lolli sellisel tasemel kes, hakkaks tasuta niimodi kedagi aitama ;)

zaz
27.05.05, 14:26
Algselt postitas Raimo
Ent loomulikult ootame senisest rohkem pealtvaatajaid ning selleks on klubil ka väga konkreetsed sammud tegemisel;)

:doh:

Eesti meistrivõistluste esiliigas mängiv Tallinna Kalev teatas, et hakkab alates homsest igal klubi kodumängul jagama aktiivseimale fännide seltskonnale kasti Carlsbergi õlut.

Esimese kasti meeskonna uue sponsori, Carlsbergi õlut annab klubi välja homme, laupäeval kl 14.00 Kalevi Keskstaadionil algava Kalev - FC Ajax Lasnamäe järel. Auhinnale saavad pretendeerida täiskasvanud Kalevi fännid.

:silm4:

Oll
27.05.05, 17:17
Algselt postitas zaz

Algselt postitas Raimo

:doh:

Eesti meistrivõistluste esiliigas mängiv Tallinna Kalev teatas, et hakkab alates homsest igal klubi kodumängul jagama aktiivseimale fännide seltskonnale kasti Carlsbergi õlut.

Esimese kasti meeskonna uue sponsori, Carlsbergi õlut annab klubi välja homme, laupäeval kl 14.00 Kalevi Keskstaadionil algava Kalev - FC Ajax Lasnamäe järel. Auhinnale saavad pretendeerida täiskasvanud Kalevi fännid.

Väga bro!

jansa
27.05.05, 18:01
.. Volunderi vs Kristiine SK mänguajal pühapäeval pidi ka Carlsberg tasuta ojadena voolama!

Raix
27.05.05, 18:26
Algselt postitas zaz

Flaieri peal on veel üks väike täpsustus, et see seltskond peab olema vähemalt 4-liikmeline.

Muidu, igati kõva üritus!! :)

duff_K
27.05.05, 21:13
ja lisaks siia veel selle, et hüüded peaksid siis kindlasti toetama Kalevit mitte vastast :D kui soov õlle saada :D

Silver
28.05.05, 17:30
Kes need õnnelikud olid siis, kes esimesel mängul õlle maitsta said?:)

Raimo
28.05.05, 20:56
Esimese õllekasti said vastloodud fännklubi esimesed liikmed;)
Ja nad olid nii lahked, et jagasid kesvamärjukest Olympicu härrastega:)
Kalev loodabki nüüd, et fännklubi saab kenasti jalad alla (otsime üht-kaht aktiivset eestvedajat!), et hakata ise õlut (ja tulevikus ilmselt muid auhindu) välja andma.

karneval
28.05.05, 21:05
Kui palju õlut annate, kaovad jalad just alt!:D

marcello
29.05.05, 17:21
Olympicu härrad tänavad lahkeid tütarlapsi ja samas teeb ettepaneku neidudele hakata paralleelselt ka Olympicu fännideks;)

teoreetik
08.06.05, 15:00
Võistkonna JK Tallinna Kalev treeneri Aavo Sarapi poolt solvavate väljendite kasutamine kohtuniku aadressil peale Eesti meistrivõistluste Esiliiga mängu FC Ajax Lasnamäega 28. mai 2005 a.

Otsustati:
9.1 Karistada võistkonna JK Tallinna Kalev treener Aavo Sarapit võistkonna juhendamise keeluga 3 EMV mänguks.
9.2 Karistada võistkonda JK Tallinna Kalev kahe miinimumpalga suuruse rahatrahviga.

Ikka juhtub...

kaitz
08.06.05, 15:05
Algselt postitas teoreetik

Võistkonna JK Tallinna Kalev treeneri Aavo Sarapi poolt solvavate väljendite kasutamine kohtuniku aadressil peale Eesti meistrivõistluste Esiliiga mängu FC Ajax Lasnamäega 28. mai 2005 a.

Otsustati:
9.1 Karistada võistkonna JK Tallinna Kalev treener Aavo Sarapit võistkonna juhendamise keeluga 3 EMV mänguks.
9.2 Karistada võistkonda JK Tallinna Kalev kahe miinimumpalga suuruse rahatrahviga.

Ikka juhtub...

Minu arust juhtub liiga tihti mõtetu jobu on Sarap komenteerigu parem telekast mängu:viha: Kui jah muidugi klubil raha küll siis mõlisegu edasi:D

tanielo
08.06.05, 15:34
Algselt postitas teoreetik

Otsustati:

Ikka juhtub...

Eks neid suure suuga jutumehi ole ennegi nähtud.

Silver
08.06.05, 15:38
Kui olukorda ei jälginud ja kohtunikutegevust ei näinud, siis pole mõtet kommenteerida. Vilemees esitas väga kehva partii ning seda kinnitas ka Tutk, kellele videolint anti. Mitmeid valeotsuseid ja pealekauba punane kaart, mis keelab Kiisil kuni aastalõpuni mängimise. See ei õigusta midagi, Sarap on jah natukene suure suuga mängudel, kuid avab natukene tagamaid. Kohtunikud on üldse hell teema Eesti spordis.;)

mahagon
08.06.05, 16:18
Sarap on muidugi siuke mees kellel on alati midagi kobiseda. Isegi kui võidavad on mingi mölin. Telepurki sobib muidugi hästi ja vahest tundub et ta isegi teab mis räägib.

Sry Silver priva eest. näppisin vale nuppu:D

Silver
08.06.05, 16:32
Juhtub ka tegijatel! :)

Raimo
08.06.05, 17:08
Üle mõistuse on muidugi Kiisi karistus. Mingi jobu sipleb audiviske ajal joone peal, kuigi peab 2 meetri kaugusel olema, vaatamata mitmele ütlemisele sealt ära ei roni (pole suvatsenud riigikeelt selgeks õppida ja ei saa aru) ning topib lahtiviskele oma molu ette - loomulikult saab palliga vastu vahtimist. Selle tulemusel saigi Kiis punase, kusjuures sipleja sai kollase, sest reegleid rikkus tema ja vandi enda viga, et ronis pallile ette.

markus666
08.06.05, 17:14
Kahju,et sa vastastesse nii üleolevalt suhtud ja ega sellise suhtumisega kaugele ei jõua!

Raimo
08.06.05, 17:18
Kordan Silverit: kui olukorda ei jälginud ja kohtunikutegevust ei näinud, siis pole mõtet kommenteerida ega rääkida üleolevast suhtumisest.
Hoopis see vastane oli äärmiselt ülbe. Aga jumal sellega, ei pea igale targutajale vajalikuks enda postitusi kommenteerida.

norsk
09.06.05, 13:22
Kusjuures see Kiisi liigutus oli tahtlik. Ta veel ise mainis seda, kui peale punase saamist tribüünile tuli. See selleks, aga pool aastat disklaffi selle eest on küll KMDK poolne sigadus, eriti veel Postile määratud kahe mängu taustal.:viha:

Amadeus
09.06.05, 15:37
Mis selle TVMK - Kalev mänguga sai siis? Kuidas lõppes? Mis koosseisus TVMK mängis?

Silver
09.06.05, 16:34
5:0 TVMK võitis, mängis tavapärase koosseisuga väljaarvatud Teeveri ja Smirnovita. Kalev kasutas omakorda 3 duubelmeeskonnamängijat. Väravalööjaid kahjuks ei tea.

sell8
09.06.05, 16:41
Seis jäi 0-5 TVMK´le. Põhimõtteliselt mängis fanera põhikoosseisus, puudusid vaid Teever ja Smirre, kes koondisega seotud olid. Ratnikov kasutas ka kahte nooremat mängijat aga kuna ma TVMK koosseisuga niivõrd tuttav ei ole, ei oska täpsemalt öelda, kes need olid. Pakun, et üks oli Daniil Ratnikov ehk, tema nagu kõige lootustandvam ja kõige rohkem põhimeeskonnaga seotud noor. Igaljuhul üks noortest mängis paremat äärt.
TVMK väravalööjaid samuti nimetada ei oska, vähemalt ühe lõi igaljuhul Jushka. Jushka oma kiirusega oligi võibolla TVKM parim. Sarap kasutas Kalevi koosseisus palju uusi nimesid, eelkõige Kalev II´st, kes siis suure tõenäosusega peale Juulikuu ümberregistreerimist ennast Kalev I nimekirjast leiavad. Nagu arvata võis oli kohtumine suhteliselt ühepoolne, kõige rohkem tuli Kalevil alla vanduda just tempos, mis on ka mõistetav. Ütleksin, et tehniliselt palju alla ei jäädudki, mängu lugemine ja olukordade tekitamine jäi just kiiruse taha. Kui hooaja alguses oli Kalevil suur probleem mängudeks väravavahi leidmine, siis selleks mänguks oli Sarapil valida lausa 3 väravavahi vahel, kes siis kõik ka mänguaega said. Lõppkokkuvõtteks oli igati sõbralik kohtumine, kus kohtunik vaid paar korda vilet pidi puhuma ja mingit tõuklemist, närvilisust või sõimlemist väljakul küll ei esinenud. Olen veendunud, et ka TVKM´lased just oma maksimumi nüüd küll ei esitanud aga igaljuhul tõestas see mäng ja ka Kalevi harvad võimalused, et me oleme kõik inimesed ja mitte keegi ei ole supermees. Piisavalt treenitud ja kokkumänginud võistkond jõuaks Ratka satsiga joosta küll, nii nagu aga Kalevi vennad trennis käivad, ei ole eriti lootust sellise võistkonna vastu.

marabella666
12.06.05, 00:05
Algselt postitas markus666

Kahju,et sa vastastesse nii üleolevalt suhtud ja ega sellise suhtumisega kaugele ei jõua!

aga markus666 just jõudis kaugele

marcello
04.07.05, 20:48
On veel keegi lisandumas Kalevi ridadesse peale Murumetsa?
Sarap on eluaeg sellise suuvärgiga olnud.Parim oli see,et meil ta trennis ja mängudel suud lahti teha ei lubanud-kohe said känguruid või andis ketsi:P Põhjenduseks tõi,et mängijad ei mölise.aga kui sellist toredat sõpruskohtumist nagu Norma-Tallinna Sport 80-ndatel vaatamas käisime sai Aavo punase mölisemise eest.pärast sai trennis meelde tuletatud koguaeg ja känguruid jäi vähemaks:P

Oll
20.08.05, 17:01
Järjekordne kaotus Kalevile:

FC AJAX LASNAMÄE - JK TALLINNA KALEV 8:0 (3:0) LÕPPSEIS

Õhutemperatuur +22, pilvitu ilm, kerge tuul; väljak heas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 60

Peakohtunik: Ain Karutoom
Abikohtunikud: Heigo Niilop, Marek Lillmaa

Väravad: 15., 19., 36. Titov, 56., 74., 85. Andrejev, 58., 65. Dmitrijev

Hoiatused: 83. Lell

FC Ajax: Kassjantšuk, Voitovski (67. Ljahhovetski), Vinogradov, Zozulja, Titov, Levotšski, Dmitrijev, Pervušin, Andrejev, Televinov (64. Polišnin), Teivan.

JK Kalev: Müür, Kask, Lell, Korju, Seeder, Murumets, M. Gross, Kulli, Koppel, Tikenberg, Mõistlik.

Ei saa öelda, et ma kurb oleks.

Silver
20.08.05, 19:03
Sarapil on nüüd mõtlemisainet. Koosseis on noor vahetusi ei tehta, asi laguneb. Vahetusi ei tehta vast sellepärast, et vahetusmängijaid lihtsalt pole. Masendav.

Bossman
20.08.05, 21:17
Sarap sai keelu...
Peab mänge aia tagant piilumas käima..
lasnamäe venelased andsid vahepeal aia taga kolakat ka
treenerit pole ei saa võita ka vist

Oll
21.08.05, 03:37
Algselt postitas Bossman

Sarap sai keelu...
Peab mänge aia tagant piilumas käima..
lasnamäe venelased andsid vahepeal aia taga kolakat ka
treenerit pole ei saa võita ka vist

See lõugab aiavahelt ka.
Käisin Kalevi kodumängu vaatmas. Sarap passin Kalevi staadioni ülemisel pingireal ja kohe kui mängijad platsile tulema hakkasid, pistis lõugama.

marabella666
21.08.05, 12:14
Algselt postitas Silver

Sarapil on nüüd mõtlemisainet. Koosseis on noor vahetusi ei tehta, asi laguneb. Vahetusi ei tehta vast sellepärast, et vahetusmängijaid lihtsalt pole. Masendav.

tõusud ja mõõnad käivadki käsikäes, ei maksa asja suure kella külge panna

teoreetik
27.08.05, 00:49
Algselt postitas vanRooney

Algselt postitas Silver

tõusud ja mõõnad käivadki käsikäes, ei maksa asja suure kella külge panna

Loodame et see mõõn jääb küll nüüd viimaseks...:doh:

jorss
01.02.06, 18:57
vaat mis välja mõtlesid :D

http://www.jkkalev.ee/?uid=196

Kalevlane
26.02.06, 14:41
Raumast (http://www.palloiirot.fi/tiedotearkisto/?num=12578) tuli teine koht.

Kalevlane
06.03.06, 11:18
Ponnarite (http://www.helsinginponnistus.fi/) vastu Hesingist 3:1 võit!

17
28.03.06, 00:58
Kenil asi kohe päris hull jah?:oih:

sell8
28.03.06, 04:53
2 kuud kindlat pausi, peale seda vist võib juba treenima hakata aga mängukõlblikuks saamine....ütleme nii, et aega läheb veel kõvasti :(

marcello
09.04.06, 00:01
Mis toimub?

sell8
09.04.06, 02:14
Ei oskagi kohe kommenteerida...
Kaotus kaotuseks, seda juhtub kõigil, aga viimase aja mängupilt on olnud .. no ütleme nii, et kaugeltki mitte selline, mis lubaks hooajaeelsele jutule meistriliiga suunas kinnitust lubada. Vabandusi/põhjuseid otsida on samuti raske. kui eelmise hooaja selliste allajäämiste põhjuseks võis lugeda mängijate vähese motiveerituse(seda eelkõige just treeningprotsessis, need, kes platsil vahetult võistlusjalgpalli mängisid olid alati motiveeritud), siis see hooaeg on see probleem küll ületatud ja kõik on janused mängude ja trennide järele. Natukene on koosseis küll haiguste tõttu varieerunud aga ei ütleks, et nüüd see koosseis, mis need kaotused on saanud, ei oskaks ega suudaks võita. Küll tuleb tõdeda, et realiseerimise ja võimaluste loomisega on probleeme. Mõnes mängus tundub, et rohkem energiat kulub muule, kui võimaluste loomisele, pean silmas üksteise arvustamist ja olukordade mitte lõpuni mängimist. Muidugi on halbu päevi aga kui igaüks annab endast 110% siis saab ka korvatud selle mängija viga, kes võibolla eelmises situatsioonis andis endast 50%. Puudu jääb meeskondlikusest. Võin julgelt öelda, et Kalevi hooajaeelsed Soome sõpruskohtumised olid täiesti teisemaigulised ja nende põhjal võis vabalt võita, et esiliiga ei ole mingi probleem. Paljud põhimehed on praegu tõbised ja vigased aga hooaeg on pikk. Olen veendunud, et põhimeeste järk-järguline naasmine ja igaühe 100% pühendumine mängule ja ainult mängule toob ka tulemusi. Tibusid loetakse jalgpallis siiski hooaja lõpus. Oleks naiivne arvata, et mõni meeskond suudab terve hooaja vältel vältida madalseise. Selles suhtes tundub eelis olevat Levadial, kes tundub tõesti veidi suurema valikuga ja saab alati põhimeeskonnast tuua kellegi, kellele pole probleem mäng üksi otsustada. AGA elame näeme! Hooaeg tuleb huvitav ja ärge arvakegi, et Kalev kõrgete kohtade jaotamisel kaasa ei mängi. Miks mitte kõikidele \"spetsialistidele\" juba ülejärgmine kolmapäev ninanips anda ja Flora kotti panna :oih:

kaitz
12.04.06, 01:06
Algselt postitas sell8

Ei oskagi kohe kommenteerida...
Kaotus kaotuseks, seda juhtub kõigil, aga viimase aja mängupilt on olnud .. no ütleme nii, et kaugeltki mitte selline, mis lubaks hooajaeelsele jutule meistriliiga suunas kinnitust lubada. Vabandusi/põhjuseid otsida on samuti raske. kui eelmise hooaja selliste allajäämiste põhjuseks võis lugeda mängijate vähese motiveerituse(seda eelkõige just treeningprotsessis, need, kes platsil vahetult võistlusjalgpalli mängisid olid alati motiveeritud), siis see hooaeg on see probleem küll ületatud ja kõik on janused mängude ja trennide järele. Natukene on koosseis küll haiguste tõttu varieerunud aga ei ütleks, et nüüd see koosseis, mis need kaotused on saanud, ei oskaks ega suudaks võita. Küll tuleb tõdeda, et realiseerimise ja võimaluste loomisega on probleeme. Mõnes mängus tundub, et rohkem energiat kulub muule, kui võimaluste loomisele, pean silmas üksteise arvustamist ja olukordade mitte lõpuni mängimist. Muidugi on halbu päevi aga kui igaüks annab endast 110% siis saab ka korvatud selle mängija viga, kes võibolla eelmises situatsioonis andis endast 50%. Puudu jääb meeskondlikusest. Võin julgelt öelda, et Kalevi hooajaeelsed Soome sõpruskohtumised olid täiesti teisemaigulised ja nende põhjal võis vabalt võita, et esiliiga ei ole mingi probleem. Paljud põhimehed on praegu tõbised ja vigased aga hooaeg on pikk. Olen veendunud, et põhimeeste järk-järguline naasmine ja igaühe 100% pühendumine mängule ja ainult mängule toob ka tulemusi. Tibusid loetakse jalgpallis siiski hooaja lõpus. Oleks naiivne arvata, et mõni meeskond suudab terve hooaja vältel vältida madalseise. Selles suhtes tundub eelis olevat Levadial, kes tundub tõesti veidi suurema valikuga ja saab alati põhimeeskonnast tuua kellegi, kellele pole probleem mäng üksi otsustada. AGA elame näeme! Hooaeg tuleb huvitav ja ärge arvakegi, et Kalev kõrgete kohtade jaotamisel kaasa ei mängi. Miks mitte kõikidele \"spetsialistidele\" juba ülejärgmine kolmapäev ninanips anda ja Flora kotti panna :oih:

Peaksite vist peatreeneri välja vahetama ehk hakkab paremini minema:D

rand
13.04.06, 09:50
Tooge Kalev II-st mõni mängija ülesse. Stukin on normaalne, Luks Priidik on üpris korralik...valikut ju on küll, aga ega Aavo pole kunagi tahtnud Kalev II-ga tegemist teha...vaene Daniel peab seal üksi maid ja taevaid jagama. Pange endal see süsteem seal tööle.

Peku
19.04.06, 20:59
nägin täna postimehes kalev-flora reklaami. kalev lubas nelja kõige aktiivsemat fänni kostitada kasti õllega. :õnnelik: reklaam töötab vähemalt.

arvaja
19.04.06, 21:17
Algselt postitas Peku

nägin täna postimehes kalev-flora reklaami. kalev lubas nelja kõige aktiivsemat fänni kostitada kasti õllega. :õnnelik: reklaam töötab vähemalt.

Esimene klubi ,kes teeb fännide saamiseks tööd!

Au ja kiitust!

kaitz
20.04.06, 23:56
5:0 floralt SAUN:D

Tulevik89
21.04.06, 01:23
Algselt postitas kaitz

Sarap saatke pensile ära hea lahendus klubile

Virtuoso
21.04.06, 11:45
Oleks võinud ju väiksem olla see seis aga meistriliiga ja esiliiga vahe päris tihti umbes selline ju ongi mis seal imestada. Ei ole harvad need juhud kui meistriliiga viimased satsid sama seisuga tugevamatele kaotavad, nii et veider kampaania käib siin Sarapi vastu.

viki77
21.04.06, 15:54
Algselt postitas Virtuoso

Oleks võinud ju väiksem olla see seis aga meistriliiga ja esiliiga vahe päris tihti umbes selline ju ongi mis seal imestada. Ei ole harvad need juhud kui meistriliiga viimased satsid sama seisuga tugevamatele kaotavad, nii et veider kampaania käib siin Sarapi vastu.

Jutt jummala õige. Ühed teevad trenni 2xpäevas ja ime, et need seisud veel nii väikesed on!

marcello
21.04.06, 18:06
Algselt postitas kaitz

Kaugele Tulevik muidu jõudis karikasarjas? Selle asemel,et siin irvitada,mine nuta kodus,sest järgmine aasta olete esiliigas praeguste tulemuste põhjal.

kaitz
21.04.06, 19:46

Algselt postitas kaitz

Kaugele Tulevik muidu jõudis karikasarjas? Selle asemel,et siin irvitada,mine nuta kodus,sest järgmine aasta olete esiliigas praeguste tulemuste põhjal.

seda ei juhtu ka kõige hullemal juhul selles olen ma 100%kindel,aga vaata et Kalev 2 liigasse kuku Sarapiga on see suht kindel ja ime et ta veel platsi kõrvalt eemaltatud ei ole:kaval:

Zavjalov
29.05.06, 00:43
Täna võttis Kalev Levadia II-elt kolm punkti, Kalev mängis üllatavalt ilusat mängu:)

Amadeus
29.05.06, 13:54
Algselt postitas Zavjalov

Täna võttis Kalev Levadia II-elt kolm punkti, Kalev mängis üllatavalt ilusat mängu:)

oled sa ikka kindel, minu arust võttis Kalev II hoopis Levadia Juniorilt 3 punkti 2 liiga ida/põhjas

marabella666
29.05.06, 13:57
Algselt postitas Zavjalov

28.05. 14.00 FC Levadia Juunior - Tallinna Kalev II 4 -5
väravad: 4., 63. Monakov, 42., 56. Gurtšioglujants - 4. omavärav (I. Koroljov), 57., 82. pen. Kosterev, 83. Kobjakov, 85. Levonjuk

kalev mängib alati yllatavalt ilusat mängu :D

kaitz
20.06.06, 23:37
Krt Kalev suutis siis viigi värava lüüa Kiis ja teenis ka punase kaardi

Rein
03.07.06, 15:31
Kuuldavasti oli vähemalt üks Kalevi mängija saanud EJLilt hoiatuse kuna osales rannajalgpalli turniiril.

Silver
05.07.06, 02:16
Kuna käesolevaks hetkeks on teada, et JK Tallinna Kalev mängijad Janno
Hermanson ja Paul Gross osalesid 1. juulil 2006 Eesti Rannajalgpalli Liidu
poolt korraldatud etapil, ei tohi nimetatud mängijad enam hooajal 2006
osaleda Meistri- ega Esiliiga mängudes.

Alrait...

Martin
05.07.06, 11:37
Eestis saab ikka nalja.

20. Võistkonna JK Tallinn Kalev esindaja Aavo Sarapi mängueelne kommentaar
mängus JK Nõmme Kaljuga 17. juunil 2006.

Otsustati:

20.1 Juhtida tähelepanu, et Aavo Sarapi poolt antud mängueelse kommentaariga
rikuti Fair Play head tava ning kordumisel järgnevad sanktsioonid.

--- --- --- Kommentaar ise --- --- ---

JK Tallinna Kalev (25 punkti, 4. koht) - JK Nõmme Kalju (25 punkti, 3. koht)
kl. 13.00, Kalevi keskstaadion

Meeskondade esimene omavaheline kohtumine: 0:1.

\"Nii, jälle üks tiim, kellelt tahaks revanši saada,\" lausus JK Kalevi peatreener Aavo Sarap ühemõtteliselt.

--- --- --- Järeldus --- --- ---

Tähan näha algset versiooni, sest see nüüd küll see pole! Või kui on, siis tehakse Eestis ikka rämedalt nalja.

Ja kuidas saab üldse karistada inimest asja eest, mis pole kunagi avalikuks tulnud?

jorss
05.07.06, 12:27
ejl-s on kõik võimalik. meenuta tevalte meistrivõistlustelt eemaldamist. paar aastat hiljem jäi ejl kohtus kaotajaks.

asdf
05.07.06, 14:06
Algselt postitas Martin

Ja kuidas saab üldse karistada inimest asja eest, mis pole kunagi avalikuks tulnud?

Kui keegi võtab ametlikus dokumendis, mille ta saadab Eesti Jalgpalli Liitu, Fair Play vaimule mittevastavalt sõna, siis on kindlasti põhjust seda arutada ja vajadusel seisukoht võtta.

Martin
05.07.06, 14:10
Algselt postitas asdf

Algselt postitas Martin

Kui keegi võtab ametlikus dokumendis, mille ta saadab Eesti Jalgpalli Liitu, Fair Play vaimule mittevastavalt sõna, siis on kindlasti põhjust seda arutada ja vajadusel seisukoht võtta.

Sellisel juhul tuleks see kommentaar ka välja tuua, mitte öelda, et oli ja meie karistame. Kuidas peaks keegi teadma, et see tegelikult ka Fair Play vaimule ei vastanud? Ehk äkki võiks ebasobivat kommentaari tekstiliselt täpsustada - otsuses siis.

17
03.11.06, 22:41
Kalevil nüüd pärast Dünni üleminekumängud Tulevikuga. Duubli mehi kasutada ei või, siis praegused seisud vihjavad kõik selgelt sellele, et Viljandi klubi jääb siiski Meistriliigasse püsima. Huvitav oleks teada, mis saab sel juhul Kalevi karismaatilisest peatreenerist, kes kaks hooaega järjest on suure suuga Meistriliigast rääkinud :oih: Samuti hõigati ju too eesmärk klubi hooajaeelsel üritusel välja..

Kuid eks elame-näeme ;)

-RoMaRiO-
03.11.06, 22:54
Mina isiklikult loodan Kalevit ka järgmine hooaeg esiliigas näha. Neil ju täitsa korralik staadion ning selle staadioniga on ka head mälestused.

PraS
04.11.06, 20:59
Kuna käesolevaks hetkeks on teada, et JK Tallinna Kalev mängijad Janno
Hermanson ja Paul Gross osalesid 1. juulil 2006 Eesti Rannajalgpalli Liidu
poolt korraldatud etapil, ei tohi nimetatud mängijad enam hooajal 2006
osaleda Meistri- ega Esiliiga mängudes.

Alrait...

Kuida sai täna siis Gross Kalevi väravat kaitsta kui talle määrati kesksuvel vastav karistus?

On oodata mängutulemuse tühistamist või lühendati mängija karistust?

17
04.11.06, 21:06
Kuida sai täna siis Gross Kalevi väravat kaitsta kui talle määrati kesksuvel vastav karistus?

On oodata mängutulemuse tühistamist või lühendati mängija karistust?

Grossi karistus olevat suht kohe pärast täiendavate asjaolude selgumist tühistatud.

viki77
08.11.06, 16:55
Edu Kalevile tänaseks mänguks!!!!

viki77
08.11.06, 23:47
No nüüd ei tea kas õnnitleda Kalevit, või mida, sest meistriliiga klubi vastu pole ju viik paha tulemus. Aga eks tuleb seal 1 ära lüüa! Edu Kalevile igatahes!!!

mahagon
09.11.06, 10:00
Kalev andis südi lahingu. Initsiatiiv oli küll Tuleviku käes aga midagi üliohtlikku ei suutnud nad luua. Pole eriti Kalevi eelmiseid mänge näinud aga kirutud kaitse pidas ju seekord küll. Nagu tulemusest näha ongi Tulevikul paras esiliigas madistada. Julgen arvata et nende mõningane ülekaal tulenes sellest, et said hooaja sees tugevaid mänge rohkem ja on harjunud kiirema tempoga mängima kui Kalev.
Krt, aga kahtlus närib hinge et pühapäeval võtab "Viljandi" võidu ikka ära. Pakuks 1:0 Tulevikule. Loodetavasti eksin.

viki77
12.11.06, 11:03
Poisid tehke palun see ära, mida teilt juba 2 aastat on oodatud!!!

-Antz-
12.11.06, 15:56
Ja ongi purgis! Palju õnne siis näiteks Raimole :)

sprinter
12.11.06, 15:56
õnne siis Kalevile järgmisel hooajal meistriliigas mängimisele

2mSööt3mMööda
12.11.06, 16:03
Rohkem Meistriliiga mänge Tallinnas...mulle sobib igatahes :)
Õnne ja edu kah siis Kalevile.

viki77
12.11.06, 16:08
Juhhhuuuu!!! Elagu Kalev!!!

-RoMaRiO-
12.11.06, 16:32
Positiivne, mulle kah sobib. :)

kaups
12.11.06, 17:27
Palju önne, Kalev!
Järgmine hooaeg madistame siis Meistriliigas!
Ütleme nii, et läks siiski väga napilt. Esiliiga esimese nelja vahel (metallikate duublit ju ei arvesta ;) oli tihe rebimine. Aga nii nagu hooaja algul sai öeldud, et Kure töuseb otse ja Kalev läheb üleminekumängudele. ;)

4eburator
12.11.06, 17:39
UUUUUUUUUUUUURRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!! !!!!!!!!!!!!
JK Kalev meistriliigasse ... päris hea !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

IndrekL
12.11.06, 17:49
Ka minu jaoks väga positiivne uudis!

marcello
12.11.06, 18:01
Õnne Sarapile ja poistele!

eestimees
12.11.06, 18:58
kõvatsi parem kui mingi tulevik viljandi seal, normaaaaaalne igati

lume
12.11.06, 21:20
Kalevilt hea mäng täna, edu Meistrikas uuel hooajal!

ROOTSI KUNN
12.11.06, 21:46
Täna oli selgelt märgata ,et kui palju tähendab ikkagi tahtmine mängu võita.
Kalev oli selgelt rohkem motiveeritud ja võitles nagu kari näljaseid hunte.
Ühest küljest on kahju ,et Viljandi kui selline on nüüd Eesti tippjalgpallist eemal aga teisest küljest on see ilmselt aja märk ja paratamatult pidigi see nii lõppema.

willane
13.11.06, 02:06
Kalev meistriliigas. väga hea, mulle sobib :)

mahagon
13.11.06, 09:23
Krt, aga paljude närvid pandi proovile kui 2-3 min enne lõppu Viljandi posti kolistas. Polegi Sarapit nii rahulolevana et mitte öelda õnnelikuna näinud.
Nüüd jääb siis põnevusega oodata hullu üleminekute vangerduste aega. Minu teada olid ka Kalevi tuleviku nägemused suht udused (enam ilmselt mitte), Viljandi omadest rääkimata. Selge on see et tugevdust on Kalevile kõvasti vaja. Muidu lõpetavad nagu Valga sellel aastal.

Ja veel, Kalevi väravas oli ikka omajagu süüd ka Kaasil. Suht kerge löögi tõrjus enda ette.

Raix
13.11.06, 10:52
Võimas lugu, õnnitlused tiimile, Sarapile ja peanõustaja Nõule. Edu!

Darren
13.11.06, 13:38
Palju õnne Räimu! (Millal pidu saab?)

17
14.11.06, 23:27
Raimo räägib Kalevi plaanidest:) (http://www.soccernet.ee/news.php?id=13625)

mahagon
15.11.06, 12:51
Kalev võiks mõelda Urmas Hepneri palkamisele. Mitte et mul midagi Sarapi vastu oleks aga kui plaan vahetada on äkki... Hepner tundub Levadia 2-ga tegevat head tööd. Nats raiskamine tundub olevat teda duubli pealikuna hoidmine. Kuigi, ega metalli raha on ilmselt raske üle lüüa...

marcello
15.11.06, 17:15
Sellise materjaliga mis Hepul käes,viiks ükskõik kes klubi esiliigas võidule.Pole sel Sarapil viga midagi,Kalev peab 4-5 tasemel meest juurde sebima ja ongi kõrren.

Silver
15.11.06, 17:22
Eks need Tuleviku poisid on, kes lepingut ei saanud ja Kaleviga ühinevad.. Kosemet, Kaas jne.

marcello
15.11.06, 17:29
Eks need Tuleviku poisid on, kes lepingut ei saanud ja Kaleviga ühinevad.. Kosemet, Kaas jne.

Just
Sama arvas ka üks Kalevlane 3 päeva tagasi kui küsisin mis nad ise asjast arvavad.

toonetikas
15.11.06, 18:51
arvamused ei maksa midagi. vaid siis kui liitumised on kinnitatud, siis saab juba edasi rääkida

MihkelPallak
16.11.06, 09:38
Eks need Tuleviku poisid on, kes lepingut ei saanud ja Kaleviga ühinevad.. Kosemet, Kaas jne. valga ka...

Silver
16.11.06, 11:37
Valgas pole enamikel lepingut minu teada, või eksin?

PraS
16.11.06, 18:24
Valgas pole enamikel lepingut minu teada, või eksin?

ei eksi Silver .

Virtuoso
16.11.06, 19:48
Krt, aga paljude närvid pandi proovile kui 2-3 min enne lõppu Viljandi posti kolistas. Polegi Sarapit nii rahulolevana et mitte öelda õnnelikuna näinud.
Nüüd jääb siis põnevusega oodata hullu üleminekute vangerduste aega. Minu teada olid ka Kalevi tuleviku nägemused suht udused (enam ilmselt mitte), Viljandi omadest rääkimata. Selge on see et tugevdust on Kalevile kõvasti vaja. Muidu lõpetavad nagu Valga sellel aastal.

Ja veel, Kalevi väravas oli ikka omajagu süüd ka Kaasil. Suht kerge löögi tõrjus enda ette.

Noh ega see väga kerge löök ei olnud midagi - läks alguses värava parema ristnurga poole aga keeras veidralt keskele tagasi, polnud nagu selline vindiga pall ka vaid lihtsalt tugevalt löödud ja "vänderdas" õhus, Kaas liikus juba paremale ära aga sai siiski veel käed ette.

urmar
17.11.06, 00:41
Kalevi koduleht ei märgigi Meistriliigasse pääsu ära? Saavutus muidu suht tubli, aga ilmselt on Kalevil suuremad plaanid. ;)

ROOTSI KUNN
17.11.06, 23:11
Kalevi fännid saavad ilmselt juba jõuludeks uued sallid kaela. Ettevalmistus ja kujundustööd juba käivad . Arvestades seda ,kui suur on jalgpalliklubi ja kui suur on spordiklubi tervikuna siis võib Kalevi salli päris tihti kaelas näha.

marcello
18.11.06, 01:26
Salli oleks juba praegu vaja,Raimo ju külmetab

Raimo
18.11.06, 09:19
häkkerid on tegutsenud.
Edit: marcello, iseenesest ei külmetanud :)

Erko
18.11.06, 11:42
Oot see peab siis Tuleviku fänni poolt tehtud olema. Mina see kahjuks tõesti ei olnud. Iseenesest naljakas, aga kas just õige käitumine.

UrmoT
18.11.06, 14:46
Väga tore et Kalev sai koha Meistriliigas, sümpaatne meeskond, samuti üks lemmikuid peatreenereid Aavo Sarap :P

Raimo
18.11.06, 18:59
Meeldiv on ka Sillamäe Kalevi esiliigasse jõudmine. Jääb veel Pärnu Kalevi esiletõusu oodata, kuid ega seegi kuhugi ei jää, kui staadion saab renoveeritud ja sellega head tingimused loodud.

-RoMaRiO-
18.11.06, 19:28
Meeldiv on ka Sillamäe Kalevi esiliigasse jõudmine. Jääb veel Pärnu Kalevi esiletõusu oodata, kuid ega seegi kuhugi ei jää, kui staadion saab renoveeritud ja sellega head tingimused loodud.

Ega neid Kaleveid tippu niipalju kah vaja pole :)

PraS
18.11.06, 21:05

Alles ju renoveerisite selle kuradima stata?
Sellise muruga(ehk see karjamaa kus tänavu Kalev kodumänge mängis) oleks häbi ML meeskondi kostitada. Hullem isegi Ajaxi koduväljakust.

Darren
18.11.06, 21:07

Raimo unustas mainida, et järgmine aasta mängib EMV IV liigas FC Soccerneti asemel Tallinna RaimoUnitedKalev.

Raimo
18.11.06, 21:19
Alles ju renoveerisite selle kuradima stata?
Sellise muruga(ehk see karjamaa kus tänavu Kalev kodumänge mängis) oleks häbi ML meeskondi kostitada. Hullem isegi Ajaxi koduväljakust.

Pidasin silmas Pärnu Kalevi staadionit. Mis aga Kalevi Keskstaadionit ehk siis Tallinna Kalevi koduväljakut puudutab, siis pole see nii hull midagi. Meistriliiga keskmine. Mis muidugi ei tähenda, et see oleks nüüd selline muru, mida tahaksime.

PraS
18.11.06, 21:25
Pidasin silmas Pärnu Kalevi staadionit. Mis aga Kalevi Keskstaadionit ehk siis Tallinna Kalevi koduväljakut puudutab, siis pole see nii hull midagi. Meistriliiga keskmine. Mis muidugi ei tähenda, et see oleks nüüd selline muru, mida tahaksime.

Vaidleks kohe kangesti vastu. Esiteks tuleb järgmisel aastal rohkem kui kord kahe nädala tagant muru niita ning tuleks ka nenendest nn mullasaartest lahti vaja saada enne kui nimetada seda väljakut ML keskmiseks. Pärnu Kalevi stata on vist murukatte poolest ML tippu kuuluv.

Erko
19.11.06, 00:50
Tegelikult tahtsin seda öelda, et Kalev on ainuke eesti keelne meeskond Tallinnas meistriliigas nüüd, kes ei ole oma nimes kasutanud mingit firmat või midagi, vastupidiselt TVMK, Levadia ja Florale. Minu meelest on nii ikka õigem.

eston maravilha
19.11.06, 01:36
kalevi kommivabrik?

Erko
19.11.06, 02:10
kalevi kommivabrik?

Minu teada neil seost omavahel ei ole. Vaatsin spordiklubi Kalevi kodulehelt ja seal küll sponsorite hulgas Kalevit polnud, aga kas see kogu spordiklubi sai alguse üle 100 aasta tagasi seoses kommivabrikuga? Siiski kipun kahtlema. Ega kalevi kommivabrik Kalevipoega ka ei toeta!

PraS
19.11.06, 02:13
Mis seos on FC Floral ja firmal nimega Flora ?

fitti
19.11.06, 02:47
Fittipedia.komm: Viljandi maakonnas oli ka kunagi kolhoos 'Tulevik'. Räigelt teemasse, onju. :)

Raimo
19.11.06, 11:13
Eesti Spordiseltsi Kalev ajaloost:
1901. aasta 24. mail peab Jalgrattasõitjate Selts (JSS) "Kalev" asutamiskoosoleku ja võtab uute liikmete hulgas vastu ka Konstantin Pätsi. Esimeheks on algaastail advokaat Ferdinand Karlson, aseesimeheks Konstantin Päts. Eesmärgiks seatakse eestlaste liitmine ühtseks rahvustervikuks, vastuastumine tsaarivõimu venestuspoliitikale. Korraldatakse sõnalis-muusikalise kavaga seotud perekonna- ja peoõhtuid, peetakse silmaringi laiendavaid koosolekuid. Tegeldakse jalgratta ja uisutamisega.

1901.-1911. a. pannakse alus kergejõustiku, ujumise, jalgpalli ja sõudmise harrastamisele.

Tallinna Kalevi jalgpallimeeskond on kahekordne Eesti meister (1923, 1930).
Okupatsiooniperioodil tuli Tallinna Kalev ENSV meistriks ühel (1955), Kopli Kalev samuti ühel (1961) ja Ülemiste Kalev neljal korral (1957-1959, 1962). Ülemiste Kalev tuli okupatsiooniperioodil neljal korral (1958, 1959, 1961, 1964) ENSV karikavõitjaks. Sillamäe Kalev võitis ENSV jalgpallikarika kahel korral (1977, 1978).
Kalev osales 1916. aastal Tallinna Jalgpalliliiga asutamisel, pannes sellega aluse Eesti meistrivõistluste loomisele. 1921. aastal loodud Eesti Jalgpalli Liidu esimene esimees oli kalevlane Gustav Laanekõrb.
Kalev oli aastaid Eesti rahvuskoondise baasklubiks: Pariisi olümpiamängudel jooksis Eesti koondise eest USA vastu väljakule koguni seitse kalevlast.

Muide, esialgu tahtsid seltsi asutajad panna organisatsiooni nimeks Linda, kuid et tsaariajal tulnuks nimi kirjutada kirillitsas, otsustati Kalevi kasuks, kuivõrd K-täht on mõlemas tähestikus sama.

Ja nüüd kommivabriku ajaloost:
1806 - Eesti kondiitritööstuse sünd, suhkrupagar Lorenz Caviezel hakkas pidama kondiitriäri Tallinnas Pikal tänaval kohviku Maiasmokk asukohas. (Seda daatumit peab AS Kalev oma sünniajaks)
1921 - asutatakse ASi Kalev tuntuim eelkäija šokolaadi- ja kompvekivabrik Kawe.
1948 - 1. aprillist sai Kawe uueks nimeks kondiitritoodete vabrik Kalev. Nimemuutus toimus ideoloogilistel põhjustel: keegi käis ministrile kaebamas, et Kawe nimi oli kunagi moodustatud tolleaegsete omanike initsiaalidest. See ei olnud sobiv nõukogude ettevõttele. Kiiresti korraldati nimekonkurss, kuhu esitati kaks ettepanekut “Punane Kompu" ja “Kalev" – vaid ühe häälega jäi peale nimi “Kalev".

Vut nii.

vaikiv mees
19.11.06, 14:36

Algselt tuli Flora nimi keemiatehasest, hiljem seos kadus. «Flora tehasel oli Tallinna liigas veteranide meeskond, mis hakkas lagunema. Võtsime selle oma pundiga üle. Kaasa aitas Arvu Sild, kes töötas Floras peainsenerina. Vähemalt esimesel aastal toetas ettevõte meid ka materiaalselt,» rääkis Pohlak.
sloleht (http://sloleht.ee/2005/05/13/sport/174261/)

Vijandi rajoonis pole Tuleviki nimelist kolhoosi kunagi olnud.
miks ei ole (http://www.ra.ee/galahad/file_storage/1/15)
Kolhoos Tulevik 1948 - 1949 Valma külanõukogu

Rein
19.11.06, 15:39
Fittipedia.komm: Viljandi maakonnas oli ka kunagi kolhoos 'Tulevik'. Räigelt teemasse, onju. :)

Vijandi rajoonis pole Tuleviki nimelist kolhoosi kunagi olnud.

fitti
19.11.06, 15:48
On küll, Kärstna külanõukogus, 1949-50.

eestimees
19.11.06, 17:49

pohlak töötas flora tehases sealt see nimi ka tuli kuna flora toetas neid mingi aeg

FLORA TALLINN

1987 EESTI NSV II LIIGA

1. Hannes SILD
2. Arvo SILD
3. Marko HAABU
4. Kaido MAANDI
5. Heikki MEEKSA
6. Agu TALIHÄRM
7. Margus LEPIST
8. Aavo SARAP
9. Üllar KORP
10. Raivo KORP
11. Aivar POHLAK
12. Risto KALLASTE
13. Margus MEIERSAAR
14. Arvo KRAAM
15. Lembit RAJALA
16. Meelis LINDMAA
17. Toomas KALLASTE
18. Martin REIM
19. Mart POOM
20. Andres PRITS
21. Tiit TROFIMOV
22. Indro OLUMETS
23. Toomas KRÕM
24. Theimo TÜLP
25. Mehis LUIK
26. Janno GRÜNMANN
27. Roland TAMMLOO
28. Meelis KAASIK

TREENER: ROMAN UBAKIVI

dobermann
19.11.06, 18:08
Tegelikult tahtsin seda öelda, et Kalev on ainuke eesti keelne meeskond Tallinnas meistriliigas nüüd, kes ei ole oma nimes kasutanud mingit firmat või midagi, vastupidiselt TVMK, Levadia ja Florale. Minu meelest on nii ikka õigem.

julgeksin selles eesti-keelsuses kahelda

Erko
19.11.06, 18:37
Kalevil pole ju venelasi nii palju!?

Silver
19.11.06, 19:11
JK Kalev: Vladimir Kozõrkov, Aleksandr Kuslap, Margus Korju, Marek Kahr, Mario Mõistlik, Vadim Samulin, Vahur Kiis, Juri Tiismann, Tauno Koppel, Dmitri Kirillov, Tiit Tikenberg
varus: Magnus Roosen, Paul Gross, Grigori Ošomkov

Venelasi ikka on.. See on koosseis, mis tagas Kalevile viimases üleminekumängus edasipääsu Meistriliigasse.

dobermann
19.11.06, 20:19
JK Kalev: Vladimir Kozõrkov, Aleksandr Kuslap, Margus Korju, Marek Kahr, Mario Mõistlik, Vadim Samulin, Vahur Kiis, Juri Tiismann, Tauno Koppel, Dmitri Kirillov, Tiit Tikenberg
varus: Magnus Roosen, Paul Gross, Grigori Ošomkov

Venelasi ikka on.. See on koosseis, mis tagas Kalevile viimases üleminekumängus edasipääsu Meistriliigasse.

lihtsalt info mõttes, et veel mängisid hooaja jooksul:
Andrei Tkatšuk
Vladimir Tšelnokov
Andrei Afanasov
Sergei Kobjakov
Aleksandr Misjura
Andrei Štukin

Eugen
20.11.06, 00:50
vaadates seda algset flora satsi siis tuleb öelda,et puhas kuld ju

eston maravilha
20.11.06, 15:13
raimo, see kommivabriku kommentaar lendas sul üle pea. kõrgelt

Raimo
20.11.06, 15:20
raimo, see kommivabriku kommentaar lendas sul üle pea. kõrgelt

Vastus oli rohkem Erkole mõeldud. Ja ühtlasi mõte varakult teisi harida, et keegi ei peakski meid kommivabriku võistkonnaks ;)

eston maravilha
20.11.06, 15:51
aga kommi toel meistriks oleks ju tore hüüdlause

-RoMaRiO-
21.11.06, 22:19
Kalevil siis sall kah nüüd olemas.

http://www.supportergrupp.ee/kaup/kalev.jpg

Darren
22.11.06, 21:31
Kalevil siis sall kah nüüd olemas.

http://www.supportergrupp.ee/kaup/kalev.jpg

Skuuter, sinu andekas tisain vä?

fitti
23.11.06, 01:05
ei, minu. missiis

Darren
23.11.06, 11:33
ei, minu. missiis

Raimo Postimehe suvepäevadel tehtud pilt võiks ka salli peal olla, kusagil.

Erko
31.01.07, 16:38
Avastasin ühe fakti Kalevi kohta eelmise hooaja tabelit tehes, et Kalevi võõrsilmängud jäid väravatevahega miinusesse. Suht üllatav ju kui meeskond 3. koha sai. Ise löödi 32 väravat ja endale lasti lüüa 34. Vahe pole küll suur, aga ikkagi.

FC Enter
04.02.07, 18:06
Kas keegi oskab kommenteerida Kalevi eilset mängu Soomes Alliansiga?

lennat
04.02.07, 20:24
Kas keegi oskab kommenteerida Kalevi eilset mängu Soomes Alliansiga?

070203 - Atlantis kukisti Kalevin
Atlantis kukisti Viron pääsarjassa pelaavan Tallinna Kalevin maalein 4-0 (1-0) Talin hallissa lauantaina. Ensimmäiset parikymmentä minuuttia punapaidat hakivat vielä pelirytmiä, mutta sen jälkeen syötöt alkoivat napsahdella kohdalleen, ja tallinnalaiset jäivät alakynteen.
Avausmaali nähtiin 25. minuutilla. Alimamy Jalloh pelasi Petteri Paajaselle, ja tämä syötti Risto Salmen läpiajoon. Ride sijoitti varmasti pallon verkkoon. Lisää saatiin 53. minuutilla, kun ylösnoussut Jon Burklo syötti kulmalipulta takaviistoon, ja Jani Modig viimeisteli kylmästi. Kolmannen osuman tykitti Jalloh vastapallosta 67. minuutilla Paajasen puskun kimmottua ylärimasta takaisin kentälle. Loppunumerot tyylitteli 80. minuutilla Paajanen itse Ville Kaipaisen esityöstä.

Atlantiksen kokoonpano: Tony Kaukomaa (46. Unisa Bangura), Tomi Nyman, Adel Eid, Pasi Karppinen (64. Miikka Kärkkäinen), Jani Modig (68. Ville Kaipainen), Jon Burklo, Axel Orrström (57. Miika Jokiperä), Lauri Hakanen, Petteri Paajanen, Risto Salmi (64. Zakaria Kibona) ja Alimamy Jalloh.

Mis siin enam kommenteerida, seis jäi siingi 4:0 ja vastane oli siiski Atlantis FC.

lennat
25.02.07, 20:13
Treeningmäng 23.02. kl. 17:00 Helsinki Tali hall Klubi 04 - Tallinna JK Kalev
Klubi voitti 5-1(0-0).

-RoMaRiO-
25.02.07, 20:17
Klubi voitti 5-1(0-0).

Teisel poolajal vajuti ära siis.

urmar
25.02.07, 20:45
Klubi voitti 5-1(0-0).

Mis imelik nimi sel soome klubil? Kas ametlik nimi?

lennat
25.02.07, 20:49
Mis imelik nimi sel soome klubil? Kas ametlik nimi?

Klubi 04 on HJK ametlik duubel.

urmar
25.02.07, 21:14
Klubi 04 on HJK ametlik duubel.

Ammendav vastus, nagu tavaliselt.

MihkelPallak
02.03.07, 14:48
keegi teab ka, et laenulepinguga liitus Kaleviga Kaimar Saag

IndrekL
02.03.07, 17:24
Teame küll.

http://soccernet.ee/news.php?id=14689

marcello
02.03.07, 17:49
Ammendav vastus, nagu tavaliselt.

http://www.hjk.fi/hjk_klubi04.php

urmar
02.03.07, 22:38
http://www.hjk.fi/hjk_klubi04.php

tegelikult oligi vastus ammendav, ilma irooniata.

Silver
03.03.07, 13:53
JK Tallinna Kalev sõlmis internetikülgi valmistava UQ Softwarega koostöölepingu, mille kohaselt saab mitmesuguseid interneti- ja disainiteenuseid pakkuva UQ Software eestvedamisel Kalevi koduleht 1. märtsiks uue väljanägemise.

Mida ei ole, on Kalevi uus kodulehekülg..:D

Amadeus
03.03.07, 13:57
JK Tallinna Kalev sõlmis internetikülgi valmistava UQ Softwarega koostöölepingu, mille kohaselt saab mitmesuguseid interneti- ja disainiteenuseid pakkuva UQ Software eestvedamisel Kalevi koduleht 1. märtsiks uue väljanägemise.

Mida ei ole, on Kalevi uus kodulehekülg..:D

Kysisin nendelt juba , v2itsid et paar n2dalat hilineb leht.

lennat
03.03.07, 21:32
JK Tallinna Kalevi edenemisest Tampere Pirkkahallis TUL-Cupil loe siit http://tpv.fi/edustus/uutinen2.php?subaction=showfull&id=1172913054&archive=&start_from=&ucat=36&

nurmalna
04.03.07, 01:12
Kaimarit polegi kaasas?

ROOTSI KUNN
04.03.07, 11:29
Sulailmad on vist Kalevi kunstmuru ilusti puhatks sulatanud, ma loodan vähemalt. See tähendab ,et Flora esimene mäng peaks toimuma Kalevi statal,mis on iseenesest ka üsna mõnus koht mängu vaatamiseks. Sealgi on tribüünid olemas. Vaatame ,mida Kalev mänguväliselt publikule suudab pakkuda. Kohvi ,tee ja pirukad kuluksid kindlasti vaheajal ära :) Suvel ei ütleks ka õllest ära. Publikut ennustan umbes sama palju nagu eilsel Levadia mängul. Kalev ja Flora pole ju Liigas varem kohtnud. Väike intriig on igatahes olemas

Kuno
04.03.07, 11:40
Kalevi kommi võiks ka pakkuda :)

Raimo
04.03.07, 11:46
Sulailmad on vist Kalevi kunstmuru ilusti puhatks sulatanud, ma loodan vähemalt. See tähendab ,et Flora esimene mäng peaks toimuma Kalevi statal,mis on iseenesest ka üsna mõnus koht mängu vaatamiseks. Sealgi on tribüünid olemas. Vaatame ,mida Kalev mänguväliselt publikule suudab pakkuda. Kohvi ,tee ja pirukad kuluksid kindlasti vaheajal ära :) Suvel ei ütleks ka õllest ära. Publikut ennustan umbes sama palju nagu eilsel Levadia mängul. Kalev ja Flora pole ju Liigas varem kohtnud. Väike intriig on igatahes olemas

Väljak on puhas ja tribüün on samuti lume alt välja tulnud :)
Nii et loodame pakkuda igati normaalseid tingimusi.

lennat
04.03.07, 13:59
JK Tallinna Kalev jäi TUL-Cupil neljandaks http://tpv.fi/edustus/uutinen2.php?subaction=showfull&id=1172992082&archive=&start_from=&ucat=36&

tuul
04.03.07, 14:37
Tallinna kalev saab soome teise tivisjoni klubilt lutti. Siis pole neil küll kõrgliigasse asja. Ma olen jumala kindel, et langevad välja

Erko
04.03.07, 20:02
Kas kellegil on suvise sõprusmängu Tallinna Kalev - Viljandi Tulevik raportit võ uudist selle kohta?

sosku
04.03.07, 22:19
Kas kellegil on suvise sõprusmängu Tallinna Kalev - Viljandi Tulevik raportit võ uudist selle kohta?
http://www.soccernet.ee/news.php?id=12320

lennat
04.03.07, 23:07

http://www.jktulevik.ee/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=326

toonetikas
04.03.07, 23:10
mmm, head m2lestused t6ite mulle sellest suurep2rasest p2evast j2lle meelde :D lahe!
v6ita oli tore

Erko
04.03.07, 23:23
http://www.jktulevik.ee/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=326

See mu enda tehtud teema seal, aga sosku link sobis. Ma tahtsin kodulehele mängude alla selle sõprusmängu ka lisada ja selleks oli vaja kooseise ja muud sellist.

lennat
05.03.07, 01:39
See mu enda tehtud teema seal, aga sosku link sobis. Ma tahtsin kodulehele mängude alla selle sõprusmängu ka lisada ja selleks oli vaja kooseise ja muud sellist.

Mina sain aga teada, et klubide fännid seal penalteid lõid, mis on ju väga tore ettevõtmine! Fännid ei jaksa omavahel tervet mängu pidada, aga penalteid lüüa võib ju küll alati. Küll need viis-kuus fänni saab hea tahtmise korral kokku ka. Penaltite löömine ei nõua pealegi spetsvarustuse ja tegevmängija võhma omamist.

Raimo
08.03.07, 19:52
kelle sülearvuti aku peab kevadilma vastu, siis homsest peaks Kalevi staadionil wifi-ühendus olema.

$$$
10.03.07, 01:19
„Hakkabki siis lõpuks pihta,“ lausus JK Tallinna Kalevi peatreener Aavo Sarap ning jätkas omapärase aruteluga: „Kalev on märtsis nagu kamp nekruteid tüüpilises Hollywoodi sõjafilmis. Lasnamäe kaagid, tuupur-nohikud, ilusad poisid, uudishimulikud nublud, hea isuga paksukesed, memmekad, oma viimast võimalust otsivad luuserid, wannabe’d, püüdlikult sõnakuulelikud töörügajad jt astuvad koolituslaagris bussist välja ja antakse märtsiks Meistriliiga kolme armutu seersandi koolitada. Pead paljaks, suurevõitu mundrid selga ja jääsegusesse mudasse roomama. Ei maksa aga unustada, mis julmast mahvist ja mõnitamistest ellujäävatest meestest lõpuks vormitakse. Usun minagi, et varsti ei kipu koolituslaagri järel lahingutandrile rivistuvate Kalevi kaardiväelaste vastu ka kõige ülekaalukamgi vastane hõlmad laiali rünnakule tormama.“

Lol :D . pärit jalkaliidu kodulehelt.

*naerab edasi*

lennat
10.03.07, 13:42
JK Tallinna Kalevi meeskondade hooajaeelsed treeningmängud:
20.01. 11:00 Sportland Arena Tallinna FC Flora II - JK Tallinna Kalev 0:2 (0:0)
27.01. 17:00 Sportland Arena Valga FC Warrior - JK Tallinna Kalev 2:5
03.02. 16:00 Helsinki Tali Hall Atlantis FC - JK Tallinna Kalev 4:0 (1:0)
18.02. 11:00 Sportland Arena HÜJK Emmaste - JK Tallinna Kalev II 1:5
23.02. 17:00 Helsinki Tali Hall Klubi 04 (HJK duubel) - JK Tallinna Kalev 5:1 (0:0)
03.03. 14:45 Tampere Pirkkahalli Warkaus JK - JK Tallinna Kalev 0:0 (0:0) TUL-Cup
03.03. 17:15 Tampere Pirkkahalli Tampereen Pallo-Veikot - JK Tallinna Kalev 0:0 (0:0) TUL-Cup
04.03. 11:00 Tampere Pirkkahalli PS Kemi Kings - JK Tallinna Kalev 2:1 (1:0) TUL-Cup (mäng 3.-4. kohale)
Koduseid konkurente on võidetud, soomlaste vastu nii hästi ei läinud. Kas on siin "süü" selles, et üle lahe mängiti sisehallis? Ja millal saame ise halli?

ALEKOK
10.03.07, 14:40
Kas Kaimar Saag on vigastatud?

lennat
10.03.07, 20:39
FC Flora võttis napi võidu
10. Märts 19:09 Jalgpall

Eesti jalgpalli Meistriliiga esimese vooru viimases kohtumises läksid kokku JK Tallinna Kalev ja Tallinna FC Flora. Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljakul toimunud mängus oli suursoosik mõistagi Flora, kuid esimest hooaega Meistriliigas alustav Kalev hakkas võrdlemisi südikalt vastu, kuid lõpuks võttis Flora siiski oma ning kirjutas tabelisse 1:0 võidu.

240-pealise publiku silme all peetud kohtumises läks Flora 33. minutil Sergei Mošnikovi väravast juhtima ning 56. minutill oli rohesärkidel võimalus eduseis kahele väravale suurendada, kuid Jarmo Ahjupera penalti ei läinud plaanipäraselt. JK Kalevi ebaõnnestumise tegi rasvaseks Aleksandr Kuslapi eemaldamine 87. mänguminutil, kaitsja oli teeninud kaks kollast kaarti.

SPORTNET

edit: Kuidas saada kahest viimasest lausest õigesti aru? Jarmo Ahjupera penalti ebaõnnestumine oleks nagu JK Kalevi ebaõnnestumine?

kaitz
10.03.07, 20:57
Kas Kaimar Saag on vigastatud?

Yep aga kergemalt vast 3 voorus peaks ta kaasa tegema

Kuno
10.03.07, 22:43
Kalevilt hea mänga ma leian...

IndrekL
10.03.07, 22:51
Kalevilt täna väga südi mäng. Esimesed minutid hoiti koguni ise palli ning suudeti võimalusi luua. Valel ajal lasti aga veidi lõdvaks ning sealt see värav tuli.

http://www.soccernet.ee/news.php?id=14794

leht
10.03.07, 23:12
kõrtsmik sekkus vahetusest mängu juba 66.minutil. just sai 16-aastaseks.

viki77
11.03.07, 10:46
Kalevilt tõesti hea mäng, kuid kahjuks ei läinud pall lõpuminuteil üle otsajoone, kuigi oli väga lähedal sellele. Loodetavasti tunneme varsti ka võidurõõmu!!!

ROOTSI KUNN
11.03.07, 11:37
Kalevi mehed olid vaeva näinud! Tabloo oli olemas ja klubide nimed suurelt kirjas. Müüdi istmealuseid ,salle ja buffee töötas :) Igatepidi kena korraldus.

Rahvast oli ka üsna mõnusalt ja mäng Kalevi poolt vaadates oli üsna hea. Mina Floraga küll rahule ei jäänud. Sellise mänguga meil medalitele asja ei ole.

lennat
11.03.07, 11:55
http://213.35.156.10/etv/10032007_jalka_avavoor.wmv

ALEKOK
11.03.07, 13:10
Kalevi mehed olid vaeva näinud! Tabloo oli olemas ja klubide nimed suurelt kirjas. Müüdi istmealuseid ,salle ja buffee töötas :) Igatepidi kena korraldus.

Rahvast oli ka üsna mõnusalt ja mäng Kalevi poolt vaadates oli üsna hea. Mina Floraga küll rahule ei jäänud. Sellise mänguga meil medalitele asja ei ole.

Tore kuulda et lõpuks suudab üks klubi normaalselt ka oma mänguväliseid asju organiseerida. Enamustel klubidel paistab küll organiseerimatus VÄGA silma.

marrrtin
11.03.07, 16:17
Peab ka Kalevi staadioni külastama Levadia mängu ajal.

mahagon
12.03.07, 17:07
Parem hilja kui mitte kunagi aga panen ka paar rida kirja Kalev-Flora mängust. Mäng ise oli mõlemalt poolt nigel aga eks hooaeg alles alguses ka. Jalgpall juba on selline mäng et tugevam võtab nõrga esitusega harilikult ikka oma. Kalev võitles aga õnne ei olnud.
Väga meeldis et ürituse korraldamisega vaeva oli nähtud. Väike buffet, tabloo jne. Pisiajad küll aga siiski väga olulised. Millegipärast jäi mulle eelnevalt mulje et pealtvaatajatele on uus tribüün ehitatud aga ilmselt ajasin Sportlandiga segamini :)
Mis häiris - no ikka vantide hüüded et kohtunikud on Flora omad ja üldse rõve sõim nii essti kui vene keeles. Ja siis meenus mängu eelne kommentaar et tuleb kahe põlise eesti satsi vastasseis... Eriti teravmeelitses (omast arust) Levadia funktsionär Igor Kazakov. Ilmselt elas talvega kogunenud vimma välja. Lammas.
Aga üldjoontes väga pro ja edu Kalevile. Olete õigel teel.

Silver
21.03.07, 13:40
http://postimees.ee/210307/esileht/sport/250983.php

Raimo
26.03.07, 13:05
Kalev toetab jalgpalliajakirjaniku Andres Musta eestvedamisel toimuvaid jalgpallisõprade kokkusaamisi, teisipäeval seisab järjekorde üritus ees. Huvilised on oodatud! Lisainfo: http://www.jkkalev.ee/?uid=305

eestimees
31.03.07, 21:04
kuidas saag mängis?

IndrekL
31.03.07, 21:26
Kalev muutub klubina aina sümpaatsemaks. Suurepärane korraldus igal mängul ning tugev meeskonnamäng.

Kahjuks on ainult tulemustest puudu jäänud. Samas ei saaksi loota, et uustulnuk kohe "suurelt nelikult" punkte nopib. Kui kõrvale jätta skoorid, on Kalev iga mäng (TVMK mängu ma ei näinud) vähemalt mingi aja mängu domineerinud ning väravale väga lähedal olnud.

Korralduse poole pealt nii palju, et alati on olemas olnud korralikud tribüünid, teadustaja, toitlustus ning tablood (mis on vaieldamatult kõige ilusamad MLis :D)

Eestimees, ma võin nii palju öelda, et minu mäletamist mööda Saagil erilisi võimalusi polnud. Jooksu peale mõned sai, kuid sealt midagi ohtilikku ei tulnud. Pigem oli Kalevi keskväljameestel päris mitu head kauglööki.

duff_K
31.03.07, 21:52
saagil oli esimene poolaeg päris hea võimalus kastis kuid kaitse segas teda nii palju, et ta ei suutnud korralikult jalga tsenderdusele vahele panna ning läks napilt mööda

IndrekL
31.03.07, 21:55
Nii palju jäi veel lisamata, et Hermanson tegi jällegi suurepärase mängu.

Raimo
31.03.07, 22:48
Kalev muutub klubina aina sümpaatsemaks. Suurepärane korraldus igal mängul ning tugev meeskonnamäng.

Korralduse poole pealt nii palju, et alati on olemas olnud korralikud tribüünid, teadustaja, toitlustus ning tablood (mis on vaieldamatult kõige ilusamad MLis :D)

Meeldiv, et meie töö asi leiab head vastukaja. :)
Püüame nädala jooksul ka uue kodulehekülje avada. Ja kui kõik hästi läheb, siis tahaks juba 14. aprillil, kui võõrustame Levadiat, jagada pealtvaatajatele uue kvaliteediga mängukava.

Saarlane
01.04.07, 00:36
Ma võin kalevlastele saladuskatte all öelda, et teisipäeval te Mönusas Villemis tähistada ei saa ;)

ALEKOK
01.04.07, 21:57
Pole kunagi Kalevi kunstmurul käinud, keegi oskab öelda sealsete tribüünide seisukorda jne või on pilti kellegil näidata?

PraS
01.04.07, 22:02
Pole kunagi Kalevi kunstmurul käinud, keegi oskab öelda sealsete tribüünide seisukorda jne või on pilti kellegil näidata?

Sel aastal pole seal küll käinud, kuid eelmisel aastal oli seal tribüün nn puust pinkidest. Meeldivamad pingid kui vana Sportland Arena tribüüni pingid.

IndrekL
01.04.07, 23:53
Puust pingid, kuid väga mugav on seal istuda. Ei ole mädanenud või naelu väljas vms.

sosku
03.04.07, 22:53
Raimo,
tänase Tuleviku mängu läbiviimine oli muidu igati tibens, kuid kas laupäevaks oleks võimalik kõlaril volüümi veidi valjemaks keerata. Mul isiklikult oli sibula räuskamise kõrvalt kohati raske aru saada, mis seisud teistes mängudes on.

Raimo
03.04.07, 22:57
Jah, käisin ka ise korra tribüüni ühes otsas kuulamas, et asi pole nii hea kui võiks. Asi oli osaliselt muidugi ka selles, et kõlarid olid seekord katuse all, mistõttu osa helist sumbus ära.

4eburator
04.04.07, 15:09
Ma võin kalevlastele saladuskatte all öelda, et teisipäeval te Mönusas Villemis tähistada ei saa ;)

saime ikka, vaatamata sellele, et meil isegi palju aega ei olnud :P

marcello
06.04.07, 20:24
Selle nädala ekspressis pisut Kalevi staadioni tulevikust.

http://www.ekspress.ee/viewdoc/42F4D27C07E1EEDCC22572AE00360A09

Praed muna ja naudid vutti...

Vähetuntud vutivaatleja
06.04.07, 21:55
Selle nädala ekspressis pisut Kalevi staadioni tulevikust.

http://www.ekspress.ee/viewdoc/42F4D27C07E1EEDCC22572AE00360A09

Praed muna ja naudid vutti...

Siinkohal meenub Carlsbergi õlle reklaam :D Kuid, kui me saaksime sel viisil maailmatasemel spordirajatise (millest hetkel Kalevi staadion ikka väga kaugele jääb), siis ei tohiks see minu meelest kehv lahendus olla. Seni on meil üsna suur puudus hulludest mõtetest ja miks mitte neid vähemalt kaaludagi. Ma usun, et lõpptulemus on kasulik nii spordile kui ka investoritele.

Raimo
06.04.07, 23:17
Staadionide rubriigis juba kirjutasin, et sellist asja siiski ilmselt ei tule. Nii palju kui olen kursis, pole need mõtted eriti Carlsbergi reklaamile sarnased.
Hull mõte oleks saada Kalevi staadion täielikult katuse alla, enne seda aga ehitada paar rida kõrgemaks ja saada staadioni suuruseks 20 000 kohta:o
Muide, nii palju on Kalevi staadion 50ndatel aastatel mahutanud.
Kui juba kirjutamiseks läks, siis lõppeval nädalal sain ühelt spordiajaloolaselt teada, et Kalevis alustati jalgpallialase tegevusega mitte 1912., vaid koguni 1910. aastal. Uuel nädalal peaksin tema käest saama nii pildi tollasest võistkonnast kui ka tekstilise materjali. Täpsem info tuleb koduleheküljele.
Nii et aastal 2010 saab 100 aastat jalgpallialasest tegevusest Kalevis. Ja seda tuleb kindlasti siis ka vääriliselt tähistada.

Sats1
07.04.07, 11:53
Kui tihti toimuvad tantsupeod Kalevi staadionil ?
Mina nägin, et Kalevi põhivaljakul toimuvad JK Kalevi trenne ning "korporatiivse" (firma vs. firma) jalgpalli mänge.

Raimo
07.04.07, 13:20
tantsupeod on üle 2-3 aasta:
X noorte laulu- ja tantsupidu 29. juuni - 01. juuli 2007
XXV üldlaulupidu/XVIII üldtantsupidu 03. juuli - 05. juuli 2009
XI noorte laulu- ja tantsupidu 29. juuni - 01. juuli 2012
XXVI üldlaulupidu/XIX üldtantsupidu 04. juuli - 06. juuli 2014
XII noorte laulu- ja tantsupidu 30. juuni - 02. juuli 2017
XXVII üldlaulupidu/XX üldtantsupidu 28. juuni - 30. juuni 2019

Ja põhimõtteliselt on tõesti nii, et aegajalt renditakse Kalevi staadionit välja firmadevahelisteks mängudeks.

Sats1
07.04.07, 17:12
Kalevi väljak on asunud kaevikus. Kas päikesevalgus jõuab väljakule (murule) kui ilmuvad viis lisakorrused (elamud)?

lennat
07.04.07, 17:52
Kalevi, endise Komsomoli staadioni peaväljak, on rajatud Tallinnas vana kruusakarjääri kohale nõuka ajal. Valmis sai see aastal 1955. Karjääri külgedele ehitati tribüünid ja karjääri põhja rajati jalpallimuru ja jooksurajad. Mida täiteks kasutati, ei oska aravata, aga eks seal ka prügi ja ehituspraht olid. Kunagi oli asunud selle koha peal hoopis mägi, milles leiduv kivimaterjal linnaehituseks ära kasutati.

Sats1
07.04.07, 18:14
Omal ajal Kalev (Komsomoli) staadion oli JK TEMPO (Taksopargi meeskond, Meistriliiga) kodustaadioniks. Mangu päevadel staadioni juures asunud parkimisel võiks näha mõni kümmnet taksoauto (JK TEMPO pallirid+pealtvaatajad-taksojuhid).

ALEKOK
07.04.07, 19:56
Seniseid tulemusi vaadates võib väita, et Kalev on suurim konkurent Vaprusele 6.koha võitluses.

PraS
07.04.07, 20:04
Seniseid tulemusi vaadates võib väita, et Kalev on suurim konkurent Vaprusele 6.koha võitluses.

Noormees ära unusta nn iga aastast suvist koosseisu tühjaks jooksmist Kalevi satsis :)

kaups
07.04.07, 20:05
Palju önne Kalevile järjekordse vöidu puhul (oleksite vöinud ju muidugi viiki mängida;) ja ka häid pühi! Aavole ka ikka!!! :)

$$$
07.04.07, 22:57
Seniseid tulemusi vaadates võib väita, et Kalev on suurim konkurent Tartule 5.koha võitluses.

Parandan natuke ;) .

eestimees
09.04.07, 10:48
kus on vladimir tsehelnokov?

IndrekL
10.04.07, 01:54
Kui õigesti mäletan, siis sai kutt eelmine hooaeg raskelt vigastada.

eestimees
10.04.07, 09:52
ta pole vist üldse enam kuskil nimekirjas, hooaja lõpus ta mängis ika kalevi eest nats 4 mängu 7 kolli

kaitz
14.04.07, 20:05
Nu nii Kalev siis üllatas 1:0 võiduga Levadia üle ja ees otsas läheb asi põnevaks

Epic
14.04.07, 20:17
Sarap koondise peatreeneriks!

nurgalöök
14.04.07, 20:27
Väga hea!
Tubli Kalev.:D

kaitz
14.04.07, 20:28
Väidetavalt laenulepinguga Kalevis Kaimar SAAG ei tohiks Levadia vastu mängida selline punkt olevat seal sees,aga tuli vahetusest sisse.

elx
14.04.07, 20:31
Sarap koondise peatreeneriks!

kuna narva ei jõudnud ja valik oli viljandi-flora ning kalev-levadia vahel siis tundub, et tegin õige valiku. ja kuigi vapruse seisukohast polnud tulemus mulle meelepärane, siis üllatused on alati head. igatahes väga tubli mängu tapmine kalevi poolt ning suurepärane värav ja sarap.. noh, koondise ees ei suudaks ta midagi teha, sest üle 8000 inimese ta nii valjuhäälselt karjuda ei jõuaks :P

Rein
14.04.07, 20:48
Väidetavalt laenulepinguga Kalevis Kaimar SAAG ei tohiks Levadia vastu mängida selline punkt olevat seal sees,aga tuli vahetusest sisse.

Kus sina tead mis ta lepingus kirjas on?!

See on ainult spekulatsioon.

-Antz-
14.04.07, 20:52
Nüüd jääb üle ära oodata kasutaja "eestimees" ja tema küsimused, et miks on koondises kõik need mehed, kes täna meistrite eest väljakul olles ei suutnud hiljutiste Esiliiga amatööride vastu enamat 0st löödud väravast! :)

Aga õnne Kalevitele ja klubiga seotud inimestele. Säärased üllatused Meistriliigas on väga positiivsed. Näitab kohalike "proffide" taseme kenasti ära...

lennat
14.04.07, 21:16
Sarap tegi tugeva etteaste Eesti jalgpallikoondise "antsu viiuli" kohale. Jõudu, Aavo!

ALEKOK
14.04.07, 21:39
Super mäng oli! Tõeline elamus :)
Sarap on Kaleviga väga head tööd teinud.

Martin
14.04.07, 21:41
Jääb vaid soovida, et see poleks tänavuse hooaja ainus üllatus. Kuid Aavole ja Kalevile jõudu ja jaksu, v.a. tartlaste vastu otseloomulikult :)

vincent
14.04.07, 21:41
Sarap for England!

aanvaller
14.04.07, 21:45
Nagu juba eespool räägiti, siis tahetakse(plaanitakse) ehitada(rekonstrueerida) uus Kalevi staadion. Ja Ekspressis räägiti ka, et sinna plaanitakse teha kortereid. See on ju mõtetu! Minu meelest sobiks sinan rohkem mingi hotell või nimodi. Aga kes hull sinna korteri ostaks? :)
Ja nendest staadionitest, et ma ei usu et neid veel paari-kolme-nelja aasta jooksul isegi hakatakse m&#245;tlema selle peale. Aga &#228;kki nad teeksid meile sellise laheda &#252;llatuse, et kui 2010 aastal tuleb <<Kalev>>-seltsi 100. aastap&#228;ev siis v&#245;iks ju valmida uus staadion. Ja moderne.
&#220;ks nendest oleks k&#252;ll v&#228;gagi tase, kuigi ilma korteriteta :)
http://picspirate.com/img123/img45/372a9bc03f04f9000d7ea32d37640bab/tEEFV-6ZXQUY.jpg
http://picspirate.com/img123/img45/dc9751f3a4af8a81fe981c20f464c418/tEEFV-6ZXQXN.jpg

ALEKOK
14.04.07, 21:49
Aga kes hull sinna korteri ostaks? :)

Ma arvan et kui sinna korterid tehakse, siis ikka nõudlus võib väga suur olla.

Jeti88
14.04.07, 21:56
Aga &#228;kki nad teeksid meile sellise laheda &#252;llatuse, et kui 2010 aastal tuleb <<Kalev>>-seltsi 100. aastap&#228;ev siis v&#245;iks ju valmida uus staadion.

2010 saab Kalev minu arvestuste j&#228;rgi 109-aastaseks.

EDIT: eksisin, Raimo tegi all pool selgeks asja.

Raix
14.04.07, 22:17
Kus sina tead mis ta lepingus kirjas on?!

See on ainult spekulatsioon.

Täitsa võimalik, et sellest võib mingi teema tulla, kuna kaitz peaks õigel teel olema. Aga noh, kurat seda teab, eks lähipäevadel selgub.

Igaljuhul, võimas mäng oli, Kalev tegi head tööd algusest lõpuni. Levadia suurt midagi genereerida ei suutnud, korra Kink raksatas teisel poolajal paarikümnelt latti ja see oligi suuresti kõik. Pealtvaatajaid oli päris palju, ilm super, nii et kõik klappis. Õnned Kalevile!

E: üks võimalik allikas Saagi teema kohta: http://jalgpall.struktuur.ee/1976
"NB! Vastavalt lepingule ei tee Levadia vastu kaasa Kaimar Saag."

Raimo
14.04.07, 22:25
Staadionit hakkakse miskisel hetkel kindlasti renoveerima, kuid kindlasti mitte uisap&#228;isa ja areenile avatud terasse, kus keegi joob m&#228;ngu ajal &#245;lut ja grillib liha, ka mitte.
Ei tea, kust see jutt, et Saag ei oleks tohtinud m&#228;ngida, tuli. V&#245;is ja m&#228;ngis. M&#228;ngis h&#228;sti.
2010 saab 100aastaseks jalgpalliklubi, Eesti Spordiselts Kalev (jalgpalliklubi katusorganisatsioon) saab aga siis t&#245;esti 109aastaseks. Kahjuks ei ole veel &#228;ra j&#245;utud sk&#228;nnide 1910. aastal tehtud fotot Kalevi v&#245;istkonnast. Kui saan k&#228;tte, l&#228;heb see kodulehele.
Kalevi meeskonna m&#228;nguind oli t&#228;na j&#228;lle v&#228;ga super. Nii et Martin, loodetavasti tuleb &#252;llatusi veel ja veel (tegelikult polnud &#252;llatused kaugel ka m&#228;ngudes Flora ja Narvaga).

viki77
15.04.07, 01:33
SUPER Kalev!!!!!!!! Juhhhuuuuuu!!!!
Kõvad kärbsed!!!

asdf
15.04.07, 04:45
Ei tea, kust see jutt, et Saag ei oleks tohtinud mängida, tuli. Võis ja mängis.

Mina tean - JK Tallinna Kalevi tegevjuhilt. Eeldatavasti siis mees eksis?

kala2
15.04.07, 05:36
levadia pressiboss petersoo mainis kah et saag ei tohiks m&#228;ngida,et pidi aumeeste leping sarapiga olema,eks n&#228;eb mis edasi saab. aga kalev oli ikka v&#228;ga tubli!

$$$
15.04.07, 10:49
Mina jälle kuulsin, et Levadia oli lubanud Kaimaril eile mängida...

ROOTSI KUNN
15.04.07, 11:03
Mina oleks eile pidanud muidugi Sportland Arenal Flora ja Tuleviku mängu vaatama aga sõbra õhutusel otsustasin Kalevi staadionile minna ja ei kahetse ,et seal käidud sai.
Hakkaks kõigepealt sellest pihta ,et lisaks super mõnusale ilmale oli Kalevi staadionil ka kõik muu väga hästi organiseeritud. Mitte niii nagu enamikus Meistriliiga mängudes ,kus vaatamata vastuvõetud otsusele ,et klubid peavad mängudeks söögi ja joogi organiseerima, ei ole seda tehtud. Oli palavale ilmale kohaselt külm õlu, tee ja kohvi ning suupisted. Sellise ilmaga läks mul kolm toopi nagu kerisele ja tuju oli samuti lahe. Ilusad korralikud mängukavad ,korralik võimendus , mängu seisu näitav tabloo ja klubide nimede ning logodega sildid. Näha on ,et inimesed näevad vaeva ja tahavad midagi korda saata ning eile sai minu meelest nende vaev kuhjaga tasutud.
Heh! Hommikul panin ma socceneti ennustuses Levadiale 4-0 võidu ja õhtul ise rõõmustasin ,et nii mööda panin. Pole ma nagu kummagi meeskonna fänn aga tunnustan seda tööd ,mida Avo on amatööridega teinud,tunnustan Raimo ja teiste Kalevi persoonide head tööd mänguks ettevalmistusel. Peale selliseid mänge olen ma kindel ,et Kalevil tekib varsti arvestatav fännklubi ,kes omadele aktiivsemalt kaasa elaks.
Kalevi president Reio Ojavere säras eile nagu pühademuna :) ,mina nägin teda nii rõõmsana esimest korda. Kindlasti innustab selline võit kõiki klubi juhtimisega seotud inimesi ja aitab kaasa üksteisemõistmisele. Minu meelest on Kalev õigel teel ja seda tõestab ka turniiritabel. Hea ,et hooaja alguses kõlanud jutud Avo lahkumisest ei saanud tõepõhja alla.
Mida veel soovida Kalevile! Pange samas vaimus edasi ,arendage oma staadioni,tehke sellest esmaklassiline jalgpallikeskus,kasutage Kalevi kuulsusrikast nime jalgpallipropageerimisel ,sest teie oletegi see õige Kalev .
Kui igas voorus tuleks mõnelt eeldatavasti nõrgemalt klubilt selline üllatus ,et kodukamaral pannakse keegi suurtest kotti siis olen kindel ,et tasapisi hakkavad inimesed jälle staadionile tulema. Ega eilne voor polnudki ju ainult ühte auku. Kui vaadata Narva ,Flora ja ka Kure tulemusi siis võib juba üsna kindlalt väita ,et Pärnu kakkab ennast leidma .Loodetavasti ka teised . Vaid Ajax on see hooaeg ilmselge autsaider.

lennat
15.04.07, 11:31
Rootsi Kunni optimismist l&#228;ks mul tuju kohe heaks :) Oleks selliseid inimesi vaid rohkem.

Kalev on, jah, siis n&#252;&#252;d vaid jalgpalliklubi. Aga see seda parem ju ongi! See K-kommionu Kruuda ja muude Ehitust&#246;&#246;riista-mihklite nii&#246;elda korvpalli-kalev on pesueht porno ja v&#228;ljam&#245;eldis. M&#245;tleks, seda kaubam&#228;rki "BC Kalev" kanditi ju omal ajal vist isegi Rakverre ...

IndrekL
15.04.07, 19:16
Kahjuks ise m&#228;ngu ei saanud vaatama minna, kuid sellegi poolest olen v&#228;gagi r&#245;&#245;mus, et Kalev suurep&#228;rase v&#245;idu sai :).

Pealik
15.04.07, 19:28
Kahjuks ise mängu ei saanud vaatama minna, kuid sellegi poolest olen vägagi rõõmus, et Kalev suurepärase võidu sai :).

Täpselt sama siin! Pidin esivanemad maale viima nö kevadtöid tegema:(. Järgmine kord üritan platsis olla ja kaasa elada.

-Antz-
16.04.07, 17:50
levadia pressiboss petersoo mainis kah et saag ei tohiks mängida,et pidi aumeeste leping sarapiga olema,eks näeb mis edasi saab. aga kalev oli ikka väga tubli!

Kas lepingu pealkirjaks oligi Aumeeste leping või? Khmm.

Devil
16.04.07, 18:08
mnjaa siukseid shokiuudiseid Eesti-L&#228;ti piiripunktil suitsu tehes on p&#228;ris huvitav vastu v&#245;tta :P

eston maravilha
16.04.07, 18:11
Kalev on, jah, siis nüüd vaid jalgpalliklubi. .

ega ikka ei ole küll

Amadeus
16.04.07, 18:19
Kas lepingu pealkirjaks oligi Aumeeste leping või? Khmm.

Vahetult enne mängu ju teatati , et Levadia lubab Saagil kaasa teha, mida te arutate nii pikalt selle üle.

aanvaller
21.04.07, 21:41
Täiestu uskumatu, kahe võidu järel tehti veel Maag Tammekaga ka viik ! Täiesti uskumaut, mingi suvaline esiliiga klubi ilmus Meistriliigasse, tegi Tulevikule ja Levaadiale pähe. Ja eelmise aasta tabelikooseisu 5/6 kohdadel olnud Tartu klubidega viigi. Super.
Järgmiseks aastaks murrab kindlasti ennast esinelikusse. Või nüüdsest edaspidi saab rääkida Meistriliiga esiviisikust? Ennem öeldi nelikust. LEvaadia,TVMK,Flora,Trans + UUstulnuk KALEV.
Anna aga minna! Veel rekonstrueerige staika, siis on täiestu super.

PraS
21.04.07, 21:47
Pärnu Vaprus tuli ja möllas täpselt samamoodi eelmisel hooajal, kuid seda järgmist sammu pole suudetud astuda ja vaevalt Kalev sellega järgmisel hooajal hakkama saaks. Samas on sellestki hooajast vaid mõned voorud selja taga.

17
21.04.07, 21:52
Täiestu uskumatu, kahe võidu järel tehti veel Maag Tammekaga ka viik ! Täiesti uskumaut, mingi suvaline esiliiga klubi ilmus Meistriliigasse, tegi Tulevikule ja Levaadiale pähe. Ja eelmise aasta tabelikooseisu 5/6 kohdadel olnud Tartu klubidega viigi. Super.
Järgmiseks aastaks murrab kindlasti ennast esinelikusse. Või nüüdsest edaspidi saab rääkida Meistriliiga esiviisikust? Ennem öeldi nelikust. LEvaadia,TVMK,Flora,Trans + UUstulnuk KALEV.
Anna aga minna! Veel rekonstrueerige staika, siis on täiestu super.

hahaha, Soome suur ja lai, mine otsi sealt elu omale palun, härra komöödia :D

Raimo
21.04.07, 21:57
hahaha, Soome suur ja lai, mine otsi sealt elu omale palun, härra komöödia :D

ära nüüd väga kurb ka pole, et Kalevil hästi läheb ja Kuressaarel mitte :)

ALEKOK
21.04.07, 22:08
Täiestu uskumatu, kolme võidu järel tehti veel Maag Tammekaga ka viik.

Parandasin veits.