320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Miks käin/ei käi Meistriliiga mänge vaatamas?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Miks käin/ei käi Meistriliiga mänge vaatamas?

    Küllaltki läbileierdatud küsimus küll, kuid minumeelest väärib omaette teemat.
    Asi on ju tegelikult nutune, kui ikka staadionitel käib keskmiselt 100-300 inimest, ka väga ilusate ilmade korral, siis on ju olukord katastroofiline!
    Aga jõuame siis koos selgusele, mis häirib/segab.

    PS! Olen poolunes
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    #2
    Replying to Topic \'Miks käin/ei käi Meistriliiga mänge vaatamas?\'

    Merkuuri mänge ikka, Flora sõnnikut ei käiks pileti pärast vaatamas ja perverse duublisüsteemi pärast, sama kehtib siis Valga, Kuressaare jt. kohta, lihtsalt ei olekski võimalik kaasa elada, kuna head mehed lihtsalt topitakse florasse, vastutasuks antakse koogivormis olevad Annisted ja muud tolad.
    Õnneks Tartus on asi natuke teine, niiet see on ka põhjus, miks Merkuuril toetajaskond olemas on.

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Miks käin/ei käi Meistriliiga mänge vaatamas?\'

      käin vaatamas niipalju kui ajaliselt võimaldab .. peamiselt tallinnas .. iga voor üritan ikka vähemalt ühele mängule jõuda .. eelistan tugevate vaatamist (flora, levadia, tvmk)

      Mind ei häiri miski .. ei pilet, ei ilm, ei flora süsteem

      a ma olen vist jalkafänn ka.

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Miks käin/ei käi Meistriliiga mänge vaatamas?\'

        Eelmisel hooajal käisin üldjuhul Flora - TVMK mängudel, mõnikord ka Flora - Levadia mängudel nii A. Le Coq Arenal kui ka Kadrioru Staadionil. Käesoleval aastal olen kahjuks näinud vaid kahte Meistriliiga mängu, kuid plaanis on käia jällegi nii Flora - TVMK kui ka Flora - Levadia mängudel. Samuti püüan jälgida Viljandi Tuleviku Tallinnas peetavaid võõrsilmänge.

        Mängudele püüan jõuda nii sageli, kui võimalik, kuigi Meistriliiga mängu jaoks ei ole oma aega nii planeerinud ega ohverdanud nagu Eesti koondise mängude puhul.

        Pileti hinna ja ilma üle ei kurda, kuid kurvaks teevad tühjad tribüünid ja üleüldine publiku tagasihoidlikkus. Viimase osas kritiseerin ka iseennast, ehkki enda kaitseks võin öelda, et kaasaelamise passiivsuse põhjuseks on kindla lemmikklubi puudumine.

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Miks käin/ei käi Meistriliiga mänge vaatamas?\'

          Piletihinnad peaks Tallinnas olema kõik enamvähem samal tasemel(Floral, Levadial 40 ja TVMKl 50 Eesti raha) Palju ka Tartus pileti eest küsitakse?

          Ja egas kellelgi pole andmeid, kui palju käis pealtvaatajaid Flora kodumängudel hooaegadel 2001 ja 2002? minu mäletamistmööda rohkem, kui prageu
          olgem kristlased, vabandused on esitatud

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Miks käin/ei käi Meistriliiga mänge vaatamas?\'

            Originally posted by zaz


            Piletihinnad peaks Tallinnas olema kõik enamvähem samal tasemel(Floral, Levadial 40 ja TVMKl 50 Eesti raha) Palju ka Tartus pileti eest küsitakse?
            10 krooni.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Miks käin/ei käi Meistriliiga mänge vaatamas?\'

              No nii igav mul ka ei ole, et pean sinna ennast kohale vedama...:P

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Miks käin/ei käi Meistriliiga mänge vaatamas?\'

                See teema on küll ülenämmitud ja kõik põhjendused erinevates topicutes juba ülekorratud, kuid endale tundub, et olulisem kui mängude igavus või üldse mängude tase, on see, et klubidel pole identiteeti. Pole sellist lojaalset fännkonda, oma või minu klubi tunnet.

                Kui võrrelda muude spordialadega, siis nt korvpallis on Tartu Rockil stabiilne toetajaskond kuigi ega mängude tase ju korviliigaski midagi erilist pole. Küll on aga neil kohapatriotism ja vähemalt mõne aasta tagusest ajst ka vastandumine kui väiksem ja vaesem klubi suurematele Tallinna omadele. Korvis on nt Rakvere teine klubi kel oma lojaalne toetajaskond.
                Kas võrgus pole ka Pärnu puhul smasugust kohapatriotismi tunda.
                Kolmas näide käsipallist - Põlvas on (või oli) aastaid kaks klubi (nimed ei tule praegu meelde). Suurem neist võitles stabiilselt meistrikatel esikoha pärast, teine oli aga keskmik. Suuremal oli esikohakonkurentsis püsimiseks vaja mängijaid pidevalt sisse tuua kuni kohalikke enam alles ei jäänudki. Lõpuks tähendas see aga seda, et põlvakad hakksid toetama väiksemat ja nõrgemat, aga mitte neid võõraid, kes bussiga Tallinnast mängima toodi.

                Jalkas mulle tundub, et alguses oli Floral selge identiteet kui uueaja klubi, kui eestlaste klubi. Praegu on aga asjad segased ning eirti nõmedas olukorras on Flora süsteemi klubid. Eriti on mul kahju Viljandist, sest 90-te alguses oli see üks ainukesi kohti eestis kus oli eestikeelne- eestimeelne jalkatraditsioon. Alguses oli ehk ka Flora süsteemi kuulumine kasulik, ma ei tea kas kohapeal polnud liidreid või raha, kuid viimased 3-4 aastat on see küll klubi toetajaskonda muserdanud.
                Y R A

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Miks käin/ei käi Meistriliiga mänge vaatamas?\'

                  Originally posted by mikk
                  Kolmas näide käsipallist - Põlvas on (või oli) aastaid kaks klubi (nimed ei tule praegu meelde). Suurem neist võitles stabiilselt meistrikatel esikoha pärast, teine oli aga keskmik. Suuremal oli esikohakonkurentsis püsimiseks vaja mängijaid pidevalt sisse tuua kuni kohalikke enam alles ei jäänudki. Lõpuks tähendas see aga seda, et põlvakad hakksid toetama väiksemat ja nõrgemat, aga mitte neid võõraid, kes bussiga Tallinnast mängima toodi.
                  need kaks klubi olid põlva serviti ja hc põlva. põlva serviti, kes võitis ka paar meistritiitlit kolis nüüd tallinna, sest mängija ja omanikud ei viitsind/ei jõudnud/ei tahtnud põlvas treenida ja mängida.
                  aga kui nüüd teemast rääkida, siis ise ei käi mänge vaatamas kuna ei viitsi selle pärast spetsiaalselt tallinna sõita... kui elaks kuskil staadioni läheduses, siis ehk käiks vaatamas, aga kindel see pole

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Miks käin/ei käi Meistriliiga mänge vaatamas?\'

                    Mul on sama p6hjus ,sest ma ei ela tallinnas v6i m6nes muus linnas kus on meistriliiga meeskonda.
                    FCF Järva-Jaani Eesti meistriks!

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Miks käin/ei käi Meistriliiga mänge vaatamas?\'

                      Eelmine aasta käisin MLi mänge vaatamase,see aasta esiliiga ning loodetavasti järgmine aasta taas MLi omiJa kõik tänu Kuressaarele

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Miks käin/ei käi Meistriliiga mänge vaatamas?\'

                        Ma ei käi. Tase on nii nõrk.

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Miks käin/ei käi Meistriliiga mänge vaatamas?\'

                          Originally posted by Rommedahl


                          Ma ei käi. Tase on nii nõrk.
                          Tase on nii nõrk, et ei jõua käia?
                          Tunnen kaasa..

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Miks käin/ei käi Meistriliiga mänge vaatamas?\'

                            Mina käin jalgpalli vaatamas põhiliselt selle pärast ,et mulle meeldib see mäng.Eesti Meistrisari annab ,vähemalt mulle küll ,piisavalt põnevust ja tase on iga aastaga paremaks läinud.Kui mõni eespool vingub ,et tase on nörk siis ma ei saa aru ,millega ta meie liigat võrdleb ja mis mõte sellel on? Minu meelest tuleb rõhuasetused enda jaoks paika panna ja siis jätkub taset ja põnevust küllalt. Eestis on kõik liigad üsna huvtavad ,igal pool on võitlust ja hasarti. Palju heatasemelisi mänge olen vaadanud ka Esiliigas. Alati saan mõnusa emotsionaalse laengu ,kui omad hästi mängivad aga kui kaotavad siis pole ka hullu. Kaks vabas õhus viibitud tundi võib samuti plussina kirja panna. Alati saab ka sõpru ja tuttavaid näha ning üldse on heal staadionil alati mõnus olla ja mängule kaasa elada.
                            Arvan ,et küsimus tulekski nii üles panna : Miks inimesd käivad jalgpalli vaatamas?
                            Ja küsida tuleks ka nende käest kes käivad vaatamas.
                            Meil aga uuritakase kogu aeg ,et miks keegi ei käi ja siis küsitakse seda neilt kes ei käigi?
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Miks käin/ei käi Meistriliiga mänge vaatamas?\'

                              Originally posted by ROOTSI KUNN


                              Mina käin jalgpalli vaatamas põhiliselt selle pärast ,et mulle meeldib see mäng.Eesti Meistrisari annab ,vähemalt mulle küll ,piisavalt põnevust ja tase on iga aastaga paremaks läinud.Kui mõni eespool vingub ,et tase on nörk siis ma ei saa aru ,millega ta meie liigat võrdleb ja mis mõte sellel on? Minu meelest tuleb rõhuasetused enda jaoks paika panna ja siis jätkub taset ja põnevust küllalt. Eestis on kõik liigad üsna huvtavad ,igal pool on võitlust ja hasarti. Palju heatasemelisi mänge olen vaadanud ka Esiliigas. Alati saan mõnusa emotsionaalse laengu ,kui omad hästi mängivad aga kui kaotavad siis pole ka hullu. Kaks vabas õhus viibitud tundi võib samuti plussina kirja panna. Alati saab ka sõpru ja tuttavaid näha ning üldse on heal staadionil alati mõnus olla ja mängule kaasa elada.
                              Arvan ,et küsimus tulekski nii üles panna : Miks inimesd käivad jalgpalli vaatamas?
                              Ja küsida tuleks ka nende käest kes käivad vaatamas.
                              Meil aga uuritakase kogu aeg ,et miks keegi ei käi ja siis küsitakse seda neilt kes ei käigi?
                              seekord on kyll kysimus Miks käin/ei käi Meistriliiga mänge vaatamas?

                              Kommentaar

                              Working...
                              X