PDA

View Full Version : Andre Leesmendi ebaõnnestunud hooaeg Sutton Colfield Towni noortemeeskonnas

vanamees
03.07.04, 19:08
minuarust meie suurim lootus noorte seas Andre Leesment tegi väga kehva hooaja Sutton Coldfield Towni noortemeeskonnas. Meie 12-aastane kesktormaja lõi 41 mängus vaid 6 väravat ja oli üldse väga vähe silmapaistev või mis te arvate. Õnnestus käia ka mõnel treeningul ja isegi mõnda mängu vaatamas ja see mida ma nägin polnud see mis ma nägin kui ta mängis veel Eestis. Poisi vorm on langenud üha enam ja enam alates klubi vahetusest peale. Kas on süüdi klubi treener? Kas on meie Andre uhkeks läinud? Kas on tõesti juba puberteediiga? Mis arvate teie?

vanamees
03.07.04, 19:24
Kui küsite miks siis selline mees mängida saab, kes lööb 41 mänguga kuus väravat, siis vastus on järgmine: Andre isa Ain Leesment on Sutton Coldfield Towni suursponsor.

Arx07
03.07.04, 19:56
ausalt öeldes ma pole kuulnudki niisugusest tegelasest nagu andre leesment:oih:

Silver
03.07.04, 21:26
Samad sõnad siit. Pole kuulnud, ei tea kaasa rääkida, seda võin väita enamus foorumlaste kohta samuti. Pealegi Sutton Colefield Townist kuulen samuti esimest korda. Ehk selgitaksid natukene pikemalt kogu seda eelnevalt räägitut. Mis tase on sealses noortemeeskonnas Eesti omadega jms.

woodoo
03.07.04, 21:33
Äkki ei mõista me huumorit.

Jyrka
03.07.04, 21:46
Originally posted by treze

Samad sõnad siit. Pole kuulnud, ei tea kaasa rääkida, seda võin väita enamus foorumlaste kohta samuti. Pealegi Sutton Colefield Townist kuulen samuti esimest korda. Ehk selgitaksid natukene pikemalt kogu seda eelnevalt räägitut. Mis tase on sealses noortemeeskonnas Eesti omadega jms.

Keda see 12 aastaste tase huvitab? Keda üldse 12 aastased huvitavad?

vanamees
03.07.04, 21:57
Originally posted by Jyrka

Originally posted by treze

Keda see 12 aastaste tase huvitab? Keda üldse 12 aastased huvitavad?

Ma usun et igat eestlast peaks huvitama kui on selline tulevikulootus nagu meie üks ja ainus Andre. Sutton Coldfield Town kuulub 3 astet allapoole Inglise Jalgpalliliigat. Tegelikult polegi noortejalgpalli tase seal eriti kõrgem, kuid sealt on lihtsam tõusta kõrgemale ja veel kõrgemale. Andre sai siis sinna mängima tänu oma isa suurele rahalisele toetusele. Räägiks siis natuke Leesmendist: Ta on füüsiliselt väga heas vormis, kõigist oma treeningkaaslastest kiirem ja jõulisem(Eestis). Seetõttu mängibki ta põhikoosseisus ja on arvatavasti vaid au ja kuulsust kogumas Sutton Coldfield Townile. Kuid see hooaeg läks tal küll suht kehvasti.

fitti
03.07.04, 22:16
miks mul on tunne, et sinu hinnang \'tulevikulootus\' andrekesele pole just kõige objektiivsem?
pealegi, 12-aastasest midagi loota on küll mõttetus, võibolla hakkab talle 17aastaselt hoopis lumelaudamine meeldima ja ongi vutiga purkis.
\'tulevikulootus\' on siiski termin, mida oleks kohasem kasutada nt Eesti U-21 mängijate pihta.
IMHO

ethan
03.07.04, 22:45
Väga vaimukas. NOT!

vanamees
03.07.04, 23:17
Originally posted by fittibaldi

miks mul on tunne, et sinu hinnang \'tulevikulootus\' andrekesele pole just kõige objektiivsem?
pealegi, 12-aastasest midagi loota on küll mõttetus, võibolla hakkab talle 17aastaselt hoopis lumelaudamine meeldima ja ongi vutiga purkis.
\'tulevikulootus\' on siiski termin, mida oleks kohasem kasutada nt Eesti U-21 mängijate pihta.
IMHO

siiski kõik väga head mängijad on hakanud mängiva varakult(on ka erandeid) ja juba sellises eas paistavad nad teiste seas välja. ja kui kõik läheb nii, et Leesment jääb jalgpalli juurde, siis on Eesti koondisel uus ja hea ründaja olemas.

dimaggio
03.07.04, 23:24
Kes sa talle üldse selline oled...tema manager, poissõber või midagi sellist??

vanamees
03.07.04, 23:27
Originally posted by dimaggio

ma olen ta suurim fänn!!!!!!!

zaz
03.07.04, 23:30
Selline vend, kes ainult oma issi paksule rahakotile toetudes põhis mängib pole nüüd küll mingi lootus ja veel mingis mudaliiga klubis:oih:

Eesti noorte alla 11 aastaste meistermeeskonna keskaitsja on mänginud viis viimast mängu kahvatult:( äkki peaks tegema omaette teema ja arutama, et miks? ja kas tulevikulootusel on ikka võimalus kunagi välismaale pääseda? või äkki peaks rikas issi rahakotiga lehvitama hakkama?

vanamees
03.07.04, 23:37
Originally posted by zaz

Selline vend, kes ainult oma issi paksule rahakotile toetudes põhis mängib pole nüüd küll mingi lootus ja veel mingis mudaliiga klubis:oih:

Eesti noorte alla 11 aastaste meistermeeskonna keskaitsja on mänginud viis viimast mängu kahvatult:( äkki peaks tegema omaette teema ja arutama, et miks? ja kas tulevikulootusel on ikka võimalus kunagi välismaale pääseda? või äkki peaks rikas issi rahakotiga lehvitama hakkama?

mis tolle kaitsja nimi on? võiks tõesti keegi teema teha!

ethan
03.07.04, 23:44
Originally posted by vanamees

Originally posted by dimaggio

ma olen ta suurim fänn!!!!!!!

ma pakun, et tegu on samanimelise jerkoffiga, kel paremat teha pole. Ainsad postitused on selles teemas, ning teema on liiga jabur, et tõsiselt võtta.

Sutton Coldfieldi noortetiim... muahaha.

Chuck Norris
04.07.04, 00:58
Issand jumal, see leesment mängib ju väääga haiges klubis.
selle kohta on ka üks ütlus:

\"kui vares lendab üle sutton coldfield towni staadioni, siis teeb ta seda kõht taevapoole! Miks küll?
sest sinna pole mõtet isegi situda, niigi sitta täis!

Igatahes C\'mon on you Potters!!!

oku
04.07.04, 18:16
Tundub, et mingi tüüp on CMi mänginud ja nüüd siia kirja pannud kuidas mäng läks. Teema autor on mr. Leesment isiklikult, tundub. Iseenda suurim fänn olla on muidugi natuke kummaline :D

runno
05.07.04, 01:47
Originally posted by vanamees

minuarust meie suurim lootus noorte seas Andre Leesment tegi väga kehva hooaja Sutton Coldfield Towni noortemeeskonnas. Meie 12-aastane kesktormaja lõi 41 mängus vaid 6 väravat ja oli üldse väga vähe silmapaistev või mis te arvate. Õnnestus käia ka mõnel treeningul ja isegi mõnda mängu vaatamas ja see mida ma nägin polnud see mis ma nägin kui ta mängis veel Eestis. Poisi vorm on langenud üha enam ja enam alates klubi vahetusest peale. Kas on süüdi klubi treener? Kas on meie Andre uhkeks läinud? Kas on tõesti juba puberteediiga? Mis arvate teie?

ei noh arutame siis...
Niipalju, kui mina Suttoni mänge jälginud olen, on treener teda väga halvasti kasutanud.
Jah, panen süü treeneri peale.
Sa olekski võinud lihtsalt küsitluse teha, nii oleks rutemini õhtale saanud.
Üks variant on see, et Sa oled üks väike tüütu tegelane, kelle sõbral läheb paremini, kui Sinul ja paned väikest irokat vahelduseks???

Amadeus
05.07.04, 20:03
huvitav kuskohast on tulnud arvamus, et need kes noorteklassis hästi panevad ka täiskasvanutes läbi löövad? Eesti sport tõestab küll vastupidist pigem. Enamus meie olümpiav6itjaid - maailma meistreid kes veel spordis tegevad on just esile kerkinud 25-30 eluaasta vahel, mitte 12 aastaselt. Erki Nool, Andrus Veerpalu, Jaak Mae ...

dimaggio
05.07.04, 22:48
Originally posted by Amadeus

huvitav kuskohast on tulnud arvamus, et need kes noorteklassis hästi panevad ka täiskasvanutes läbi löövad? Eesti sport tõestab küll vastupidist pigem. Enamus meie olümpiav6itjaid - maailma meistreid kes veel spordis tegevad on just esile kerkinud 25-30 eluaasta vahel, mitte 12 aastaselt. Erki Nool, Andrus Veerpalu, Jaak Mae ...

Äkki on see Leesment teine Freddy Adu?:D

rauno
06.07.04, 00:14
Mulle teema meeldib ikkagi nimekaim(mitte eesnime) ja maybe avastamata sugulane:)
ingliiside liigas mis siis et mudases;)ja noor.
niimoodi saab ka minu nimi jalgaplliajalukku kirjutatud.
*ehib end võõraste sulgedega*

mikc
06.07.04, 00:40
veab, kui ta kunagi eesti koondise taseminigi jõuab,tavaliselt kaovad need nö staarid varakult

Hughes
06.07.04, 00:47
kindlalt mingi CM-i kujumon.

nagu näha on vanamees ära väsinud.

nimh
06.07.04, 18:14
Originally posted by Amadeus

Valter Külvet...?

Sir Brazza
27.07.04, 19:31
Tegelikult on nii, et olgu ta siis oma isa pakusl rahakoti peal või mitte millegi peal.. põhiline on siiski see, et see Leesment suudab pidevalt palliga tegeleda ja on väga hea, et ta on oma meeskonna kaaslastest kiiruse jõu ja tehnikaga üle.. Ehk näevad teda mõned Jalgpallikoolid inglismaal, ehk saab ta lepingu 2+2+2(2years schoolboy, 2years youth player ja 2years prof.contract) see oleks täitsa hea.. Ja isegi, kui ta esineb võõra nime all siin postitusel, siis soovitaks kindlasti pidevalt palli taga ajada ja püüda anda endast igas mängus parim, sest kunagi ei või teada, mis skaut(talendileidja) on end tribüünidele istutand. Hoian pöialt igatahes.. tublide saavutuste nimel

Sir Brazza
27.07.04, 19:32
kuid samas tee muud sporti ka ikka ;) tuleb ainult kasuks - räägin oma kogemustest..

clever
28.07.04, 00:42
täisa uskumatu, et selline teema 12 aastase poisi ümber nii palju kommentaare on toonud. Aru maisaa, ma ise tean vähemalt 2 väikest Eesti poissi Taanis ja 1 ühte Inglismaal ja 1 Saksamaal mängimas jalgpalli normaalsete klubide juures, aga poleks osanud arvatagi, et see võiks olla teema, mida jalgpallifännidega \" Eestlased välismaal\" rubriigis arutada ;)
Aga noh, edu sellele Andrele vms.

Martin
28.07.04, 00:57
Originally posted by clever
Aru maisaa, ma ise tean vähemalt 2 väikest Eesti poissi Taanis ja 1 ühte Inglismaal ja 1 Saksamaal mängimas jalgpalli normaalsete klubide juures.

Lase tulla, kes nad on, kui vanad ja kus mängivad.