PDA

View Full Version : Raplamaa vutt

Leheküljed : 1 2 [3]

Taavi.T
21.10.06, 16:19
15.oktoobril toimusid Kehtna staadionitel Raplamaa meistrivõistlused jalgpallis. Seekord ühepäevase turniirina.Varasematel aastatel on peetud turniir mängudega kohtadel.Kuna meeskonnad osalevad ka Eesti meistrivõistlustel siis ei olnud võimalik kahte sarja korraga mängida.
Turniirile registreerus 6 meeskonda, Rapla Atli I ja II koosseis, Märjamaa Kompanii, Kohila JK Püsivus,FC Lelle ja FC Flora Rapla. Kahjuks jäi kõrvale tiitlikaitsja Kehtna SK Kespo keda vaevas mängijate puudus.
Mängiti turniirisüsteemis 2x20 minutit mäng.
Esimeses mängus võitis Atli esimene koosseis oma teist rivistust 4:0 (Maltsar Martin x2,Jänes,Glivenko).Atli II’l tuliga ka oma teises kohtumises vastase veel suuremat paremust tunnistada, kaotus FCF Rapla’lt 0:8(Teder,Toome x2,Tamme,Oliver Andres,Vallot Andres,Reino x2).FCF Rapla oli see teine võit eelnevalt oldi 2:0(Sinikas ,Toome) üle Püsivus’st.Sama skooriga 2:0(Martin Maltsar,Tüvist) võitis ka Atli põhimeeskond Kohila meeskonda. Kompanii ja FC Lelle turniiri esimene mäng lõppes märjamaalaste 1:0(Puusepp) paremusega.Kohila Püsivus sai oma esimesed punktid kirja kohtumisest Märjamaa Kompaniiga võites 2:0(Valdre;Kivisild). Atli oma kolmandast kohtumisest viigipunktist rohkemat ei teeninud, 0:0 viik FC Lellega peale väga võitlusliku mängu.Ka FCF Rapla pidi leppima 0:0 viigiga Märjamaa Kompanii vastu.
Peale kaht selget kaotust valmistas üllatuse Rapla Atli II meeskond võites FC Lelle’t 1:0(Põlts). Kahe liidri Atli ja FCF Rapla vahelisest duellist väljusid võitjana atlikad 1:0(Glivenko). Atli II jätkas oma häid esitusi mängides pingelises ja võimalusterohkes mängus Kohila Püsivusega 2:2(Valdre,Grauen – Luhtmaa,Põlts) viiki, olles 2:0 kaotusseisus.Kohila Püsivuse viimane mäng FC Lellega jäi pidamata kuna Püsivusel lahkus suur hulk mängijaid.Rapla Atli tegi oma viimase mänguga enda jaoks olukorra keeruliseks, viigist piisanuks kindlustamaks esikoht, kahjuks lasti mängu viimastel minutitel lüüa endale turniiri jooksul ainus värav 0:1(Konsa) ja väga otsustav, nüüd jõi kõik sõltuma turniiri viimastest mängudest.Kompanii’l jäi mängida Atli II’ga. Samuti kõrgemate kohtade suhtes otsustavas mängus FCF Rapla ja FC Lelle osutus lõpp väga põnevaks, FC Lelle asus mängu esimesel poolajal 1:0(?) juhtima ja alles teise poolaja lõpus suutsid raplakad penaltist viigistada 1:1(?). Pika päeva viimane mäng Märjamaa Kompanii ja Rapla JK Atli II vahel pidi panema paika lõpliku järjestuse.Kompanii oli domineerivam ja lõi ohtlike olukordi mida Atli väravavaht Silver Paluoja hästi tõrjus.Kompaniil oli kindlasti võitu vaja ja pidevalt rünnates jäeti kaitse unarusse mida noored atlikad kasutamata ei jätnud lüües 1:0 eduvärava.Samuti pidi punase kaardi tõttu lahkuma üks märjamaalasre mängija. Põnevat mängu kroonis Atli viimane nael Kompanii kirstu, kui Valter Põlts lõi eduks 2:0

Rapla JK Atli 10p I
FC Flora Rapla 8p II
Rapla JK Atli II 7p III
Märjamaa Kompanii 7p 4
FC Lelle 5p 5
Kohila Püsivus 4p 6

Turniiri võib kordaläinuks nimetada, mängud peetud, medalid jaotatud.Järgmine aasta uuesti.
Peakohtunikuna tänan suure abi eest mänge teenindanud kohtunike Urmo Viickberg’i ja Lauri Henrik’t

Rapla Atli :Kristjan Pallav,Eduard Simora,Kaarel Jänes,Mihkel Maltsar,Taavi Tüvist,Rene Miilen,Veiko Mõtsnik,Veiko Kampura,Tenver Ilistom,Janar Jõgima,Verner Nõmmsalu,Sander Evisalu,Oleg Glivenko,Martin Maltsar,Margus Maltsar,Joel Siniallik

FCF Rapla: Vidrik Teder,Hindrek Teder,Reimund,Pruus ,Karjane,Olavi Andres,Oliver Andres,Vallot Andres,Sinikas,Toome,Reino,Pätr,Tammets,Jõessar,Ku re,Aasver,Tamme

Rapla JK Atli II :Tarkmees,Pajunurm,Rea,Galjaev,Tamm,Luhtmaa,Põlts, Tänav,Taavi Talmet,Tauri Talmet,Õis,Katkosilt,Ristissaar,Arro,Salumäe,Tori, Silver Paluoja,Sander

urmar
21.10.06, 22:32
Pigem ikka Henrik Lauri't :)

Taavi.T
22.10.06, 00:09
Sul lihtne öelda, kõik paberil kirjas.Mina töötan mälupõhiselt :)

PraS
05.01.07, 23:39
http://www.raplamsl.ee/?id=kalender&uid=870

nägu näha siis järgmisel nädalavahetusel leiab aset Valtus Raplamaa MV saalivutis. Kes ka tulemas on?

1.Kompu
2.FCF Rapla arvatavasti kahe esindusega
3.Järvakandi?
4.Kohila?
5.Atli kahe esindusega?
6.Kespo?
7.Lelle?

Veel keegi?

Taavi.T
07.01.07, 22:40
Atli 3 satsiga.

dreyd
08.01.07, 20:39
kolmapäeval otsustame, aga ilmselt tuleme noortega. ja kas reeglid on samad nagu varemgi?

lennuk
10.01.07, 23:37
Kespo osaleb noortega, kas enne tuleb mingi registreerimine või osavõtust teatamine ka teha või käib koha peal.

Taavi.T
11.01.07, 10:34
Võtan seda kui teatamist.Olge hiljemalt pool kümme kohal.

dreyd
11.01.07, 12:51
meie tuleme ka ühe satsiga, loodetavasti saame seekord lõpuni mängida :)

Taavi.T
11.01.07, 14:35
meie tuleme ka ühe satsiga, loodetavasti saame seekord lõpuni mängida :)

Selles polnud süüdi küll meie :)

dreyd
13.01.07, 17:44
nonii, mängud peetud. Seekord siis suht raske turniir, meil ühel mehel jalg kipsis ja ühel Kehtna noorel siis vasak käsi mingiks ajaks tuksis, suht kole, kui käsi liigesest väljas:(.
TEgin ka kohe sama turniiri jooksul ettepaneku, mängida tuleval aastal juba fustali reeglite järgi. Ja vist Valtus ei tohiks ka enam päris selliseid turniire pidada. Ruumi jääb ikkagi väheks.
Laurits siis sekundiga värav?:)
Selle turniiri üllataja LElle ja teistelpoot Atli II, kes vist jäi viimaseks. Aga raske grupp oli ka suhteliselt.
Muidu igati meeldivalt kõva andmine.

Taavi.T
13.01.07, 20:30
Iga aastaga on turniiri tase tõusnud ja minijalgpalli(reegliteta jalka) aeg hakkab tõesti läbi saama.
Turniir oli ühtlane ja raske.
Atli I I
FCF II II
FCF I III
FC Lelle IV
Püsivus V
Kespo VI
Kompanii VII
Atli RVG VIII
Atli II IX

A(4) alagrupis oli peksupoisiks Atli RVG. B(5) grupp oli ühtlasem, Atli II meeskonna ebaedul on loogiline seletus.Väravavahti polnud ja sats sai viimasel hetkel komplekteeritud.Kutil kes pidi satsi eest vastutama oli kõik kuni hommikuni kontrolli alla aga...
Futsali ettepanek ja mõte oli mul endalgi asja organiseerima hakates aga vastuseis oli suurem ja vaielda ei viitsinud.
Kohtunikud olukorda ei kontrollinud ainult fikseerisid väravaid ja näitasid äärmisel juhul auti.Jõhkralt lasti libistada jne.

Atli I :
Pallav,Mihkel Maltsar,Miilen,Jõgimaa,Glivenko,Tüvist,Jänes

mooses
15.01.07, 11:54
Iga aastaga on turniiri tase tõusnud ja minijalgpalli(reegliteta jalka) aeg hakkab tõesti läbi saama.
Turniir oli ühtlane ja raske.
Atli I I
FCF II II
FCF I III
FC Lelle IV
Püsivus V
Kespo VI
Kompanii VII
Atli RVG VIII
Atli II IX

A(4) alagrupis oli peksupoisiks Atli RVG. B(5) grupp oli ühtlasem, Atli II meeskonna ebaedul on loogiline seletus.Väravavahti polnud ja sats sai viimasel hetkel komplekteeritud.Kutil kes pidi satsi eest vastutama oli kõik kuni hommikuni kontrolli alla aga...
Futsali ettepanek ja mõte oli mul endalgi asja organiseerima hakates aga vastuseis oli suurem ja vaielda ei viitsinud.
Kohtunikud olukorda ei kontrollinud ainult fikseerisid väravaid ja näitasid äärmisel juhul auti.Jõhkralt lasti libistada jne.

Atli I :
Pallav,Mihkel Maltsar,Miilen,Jõgimaa,Glivenko,Tüvist,Jänes

Ise mängimas ei käinud,kuid arusaamatuks jäävad nende vendade seisukohad,kes futsali reeglite kohaselt ei soovi mängida - ise oleks küll selle poolt ja usun et kogu Lelle võistkonnale suudan ka ära põhjendada,et miks nende reeglitega tiba ohutum ja vaatemängulisem oleks mängida. Leiaks ühe kohtuniku veel,siis võiksime järgmine kord kolme peale selle turniiri ju ära vilistada.

Taavi.T
15.01.07, 12:23
Mooses-Viickberg?

mooses
15.01.07, 16:18
Mooses-Viickberg?

Mooses - Tokko!

MihkelPallak
15.01.07, 17:53
kes siis tokkot ei tea:D:D

dreyd
02.02.07, 09:35
asi selline, et Kohila laupäeval Märjamaale ei sõida:(, öelge siis edasi.

Taavi mu uus nr on 56737067

Taavi.T
02.02.07, 10:47
mix siis ei sõida?

dreyd
02.02.07, 10:53
proosalised probleemid, on vigaseid ja 6-7 meest ei saa muudel põhjustel tulla.
Ja kuna me üldarvestuses ka suuri kordaminekuid taga ei aja, siis jätame selle etapi vahele, loodetavasti saame siis kodus juba märtsis topelt jõuga mängida:)

Taavi.T
03.02.07, 00:39
no olete te ikka jukud :)

Ghoster
03.02.07, 11:26
no olete te ikka jukud :)

eks näis märtsi lõpus kes on jukud ja kes muud n...:)

Taavi.T
03.02.07, 17:52
täna siis esinelik:

FCF I
Atli I
Kompanii
FC Lelle

3-4 koht Kompanii - FC Lelle 3:2
1-2 koht FCF I - Atli I 0:0 8:7 pen
Eksis üks lahe kutt Atlist ja koguni kaks korda(tõrje,ristnurka)

Tänane etap tundus ,et oli veitsa nõrga tasemega. Polnud korraliku kooseisuga FCF II'te ja Püsivust.Hästi mängis Kompanii ja teenis õigustatult III koha.Uus võistkond oli Järvakandi Tribling(5)
Atli alagrupist edasipääs oli üle noatera.Alles viimase võiduga Triblingu üle saadi kokku ühepalju punkte ja omavahelise mänguga edasi.
Poolfinaal ja finaal mängus saadi pall ilusti liikuma ja oldi vastasest üle.
Penaltiseerjat pidanuks vältima nii hea mänguga, oli õnne ka korra :)

kräka
03.02.07, 19:21
just just see lahe kutt....See lahe kutt olid sa kahjusk ise Taavi!!!aga finaal oli tõeliselt haarav ja põnev.Kuigi jah Järvakandi oleks võinud teid seal finaalist välja jätta.Aga see ainus üks värav millega atli järtsikaid võitis oli meie väravahi plokk ja sinu enda meisterlikkus!!
Aga enda turrniiriga võib täitsa rahule jääda kuna meie kooseis oli ikka väga erinev sellest mis ennemalt on käinud maakonnakatel mängimas.ja see Viies koht on auga välja teenitud!!!!

Kohtume järgmisel etappil !!!

Vints
04.02.07, 19:09
no finaal küll midagi nii head ei olnud. ausaltöeldes oli FCF I ja Atli alagrupimäng palju ilusam ja põnevam. olukordi oli mõlemal ja mänguilu oli ka suurem.
finaalis oli selline ettevaatlik passimine, atlil oli üks hea võimalus ja floral samuti, kuid need jäidki ainult võimalusteks. ja lõpetuseks pikk pennuseeria, milles seekord oli meil rohkem õnne.

Taavi.T
25.03.07, 21:03
24.04 toimus Raplamaa saalijalgpalli MV III etapp Kohila spordihoones.
10 meeskonnaga III etapi võitis FCF Rapla II meeskond ja turniiri üldvõidu võttis Rapla JK Atli I meeskond. Ütleme nii, et võit läks õigele meeskonnale.

Esikoht otsustati poolfinaal kohtumises FCF Rapla I'ga mis võideti 1:0

Atli meeskond: Pallav,Mihkel Maltsar,Margus Maltsar,Tüvist,Jänes,Glivenko,Jõgimaa,Miilen,Ojaso o

1.Rapla JK Atli
2.FCF Rapla I
3.FCF Rapla II
4.FC Lelle

marti88
16.09.07, 21:45
Millal ja kus ja kas toimuvad ka see aasta maakonna meistrivõistlused jalgpallis ? ja kas formaat on sama mis eelmisel aastal ?

dreyd
16.09.07, 21:57
viimne jutt oli küll selline, et sarnaselt eelmise aastaga viiakse ka tänavu meistrikad läbi.
ja kuna need mängud ühe päevaga peavad peetud saama, siis ilmselt Kehtna ongi taas ainuke variant, kus kaks platsi kõrvuti ja mängud ilmselt siis taas peale liigat.

Ghoster
08.10.07, 08:51
millal siis on - lõplik kuupäev paigas?:confused:

Taavi.T
08.10.07, 11:47
Raplamaa 2007 MV jalgpallis toimuvad 13.10.2007 Kehtna jalgpalli väljakutel

Registreerimine(mängijate nimekirjad) 9.30 - 10.00
Turniiri algus 10.00
Eeldatav võistkondade arv 9, mängitakse kahes alagrupis
Mängu aeg 2x15 , lõplik aeg täpsustatakse kohapeal
Peakohtunik(vastutav organisaator) Taavi Tüvist

ravelli
10.10.07, 21:44
Kes need 9 on Lelle ei mängi kuna meie ülemineku mäng toimub 14.10 kl.14.00 Lelles

dreyd
10.10.07, 22:26
ka Kohila on väidetavalt päris kahtlane, aga eks selgub laupäeva hommikul.

Taavi.T
10.10.07, 23:16
Kes need 9 on Lelle ei mängi kuna meie ülemineku mäng toimub 14.10 kl.14.00 Lelles

Rainer ära mängi lolli, sa tead väga hästi,et Lelle otsus mitte osaleda tuli paar päeva hiljem, kui minu kirjutis.

Täna on tõesti 8 võistkonda ja loodan ,et Kohila ei esine sama magedalt või veel hullemini ,kui möödund aasta, kui poolelt turniirilt pillid kokku pakiti.

Saage aru, et meie kliimas ei mängi oktoobri lõpp - novembri algus.

Lohutuseks teile, et järgmised MV'd tulevad juulis ja püüdke siis vinguda.

Taavi.T
10.10.07, 23:18
Veel parem , teeme turniiri aprilli alguses Türgis.

veiko90
10.10.07, 23:20
Veel parem , teeme turniiri aprilli alguses Türgis.

Mina olen nõus, teeme üx yhe turniiri v:P

veiko90
10.10.07, 23:21
ka Kohila on väidetavalt päris kahtlane, aga eks selgub laupäeva hommikul.

Ei ole siin midagi selguda, tulete välja ja mängite palli;) Eks ma käin reedel Kohila ööklubist läbi ja aitan poistel juua seal, äkki siis koos jõuame ikka kohale

Taavi.T
10.10.07, 23:26
Ei ole siin midagi selguda, tulete välja ja mängite palli;) Eks ma käin reedel Kohila ööklubist läbi ja aitan poistel juua seal, äkki siis koos jõuame ikka kohale

Need n.n. profid pole Kohila ainukesed jalgpallurid õnneks.

Kui ülejäänud 25 luuserit nõusse ei saa siis teeme tõesti 3-1'te(mul juu naine ka jalgpallur ja poiss alustamas):)

PraS
10.10.07, 23:51
Taavi, kas ka juhendit pakud? või võivad ka 2001a. sündinud vibalased ka mängida?

Taavi.T
11.10.07, 00:46
Taavi, kas ka juhendit pakud? või võivad ka 2001a. sündinud vibalased ka mängida?

Ei Jaga, see on pikem kui 5 rida, sa ei saa aru.

Taavi.T
11.10.07, 00:48
Kuhu ma selle saadaks? anna aadress

PraS
11.10.07, 00:54
Kuhu ma selle saadaks? anna aadress

mart@soccernet.ee

Palun sinna mitte Farmburgeri reklaami saata :)

Taavi.T
11.10.07, 01:09
mart@soccernet.ee

Palun sinna mitte Farmburgeri reklaami saata :)

Ära põe.

Turunduse vastutust pole sinuga õnneks jagatud.

Täna pead sa sõitma Rapla või Kehtna aga ehk juba lähi tulevikus saad Märjamaal oma kõhu Farmburgeris täis söödud.

marti88
12.10.07, 23:47
Palju on siis oodata homsele turniirile meeskondi ?

PraS
13.10.07, 01:48
Palju on siis oodata homsele turniirile meeskondi ?

Kompu saab ka vist mingi satsi kokku. Seega vist oleme jälle varumeestega kohal nagu eelmisel korralgi.

veiko90
13.10.07, 17:05
Kompu saab ka vist mingi satsi kokku. Seega vist oleme jälle varumeestega kohal nagu eelmisel korralgi.

Hullud varumehed olite kohale ajanud kyll, saite teenitud võidu;)

Eks saalis saab edasi madistada

Taavi.T
13.10.07, 21:57
Raplamaa 2007.a. meistrivõistlused jalgpallis

I Märjamaa Kompanii
II Rapla JK Atli
III Kehtna
IV FCF Rapla
V RVG Atli
VI Hagudi/Rapla

Kahjuks jätsid tulemata Kohila Püsivus (Ilmselt meeskond ei püsinud hommikul koos) ja Järvakandi Tribling, FC Lelle mitte osalemine oli nende poolt ennem juba ilusti ette öeldud.

Võitjameeskond oli ilusti komplekteeritud ja mängisid võitluslikult. Rapla Atli oli ka tubli aga ainult teise koha vääriline.

Igati positiivne ,kui Raplamaalt pärit ja hetkel kõrgemal liigades mängivad mängijad käivad noortematele taset näitamas. See aasta oli neid küll vähe aga asi seegi.

marti88
13.10.07, 22:08
Kas mingit tabelit vms kah näha saab ?... või siis kõikide mängude skoore ?

PraS
14.10.07, 07:28
Meeliv turna oli.Saime selle enda kätte mis meile alati kuulunud.
Intriigi oli mängus ka:)
Kuigi atli poisid tegelesid rohkem meie mängus vaidlemisega siis tuleb tõdeda, et pennu oli õige ja olime natukene paremad. Varumehed nad ju olid. Taavi ja Atsu ju on Valga ja FCF II varumehed:) Ja teised olid B2 liiga poisid kes mängisid teie poisid kenasti üle. Meie vast raskem mäng oli vast poiste(fcf Rapla) vastu. Kahju aint, et ei saand Lelle ja Kohilaga mängida. Aga ehk juba sees kohtume. Näeme jälle. Loodetavasti Erkil midagi väga valusti ei juhtunud. Peale mängu oli ta küll väga terane vestlema. Üritame ka maakonnas paremad pojad jälle ühte meeskonda koondada.

Taavi palun saada mulle ka stats toimunud turna kohta.

dreyd
14.10.07, 10:17
läks siis nii nagu arvata oligi. Aga mis puudutab sees mängimisi, siis võib kohe ära öelda, et mängime (ilmselt) ainult siis ku ion ka futsali reeglite järgi.

PraS
14.10.07, 10:48
läks siis nii nagu arvata oligi. Aga mis puudutab sees mängimisi, siis võib kohe ära öelda, et mängime (ilmselt) ainult siis ku ion ka futsali reeglite järgi.

siis peate ju küll osad posid koju jätma.Nagu valdre,päka ja veel mõned.

figu
14.10.07, 11:21
mis mõttes nagu?

PraS
14.10.07, 15:39
mis mõttes nagu?

ses mõttes, et Päka ei mängi eriti jalgpalli. Kui keegi talle haiget teeb siis karistuslöögi ajal sihib konkreetselt valu teinud mängijat ja Valdre pole teps mitte puhas mängija.

figu
14.10.07, 18:54
hahaha koomik! selle kohta hea väljend-vaat kes räägib!

marxx35
15.10.07, 13:14
üllatas flora kes suutis olematu koosseisuga kehtnale kaotada

marti88
15.10.07, 14:51
Olematu ??... need ongi ju pmst nende põhikoosseisu mehed ?:S väljaarvatud 2 mängijat kes olid uued..

marxx35
15.10.07, 15:21
millisest põhikoosseisust?

marti88
15.10.07, 20:55
Aa oih minu viga ma sain aru et floral oli olematu koosseis :S... aga sa vist mõtlesid kehtna ... jamh minu viga sry:P ...

Taavi.T
15.10.07, 21:29
Aga vaadake ,kui näljaselt/vihaselt Kehtna pallurid mängisid. Pidevalt püüdsid 3-4 mängijaga rünnata.

Vints
15.10.07, 21:42
cut the crap:D
tulge mängige ise 3 mängu järjest võiskonnaga, kus vahetusi pea et polnud. keskväli pidi ära surema platsile, kuna nad polnud enam ammu mänginud.
põhi keskväljaduuo/triio oli oma vigastusi ravimas või valmistumas tähtsateks mängudeks.
aga kõva trenn sai siiski tehtud:)

Taavi.T
15.10.07, 21:57
õige jutt sul Vints aga keda see huvitab ja kellele me seda räägime. Sina,mina ja veel paar kutti. Võin ka öelda ,et meil oli tähtsas mängus hull väsimus, loll kohtunik ja muud jamad. Vasak jalg on mul täna paistes ja sinine.Tänud teie Jaanile

Taavi.T
15.10.07, 21:59
Ma arvan, et kõik kes kohal olid said nautida ilusat ilma ja mis peamine said mängida jalgpalli, koht tabelis oli lihtsalt boonuseks.

gaius
17.10.07, 16:51
ses mõttes, et Päka ei mängi eriti jalgpalli. Kui keegi talle haiget teeb siis karistuslöögi ajal sihib konkreetselt valu teinud mängijat ja Valdre pole teps mitte puhas mängija.

Ma usun, et platsil otsustab selliseid asju kohtunik. Kui sul mingeid konkreetseid näiteid või materjali pole siis vast pole mõtet niisama lahmida.

Lihtsalt võtsime eelmine aasta peale Raplamaa sisekaid Püsivust tabanud vigastustelaine ajel vastu otsuse, et mängime edaspidi sees ainult Futsali reeglite alusel. Lihtsalt meile on olulisem luudkondid terved hoida mitte, et meil oleks mingit kartus või reaalset soovi lihtsalt mitte mängida. Ma usun, et ka paljudele teistele meeskondadele oleks Futsali reeglid rohkem mokkamööda.

spock
17.10.07, 17:22
Jaa, mina ka Futsali reeglite poolt. Jääb ära see mõtetu palli tagumine seinast seina ja mäng oleks tehnilisem ja vähem agressiivne

veiko90
17.10.07, 18:53
Jaa, mina ka Futsali reeglite poolt. Jääb ära see mõtetu palli tagumine seinast seina ja mäng oleks tehnilisem ja vähem agressiivne

Olen ka Futsali reeglite poolt, sest see on tehniline mäng ja pealtvaatajatele ilus vaadata ning Futsali reeglid toovad välja selle, kes on parem või mitte, kui minna füüsiliseks, siis jääb ka nendele võistkondadele lootus, kes tegelikult, sees mängida ei oska- pean siin silmas toorutsemist.
Minu mäletamist mööda on Pras olnud eluaeg toorutsemise poolt:D

PraS
17.10.07, 21:19
Minu mäletamist mööda on Pras olnud eluaeg toorutsemise poolt:D

Mitte et ma toorutsemise poolt oleks vaid lihtsalt osade mängijate vastu tuleb toores olla, et nende mänguisu kaoks. Samas pole meil enam selliseid lõhkujaid satse maakonnas ka. Minagi poleks vasut kui neid reegleid järgitakse 2008 maakonna meistri selgitamisel.

Mõnes mõttes kahju ka kui Futsali reeglite järgi mängime. Ei saagi sulle SEBiPoiss haiget teha :D

veiko90
18.10.07, 11:35
Mitte et ma toorutsemise poolt oleks vaid lihtsalt osade mängijate vastu tuleb toores olla, et nende mänguisu kaoks. Samas pole meil enam selliseid lõhkujaid satse maakonnas ka. Minagi poleks vasut kui neid reegleid järgitakse 2008 maakonna meistri selgitamisel.

Mõnes mõttes kahju ka kui Futsali reeglite järgi mängime. Ei saagi sulle SEBiPoiss haiget teha :D

Keegi ei keela sul seda proovimast, aga selline suhtumine juba näitab, et oled ikka mõtetu mees, et tahad sihilikult lõhkuda.

PraS
18.10.07, 19:29
Keegi ei keela sul seda proovimast, aga selline suhtumine juba näitab, et oled ikka mõtetu mees, et tahad sihilikult lõhkuda.

Alati lõhun sihilikult.

veiko90
18.10.07, 21:16
Alati lõhun sihilikult.

Sinust on raske midagi muud uskuda:P

kaitz
18.10.07, 21:45
Alati lõhun sihilikult.

Nii ongi,kes mängida ei mõista see lõhub

PraS
18.10.07, 21:48
Nii ongi,kes mängida ei mõista see lõhub
Jep,Arvamusliider. Ma ei oska.

hinted
18.10.07, 22:09
minu arust ei ole Märjamaa Kompanii küll see maakonna kõige lõhkuvam meeskond.
igaühel oma taktika: Kompu ongi tugeva kaitsega ja panustab vasturünnakule, siis tulebki ilma pallita tööd teha.

veiko90
18.10.07, 22:12
Jep,Arvamusliider. Ma ei oska.

Vea tunnistama, on esimene samm paranemise poole:D

PraS
18.10.07, 22:41
Vea tunnistama, on esimene samm paranemise poole:D

Ma jooksen veel. Ei veere veel.

SipS
19.10.07, 14:58
JookSmiSel ja kulgemiSel on Suur vahe!!!

Taavi.T
20.10.07, 04:41
Kas hakate tõesti lolli Märdiga millegi üle vaidlema, laskute samale tasemele, andke takka!

ravelli
20.10.07, 12:46
Kust neid futsaali reegleid lugeda saaks on siis palju erinevad nendest milega eelmisel aastal mängisime

dreyd
20.10.07, 13:35
põhiline erinevus ongi see, et kui futsal on nö puhas mäng, sisuliselt ilma teise keha puudutamata, siis meil eelmine talv sisevutis oli kehamäng lubatud. Muud erinevused on kosmeetilised rohkem. Ahjaa vigu ka märgitakse futsalis, mis kammitseb rohkem, kui ilma vigadeta mäng.

spock
20.10.07, 18:05
Veel üks suur erinevus on pallis, mis ei põrka nii palju. Jätab ära selle mõtetu palli tagumise ja muudab mängu tehnilisemaks.

kräka
30.01.08, 18:14
No nii et 03.02.08 hakkavad siis rapla mk meistrikad saalijalgpallis!!!!

Kes siis osa kah võttavad!!

veiko90
30.01.08, 18:16
No nii et 03.02.08 hakkavad siis rapla mk meistrikad saalijalgpallis!!!!

Kes siis osa kah võttavad!!

Kindlasti Atli, veel ei tea mitu satsi.

dreyd
05.02.08, 11:13
kuidas mängud ka läksid? Meie kahjuks jah kohale ei jõudnudki...

PraS
05.02.08, 11:30
kuidas mängud ka läksid? Meie kahjuks jah kohale ei jõudnudki...

Poiste esimene sats olevat võitnud.Atli olevat olnd teine ning Märjamaa noored pallivõlurid olid vist kolmandad.Kui eksin siis võite parandada.

Vints
05.02.08, 19:44
1. FCF Rapla I
2. Atli I
3. FCF Rapla II
4.Atli II
5.-8. Järvakandi, Kompanii, Atli RVG ja FC Kehtna(viimaste järjekord on suvaline*)

marxx35
11.03.08, 22:38
teine etapp läbi,võitis kompanii, kokkuvõttes esikolmik järgmine
1.FCF Rapla II
2.FCF Rapla I
3.Atli I

AngryDuck
26.10.08, 21:30
26.oktoobril toimus Valtu kunstmurul Raplamaa meistrivõistlused jalgpallis. Osales 9 meeskonda kellest meistriks krooniti FCF Rapla.

Neli esimest:
1. FCF Rapla
2. Rapla Atli
3. Märjamaa Kompanii
4. Lelle

Alles jäänud meeskondade paremusjärjestust kahjuks ei öelda ei oska.

kräka
08.01.09, 23:21
Kas maakonnakad kah see aasta toimuvad ve??

marxx35
09.01.09, 09:42
Kas maakonnakad kah see aasta toimuvad ve??

31.01 ja 21.02 Kohila spordihoones algus 10.00

kehna kespo
25.01.09, 01:00
mis palliga see aasta siis mängitakse kas tavalise või futsali

marxx35
25.01.09, 16:18
tavaline nr.5

Kaldas
26.01.09, 20:22
kas registreerimiseks peaks R. Pajunurmele helistama või saaks siin ka teada anda? miks futsalipalliga ei mängita?

marxx35
26.01.09, 22:04
pigem helista Pajunurmele

Kaldas
26.01.09, 22:08
ok..tänud. a miks futsalipalliga ei mängita ikkagi?:D

dreyd
27.01.09, 17:02
ok..tänud. a miks futsalipalliga ei mängita ikkagi?:D

ilmselt seetõttu, et reaalselt on maakonnas kaks tiimi, kes selle palliga võiksid "paremini" läbi saada - Atli ja Püsivus, kes mängivad ka hetkel saaliliigat, teistel (neid satse on kindlasti rohkem) on selle palliga äkki raskem kohaneda.
Pakun seda varianti.

gaius
27.01.09, 17:20
ilmselt seetõttu, et reaalselt on maakonnas kaks tiimi, kes selle palliga võiksid "paremini" läbi saada - Atli ja Püsivus, kes mängivad ka hetkel saaliliigat, teistel (neid satse on kindlasti rohkem) on selle palliga äkki raskem kohaneda.
Pakun seda varianti.

kuigi tundub loogiline, et saalivutti taotakse ikka saalivuti reeglite ja saalivuti palliga.

dreyd
27.01.09, 18:05
täpselt, kuid maakonnasport teenib üldsuse huve ja sede kellele õnneks, kellele kahjuks. Ju siis futsal on veel liiga uus...

Kaldas
27.01.09, 18:06
no pakun ikkagi, et praeguseks ajaks teevad sees kõvasti rohkemad tiimid futsalipalliga trenni kui püsivus ja atli...meil igal juhul kehvem tavalise palliga harjuda:)

kehna kespo
27.01.09, 21:25
aga mis võistkonnad yltse kokku tulevad ja võiks juurde panna et mis palli poolt ollakse

marxx35
27.01.09, 22:23
jälle hakatakse palli jura ajama,kui on saalijalgpall siis on tavalise palliga

kehna kespo
27.01.09, 22:46
jälle hakatakse palli jura ajama,kui on saalijalgpall siis on tavalise palliga

miks se jura on vb mõnned ongi aint futsali palliga harjutanud ja tahas sellega mängida

marxx35
28.01.09, 00:27
selleks on teised võistlused

dreyd
28.01.09, 10:42
aga mis võistkonnad yltse kokku tulevad ja võiks juurde panna et mis palli poolt ollakse

PÜsivus plaanib nö kodustel võistlustel ikka kahe satsiga osaleda

kehna kespo
28.01.09, 14:32
kehtnast tuleb noorte sats

Kaldas
28.01.09, 16:41
raplast tuleb ka noortesats

marxx35
29.01.09, 13:52
kehtnast tuleb noorte sats

kas registreeritud ka

marxx35
29.01.09, 13:55
praeguse seisuga on registreeritud atli 3,fcf 3,püsivus 2,lelle,märjamaa,kabala ja raplamaa

dreyd
29.01.09, 14:12
tohoh, päris kirju seltskond koos siis juba

see on hea!

Vints
29.01.09, 14:13
no pakun ikkagi, et praeguseks ajaks teevad sees kõvasti rohkemad tiimid futsalipalliga trenni kui püsivus ja atli...meil igal juhul kehvem tavalise palliga harjuda:)
kui teha niisuguseid pallimuudatusi, siis võiks sellest anda juba tunduvalt varem teada, mõned kuud, et harjutama hakata. futsal on küll tore ja mitte nii toores, aga väravavahi jaoks teeb see pall elu ikka tõsiselt ebahuvitavaks ja kuna põhirõhk on siiski eesti meistrikad, kus tavaline pall, siis flora rapla ei mängi futsali praktiliselt üldse.
eks see ole ka uus värk, vajab harjumist. kuid traditsioonilist saalijalgpalli kohekindlasti ei tohiks ära kaotada, aga futsali puhul võib lihtsalt uue maakonnaka teha;)

marxx35
29.01.09, 14:35
tulevikus on mõeldav teha saalijalgpall ja futsal eraldi ühepäevaste turniiridena. kes tahab võtab osa milline talle sobib ja kaovad ära vaidlused mis palliga mängida.:silm4:

dreyd
29.01.09, 15:18
no tegelikult kui veel ausam olla, siis võiks/peaks olema sees mängides vaid üks moodus ja see oleks futsal. Ühtlasi saaksid ka paljud satsid sellest mängust aimu ja ka osaleda Eesti Meistrivõistlustel. Hetkel oleks nagu nö tradistiooniline vutt õues, siis on futsal ja siis on veel mingi vahepealne saalis mängitav jalgpall. Kisub kirjuks nii ja ühtlasi ei anna see futsalile veelgi suuremat progressi, sest see vahepealne asi on niikuinii varsti hääbuv asi. Ja mis siin salata, futsal oma palli ja reeglitega on siiski mängu- ja mängijasõbralikum oluliselt.
Aga ehk juba tuleval talvel saame futsali peale üle minna....

kehna kespo
29.01.09, 17:00
kas registreeritud ka

pajunurma ja tüvist peaks teadama

kehna kespo
29.01.09, 17:00
või peab veel midagi enamat olema tehtud

marxx35
29.01.09, 18:14
pajunurm ei teadnud kehtnast midagi

Kaldas
29.01.09, 18:37
pajunurm ei teadnud kehtnast midagi

millal sa pajunurmelt need tiimid teada said? täna millalgi? seal kohapeal on vaja ka mingi registreerimisleht täita vms?:)

kehna kespo
29.01.09, 18:51
millal sa pajunurmelt need tiimid teada said? täna millalgi? seal kohapeal on vaja ka mingi registreerimisleht täita vms?:)

registreerimis leht on olemas

Kaldas
29.01.09, 19:15
registreerimis leht on olemas

kust seda saab?:) meie osalemisest teab pajunurm küll, aga mingit lehte ei ole

kehna kespo
29.01.09, 19:23
kust seda saab?:) meie osalemisest teab pajunurm küll, aga mingit lehte ei ole

mina tegin lehe ise aga valla spordi juhilt saan alkirja

kehna kespo
31.01.09, 22:25
1. fcf 1
2. Kompanii
3. fcf 2
4.fcf 3

kehna kespo
19.02.09, 23:06
laupäeval siis teine ja yhtlasi ka viimane etapp
kas tuleb sama palju võistkondi

Vints
21.02.09, 19:18
kahe etapi lõppjärjestus:

I FCF Rapla
II Märjamaa Kompanii
III FCF Kehtna

veiko90
22.02.09, 21:29
Lisaks veel ära, et viimasel etapil näitas Atli üpriski ilusat mängu ja usun et ei liialda, kui ytlen, et said teenitult teise etapi võidu.
Õnnesoovid maakonna meistritele ja eks järgmine aasta madistame jälle.

kehna kespo
02.07.09, 00:52
nonii välis maakonnakad juba käivad
atli 1 purustas atli 2
11:1

MatiLume
02.07.09, 01:00
Sitt värk jah.

PraS
02.07.09, 01:01
nonii välis maakonnakad juba käivad
atli 1 purustas atli 2
11:1

märjamaa ja kohila pelasid ka ning märjamaa vist võitis. seisu panevad teadjamad vast.

Rauul18
02.07.09, 19:54
Märjamaa-Kohila 3:1

ravelli
09.07.09, 20:44
lelle kohila 1-1

Taavi.T
10.07.09, 16:37
Kompanii - Atli 1:5

Ravelli ole täitsa ja võta minuga ühendust või lase seda teha vennal.Maakonnakate mäng tuleb kokku leppida.
5281232

Game
12.07.09, 21:25
Kehtna-Atli II 20:2:D

dreyd
12.07.09, 21:41
väga veider maakonna mv.

MatiLume
13.07.09, 10:35
Muidugi on veider kui poisid kohal ei käi ja sellinne skoor on.Võimalik,et oleks väiksemgi jäänud kui oleks kohal olnud väravavaht.

Vints
13.07.09, 17:47
Muidugi on veider kui poisid kohal ei käi ja sellinne skoor on.Võimalik,et oleks väiksemgi jäänud kui oleks kohal olnud väravavaht.

Mati, said ju paar väga head tõrjet tehtud;)

MatiLume
13.07.09, 18:14
No sain mõned jah aga muidugi vähemalt pluss punktid neile kes veel mängudel käivad;)

MatiLume
19.07.09, 13:31
Täna siis kell 19.00 Jk Kohila Püsivus vs JK Rapla Atli II.

dreyd
19.07.09, 18:03
Täna siis kell 19.00 Jk Kohila Püsivus vs JK Rapla Atli II.

täpselt nii, väljak igatahes ootab peaosalisi

dreyd
19.07.09, 22:30
Püsivus Atli II 3-1 (0:0), õnneks keegi äiksega pihta ei saanud ja see "kerge" vihmake ei teinud ka midagi hullu.

veiko90
28.07.09, 17:03
Kehtna FCF - Lelle ja Kehtna FCF- Märjamaa Kompanii, need mängud on mängitud?

AngryDuck
28.07.09, 19:04
Kehtna FCF - Lelle ja Kehtna FCF- Märjamaa Kompanii, need mängud on mängitud?

9:2 ja 3:2 kui ma ei eksi.

marxx35
01.08.09, 14:27
Atli-Lelle 4:1 Kokkuvõttes 1.Rapla JK Atli I 12p 2.Kehtna FCF 10p 3.Kohila Püsivus 8p 4.Märjamaa Kompanii 6p 5.FC Lelle 4p 6.Rapla JK Atli II 3p

kehna kespo
15.01.10, 20:59
kui ma õieti lugesin siis 31.01.10 esimene sise etapp

Rauul18
16.01.10, 12:20
Kus täpsemalt??? Kas jälle mõlemad etappid Kohilas? Või mängitakse ka uues Rapla spordihoones?

kehna kespo
16.01.10, 17:09
esimese etappi toimumise koht ei pidavat veel kindel olema

PraS
20.01.10, 19:49
Kus täpsemalt??? Kas jälle mõlemad etappid Kohilas? Või mängitakse ka uues Rapla spordihoones?

Aeg ja koht:
Võistlused toimuvad kolme etapilisena:
I etapp - pühapäev, 31. jaanuar kell 10.00-15.00 Rapla Sadolini Spordimaja
II etapp - pühapäev, 28. veebruar kell 10.00-15.00 Kohila Spordikompleks

seega, kolmas pole veel kindel.

kehna kespo
20.01.10, 21:24
kes kohale siis tulevad kah
kehtnast tuleb arvatavasti sats

Vints
20.01.10, 21:40
FCF Kehtna paneb välja arvatavasti kaks satsi: rapla-märjamaa poisid ühes ja kehtna poisid teises.

dreyd
20.01.10, 21:41
tehtud ka esimene samm normaalsuse suunas- mängitakse siis futsali palliga.

MatiLume
21.01.10, 00:01
Raplast tuleb ka kaks satsi vähemalt.Atli ja siis muud lohvid :D

marti88
21.01.10, 11:38
kas 5h saab selle turniiri mängitud üldse ?

marxx35
21.01.10, 15:05
8 võitkonnaga pole probleemi.Kui võistkondi rohkem,tuleb natuke laveerida

MatiLume
25.01.10, 21:38
Kas regada saab reinu kaudu?

Vints
27.01.10, 16:30
FCF Kehtna on väljas põhimõtteliselt 3 meeskonnaga: märjamaa, rapla ja kehtna.

Rauul18
27.01.10, 16:44
Kas siis Lelle mehed ei panegi meeskonda välja?

dreyd
27.01.10, 17:15
kohilast ilmselt ka 2 satsi. vanad ja kobedad :)

marxx35
27.01.10, 17:37
Kas siis Lelle mehed ei panegi meeskonda välja?

ikka panevad

Rauul18
27.01.10, 18:21
Siis tuleb seekord palju meeskondi,mis on ainult hea.

Taavi.T
28.01.10, 00:38
Üldse ei ole hea.
Tuleb paar satsi kus 5 tüüpi kohal ja peale esimest sauna on nad kadunud. Selliseid olukordi olnud.Paar aastat tagasi Kohila Püsivus.(ärge võtke hinge)
Ega mängijate arv pole suurenenud, vaid osalevate meeskondade pingid on lühemad ja tase kujuneb tulla nõrk.
Lisaks on mängu aeg lühem ja niisama passimist rohkem.
Olin kohe alguses seisukohal ,et 8 meeskonda on lagi ja kõik käib eelregistreerimisega. Raudpolt ,et mingi sats hilineb või jääb lihtsalt tulemata ja ei teata ka sellest.
Ühesõnaga ainult üks kepp ja käpikud

PS! Spordihoone avatakse kell 9:30 ja mängud algavad 10:00 Seega pole suurt mõtet varem tulla ja hilinejad on.....

marxx35
28.01.10, 14:25
tänaseks regatud 9 võistkonda,12 võistkonda saab mängima

marxx35
28.01.10, 14:29
kas 5h saab selle turniiri mängitud üldse ?

2 tundi saime juude

Rauul18
28.01.10, 14:35
Kes siis juba registreerinud on?

marxx35
28.01.10, 15:10
ATLI 3 võistkonnaga,FCF 3 võistkonnaga,Lelle,Kehtna,Märjamaa ja K Ondod

Rauul18
28.01.10, 15:15
Kes see K ondod on?

marxx35
28.01.10, 20:56
Kes see K ondod on?

kalamehed vist

marti88
28.01.10, 21:24
ja parem oleks ,et teil 7 meest ikka olemas oleks kõigil:D

marxx35
29.01.10, 15:46
registreerimine lõppenud,kokku 13 võiskonda.1x5 ja 2x4 alagrupid , juurde tuli Järvakandi ja Kohila kahe võistkonnaga.Alagruppide loosimine pühapäeval 9.30

marxx35
31.01.10, 19:26
I etapp läbitud:1.Flora Kehtna 2.Flora Märjamaa 3.Flora Rapla 4.Kohila 1 5.Atli Reggae Boyz 6.Lelle 7.Kehtna 8.Atli jne

MatiLume
22.02.10, 18:09
Pühapäeval siis Kohilas teine etapp :)

dreyd
22.02.10, 19:13
ega ei olegi väga 100 % kindel veel, lumi on katusel pahandust teinud...

CM
22.02.10, 20:07
ega ei olegi väga 100 % kindel veel, lumi on katusel pahandust teinud...

mis te seal, katusel mängite?

kalev94
22.02.10, 22:22
mis te seal, katusel mängite?

Lume raskuse alla vajus mingi katusetala kõveraks ja seda praegu seal remondidakse. Ära karda Rapla maakonna meistrivõistlused ei toimu katusel.

dreyd
24.02.10, 13:12
siiski sai lagi ajutiselt terveks, nii et mängud Kohilas saavad peetud

figo01
24.02.10, 20:56
loodame siis et kaela ei kukku ja märjamaa kompanii kohal

marxx35
28.02.10, 18:44
teine etapp läbi 1.Kehtna 2.Rapla FCF 3. Atli Reggae Boyz
Kokkuvõttes Maakonna Meister Rapla FCF 2.Kehtna FCF 3.Märjamaa FCF

kehna kespo
01.03.10, 17:43
aga ülejäänd kohad

marxx35
02.03.10, 16:28
1.Rapla FCF 26p 2.Kehtna FCF 25p 3.Märjamaa FCF 24p 4.Kehtna 23p 5. Atli Reggae Boyz 21p 6.Kohila Pusivus I 17p 7. Lelle 16p 8. Atli Pluutod 11p 9. Märjamaa Kompanii 7p 10. Rapla JK Atli 6p 11.Kohila Pusivus II 5p 12. Juuru 5p 13.Järvakandi Triblng 4p 14. Rapla Kondod 4p

marxx35
09.10.10, 19:30
Maakonna meistrivõistlused jälle peetud:1.Kehtna FCF I 13p 2.Atli Reggey Boys 13p 3.Rapla JK Atli 9p 4.Märjamaa Kompanii 9p 5. Kehtna FCF II 6p 6.Kondod 4p 7.FC Lelle 3p

PraS
09.10.10, 20:18
Maakonna meistrivõistlused jälle peetud:1.Kehtna FCF I 13p 2.Atli Reggey Boys 13p 3.Rapla JK Atli 9p 4.Märjamaa Kompanii 9p 5. Kehtna FCF II 6p 6.Kondod 4p 7.FC Lelle 3p

äkki saaks ka koosseise ?

marxx35
09.10.10, 21:21

ikka saab aega läheb

marxx35
10.10.10, 23:04

I koht Kehtna FC Flora I
1. Raigo Noode
2. Tenno Samuel
3. Tanel Oeselg
4. Madis Haasma
5. Madis Nurmik
6. Kristjan Kutser
7. Kristjan Nõulik
8. Andres Männik
9. Martin Tetsov
10. Martin Nurmik
11. Rando Pajus

II koht BSC Atli ReggaeBoyz
1. Egert Oiov
2. Ervin Stüf
3. Edvin Stüf
4. Meelis Luhtla
5. Märten Pajunurm
6. Kristjan Pajunurm
7. Martin Tamm
8. Ivo-Henri Pikkor
9. Reigo Tori
10. Kenes-David Pikani

III koht Rapla JK Atli
1. Kristjan Pallav
2. Oleg Glivenko
3. Mati Lume
4. Raimo Saadi
5. Taavi Tüvist
6. Sander Niit
7. Janno Artov
8. Siim-Sten Palm
9. Riho Koplimets
10. Janar Jõgimaa

marxx35
23.01.11, 19:18
Maakonna MV 2011 esimene etapp;1. FC Kehtna 2.FCF Rapla 3.Atli Reggae Boyz 4.FCF A-klass 5.JK Atli 6.Tribling 7.Kompanii 8.Kondod 9. FC Lelle
Teine etapp 06.veebruar Kohilas

marxx35
06.02.11, 19:46
Maakonna MV 2011 teine etapp;1.Atli Reggae Boyz 2.FCF Rapla 3.FC Kehtna 4.JK Atli 5.Mahlamäe 6.Kohila 7.FCF A-klass 8.FC Lelle 9. Kompanii 10.Kondod .Üldine punkti seis 1.FC Kehtna,Atli Reggae Boyz,FCF Rapla 28p 4.Atli 19p 5.FCF A-klass 17p 6.Kompanii 12p 7.FC Lelle 11p 8.Kondod 10p 9.Mahlamäe 9p 10.Järvakandi,Kohila 8p
Kolmas etapp 26.veebruaril Märjamaal,kohal olla 9.30 esimene mäng 10.00

marxx35
08.02.11, 21:26
Kolmas etapp lükkus üks päev edasi. 27.veebruar 9.30 olge kohal

marxx35
27.02.11, 20:15
kolmas etapp peetud.Osales 7 võistkonda.Etapi paremusjärjestus:1.Kehtna 2.FCF Rapla 3.Atli 4.FCF A-klass 5.Atli Reggae Boyz 6.Kompanii 7.Mahlamäe
Kokkuvõttes esikolmik:1.FC Kehtna 2.FCF Rapla 3.Atli Reggae Boyz

hinted
27.08.12, 19:19
Võistlused toimuvad pühapäeval, 30. Septembril Valtu Spordimaja kunstmuruväljakul algusega kell 9.30.

lisainfo: http://www.raplamsl.ee/?page=87&action=article&article_id=3154