PDA

View Full Version : parim jalgpalliõlu maailmas

kevin keegan
07.07.04, 17:43
kuna jalgpall ja õlu on alati käsikäes käinud siis oli viimae aeg ka selle kohta teema teha kui see ei lähe heade tavadega vastuollu.ise olen alati olnud soomlaste lapin kulta fänn ja eriti ykski mängu ülekanne pole möödunud ilma põhjanaabrite märjukeseta.kõrvale veel soola pähkilid ja hea jalgpalli fiiling ongi käes

overmars
07.07.04, 18:18
ma arvan et ikka saku rock on see kõige õigem õlle mis yhendab jalak fännid.

budu
07.07.04, 18:50
viikmasel ajal on diesel meeldima hakanud aga enamus õllesi on head mida ei pea lusika abil alla ajama(see käib nende 7,5 ja kangemate kohta).tõrva sõber ei ole.yllatus oli saku valge mis ei olegi eriline läke aga eriti palju te´da ei kõlba juua

Raix
07.07.04, 19:36
Originally posted by kevin keegan

kuna jalgpall ja õlu on alati käsikäes käinud siis oli viimae aeg ka selle kohta teema teha

yep, oligi juba aeg!

samas, vaata aga vaata (http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=2449&page=1)... :prill3:

kaaLer
07.07.04, 21:53
Originally posted by kevin keegan

kuna jalgpall ja õlu on alati käsikäes käinud siis oli viimae aeg ka selle kohta teema teha kui see ei lähe heade tavadega vastuollu.ise olen alati olnud soomlaste lapin kulta fänn ja eriti ykski mängu ülekanne pole möödunud ilma põhjanaabrite märjukeseta.kõrvale veel soola pähkilid ja hea jalgpalli fiiling ongi käes

teemaga täitsa nõus :kaval: ja Lapin Kulta on väga hea õlu :lahe: täitsa poolt...
aaga mis on maailma parim õlu?? hmm... tahaks :D ei tea ju pole proovinud...
aaga soovitan soojalt nendele kes lähevad tsehhi, siis sealt osta kindlasti Zlatopramen 11...vääga super... tglt enamus tsehhikad on head :p
:deemon:

SleepWalking
07.07.04, 22:27
Kui sa Staropramenit mõtlesid, siis seda võib ka näiteks sitimarketist osta. Aga enne tuleb muidugi piisavalt vanaks saada.

ahjaa ja veel õlleteema on eespool ka olemas
best beer (http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=2449)

fitti
08.07.04, 01:06
Originally posted by kaaLer

Zlatopramen 11...vääga super...

11 on voltide arv? sulle piisaks siis ju ka yhest Amsterdam Maximatorist, selle 13 volti peaks su õrnad lapsejalad küll põlvest maha niitma.

mikc
08.07.04, 01:36
Originally posted by fittibaldi

11 on voltide arv? sulle piisaks siis ju ka yhest Amsterdam Maximatorist, selle 13 volti peaks su õrnad lapsejalad küll põlvest maha niitma.

Venemaal mingist pommiaugust kättesaadav 14 kraadine solk niidab kõik maha

eika
08.07.04, 01:40
mina, kui eesti õllede austaja pean väga saku valgest. see on väga omapärase maitsega. üldiselt meeldivad mulle rohkem sellise pehmema maitsega õlled, nt originaal, premium jne... üllatavalt hää on ka plastikpudelis müüdav bear beer ice:reiv:

olen endale ülesandeks kõik eestis toodetavad õlled ära proovida. siis olen sattund ikka igasuguse solgi otsa, nt \"bear beer 12\":( , sellisele ei tohiks üldse õlle nime anda...

budu
08.07.04, 13:05
kui olete mägra üles leidnud siis võiksite seda küll proovida päris normaalne õlle,parem ikka kui mingi jääkaru või need pärnu õlled kokku

fc mongoolia
08.07.04, 13:41
kuradi lahjad joogid,parim ikka on kas saaremaa X või siis vana hea bock

Wingback
08.07.04, 14:50
Originally posted by fc mongoolia

kuradi lahjad joogid,parim ikka on kas saaremaa X või siis vana hea bock

Vahi härga...

ek
08.07.04, 14:51
tume Krušovitse (kuidas iganes seda ka kirjutatakse)

taku*
08.07.04, 15:04
Originally posted by ek
tume Krušovitse
Ja seda eriti talve õhtul kuskil soojas bubis:arm1:

Mulle endale meeldib aga vana hea Rock, siis läheb ka pillu ja muideks, palstpudelis Turbo Disel on ka üllatavalt hea oma kraadi kohta.:doh: Kunagine lemmikõlu oli sarvik:D, sest sellest sai kähku täis:doh:

Edson
08.07.04, 17:05
Lemmikud:

Eesti: MÄGER ROCK ORIGINAAL
Muu: MÜNCHEN (Hele Premium) Golden Phasan (Slovakkia) GUINESS

Külm piim on ka hea.

budu
08.07.04, 17:59
peale reede õhtust läbu on ka vesi järgmine hommik päris hea.aga muidu ikka diesel

fitti
08.07.04, 18:17
münchen peaks olema ju sillamäe poiste tehtud.
eriti muhe on müncheni vaskne.

xKxAxPxUx
08.07.04, 21:53
Heineken on ikka üle prahi värk.

mjkk
08.07.04, 22:11
Originally posted by xKxAxPxUx
Heineken on ikka üle prahi värk.
:sega5:

kaaLer
08.07.04, 22:17
Originally posted by SleepWalking

Kui sa Staropramenit mõtlesid, siis seda võib ka näiteks sitimarketist osta. Aga enne tuleb muidugi piisavalt vanaks saada.

ahjaa ja veel õlleteema on eespool ka olemas
best beer (http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=2449)

asii selline et kui lugemisega keeruline siis mai tea... oli ju kirjutatud Zlatopramen...
kui ei tea ei maksa kohe pahandama hakata... Staropramen on ikka vähe teine mark :deemon:

kaaLer
08.07.04, 22:22

hehe...:kaval: 11 EI OLE VOLTIDE arv... ega ma õlle nimele ei topiks kohe volte taha ...nimi ongi Zlatopramen 11... ja laste jalgadest rääkides :D kahtlane...
vääga kahtlane :lahe:

SleepWalking
08.07.04, 22:34
asii selline et kui lugemisega keeruline siis mai tea...

tule anna nüüd mulle peksa selle eest. minumeelest sellise vea eest olen ma selle ära teeninud. homme keskpäeval linnavalitsuse ees võtan kõik vastu, mis tulemas on :oih:

mikc
08.07.04, 23:25

tule anna nüüd mulle peksa selle eest. minumeelest sellise vea eest olen ma selle ära teeninud. homme keskpäeval linnavalitsuse ees võtan kõik vastu, mis tulemas on :oih:

rahu, minu arust ütles ta suht viisakalt et pange panid, tampimisest ei ole keegi rääkind.
rahu

Juveman
08.07.04, 23:43
Lihtne vastus:sellist asja ei ole lihtsalt olemas!;)

kaaLer
09.07.04, 00:53

japo minagi aru ei saa :D aaga jahh ses suhtes sry ka, et ma pole tampija tüüp...
aaga mudu suht naljakas...
ja pealegisee kõik õlle pärast :deemon:

kaaLer
09.07.04, 00:53
Originally posted by Juveman

Millist asja ei ole olemas??? :P

Juveman
09.07.04, 00:55

parimat jalgpalliõlu maailmas :)

kaaLer
09.07.04, 00:58

parimat jalgpalliõlu maailmas :)

Tegelikylt vist see on täitsa õige vastus...
oki:õnnelik: lihtsalt ELAGU ÕLU :kaval:

mg
10.07.04, 02:31
ma mõtlesin 1kord et proovin kõiki pärnu õllesid...
rummujüri, ziguli, õllekuningas...
ziguli tundus isegi pandav, aga peale õllekunni ei julge ma enam pärnu õllet juua:(

ek
14.07.04, 16:47

münchen peaks olema ju sillamäe poiste tehtud.
eriti muhe on müncheni vaskne.

Müncheni vaskset sai Õllesummeril proovitud ja oli vägagi joodav. kahjuks müüakse seda vaid hirmsuures mitmeliitrises pudelis ja hinnaga ~300.- :|

mikc
15.07.04, 00:16
Õlled üldiselt ei istu, aga GIN-id on pris head.
Gin Energy on päris tegija:)

taku*
15.07.04, 00:32
heh...see gin energi on ju ehtne jõmmikas:D ja eriti ülemeelik on see jänes sääl reklaami lõpus kelle silmad tõmblevad, nagu vant oleks mingi elukõva kommi laksu all:doh: vot nii siis on lood;) Aga maitselt on energi täpselt nagu Hustler

Claw
15.07.04, 04:47
minu arust on kõige parem õlu mida proovinud olen football aga njah nüüdsex on minu õlle joomistel kriips peal. peale seda kui arsti juures sai käidud.:(

budu
16.07.04, 13:33
praeguste ilmadega ei taha eriti kyll õllet kaanida aga muidu olen avastanud et albert on ka päris maitsev õlle

fc mongoolia
18.07.04, 23:00
käisin mõniaeg tagasi moldovas ja sain ka sealse õllega tutvust sobitada ja võin kinnitada et ikka eesti õlu on maailmas ikka tegija.elagu albert le

-Loom-
20.07.04, 18:59
eesti> saku hele, alexander, originaal
muu maailm> muncheni riisi6lu on v2ga huvitava maitsega

yldiselt kangeid 6llesid eriti ei joo. kui t2is vaja j22da, siis juuaxe muid olluseid, mis rohkem l2bipaistvamad

budu
01.08.04, 18:00
albert läks eilsel möllul päris hästi peale(väinjärve veepidu)aga ale koogi omad on lolliks läinud 25 toobi eest maal.

fc mongoolia
03.08.04, 00:12
kas keegi oskab mõnda head kreeka õllet soovitada kuna on minna plaanis om vaatama

vandersell
03.08.04, 10:22
Sa kõigepealt ütle kui vana oled, siis teab kas üldse julgeb soovitada.
Aga kui piisavalt, siis pane pigem Metaxat :kaval:

Refieus
04.08.04, 11:48
Parimad õlud mida olen joonud:

Sagres
Super Bock
A Le Coq Premium

Kahte esimest saate proovida, kui lähete Portugal-Eesti mängu vaatana:jäätis:

kaaLer
04.08.04, 17:35
Originally posted by fc mongoolia

kas keegi oskab mõnda head kreeka õllet soovitada kuna on minna plaanis om vaatama

Kreeka õllede kohta ei teagi eriti aaga olen kuulnud et kiidetakse Mythos Beer\'i
maksab umbes 0.85 euri või midagi sellist...
aaga rohkem ei tea :doh:
aaga kindlasti siis proovi seda Mythose märjukest ja anna meilegi teada kuidas oli :P

budu
09.11.04, 21:55
sai vaikselt presidenti limpsida ja pold kõige hullem

Erko
09.11.04, 22:20
Carlsberg

Anfield
09.11.04, 22:58
Kunagi sai Rock\'i Joodud
Nüüd tavaliselt ikka A.Le.coq Premium !

mg
10.11.04, 23:46
minu uus lemmikjalgpalli õlu on kuldne pilsner, sest see maksis viimati säästukas 15.50
ikka raisk 3 tünni panin auku klassiekskursioonil(aga see on juba kohutavalt pikem jutt):õnnelik:

budu
12.11.04, 00:50
oo nüüd ju ale goq eripruul suures pudelis

marcello
12.11.04, 00:55
Õlletehased on vaesele eesti rahvale vastu tulnud ja õlled suurtesse kaheliitristesse pudelitesse villinud.Iga õige õllesõber teab,et ainuke taara kus õll ikka õll on,on klaastaara.Isegi purgi oma on selline konserv rohkem.
Mäger elunormiks:D

13
20.01.05, 21:01
Minu viimase aja vaieldamatu lemmik on TÕMMU HIID.

Jordison
21.01.05, 00:18
Vaieldamatu lemmik on Hard Rock aga samas 16 eegu eest 2 l Pilkut on kah v2ga rahustav juua!

Premium
21.01.05, 00:41
Parim õlu on vaieldamatult Tume Krušovice. See on elu hea, kahjuks seda pole ainult poes müügil, kui siis väljaarvatud jõulu erimüük kus müüdi 100 eest 5 õllet ja 2 klaasi vist. Hele Krušovice kaa hea, aga Tume parim. Ise mekin seda suht tihedalt kohalikus Jalgpalli pubis:)

vandersell
21.01.05, 00:47
Algselt postitas Premium

Parim õlu on vaieldamatult Tume Krušovice. See on elu hea, kahjuks seda pole ainult poes müügil, kui siis väljaarvatud jõulu erimüük kus müüdi 100 eest 5 õllet ja 2 klaasi vist.

Kuskohas sa poes käid? Väiksemates kohtades vast pole jah, Tallinnas kohti küll ja küll. Paljudes pubides saadaval ka vaadist. Mõnus. Kahju ainult, et ma enam ei joo. Mõnda aega siis ;)

/me ootab Tartu reisi

fitti
21.01.05, 02:59
sell on lolliks läind vist
(fitti diagnoos)

dieter
21.01.05, 06:37
Algselt postitas fittibaldi

sell on lolliks läind vist
(fitti diagnoos)
Toetan fitti\'t siinkohal.
dtr

vandersell
21.01.05, 09:29
Tänan semud :)
Mu meeleseisund on ajutine, ärge pabistage. Kahe nädala pärast saab kõik jälle korda.

Ja Tiiter, :põnn: sulle sinna kaugele.

13
21.01.05, 09:57
Algselt postitas vandersell

Tänan semud :)
Mu meeleseisund on ajutine, ärge pabistage. Kahe nädala pärast saab kõik jälle korda.

Ja Tiiter, :põnn: sulle sinna kaugele.

Sinu \"meeltesegadus\" meenutab sugahaigust ja sellega kaasnevat antibiootikumidekuuri.:D :D :D

vandersell
21.01.05, 11:49
13, sa oled ikka mõnus mees, pead kõigile avalikult latrama.

jyriöö
21.01.05, 13:00
Tume Krušovice.....nämm-nämm..... Eile Seiklusjuttudes sai päris mitu kannu manustatud. Aga vat seda ei oska öelda, kas valati vaadist või mitte.

Sell, kannatlikku meelt sulle nendeks paariks nädalaks.

vandersell
21.01.05, 13:16
Vaadist, Jürka, vaadist said :)

EgoTrip
21.01.05, 14:51
parim on muidugi Premium, sellele vastu ei saa. Samuti on hea Rock.

Mingi aeg tagsi tegi keegi Eestis sellist saasta, nagu Frederick :juuksed: sellist saasta polnud ikka ammu joonud. Eriti see rohelises pudelis. Samuti hakkas vastu EM-i ametlik õlu. oli see vist Carlsberg, kuidagi mõru, ning mitte sugugi meeldiva maitsega.

eston maravilha
21.01.05, 14:53
poolvedel leib ehk guinness on kõigse parim

http://1000smilies.com/guinness.gif

vandersell
21.01.05, 15:40
Algselt postitas EgoTrip

Mingi aeg tagsi tegi keegi Eestis sellist saasta, nagu Frederick :juuksed: sellist saasta polnud ikka ammu joonud. Eriti see rohelises pudelis.

kyps, sinu etteaste :D

kyps
21.01.05, 15:46
Algselt postitas EgoTrip

Mingi aeg tagsi tegi keegi Eestis sellist saasta, nagu Frederick :juuksed: sellist saasta polnud ikka ammu joonud.

Kuramuse võhik, jäta Frederik rahule!

Jaan
21.01.05, 17:20
Algselt postitas eston maravilha

I concur. Lisaksin siia veel Beamishi, mis enam-vähem sama tüüpi õll.

mcnamara
21.01.05, 17:22
Algselt postitas eston maravilha

Olen keskpärane, et mitte öelda halb õllejooja, aga nii briljantselt õige arvamusega saan ainult nõustuda. Guinnessist maitsvamat pole joonud.

Raivo19
21.01.05, 17:49
vene õlled on ka viimasel ajal päris pandavad.hinna ja kvaliteedi suhe on vähemalt paigas

EgoTrip
21.01.05, 20:50
Algselt postitas kyps

Algselt postitas EgoTrip

Mingi aeg tagsi tegi keegi Eestis sellist saasta, nagu Frederick :juuksed: sellist saasta polnud ikka ammu joonud.

Kuramuse võhik, jäta Frederik rahule!

punane on talutav, aga roheline oli saast. And this is minu arvamus.

Premium
23.01.05, 21:36
Algselt postitas vandersell

Algselt postitas Premium

Parim õlu on vaieldamatult Tume Krušovice. See on elu hea, kahjuks seda pole ainult poes müügil, kui siis väljaarvatud jõulu erimüük kus müüdi 100 eest 5 õllet ja 2 klaasi vist.

Kuskohas sa poes käid? Väiksemates kohtades vast pole jah, Tallinnas kohti küll ja küll. Paljudes pubides saadaval ka vaadist. Mõnus. Kahju ainult, et ma enam ei joo. Mõnda aega siis ;)

/me ootab Tartu reisi

Viljandis käin poes, peab vist suurlinna kolima

taku*
11.03.05, 11:54
A Le Coq\'i Red Imperial :silm4: Mõnusalt mahe ja hea aftertaste + veider värv. Mõnna

fitti
11.03.05, 12:01
Algselt postitas sarvik*
A Le Coq\'i Red Imperial :silm4: Mõnusalt mahe ja hea aftertaste + veider värv. Mõnna

on suht ok küll, aga miski ei löö ikkagi Müncheni Vaskset (mille leidmine päälinna baaridest aina keerukamaks muutub, viimati pakuti seda mulle mingis fancys venkude lounge\'is kuskil mustamäel)

Muidugi tarbin ma viimasel ajal Redi ohtralt, nagu ka Hiidu, Kranaati, Kalastaja Eripruuli (aga seda mitte üle 1 pudeli õhtu jooksul), nevskoje svetlojet ja Admiralteiskojet. Ja - megaoriginaalne ;), nagu ma olen - eks nimetas vuti kõrvale ikka njuukastlit.

Jasper
11.03.05, 12:33
imelik mainimata(fitti viimane lause oli murphy seaduse kohaselt teemas lugemata) on NEWCASTLE BROWN ALE...see siis minu lemmik champions-league-pubi-õlu...aga mulle tundub ka vahest et seda vaati tyhjendan hiiul aint mina, kuigi kõik kes proovinud on kiitnud ja imestanud et kuidas yks tume õlu nii hää saab olla(k.a. mina kui ma esimest korda mekkisin seda jumalatejooki)
btw carlbergi(mis iseeneset ka hea õlle) reklaamile toetudes on newcastle ka hea õnne tooja mulle...03 milan meistrix ja 04 depor ahju esimene voor kuid teist raundi vaatasin kodus teki all ja tulemus ei vääri mainimist...nyyd topiti manu kaks korda ahju mis oli mul ka selle hooaja yks eesmärkidest(minu lauas tavaliselt ligi 5 manu fänni ja need ei saanud enne aru et milan on lihtsalt parem)

Tihane
11.03.05, 12:56
keegi 0.33 pdl ameerika budi on proovinud?

lahja ja rasvane .. mulle meeldib.

Jasper
11.03.05, 13:07
Algselt postitas Tihane

keegi 0.33 pdl ameerika budi on proovinud?

lahja ja rasvane .. mulle meeldib.
bud on jah peris hea aga minu puhul pole ta \"see\" ehk jalgpalliõlu

Devil
11.03.05, 13:13
ma nüüd ei saa täpselt aru, mille järgi siin midagi jalgpalli õluks lahterdada
sponsoreerida võib iga üks...
aga maitea, kas mõnel on fetish, et seda ma jalgpalli saatel ei joo?
ah õlle on yldse pask ... jooge konni

laurenzo
11.03.05, 13:24
aga mulle tundub ka vahest et seda vaati tyhjendan hiiul aint mina

Vale puha:), viimase paari nädala jooksul olen mina üritanud seda (neid) vaat(e)i tühjaks juua. Kuna praegu on Hiiul ka Newcy Brown auhindu võimalik võita, siis see on olnud lisamotivatsiooniks. Nagu arvata võib, ei ole ma mitte kottigi võitnud, palun ärge nüüd keegi tulge ütlema, et võitsite esimesel katsel endale särgi või nokatsi. Üleüldse tundub mulle, et selliseid võite pole olemas. Igaljuhul, ilmselt kartusest, et ma end lõpuks surnuks joon, andis baaridaam mulle lõpuks lohutusauhinnaks selle avaja-avariikork-külmkapimagneti. No mis teha, eks järgmine kord jätkan sealt, kus pooleli jäin, alla ei anna:).

Jasper
11.03.05, 13:27
Algselt postitas laurenzo

aga mulle tundub ka vahest et seda vaati tyhjendan hiiul aint mina

Vale puha:), viimase paari nädala jooksul olen mina üritanud seda (neid) vaat(e)i tühjaks juua. Kuna praegu on Hiiul ka Newcy Brown auhindu võimalik võita, siis see on olnud lisamotivatsiooniks. Nagu arvata võib, ei ole ma mitte kottigi võitnud, palun ärge nüüd keegi tulge ütlema, et võitsite esimesel katsel endale särgi või nokatsi. Üleüldse tundub mulle, et selliseid võite pole olemas. Igaljuhul, ilmselt kartusest, et ma end lõpuks surnuks joon, andis baaridaam mulle lõpuks lohutusauhinnaks selle avaja-avariikork-külmkapimagneti. No mis teha, eks järgmine kord jätkan sealt, kus pooleli jäin, alla ei anna:).
kle ma ka paar korda olen selle auhinna peale läinud aga sittagi ja kui ma isegi saax mingi inglismaa auhinna siis olex see ka minu jaox sitt...aga kui võidan annan sulle teada ja vahetan yhe õlle vastu ära;)

laurenzo
11.03.05, 13:30
kle ma ka paar korda olen selle auhinna peale läinud aga sittagi ja kui ma isegi saax mingi inglismaa auhinna siis olex see ka minu jaox sitt...aga kui võidan annan sulle teada ja vahetan yhe õlle vastu ära

Nagu pratslased ütlevad, Le sobib.

marcello
23.07.05, 18:08
Blond Ice läeb külmana küll Veikkaus liiga mängu Jaro-KuPS kõrvale,varsti liha ka grillile ja hõissaa-puhkus võib alata

soccerlady
19.08.05, 15:22
ei tia ei joo:D

orbitaaljaam
19.08.05, 15:59
Kunagi ei joonud üldse õlut, nüüd joon ainult õlut.
ja õlu=Rock:õnnelik:

Sajets
19.08.05, 16:16
Carlsberg - i wonder why :oih:

Nathan
19.08.05, 21:12
Hardrock ei midagi muud!

Hanzalu
19.08.05, 21:17
ei tea.. on Premium ikka sümpaatseks jäänud :) joon kasvõi sulgpalli kõrvale ka seda:õnnelik:

mazz
19.08.05, 21:36
Saku Heleda vastu ei saa miski.

any time any place

Pilt
19.08.05, 23:01
a le kokk;)

vaikiv mees
19.08.05, 23:11
kasva veel

Algselt postitas mazz

pimetesti v6itja eesti arvestuses

kaala
19.08.05, 23:21
Algselt postitas mazz

any time any place
see on ju rõve:D

17
19.08.05, 23:27
Algselt postitas kaala

Algselt postitas mazz

any time any place
see on ju rõve:DKarli, sa ju kinnitasid, et sina ei ole elus kordagi õlut proovinud:oih:

kaala
19.08.05, 23:31
Algselt postitas 17

Algselt postitas kaala

Algselt postitas mazz

any time any place
see on ju rõve:DKarli, sa ju kinnitasid, et sina ei ole elus kordagi õlut proovinud:oih:
kusjuures mõni päev tagasi proovisin ja just sedasama

taku*
19.08.05, 23:31
siis kui juba kerge sakk on sees, on saku valge minuarust lausa jumalik!

päkapikk
20.08.05, 00:32
Algselt postitas taku*

siis kui juba kerge sakk on sees, on saku valge minuarust lausa jumalik!mul võib käpp täitsa maas ka olla,aga seda solki ma ei võta suu sissegi.rõve,aga asi on ju maitses.

zaz
20.08.05, 01:19
Mõned päevad tagasi proovisin kaa, selle Saku Valge ära... No ei ole joodav kraam lihtsalt!:(

salmer
20.08.05, 12:52
Algselt postitas zaz

Mõned päevad tagasi proovisin kaa, selle Saku Valge ära... No ei ole joodav kraam lihtsalt!:(

v2ga nilbe asi:(

rooney
20.08.05, 13:05
Heineken (Blond) minu arvamus ja samuti AskMen.com web-i andmetel!

Oll
20.08.05, 13:49
Carlsberg on täitsa OK

EgoTrip
20.08.05, 14:43
paar nädalat tagasi oli mingi saade R2-s. kus mehed helistavad saatesse ja peavad naised ära võluma. Helistab siis üks tont
olid juba natuke juttu ajanud ja siis tuli
N (naine) : mis on su lemmikjook
M (mees) : Lauaviin
N: ei ei, ma mõtlen mittealkohoolne
M: Saku hele
N: ma mõtlen, et kui sa hommikul ärkad, mida sa siis jood
M: saku heledat joon

õige eesti mees

Mikusiku
20.08.05, 16:02
Algselt postitas kaala

Algselt postitas 17

Algselt postitas kaala

Algselt postitas mazz

any time any place
kusjuures mõni päev tagasi proovisin ja just sedasama
Aiai, need Tallinnas käigud ei mõju sulle hästi:eiei:

nööbik
21.08.05, 12:26
Saku Tume on minu õlu :õlu:

Silver
21.08.05, 13:00
Beck\'s ;)

Ja eriti on mulle praegu meelepärane Beck\'s Green Lemon, lasen seda saksast sõbral tuua - ja suurtes kogustes. Selline niisama tšill ja hea, kergete kraadidega ning mõnus jahutus! :)

budu
21.08.05, 14:43
koduölle ikka köige parem

Premium
21.08.05, 21:21
Algselt postitas budulojus

koduölle ikka köige parem

Oleneb vist tervisest. Mõndadel inimestel viib koduõlle põhja alt ära ja suhteliselt nõme oleks näiteks enamus 2-st poolajast WC\'s viibida:)

Silver
07.11.05, 22:12
Saku Kuld - seda proovisin täna ja täitsa ok oli teine. :lahe:

SleepWalking
07.11.05, 22:34
Saku Kuld - seda proovisin täna ja täitsa ok oli teine.

k0x
16.11.05, 23:08
Saku kuld;) soovitan soojalt;) väga hea taste:lahe:

k0x
16.11.05, 23:10
Algselt postitas mazz

any time any place

Ei ole hea ;)

Devil
16.11.05, 23:15
sul on sitt maitse lihtsalt, lõpeta keskkool ära.

k0x
16.11.05, 23:53
Algselt postitas Devil

sul on sitt maitse lihtsalt, lõpeta keskkool ära.

Eks ma proovin ;)

golo
17.11.05, 17:47
ikka a le coq premium:P.
eesti õlu on ikka hea:P
eelista eestimaist:)

Devil
17.11.05, 18:48
Algselt postitas golo

eelista eestimaist:)kui koksil oli kehv maitse, kuna saku hele ei istunud, siis sul on lausa ülikehv :P

golo
17.11.05, 18:52
maitse asi nagu öeldakse:D

marcello
24.11.05, 19:51
Algselt postitas golo

eelista eestimaist:)

Suurbritannia turul levitatud A.Le Coqi õllede nimed omavad inglise keeles kahemõttelist varjundit ning väljaspool geibaare pole lootust neid eriti hästi turustada!

Daniel
24.11.05, 23:58
toble bock

taku*
25.11.05, 00:17
kusjuures tegelt ka on bokk päris hea.. võrreldes teiste kangete õlledega. noh taurus on ka joodav... aga need saare-x\'id ja tuulikud on viimane pask. Turbotiisel on ka normaalne(2lidrases pudelis).

Daniel
25.11.05, 00:49
No aga tegelt Hard Rocki vastu ei saa miski!;)

taku*
25.11.05, 00:51
ajah.. selle unustasin ära. kunagi olid sorts ja sarvik ka priimad.

Jansu
25.11.05, 00:54
Algselt postitas Devil

Algselt postitas golo

eelista eestimaist:)kui koksil oli kehv maitse, kuna saku hele ei istunud, siis sul on lausa ülikehv :P

mul ka siis vist ...:D

Devil
25.11.05, 01:13
sa oled ju naine kah :D.

Daniel
25.11.05, 01:27
Algselt postitas Devil

word:D

eston maravilha
25.11.05, 02:00
tegijaim kange õlu on olnud punane oktoober(või midagi sarnast), aga selle viimatisest villimisest on juba vist 7 aastat

Jansu
25.11.05, 13:45
Algselt postitas Devil

mis see siia puutub?:deemon:

Devil
25.11.05, 14:28
noh, seda et, tule siia siidrit jooma :)

noname
25.11.05, 14:55
minu Top5(mitte järjekorras)

Saku
Saku Kuld
Carlsberg
Budweiser
siis veel üks õlu mida jõime Poolas. Tyskie oli vist nimi. päris hää oli

Devil
25.11.05, 14:59
Õlu on yldse pask, Karksi siider!

Mõnuagent 007
25.11.05, 15:10
Algselt postitas Devil

karksi siider on üsna mega nähtus jah :)

Aga õlled, mida mina joon:
Saku Tume, Tõmmu Hiid, Imperial Red ja Sakul Valge.

tean, tean, ilge fääg olen :oih:

Devil
25.11.05, 15:13
Algselt postitas dannar

Algselt postitas Devil

karksi siider on üsna mega nähtus jah :)

Aga õlled, mida mina joon:
Saku Tume, Tõmmu Hiid, Imperial Red ja Sakul Valge.

tean, tean, ilge fääg olen :oih: Nyyd on karksi ka suuremas pudelis :), aga kui viimased kaks maha arvata siis esimesed 2 on head ;) poolfääg ;).

Terneco
25.11.05, 15:42
Algselt postitas Devil

nalja teed või?:oih:
vastupidi just:D

Devil
25.11.05, 16:14
Algselt postitas Terneco

Algselt postitas Devil

nalja teed või?:oih:
vastupidi just:D Ok ma teen sulle asja selgemaks õlul pole muffigi viga eriti rock hele guinesse stout jms head, aga karksi siider onsiidrite klassika, noh parim

golo
25.11.05, 16:18
õlu on just üx parimaid jooke:)

Devil
25.11.05, 16:31
on

Devil
25.11.05, 16:45
Algselt postitas 10 Lopez Saldana

Algselt postitas Devil
guinesse stout jms head
rohkem ei teagi? ai ai ai. ma loetlesin lemmikuid ;), ja ära piina purjus inimest nagu keegi ytles, olen alkohoolik, mina muidugi ei nõustu.

eestimees
25.11.05, 17:52
taani õlu faxe ja heineken

Devil
05.12.05, 20:30
Mulle see shokolaadiõlle väga ei istu ...

eestimees
05.12.05, 20:44
Algselt postitas Devil

Mulle see shokolaadiõlle väga ei istu ...

üks rõõbe ja vannitoas oksendamas, mida te mehed mõtlesite kui selle õlu tegite?

eston maravilha
06.12.05, 01:53
väga hea kraam minumeelest. ja päris toredalt kammib ka

päkapikk
06.12.05, 04:39
Algselt postitas Devil

Mulle see shokolaadiõlle väga ei istu ...ööäk........maitse asi loomulikult.

K6IV
09.12.05, 16:48
Algselt postitas eestimees

taani õlu faxe ja heineken

Heinekenis pidin tõsiselt pettuma kui seda esmakordselt sai rüübatud...isea armastan carlsbergi ja esti õllesid saku ja a le coq i esitusest

K6IV
09.12.05, 16:48
ja see šokolaadiporter on jube õlu...ja ka Saku kuld pole minu maitse järgi

fitti
16.02.06, 16:00
A. le Coqil olevat uus õlu nimega \'English Ale\' poodides, teatati mulle just särasilmselt. Mina pole küll näinud, maitsmisest rääkimata. Aga teie?

Scooter
16.02.06, 16:20
Eem... nagu oleks midagi kuulnud kuskilt aga vat näinud/maitsnud ka pole.

Õige pea siiski tulemas veel üks uus Eesti õlu aga kahjuks ei saa hetkel veel mainida, mis nimeline ja kelle tootega tegu. Nii palju võib öelda, et täiesti uues pudelis ning kõige kallim. ;)

Edit: Olen jah selline pedant, et ei saa kohe muidu, kui kirjavead parandatud saavad. :oih:

Edit2: Tra noh! :D

arizonic
17.02.06, 01:26
Algselt postitas fitti

A. le Coqil olevat uus õlu nimega \'English Ale\' poodides, teatati mulle just särasilmselt. Mina pole küll näinud, maitsmisest rääkimata. Aga teie?

heh.. vaat kus lugu.. hetkel libistangi seda..:õlu: kuid.. ei tea.. nagu kõik a le coq\'i teema - imal..maitsetu.. saku on ikka omapärasemate lahenduste ja maitsetega õlleautor.. sry coq\'i fännid.. kuid eesti õlu on ikka eesti õlu - parim!!;)

zaz
17.02.06, 02:17
Heineken on igati mõnus ja hea! :)
Samas julgen soovitada ka sellist mõnusat vene õlle nagu Baltika 7 :õnnelik:

Raivo19
17.02.06, 15:33
keegi siin punaseid õllesid ka proovib?pühajärvel tundus vaadi-kilkenny päris hea.ning ka raekoja platsi ääres asuva beerhouse\'i majaõllel pole viga:)

sicmic
17.02.06, 15:41

Algselt postitas fitti
kui pikalt rääkida, siis ei teagi kust alustada. nagu juba ära mainitud liiga vedel. ja nii edasi kõik muu mis õllele ei viita.

aga lühidalt öeldes - kindlasti oskab mõni neiu paremini kirjeldada seda elamust, kui võtad suhu ja õlle maitset ei tunne.

jah, parima jalgpalliõlu tiitlile see ei kandideeri. mõni gurmaan vaidleb ehk vastu, aga...

rooney
17.02.06, 21:35
Algselt postitas sicmic

Algselt postitas fitti
kui pikalt rääkida, siis ei teagi kust alustada. nagu juba ära mainitud liiga vedel. ja nii edasi kõik muu mis õllele ei viita.

aga lühidalt öeldes - kindlasti oskab mõni neiu paremini kirjeldada seda elamust, kui võtad suhu ja õlle maitset ei tunne.

jah, parima jalgpalliõlu tiitlile see ei kandideeri. mõni gurmaan vaidleb ehk vastu, aga...

Tõesti see igavesti jama õlu! Jalgpalli õluks sobib Heineken, see tõesti hea! Lisaks veel kes pole proovinud Saku On Ice laimiga tehke seda ja te ei kahetse, see kindlalt lihtsalt parim õlu eestis, sarnaselt Coronaga Ameerika!

MihkelPallak
19.02.06, 00:58
Presidendi pilsner....kõige parem õlu üldse

Mõnuagent 007
19.02.06, 01:00
Eile käis Mazz minu pool jalgpalli vaatamas ja võttis kaasa Presidendi 8 vollise 2 liitrise õlle. Tema väitel ostis ta selle kogemata, aga jubehea jalka õlu oli. Seepärast, et tavaliselt on õllega kaasnemas selline probleem, et mängust ei jää suurt midagi meelde, kuid see õlu läks nii aeglaselt, et sellist probleemi ei tekkinud. Liiter sellest tavotist on siiani külmikus.

Noonik
23.02.06, 19:15
Pärnu Õlu tegi üllatava käigu (http://www.postimees.ee/210206/esileht/majandus/192690_foto.php)

lorenzo
23.02.06, 19:42
Algselt postitas Noonik

Pärnu Õlu tegi üllatava käigu (http://www.postimees.ee/210206/esileht/majandus/192690_foto.php)

saigi just eile proovitud seda, sest hispaania ollet poest ei leidnud, enamvahem ok oli.

taku*
23.02.06, 19:59
ma proovisin seda aleka uut inglise õllet. no .. peale trenni riietusruumis läks pudel päris kähku alla ja maitset ei saanudki väga täpselt analüüsida.. aga mis kohe silma jäi oli natukene nagu lahja Saku Valge aftertase(minumeelest) ja siis natukene sellist koduõlle mekki oli kah....

Aga kuskilt kuulsin, et see muutus Pärnu õlledega pidi kaasa tooma ka kvaliteedi tõusu. nad pidavat hakkama nüüd ainult häid õllesid tegema....vms

lorenzo
23.02.06, 20:02
Algselt postitas taku*
nad pidavat hakkama nüüd ainult häid õllesid tegema....vms

see on hea lause:D

Scooter
23.02.06, 21:03
Algselt postitas Noonik

Algselt postitas Scooter
Postitatud: 16-02-06 15:20:33
Õige pea siiski tulemas veel üks uus Eesti õlu aga kahjuks ei saa hetkel veel mainida, mis nimeline ja kelle tootega tegu. Nii palju võib öelda, et täiesti uues pudelis ning kõige kallim. ;)
Sellest jutt oligi. ;)
Veebi launch peaks toimuma esmaspäeval.

Kaspy
24.02.06, 09:46
Kurat hetkel läheb pilku ikka väga mõnusalt alla,muidugi eile sai 0,7 lauaviinale ka päkad silma tehtud :lahe:
Eelmine nädal oli poolest liitrist juba hiigelpohmell aga täna on juba normaalne,tundub et vorm hakkab paremaks minema :D

lorenzo
13.03.06, 21:10
oigele barca fannile sobib taiesti juua Estrella Damm (http://www.estrelladamm.es/home/home.asp)

Markko
13.03.06, 21:29
Hiljuti just jõin seda Estrellat. Liigtüüpiline Hispaania/portugali õlle maitse IMO

marcello
05.07.07, 00:43
Võib olla olen ma liiga palju viina joonud aga Pulsi meeõlu tundub päris pandav.Muidugi peab mängu jooksul mitu korda suigatama ja lisaaegu tulla ei tohi.Otherwise läheb liiga läägeks!

ALEKOK
05.07.07, 00:59
a le coq special või premium

cannuman
05.07.07, 01:16
premium on täitsa ok..

Even
05.07.07, 03:53
a le coq. just see mida müüakse 0.33 l purgis.

ballack
05.07.07, 10:12
A. Le Coqi Special, Saku Rock ja Starobrno (ei mäleta mis variant neist see oli aga üks oli väga hää).

cannuman
05.07.07, 11:19
a le coq. just see mida müüakse 0.33 l purgis.

premm? kas maitsel on vahe siis ve?

Tundmatu
05.07.07, 11:22
premm? kas maitsel on vahe siis ve?

Nii maitsel kui ka kangusel on vahe.

ChelseaFC
05.07.07, 19:19
Hele Guiness ja Heineken on korralikud. Samuti ka erinevad stella olled on jalgpalli korvale täitsa monusad

cannuman
05.07.07, 20:40
minu suureks üllatusks siis ongi premmi 0.33 ja 0.5 eri kangusega...
Esimest siis nimetatakse täpsemalt "Premium Export" ja kanguseks 5.2%, harilikul premmil 4.7%

fitti
05.07.07, 20:44
Hele Guiness ja Heineken on korralikud. Samuti ka erinevad stella olled on jalgpalli korvale täitsa monusad

Hele Guinness?? Mingi tšuktsi anekdoot vist.

Arks
05.07.07, 22:18
Ainult Carlsberg.

Maekas
05.07.07, 22:20
Ainult Carlsberg.

Tuleb nõustuda!

ChelseaFC
05.07.07, 22:25
Hele Guinness?? Mingi tšuktsi anekdoot vist.

krt... motlesin tume... kirjutasin hele;)

JanK
06.07.07, 01:32
Premium
Originaal
Lapin Kulta

kyps
06.07.07, 11:04
minu suureks üllatusks siis ongi premmi 0.33 ja 0.5 eri kangusega...
Esimest siis nimetatakse täpsemalt "Premium Export" ja kanguseks 5.2%, harilikul premmil 4.7%

seal pisikeses premiumi purgis on väidetavalt hoopistükis sass.

mömm
06.07.07, 11:41
kuigi eestis saab Bass'i ainult valitud kohtades on see üks parimaid õllesid.

ChelseaFC
06.07.07, 13:21
Premium
Originaal
Lapin Kulta

12 aastaselt juba köik olled ära proovinud!

dreyd
06.07.07, 18:30
Premium
Originaal
Lapin Kulta

maitse üle ei vaielda, aga täitsa originaalne maitse.
guiness on jah hea ja uus aleka spetisaalne on ka mahe ja sidruniga külm Ice on ka palavaga mõnna.

Hogweed
06.07.07, 18:40
viru valge ja saaremaa viin

Saarlane
06.07.07, 18:43
Ai, kus nüüd tulistas....

Sir Tamme
06.07.07, 20:09
Ainult Carlsberg.

Siis purgis, sest pudelis on mingi teistsugune jura sees.

J.R.I.M
06.07.07, 21:23
Siis purgis, sest pudelis on mingi teistsugune jura sees.

Carlsberg on küll pask, kui just Ungaris ja Eestis nad erinevad pole :D

ballack
06.07.07, 22:04
tegelikult lisan ühe õlle veel: müncheni vaskne

Arks
06.07.07, 23:32
Carlsberg on küll pask, kui just Ungaris ja Eestis nad erinevad pole :D

Sa ei ostnud purki. Carslebrgi on ka mitut sorti pealegi. :D

sprinter
07.07.07, 02:51
Sa ei ostnud purki. Carslebrgi on ka mitut sorti pealegi. :D

tegelt on igas riigis on Garlslebrgil einev maitse nii palju kui mina seda proovind olen, tsehhis on lausa jube see, selle eest eestis ja taanis on väga head

Aílton
12.07.07, 23:54
Premium

10

eston maravilha
13.07.07, 01:26
premium 10 on alekoki uus eliitõlu pumšidele, kes tahavad end kiirelt ja kvaliteetselt sodiks tõmmata. nagu sell

martkyeah
13.07.07, 12:04
Kylalisreisidel on mul tavaliselt kaasas A Le Coq Premiumi voi Saku Originaali. Enne kodumänge maitseb pubis Spitfire.

Aílton
13.07.07, 12:42
premium 10 on alekoki uus eliitõlu pumšidele, kes tahavad end kiirelt ja kvaliteetselt sodiks tõmmata. nagu sell

seljuhul 90 minti küll vist 2ra ei kesta...

lennat
09.08.07, 20:46
A.Le Coq uus säästuõlu - Põhiseaduse Pilsner
http://www.postimees.ee/foto/4/7/11167446babc7c227ce_2.jpg

ALEKOK
22.08.07, 13:39
Karhu on päris hea jalgpalli kõrvale.

cannuman
22.08.07, 13:44
pisut off-topic aga co-Marketis saab premmi nelipakke 29 kopikad + 4x1eek pant ehk siis alla 34EEK :)

eston maravilha
23.08.07, 02:09
jalgpalli kõrvale sobib ka double bock nelipakk. enne tänast oli see lausa kohustuslik, kuid peale tänastki maksa vähemaga mängu alustada

FootYgod jr.
23.08.07, 13:40
Bock on parmuõlu ju:D

manitaaz
23.08.07, 15:21
Bock, Taurus, Saaremaa X ja kõik teised suurepärased balloonid on just eliit õlu.

thibramar
30.08.07, 15:34
jalgpalli vaadates on heineken suht lemmik

JanK
31.08.07, 06:10
Krusovice, Fosters ja Lapin Kulta.

EgoTrip
31.08.07, 14:05
vana hea sass

Tofoa
01.05.09, 02:50
Carlsberg !

Shermann
01.05.09, 02:58
sa pidid ju karsklane olema

Tofoa
01.05.09, 02:59
sa pidid ju karsklane olema

Ma mõtlesin, kes mind vahele võtab :p

Saarlane
01.05.09, 11:40
Carlsberg !

On sportlase sokkide leotis.

KeRRRt
01.05.09, 11:48
Carlsberg !
arvatavasti üks kõige sitem õlu maailmas.

ise ikka joonud ainult kolme õltsi. saku originaal, sass ja saku on ice.

sassil veel eriti äge uus purk, 1 pint. WTF raisk :)

Even
01.05.09, 14:04
presidendi pilsner
a le coq pilsner
heineken

Tofoa
01.05.09, 14:05
Carlsbergil on lahe nimi. Ma ise pole joonud seda.

Shermann
01.05.09, 14:17
Carlsbergil on lahe nimi. Ma ise pole joonud seda.

sellisel juhul peaks ka näiteks Ridgeway Santa’s Butt, McQuire’s I’ll Have What The Gentleman On The Floor Is Having Barley Wine ja Mikkeller Beer Geek Breakfast Pooh Coffee päris head olema

Tofoa
01.05.09, 14:19
sellisel juhul peaks ka näiteks Ridgeway Santa’s Butt, McQuire’s I’ll Have What The Gentleman On The Floor Is Having Barley Wine ja Mikkeller Beer Geek Breakfast Pooh Coffee päris head olema

Ei ole siis?

Jasper
01.05.09, 15:06
Miks see teema läbus on ja miks Tofoa siit ära pole bännitud?

cannuman
03.05.09, 23:06
http://img11.imageshack.us/img11/1871/imgp1093s.jpg

Kasper
03.05.09, 23:12
Avril Special for Cännu.

cáñamo
03.05.09, 23:13

:love: :love:

cannuman
03.05.09, 23:16
võite kõik varsti e-bayst osta, $100 pudel

Kaspy
06.05.09, 16:59
Muide keegi on Eesti kanalite pealt jooksvat Heinekeni reklaami ka märganud?No ma olin 1 kord ikka tugitooli all :D

http://www.youtube.com/watch?v=yvySFzYX-LY

Tanel89
07.05.09, 12:13
Muide keegi on Eesti kanalite pealt jooksvat Heinekeni reklaami ka märganud?No ma olin 1 kord ikka tugitooli all :D

See on lihtsalt üks läbi aegade parimaid reklaame, mida eesti kanalite pealt nähtud.

Martin
07.05.09, 12:54

See on Eesti poodide kõige tobedam ja räigeim eksimum. USAs on igas korralikus suuremas poes oli just selline külm ja avar õlletuba, kus on riiulite kaupa head ja paremat.

Ma ei usu elu sees, et ühte-kahte õlut ostma minev vend, kes sellisesse ruumi siseneb, ei välju sealt six-packiga.

F.Totti
07.05.09, 16:53
Muidu Carling on päris hea jalku õlle.
Heinekeni reklaam on tõesti tase!