320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Andriy Shevtshenko!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Andriy Shevtshenko!

    Arvamusi!
    www.zargoz.com - Uued ja Outlet Dell sülearvutid väga hea hinnaga. Samuti asjalik nõu mudelite osas!

    * Huvi korral maili argo.alaniit@gmail.com

    #2
    Replying to Topic \'Andriy Shevtshenko!\'

    Jama........
    742617000027
    (sic)
    (515)
    MAGGOT

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Andriy Shevtshenko!\'

      Mõtlesin pikalt, kas panna teema kinni või ei. Reeglite vastu rikutud ei ole ning edasine sõltub juba teistest kasutajatest, kui asjalikuks nad selle teema tulevikus teevad või siis ei tee.

      Rääkides temast, kui mängijast, siis on ründetuus väga vaoshoitud ning rahulik tüüp. See on see, mis minule tema juures meeldib. Sheva ei ole mingi suvaline ilueedi, kes hullupööra igasuguseid reklaame vorbiks või siis meeletult meediale pinda käiks. Eelneval hooajal sai Sheva oma kotid ära lükatud ning Milani klubi esikohale tüüritud, kuid, mis tuleb tuleval hooajal, seda me veel näeme. Kindel on see, et tiitlile hakkavad konkureerima kolm suurklubi - Milano klubid ja Juventus. Teisi ma esikohale ei paneks.

      Inter võib eriti ohtlik olla, sest sisse on toodud päris palju häid mängijaid. Juventus on värvanud vähemtuntuid mängumehi. AC jätkab vanade tegijate sisse toomist eesotsas Stamiga. Hooaeg tuleb huvitav.

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Andriy Shevtshenko!\'

        Originally posted by Davids


        Jama........
        Selline väide sinupoolt näitab taaskord sinu geniaalsust.

        Treze on kirjutanud väga õigesti Sheva kohta. Mina lihtsalt loodan, et see ründekunn ka lõpetab oma karjääri Milanis. Suurepärane mängija ja isiksus ning klubile ülimalt vajalik.

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Andriy Shevtshenko!\'

          Jah ma ei ole nii geniaalne kui sina h2rib see sind sis nii v2ga we??
          Tra mul on v2ga sitt tuju nii et 2ra palun paugu...........j2ta oma arvamused minukohta oma teada!!!!
          Olen munn ja v2rdjas ja vitt kas see sind siis nii v2ga segab we?!
          Vaata palun enda ymber ja 2ra igise pisiasjade kallal kui tahad muga vinguda siis hakka Davidsit s6imama!!!!!!!!
          Yle yldse k6ik kes tahavad mind s6imata siis aga palun................
          ma palun sygavalt moded lubage kaas foorumlastel kasutada r2medusi ja roppusi minu vastu siis saavad nad l6pux k6ik v2lja 6elda mida tahav...............2rge p6dege tehke seda!!!!!!!!!!!!!
          Ja kui mina ei sobi siia siis pange mulle bän ple midagi teha .............
          Mu kirjastiil ja ajuvabad postitused k2ivad teile vict v2ga pinda..............aga mul pohhui.........
          JAH ma ei loe oma kirjutusi yle kas see on suur probleem we?!
          T2nud sulle t6esti Devil et suutsid mulle midagi Geniaalsuse kohapealt 6elda..........
          Tglt jah palun sydamest vabandust et ma ei ole nii TORE JA GENIAALNE NAGU DEVIL..........aamen
          742617000027
          (sic)
          (515)
          MAGGOT

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Andriy Shevtshenko!\'

            sa oleksid justkui minu iidol
            PS! Komad noormees...KOMAAD!!!

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Andriy Shevtshenko!\'

              Irw, aga n*hhui siis sellised yhesõnalised postitused on vajalikud?

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Andriy Shevtshenko!\'

                Sest ma olen konkreetne ..............
                Minu arvamus on JAMA...................
                742617000027
                (sic)
                (515)
                MAGGOT

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Andriy Shevtshenko!\'

                  Originally posted by Davids


                  Sest ma olen konkreetne ..............
                  Minu arvamus on JAMA...................
                  Näiteks mina ei saanud aru, mis või kus otsast jama? Sõna jama on lihtne väljend, mis ei seleta midagi. Natukene pikemalt ning põhjendatumalt oleks täitsa sobinud.

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Andriy Shevtshenko!\'

                    Originally posted by treze


                    Originally posted by Davids


                    Sest ma olen konkreetne ..............
                    Minu arvamus on JAMA...................
                    Näiteks mina ei saanud aru, mis või kus otsast jama? Sõna jama on lihtne väljend, mis ei seleta midagi. Natukene pikemalt ning põhjendatumalt oleks täitsa sobinud.
                    Okei...........
                    Mina aravn et Andriy Shevtshenko on jama.........ma ei n2e temas midagi positiivset!!!
                    V6ib olla on mul lihtsalt viha tema vastu et ta yle eelmisel hooajal CL finaalis l6i penalti seerias viiamse penalti sisse ja Juve kaotas!!!!Kes teab!!!!
                    742617000027
                    (sic)
                    (515)
                    MAGGOT

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Andriy Shevtshenko!\'

                      ega Davids parem pole.

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Andriy Shevtshenko!\'

                        Originally posted by saar


                        ega Davids parem pole.
                        Tee teema et mix sa Davidsit ei salli nii et ära vigise praegu...........
                        See pole see teema .......... mian avaldasin oma arvamuse Sheva kohta nii et ........ kapiish.......
                        Ja sina yleyldse ole v2he vait sa oled veel m6tetumate postitustega kui mina............
                        742617000027
                        (sic)
                        (515)
                        MAGGOT

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Andriy Shevtshenko!\'

                          Oh, kui tore, et keegi peale ärkamist tuju kohe rõõmsaks teeb.

                          Et mitte OT-d teha, siis on Sheva minu arvates üks maailma parimaid ründajaid.
                          It\\\'s always better on holiday...

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Andriy Shevtshenko!\'

                            Noored noored rahu, olge sõbrad. Ma saan aru küll, et te olete noored ja tulised mehed, kellel veri keeb, aga näidakem siiski rohkem tolerantsi üksteise suhtes välja. Edaspidiste arusaamtuste vältimiseks oleks tore, kui tekkinud arvamus oleks välja öeldud vähemalt ühe-kahe täislausega.
                            www.jalgpall.ee
                            http://www.last.fm/user/lennartk

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Andriy Shevtshenko!\'

                              Originally posted by Davids
                              Okei...........
                              Mina aravn et Andriy Shevtshenko on jama.........ma ei näe temas midagi positiivset!!!
                              Jaaah nt Davidsiga ei anna üldse võrrelda...Sheva ei kanne vingeid prille mängu ajal, puudub uhke soeng ning ta ei osale ka värvikates nikefootball reklaamides - jõle mõttetu mära seega. Crapnähtamatumees.

                              Originally posted by Davids
                              Olen munn ja värdjas ja vitt kas see sind siis nii v2ga segab we?!
                              EI EI...kõigile just meeldivad mu***d ja värdjad.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X