320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Portugali näts vol 2.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Portugali näts vol 2.

    Kallis amor ....ikka sobib....aga soovitavalt esmaspäeval või teisipäeval,sest kolmapäeval sõidan mina siit hullumajast mida teie Tallinnaks nimetate maale.

    Ahjaaa kallid moderaatorid ...... jätke see omale meelde- OFF TOPICU teema ongi selleks,et kirjutada asju mis jalgpallisse ei puutu.
    Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

    #2
    Replying to Topic \'Portugali näts vol 2.\'

    Mulle tundub, et meid vanu tegijaid noored yldse ei respekteeri
    M1kk kallis chill (K).

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Portugali näts vol 2.\'

      Kolmteist, ma arvan, et ka sina oled noor olnud ja eks suvi ole ju see aeg, kus on noortel jooksuaeg ja siis otsitakse kohta kus igast asju teha. Siin sai näiteks kinni panna. Panemine on aga suvisel jooksuajal noorte põhiline tegevus. Vanematel ja soliitsematel härradel nagu meie, pole see enam muidugi põhiline, Meie jaoks on elus muud väärtused - nagu sõbrad ja tore jutt ja näitek maikaväel viina-õllemale.

      Ega pole ju kaugel ka need päevad, kui lähme võrkkotiga turule ärtu kuut müüma, sest teised kaardid kadunud, kuid natuke juttu saab Portugali nötsust ikka ajada. Kurb on aga see, et ju tulevad sinnagi igast rullnokad, kes püüavad teemat mujale suunata või juttu katkestada.

      Kuid kommunismi ikke alt kasvanud põlvkonda ei suuda isegi topeltmikk murda. Olgu ta lõng või kiilakas. Noored juba on sellised läbematud politsei-päti mängijad, kes koolikoridorides tormakalt jooksevad ja alles pärast mõtlevad, et mis ma nüüd siis tegin.

      Ja 13, kui sa maale tuled, siis tule tervita ikka mind ka, ma olen suht sageli maal.

      Amority - ega sa Ronaldo postrit ei toonud?
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Portugali näts vol 2.\'

        Originally posted by Martin

        Amority - ega sa Ronaldo postrit ei toonud?
        Ta on hetkel rahvuskangelane. Tema aktsiad on tõusnud lakke ning enne EM\'i oli poster tunduvalt odavam. Oleks tiadnud, ostnuks selle ära

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Portugali näts vol 2.\'

          Originally posted by Devil


          Mulle tundub, et meid vanu tegijaid noored yldse ei respekteeri
          M1kk kallis chill (K).
          Järjest enam hakkab mulle tunduma ,et M1kk ul on mingi eriline vimm mu vastu.....võibolla ma eksin ja isegi kui ei eksi siis on mul suht poohui.Nagu Martin juba tabavalt mainis - meiesuguseid ei suuda miski murda,sest on ju teada tuntud tõne ,et umbrohi ei hävine.
          Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Portugali näts vol 2.\'

            Originally posted by 13

            Järjest enam hakkab mulle tunduma ,et M1kk ul on mingi eriline vimm mu vastu.....võibolla ma eksin ja isegi kui ei eksi siis on mul suht poohui.Nagu Martin juba tabavalt mainis - meiesuguseid ei suuda miski murda,sest on ju teada tuntud tõne ,et umbrohi ei hävine.
            Ära muretse, vimma ei ole . Ei viitsi üritada kedagi murda kah.
            Which ship has never docked at Liverpool?
            The Premiership.

            "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Portugali näts vol 2.\'

              Krt kiiire on.. kas sul keegi HT miitingule ei lähe we? Annaksin ntx Devili kätte selle paki, tema vähemalt tulemas

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Portugali näts vol 2.\'

                13, kutsun sind korrale, häbi sul olgu!

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Portugali näts vol 2.\'

                  Originally posted by amority


                  13, kutsun sind korrale, häbi sul olgu!
                  Kle - Scooter läks Norrasse ja lubas mulle Norra nätsu tuua.Teisipäeval pidi ära tooma Rannaväravasse.Äkki saan selle Portugali oma ka kuidagi teisipäeval kätte,siis hea võrrelda kumb parem on.
                  Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'Portugali näts vol 2.\'

                    Algselt postitas 13


                    Originally posted by amority


                    13, kutsun sind korrale, häbi sul olgu!
                    Kle - Scooter läks Norrasse ja lubas mulle Norra nätsu tuua.Teisipäeval pidi ära tooma Rannaväravasse.Äkki saan selle Portugali oma ka kuidagi teisipäeval kätte,siis hea võrrelda kumb parem on.
                    Well.. säilivusaeg on vist juba möödas.. Las lasen Ricardol uue paki tuua kui siiakanti tuleb?

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'Portugali näts vol 2.\'

                      Lase ,lase ... ma ootan ...
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar

                      Working...
                      X