320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

kaardid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kaardid

    kas keegi kogub? ise natuke kogun ja kui keegi tahab mingi klubi/riigi kaarte siis andku teada.
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    #2
    Replying to Topic \'kaardid\'

    ma ka kogun. kes koguvad võiksid lisada ka kui palju teil kaarte on.

    kogun nii kossu kui ka jalkakaarte. kossukaarte on 400+. jalkakaarte pole kaua kogunud, neid alla 100 veidike.
    ½121½

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'kaardid\'

      kaardiguru räägib. kunagi, kui korvpallikaardid veel nii levinud polnud, oli mul päris korralik kollektsioon, ca. 1500ne... see sai aga maha müüdud tubli mitme tuhande krooni eest. tõsi, mingi patakas, kuskil 50, on veel alles ja täiesti müüdav...

      jalgpallikaarte peaks kusagil 500 ringis olema, kuigi viimasel kahel hooajal enam ostnud pole.

      kui on soovi, priivatsõnumige mulle või meilige või msnige.

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'kaardid\'

        Mul on kah enamjaolt kossukaarte nii üle 1100 umbes, aga mitte väga.Väärtuslikuim Jordani põrandatükk North Carolina päevilt väärtus peaks olema 40 dollari kanti.Aga kel huvi, sel alati võimalus saata PM

        Edit:Jalkakaardid müüsin maha, kossu omadele veel ostjat leidnud pole.

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'kaardid\'

          Oman kossu kaarte
          jalgpallihaigla liige nr 170

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'kaardid\'

            Teab keegi mõnda linki, kust saaks kossukaartide hetkeväärtusi vadata?
            Isegi sai omal ajal nende alla päris suuri summasid maetud, mingil põhjusel aga andsin asjast tüdinedes enamuse kaartidest lihtsalt ära, sealhulgas ka u.100-kaardilise küllaltki väärtuslike Knicks\'ide kollektsiooni. Mõne aja pärast mõtlesin siiski veel korraks ümber ning tollal kogutud paarkümmend Knicksi kaarti on siianigi alles. Enamus neist on küll saast, kuid mõningate praegust väärtust võiks igaks juhuks ikkagi kuskilt järele vaadata. Teab keegi?

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'kaardid\'

              Originally posted by mazz


              Teab keegi mõnda linki, kust saaks kossukaartide hetkeväärtusi vadata?
              Isegi sai omal ajal nende alla päris suuri summasid maetud, mingil põhjusel aga andsin asjast tüdinedes enamuse kaartidest lihtsalt ära, sealhulgas ka u.100-kaardilise küllaltki väärtuslike Knicks\'ide kollektsiooni. Mõne aja pärast mõtlesin siiski veel korraks ümber ning tollal kogutud paarkümmend Knicksi kaarti on siianigi alles. Enamus neist on küll saast, kuid mõningate praegust väärtust võiks igaks juhuks ikkagi kuskilt järele vaadata. Teab keegi?
              www.beckett.com
              ½121½

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'kaardid\'

                kui keegi tahab kossu kaarte, siis mul kaks särgitükiga kaarti on, paar nummerdust ja üks haruldane ja väärtuslik (30$) jordani rookie kaart
                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'kaardid\'

                  No mul palju neid kaarte niiväga ei olegi na, oma 10 vist ,kunagi oli 2 korda kindlasti rohkem ,aga need läksid kaduma
                  Need mis alles jäänd aga ,need on väga kiftid na Lemmik on endal Jürgen Klinsmanni kaart Saksamaa Jalgpallikoondise särgis Selle äkki isegi müüksin maha ,kui keegi tahab ,siis hind oleks oma 25.- ja ühendust võtke privaga ,mudu hakkab keegi jälle mölisema mu peale na
                  Liverpool boss Benitez: We\\\'re now 70% where I want us

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'kaardid\'

                    Originally posted by Decofan


                    No mul palju neid kaarte niiväga ei olegi na, oma 10 vist ,kunagi oli 2 korda kindlasti rohkem ,aga need läksid kaduma
                    Need mis alles jäänd aga ,need on väga kiftid na Lemmik on endal Jürgen Klinsmanni kaart Saksamaa Jalgpallikoondise särgis Selle äkki isegi müüksin maha ,kui keegi tahab ,siis hind oleks oma 25.- ja ühendust võtke privaga ,mudu hakkab keegi jälle mölisema mu peale na
                    kuule naa, ma võin sulle müa mingi 4-5 kr kaart kui tahad saad igast ässe tüüpe nagu del piero, kahn, giggs jne jne.....na
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'kaardid\'

                      Peale tänast täpsemat lugemist selgus, et oman siiski \"kõigest\" 2092 korvpallikaarti, aga jätkuvalt, kel huvi see võtku priva teel ühendust, või poomaldo17@hotmail.com

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'kaardid\'

                        Kui kellegil on mingeid FC Barcelonaga seonduvaid kaarte, siis oleksin neist huvitatud. Nii et kaardigurud saatke privaatsõnum või võtke ühendust läbi msn\'i ( tanel999@hotmail.com ).
                        Joga Bonito!!!

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'kaardid\'

                          Endal kaa mingi kogus jalka kaarte. 1994 aasta MM kaardid kaa olemas mingid. Väärtuslikum vist Bora treeneri kaart, siis ta oli vist Costa Rica treener või Usa oma.

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'kaardid\'

                            Jyrka luges oma kaardid ka eile üle. Sai 859 kossukaarti, 29 jalka ja 3 hoki. Homme ostan mitme soti eest juurde raisk. VIHA! KRUIHUNT!

                            PS. Kui keegi tahab mulle kaarte tasuta või odavalt anda siis te olete more than welcome.

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'kaardid\'

                              kes on tõsiselt huvitatud suure korvpallikaartide kollektsiooni soetamist, võtke msni (artuuuro@hotmail.com) teel ühendust. leidub võrdlemisi väga kalleid kaarte, Lakerseid peaks sealhulgas olema nii 350 ringis. leidub autogramme jne.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X