320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Küsimusi jalgpallist!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Küsimusi jalgpallist!

    Selline küsimus - Jalgpalluritel on päris paljudel sokiümber pahkluu kohapeal tõmmatud teibiga jäme riba. Miks? Ja siis veel et miks mitte kõigil. Kus on selle pahkluu ümber mineva teibirulli kasutegur!! Palun seletage. Järsku peaks kasutama ise kah hakkama=??
    Martin Kaalma EESTI HOKIKOONDISESSE!
    ROSSONERI!!!!!

    #2
    sa oled kuskil pappkastis elanud..... no kidding, see on vahel selleks et kedrad all ei vajuks.. vahel osad kaitsmed vajuvad alla ja selle kaitsex
    kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

    Kommentaar


      #3
      Orginally posted by erx

      sa oled kuskil pappkastis elanud..... no kidding, see on vahel selleks et kedrad all ei vajuks.. vahel osad kaitsmed vajuvad alla ja selle kaitsex
      Kedrad alla ei vajuks ... Koomik. Pahkluu juures on teip sellepärast, et libistades või lüües või kuidasiganes kaitsmed külje peale ei libiseks. Pmst kasutavad seda enamasti need, kellel on sellised kaitsmed, millel kanna alla käivat osa pole. Ühesõnaga hoiab kaitsmeid paigal.
      Jube Tige Kala

      Kommentaar


        #4
        AMATÖÖR, AMATÖÖR !!!
        kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

        Kommentaar


          #5
          Orginally posted by erx

          AMATÖÖR, AMATÖÖR !!!
          Huvitav, kas see oli mulle mõeldud? Kui jah, siis selline küsimus sulle - mille kuradi pärast sa pahkluu kohal kedrasid üleval hoiad? Kui neid üldse üleval tuleb hoida, tee seda kedra ülemise piiri juures, mitte jalalaba juures. Või tekitas sulle äkki raskusi sõna pahkluu?
          Jube Tige Kala

          Kommentaar


            #6
            nagu nagu nagu aga aga aga

            need pannaxe kaitsme alla ja ylevale , v6i kuidas?
            kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

            Kommentaar


              #7
              Orginally posted by erx

              need pannaxe kaitsme alla ja ylevale , v6i kuidas?
              Kaitsme alla? Jala peale? Nii, vähemalt minu teada pannakse teip pahkluu kohale kedra peale nii tugevalt, et kaitse seal all jala peal ei liiguks. Allapoole põlve panevad ka üksikud mängijad, aga selleks, et kedra ala ei vajuks. Viimane variant on küll selline, mida juhtuda ei tohiks.
              Jube Tige Kala

              Kommentaar


                #8
                mina igatahes naudin kahev6itlust :-P

                Kommentaar


                  #9
                  to miq :
                  tegelt me vist räägime ühte ja sama asja v6i kudas? s6nastus on erinev
                  kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

                  Kommentaar


                    #10
                    Orginally posted by erx

                    to miq :
                    tegelt me vist räägime ühte ja sama asja v6i kudas? s6nastus on erinev
                    Tegelikult ikka ei räägi - sina väidad (või vähemalt mina saan nimoodi aru), et pahkluu ümber on teip selleks, et kedrad alla ei vajuks, mina , et sellepärast, et kaitse korralikult paigal püsiks. Tegelikult ma ei saa üldse aru, miks on vaja kedrasid teibiga üleval hoida, ehk siis põlve alla teip panna ja tugevama tasemega mängudes ma pole ausaltöeldes ühtegi sellist asja märganud ka.
                    Jube Tige Kala

                    Kommentaar


                      #11
                      Ikka EEsti- Portugal mängus olid ühel sepal nii kaitsme kui kedrad peaaegu, et pahkluuni vajunud
                      kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

                      Kommentaar


                        #12
                        Nonii

                        Nüüd on asjad sealmaal, et ma ei tahtnud tekitada mingit tõsist poleemikat vaid lihtsalt sellist väikest küsimuste vastuste nurgakest. Kus küsida rumalaid küsimusi, et targemad vastaks! Ise alustasin. Ahjaa.. olen ka näinud teipi põlve all soki peal, aga see pole nii tavakohane. Seda pahkluu juures näeb ikka oluliselt rohkem.
                        Martin Kaalma EESTI HOKIKOONDISESSE!
                        ROSSONERI!!!!!

                        Kommentaar


                          #13
                          Erinevaid kasutusi on 1.kaitsmetel on kumm ära vajunud
                          2.Kedrade ülemine kumm on välja veninud
                          3.Kaitsetell puudu lapakas mis läheb talla alt läbi ja ei hakkaks keerduma
                          4.Kedrad on lihtsalt välja veninud ja ei hoia tihedalt ümber jala.
                          5.Kaitsmed on 20 aastat vanad ilma igasuguste kummideta ja oinas loodab et need on ta õnne kaitsmed millega ta lõi 1986 sstal kaks väravat.
                          6.Kedradele on pärast loomat tekkinud suitsukoni auk ja treenerile ei tohi seda näidata.J.N.E.
                          Jalgpallihaigla liige.

                          Kommentaar


                            #14
                            Sellisel juhul tekib mul veel üks rumal küsimus. Kas korralikes klubides mängivatel palluritel on tõesti säärane vaesus käes, et kui kumm välja venib ei jaksata mängijale uusi katsmeid osta?? või siis kui juhtub ükskõik millne ülalpool nimetat põhjustest?
                            Martin Kaalma EESTI HOKIKOONDISESSE!
                            ROSSONERI!!!!!

                            Kommentaar


                              #15
                              osad mängjad kasutavad sellised kaitsmeid mis lihtsalt pannakse kedrade alla ilma mingisuguse kummi või nöörita. ja et need siis üleval püsiksid panevad nad teibi ümber jala

                              Kommentaar

                              Working...
                              X