320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

küsimusi CM4 kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    küsimusi CM4 kohta

    Mul siis mõned küsimused:
    1.Ma panin skaute paljusid mängijaid uurima ja mul küsimus ,et millal ma saan raporti vms ,et ma panin mingit 50 mängijat uurima ja ma mõtlen ,et kui kaua läheb et ma ühe kohta neist raporti saan. Ühel meeskonnal oli mäng ära ,kus oli mängija keda ma panin uurima ,kuid raportit ei tulnud...
    2.Ma ostsin brasiiliast paar mingi 14 aastas mängijat ja nüüd küsimus: Et kuidas ma saan teda heaks jalgpalluriks arendada... kas need skillid arenevad ise või kas ma pean midagi tegema?
    3.Kas CM4s ka Eesti liiga patchi on? Kui on kust seda saab?

    #2
    Replying to Topic \'küsimusi CM4 kohta\'

    tee parem üks teema, kus sa oma kõik küsimused esitad.simple
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'küsimusi CM4 kohta\'

      Originally posted by Scorpion


      Mul siis mõned küsimused:
      1.Ma panin skaute paljusid mängijaid uurima ja mul küsimus ,et millal ma saan raporti vms ,et ma panin mingit 50 mängijat uurima ja ma mõtlen ,et kui kaua läheb et ma ühe kohta neist raporti saan. Ühel meeskonnal oli mäng ära ,kus oli mängija keda ma panin uurima ,kuid raportit ei tulnud...
      2.Ma ostsin brasiiliast paar mingi 14 aastas mängijat ja nüüd küsimus: Et kuidas ma saan teda heaks jalgpalluriks arendada... kas need skillid arenevad ise või kas ma pean midagi tegema?
      3.Kas CM4s ka Eesti liiga patchi on? Kui on kust seda saab?

      1. raport peaks tulema kindlasti kiiremini kui nädalaga.
      2. sa ei pea midagi tegema. mängijale pannakse treening olenevalt meeskonnast kus sa teda mängitad(First team, Reserve team või Under 19 team). kuid paremad CM-i pelajad oskavad koostada paremaid treeninguid(olenevalt positsioonist)
      3. minu teada pole Eesti liiga patchi
      ½121½

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'küsimusi CM4 kohta\'

        Aga kas nende skautidega ei ole nii, et mida rohkem mängijaid nad uurivad, seda aeglasemalt tuleb vastus?
        It\\\'s always better on holiday...

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'küsimusi CM4 kohta\'

          mul on cm 03/04 jaoks tehtud enda masinas mängimiseks eesti liiga, aga jah cm4\'ja pole ammu peland, aeglane oli too

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'küsimusi CM4 kohta\'

            kui tihe treeningkava on teil noortel pandud mul endal 14 aastased mängijad keda ma treenin 2 korda päevas kuid nad on suht väsinud aga kui tihe teil on?

            Kommentaar

            Working...
            X