320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

flora testib mustanahalist kaitsjat

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    flora testib mustanahalist kaitsjat

    lahe

    lincoln ja mina oleme prohvetid

    elagu eesti

    #2
    päris tervitatav nähtus, pidavat hea ka olema...

    põhiline on see, et keegi plõksima ei hakkaks(et neeger, neeger jne)
    Which ship has never docked at Liverpool?
    The Premiership.

    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

    Kommentaar


      #3
      mina küll ei hakka

      äkki saab talle ka kodakondsuse

      muideks too mees on pärit surinamist kust on pärit ka kluivert, davids ja veel mõned hollandi koondislased.

      Kommentaar


        #4
        HURRAA HURRAA HURRAA
        noo nii nüüd see siis juhtus
        nägin ETV spordisaadat ja olin meeldivat üllatunud ja usun ja siiralt loodan et pijepers võtab ta meeskonda
        ta oli kuskil 16 aastaselt läinud hollandisse feyenoordi(vabandan kui valesti kirjutasin) ja miks ka mitte ei võiks ta floras mängida
        lincoln
        Jalgpallihaigla liige NR. 69

        Kommentaar


          #5
          Orginally posted by m1ck

          päris tervitatav nähtus, pidavat hea ka olema...

          põhiline on see, et keegi plõksima ei hakkaks(et neeger, neeger jne)
          aga ta on ju neeger?? Kuidas ma siis teda kutsuma peaks - Mambodzamboks? Tahmanäoks? Surinaamlaseks?
          Howay the lads!

          Kommentaar


            #6
            Floras või mõnes teises klubis - OK. Aga kui neegrile Eesti kodakondsus antakse ja ta koondisesse pääseb, lähen küll kasvõi Lätti ära.
            Jube Tige Kala

            Kommentaar


              #7
              Orginally posted by LuaLua

              Orginally posted by m1ck

              päris tervitatav nähtus, pidavat hea ka olema...

              põhiline on see, et keegi plõksima ei hakkaks(et neeger, neeger jne)
              aga ta on ju neeger?? Kuidas ma siis teda kutsuma peaks - Mambodzamboks? Tahmanäoks? Surinaamlaseks?
              Võibolla kutsud teda lihtsalt inimeseks
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                #8
                Kardan et Frankeli suurim mure on Levadia ja TVMK rassistidest fännid. Ei tea, kas on palju tahta, et nood käituksid viisakalt. Niimoodi, kuidas nad lõugavad puhastverd Florakate peale, võib karta, surinami palluri vastu ollakse eriti ropud. Niimoodi ükski mustanahaline tuulevikus küll siia tulla ei sooviks.

                Kommentaar


                  #9
                  Orginally posted by Miq

                  Floras või mõnes teises klubis - OK. Aga kui neegrile Eesti kodakondsus antakse ja ta koondisesse pääseb, lähen küll kasvõi Lätti ära.
                  Ahah... miks siis oleks huvitav teada, minu teada on väga paljudes (ka põhjariikides) saanud mustanahalised kodakondsuse ja oma uue riigi koondist uskumatult palju aidanud, nt. olisadebe, asamoah, larsson, carew... mis seal siis halba oleks kui ka eesti endale mõne taolise saaks?
                  See kiri siin on all

                  Kommentaar


                    #10
                    Orginally posted by eston

                    lahe

                    lincoln ja mina oleme prohvetid

                    elagu eesti

                    Eston, anna andeks, aga mida aeg edasi, seda lollimaks ja idiootsemaks sa muutud.
                    Tükk aega ma ei viitsinud sinuga teravat tõmmata, aga igal asjal on PIIR. Sinu postitused on ikka fantast-idiootsed.
                    Ole tubli.
                    Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                    Kommentaar


                      #11
                      Mulle need rassistlikud avaldused küll ei meeldi.Millegipärast ma arvan,et kui sa teda nii kutsuks see talle ei meeldiks.Me elame ju siiski tsiviliseeritud ühiskonnas kus kõik on võrdsed ja nahavärvi järgi ei tohiks inimesi ritta seada.
                      Go Gunners!!

                      Kommentaar


                        #12
                        Orginally posted by Kosk


                        Eston, anna andeks, aga mida aeg edasi, seda lollimaks ja idiootsemaks sa muutud.
                        Tükk aega ma ei viitsinud sinuga teravat tõmmata, aga igal asjal on PIIR. Sinu postitused on ikka fantast-idiootsed.
                        Ole tubli.


                        noh mis ma siis nüüd jälle tegin. uudiseid ei tohi ka enam postitada vä.

                        btw kui sa viitsiksid lugeda flora venelste klubiks teemat saaksid sa sellest 2mina ja lincoln prohvetid2 värgist kah aru

                        Kommentaar


                          #13
                          Orginally posted by Siim88

                          Kardan et Frankeli suurim mure on Levadia ja TVMK rassistidest fännid. Ei tea, kas on palju tahta, et nood käituksid viisakalt. Niimoodi, kuidas nad lõugavad puhastverd Florakate peale, võib karta, surinami palluri vastu ollakse eriti ropud. Niimoodi ükski mustanahaline tuulevikus küll siia tulla ei sooviks.
                          täna just oligi TVMK ja Levadia mäng ja Arno koos oma uue lapsukesega oli ka platsis. vähemalt tribüünil olles oli kõigil temast kama2.
                          kodakondsus? milleks, ega üks tõmmu vend meid niikuinii välja vea. arvate, et taanlased on oma keenlase üle uhked (kergejõustiklane). kui ikka omal kuskil aafrikas kolooniaid pole, pole mõtet ka end kõiksugu sulgedega ehtida. las mängib Floras ja kõik. koondisesse kutset ta ei saa !!!

                          Kommentaar


                            #14
                            täna just oligi TVMK ja Levadia mäng ja Arno koos oma uue lapsukesega oli ka platsis. vähemalt tribüünil olles oli kõigil temast kama2.
                            kodakondsus? milleks, ega üks tõmmu vend meid niikuinii välja vea. arvate, et taanlased on oma keenlase üle uhked (kergejõustiklane). kui ikka omal kuskil aafrikas kolooniaid pole, pole mõtet ka end kõiksugu sulgedega ehtida. las mängib Floras ja kõik. koondisesse kutset ta ei saa !!!
                            Mis te siin räägite TVMK ja Levadia rassistlikest fännidest, Floral on ka samasugused fännid olemas, ja neid päris pallu

                            Aga kes keegi mäletab kui vana ta oli... mul läx kõrvust mööda

                            Aga te konnanärijad ei pea nii rassistlikud olema... ma ei tea kas see tuleb sellest, et oleme kaua olnud venelaste tallalakkujad ja nüüd on meil ka vaja inimesi keda mõnitada või olete lihtsalt paugud kes on oma rassi üle meeletult õnnelikud... Aga pohhui mis juhul värdjad oletre oma rassismiga ikka
                            Pärtel Tomberg

                            isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                            http://www.isepankur.ee
                            info@isepankur.ee

                            Kommentaar


                              #15
                              mis te neid neegreid siia niiväga tahate? isegi kalevi korvpallimeeskond on neist loobunud, kuna nad ei viitsind ennast pingutada, ajasid põhiliselt ainult naisi taga.
                              miks arvate et jalgpalluritega kuidagi teistmoodi on?
                              memer of Gaskoff fan club

                              Kommentaar

                              Working...
                              X