PDA

View Full Version : flora testib mustanahalist kaitsjat

eston maravilha
12.10.01, 22:40
lahe

lincoln ja mina oleme prohvetid

elagu eesti

sicmic
12.10.01, 22:43
päris tervitatav nähtus, pidavat hea ka olema...
:kaval:
põhiline on see, et keegi plõksima ei hakkaks(et neeger, neeger jne)

eston maravilha
12.10.01, 22:44
mina küll ei hakka

äkki saab talle ka kodakondsuse

muideks too mees on pärit surinamist kust on pärit ka kluivert, davids ja veel mõned hollandi koondislased.

Lincoln
12.10.01, 22:53
HURRAA HURRAA HURRAA
noo nii nüüd see siis juhtus
nägin ETV spordisaadat ja olin meeldivat üllatunud ja usun ja siiralt loodan et pijepers võtab ta meeskonda
ta oli kuskil 16 aastaselt läinud hollandisse feyenoordi(vabandan kui valesti kirjutasin) ja miks ka mitte ei võiks ta floras mängida
lincoln

Repserto LuaLua
13.10.01, 00:47
Orginally posted by m1ck

aga ta on ju neeger?? Kuidas ma siis teda kutsuma peaks - Mambodzamboks? Tahmanäoks? Surinaamlaseks?

Miq
13.10.01, 02:24
Floras või mõnes teises klubis - OK. Aga kui neegrile Eesti kodakondsus antakse ja ta koondisesse pääseb, lähen küll kasvõi Lätti ära.

Maarek
13.10.01, 10:23
Orginally posted by LuaLua

Orginally posted by m1ck

aga ta on ju neeger?? Kuidas ma siis teda kutsuma peaks - Mambodzamboks? Tahmanäoks? Surinaamlaseks?

Võibolla kutsud teda lihtsalt inimeseks:doh: :doh:

Siim
13.10.01, 11:49
Kardan et Frankeli suurim mure on Levadia ja TVMK rassistidest fännid. Ei tea, kas on palju tahta, et nood käituksid viisakalt. Niimoodi, kuidas nad lõugavad puhastverd Florakate peale, võib karta, surinami palluri vastu ollakse eriti ropud. Niimoodi ükski mustanahaline tuulevikus küll siia tulla ei sooviks.

Jeeg
13.10.01, 12:57
Orginally posted by Miq

Floras või mõnes teises klubis - OK. Aga kui neegrile Eesti kodakondsus antakse ja ta koondisesse pääseb, lähen küll kasvõi Lätti ära.Ahah... miks siis oleks huvitav teada, minu teada on väga paljudes (ka põhjariikides) saanud mustanahalised kodakondsuse ja oma uue riigi koondist uskumatult palju aidanud, nt. olisadebe, asamoah, larsson, carew... mis seal siis halba oleks kui ka eesti endale mõne taolise saaks?

Kosk
13.10.01, 13:04
Orginally posted by eston

lahe

lincoln ja mina oleme prohvetid

elagu eesti

Eston, anna andeks, aga mida aeg edasi, seda lollimaks ja idiootsemaks sa muutud.
Tükk aega ma ei viitsinud sinuga teravat tõmmata, aga igal asjal on PIIR. Sinu postitused on ikka fantast-idiootsed.
Ole tubli.

thierry
13.10.01, 14:56
:viha: Mulle need rassistlikud avaldused küll ei meeldi.Millegipärast ma arvan,et kui sa teda nii kutsuks see talle ei meeldiks.Me elame ju siiski tsiviliseeritud ühiskonnas kus kõik on võrdsed ja nahavärvi järgi ei tohiks inimesi ritta seada.

eston maravilha
13.10.01, 21:30
Orginally posted by Kosk

Eston, anna andeks, aga mida aeg edasi, seda lollimaks ja idiootsemaks sa muutud.
Tükk aega ma ei viitsinud sinuga teravat tõmmata, aga igal asjal on PIIR. Sinu postitused on ikka fantast-idiootsed.
Ole tubli.

noh mis ma siis nüüd jälle tegin. uudiseid ei tohi ka enam postitada vä.

btw kui sa viitsiksid lugeda flora venelste klubiks teemat saaksid sa sellest 2mina ja lincoln prohvetid2 värgist kah aru

willane
13.10.01, 23:21
Orginally posted by Siim88

Kardan et Frankeli suurim mure on Levadia ja TVMK rassistidest fännid. Ei tea, kas on palju tahta, et nood käituksid viisakalt. Niimoodi, kuidas nad lõugavad puhastverd Florakate peale, võib karta, surinami palluri vastu ollakse eriti ropud. Niimoodi ükski mustanahaline tuulevikus küll siia tulla ei sooviks.
täna just oligi TVMK ja Levadia mäng ja Arno koos oma uue lapsukesega oli ka platsis. vähemalt tribüünil olles oli kõigil temast kama2.
kodakondsus? milleks, ega üks tõmmu vend meid niikuinii välja vea. arvate, et taanlased on oma keenlase üle uhked (kergejõustiklane). kui ikka omal kuskil aafrikas kolooniaid pole, pole mõtet ka end kõiksugu sulgedega ehtida. las mängib Floras ja kõik. koondisesse kutset ta ei saa !!!

Pätu
14.10.01, 01:10
täna just oligi TVMK ja Levadia mäng ja Arno koos oma uue lapsukesega oli ka platsis. vähemalt tribüünil olles oli kõigil temast kama2.
kodakondsus? milleks, ega üks tõmmu vend meid niikuinii välja vea. arvate, et taanlased on oma keenlase üle uhked (kergejõustiklane). kui ikka omal kuskil aafrikas kolooniaid pole, pole mõtet ka end kõiksugu sulgedega ehtida. las mängib Floras ja kõik. koondisesse kutset ta ei saa !!!
Mis te siin räägite TVMK ja Levadia rassistlikest fännidest, Floral on ka samasugused fännid olemas, ja neid päris pallu

Aga kes keegi mäletab kui vana ta oli... mul läx kõrvust mööda

Aga te konnanärijad ei pea nii rassistlikud olema... ma ei tea kas see tuleb sellest, et oleme kaua olnud venelaste tallalakkujad ja nüüd on meil ka vaja inimesi keda mõnitada või olete lihtsalt paugud kes on oma rassi üle meeletult õnnelikud... Aga pohhui mis juhul värdjad oletre oma rassismiga ikka

indrek
14.10.01, 17:13
mis te neid neegreid siia niiväga tahate? isegi kalevi korvpallimeeskond on neist loobunud, kuna nad ei viitsind ennast pingutada, ajasid põhiliselt ainult naisi taga.
miks arvate et jalgpalluritega kuidagi teistmoodi on?

eston maravilha
14.10.01, 17:16
korvpall on üldse mingi naiste mäng. ei tasu seda foorumit selle sõnaga rüvetada

gaskoff
14.10.01, 17:24
krt. Need surinaamid on kõik ühed narkomaanid (nandromaanid). Mina arvan, et Flora ei peaks seda tegelast ostma, ükskõik, mis värvi ta ka oleks. Kuhu on jäänud Eesti jalgpalli arendamine, noortele eestlastele võimaluse andmine jms.? Ma saan aru, et Flora tahab hästi eurosarjades osaleda, kuid ei arva, et seepärast peaks veel neegreid kokku ostma, nagu seda teevad Eesti korvpalliklubid.

erx
14.10.01, 17:27
Orginally posted by racist indrek

mis te neid neegreid siia niiväga tahate? isegi kalevi korvpallimeeskond on neist loobunud, kuna nad ei viitsind ennast pingutada, ajasid põhiliselt ainult naisi taga.
miks arvate et jalgpalluritega kuidagi teistmoodi on?

häbi-häbi-häbi, sa tont oled puhas rassist

gaskoff
14.10.01, 17:32
Ma arvan, et Indrekul on õigus - TAHTMA me neid siia küll ei peaks. Iseasi on see, et äärmisel juhul võivad mõned meist nendega leppida, kuid ma ei saa aru, miks neid tahtma peaks.

erx
14.10.01, 17:37
mind ei huvita tema nahavärm, olgu v6i indiaanlane, peaasi, et mängida oskab ja kui oskab, peaksime me teda TAHTMA

Pätu
14.10.01, 18:18
kuradi iba te ajate mis Eesti noorte süsteemist saab juttu teha kui sellist asja pole kõik noored jalgpallurid on kusagil nurga taga ja kallavad viina kurgust alla... kui mõni Eesti klubi kuhugi jõuaks siis oleks Eesti noortel ka suurem tahtmine trenni teha ,sest siis on neil võimalus kuhug jõuda

Ja rassistid olete te ikka küll... midagi pole teha

Aga mis see nandrolooni värk temasse puutub... ei saa aru miks selline jutt siin

Ja kurat mis te sellest nandroloonist koguaeg jahute andnud see neile midagi juurde mina arvan et asi oligi nii nagu mängijad ütlesid... mingist ravimist

Artur
14.10.01, 19:41
Vot, kordki olen eestieestiga nõus.Mis kuradi rassistliku mula te siin ajate.
Kui mees mängida oskab, milles siis küsimus.Ja see Flora ja TVMK fännide asi-rassistlike fänne on ju igal pool maailmas, niiet Eesti pole selles suhtes mingi erand.Ka Lilian Thuram, Marcel Desailly on mustanahalised, on nad kohe sellepärast siis halvad mängijad või? Vaevalt.

Artur

Lauri
15.10.01, 05:01
yldiselt on nii, et if you're good enough, you're old enough. siinkohal modifitseeriks seda et if you're good enough, you're white enough siinsetele kriitikutele. kui mees mängida oskab, siis mina kyll probleemi ei näe. iseasi, kui mees esimest korda seda nahkkera näeks.

martin007
15.10.01, 11:10
Kindlasti toob see neeger kogu oma suguvõsa Surinamist Eestisse ja siis 10 aasta pärast moodustub eesti elanikkonnast pool surinaamlased.Siis nad tahavad,et teiseks riigi keeleks oleks surinami keel jne.

Ma ei ole rassist!

ROOTSI KUNN
15.10.01, 11:27
Lugesin siin erinevaid arvamusi ja ka niisama loba.Tegelikult tahaksin ennustada,et paari aasta päras kubiseb Eesti liiga võõrmängijatest ja see on ainult tervitatav. Miks? Aga sel lihtsal põhjusel,et nad tugevdavad klubisid,liiga muutub atraktiivsemaks,publik hakkab rohkem käima,meistrivõstluste tase tõuseb.Vaadake kas või Soome liigat praegu ja viis aastat tagasi igas klubis on paar kolm leegionäri.Ning Soome noorte tase aina paraneb.Said äsja U-17 finaalturniirile. KOMMENTEERIGE!

13
15.10.01, 14:55
Ka minu arvates on see tore ,kui Eestis võõrmängjad mängivad.Sellega kaasneb kindlasti estlaste areng.Peavad ju teised tõestama,et leeginärid pole neist paremad.Teisalt Levadias vist mingid ukrainlased mängivad ja pole see mingit edasi minekut andnud.Pigem vastu pidi.Kolmandaks siin võivad olla mängus Pohlaku enda huvid.Töötab mehega natuke ja siis müüb kallimalt maha.Seda on ta ennemgi teinud(Johansson).

Samas olen 99,99% kindel ,et kui neeger mängima hakkab siis rassistlikud hüüdlaused ei ole mitte harvad nähtused.Ja mõelge ise kas teile meeldiks kuskil mängida kus teid sõimatakse neegriks.

Mulle ei ole neegrite vastu midagi,aga elagu seal edasi kus nende koht on(Aafrikas).Eelpool kirjutatud ei kehti jalgpallurite kohta.

eston maravilha
15.10.01, 17:29
Orginally posted by martin007

Kindlasti toob see neeger kogu oma suguvõsa Surinamist Eestisse ja siis 10 aasta pärast moodustub eesti elanikkonnast pool surinaamlased.Siis nad tahavad,et teiseks riigi keeleks oleks surinami keel jne.

Ma ei ole rassist!

kui sa pole rassist siis oled lihtsalt loll

esiteks pole surinamil oma keelt. kuna tegemist on endise hollandi kolooniaga on seal riigikeeleks arvatavsti hollandi keel.

ja teiseks kus kohas asub sinu arust surinam. mis maailmajaos?

yheksa
15.10.01, 17:34
Martin007 - ega Sa oma juttu ometi tõsiselt ei mõelnud?

Pätu
15.10.01, 19:23
Kuulge inimesed te panete oma jutuga , et toob Aafrikast kogu suguvõsa kaasa täiesti mööda. Surinam asub Lõuna Ameerikas , Brasiiliast põhja pool (Brasiilia külje all)

4 pl ja 57 ip

Taidur
16.10.01, 10:24
Tänastest uudistest võib nii aru saada, et Flora valmistub Piiroja ja/või Stepanovi müügiks (sellepärast neil Surinami meest vaja ongi). Keegi teab, kes võiksid nende kosilades olla?

Wuppi
16.10.01, 19:00
Ma ei tea mis teil viga inimesed küll on aga mina olen siin nii mõnegi inimesega ühel arvamusel, et Eestis saab olema võõramalasest pallureid rohkem, kui praegu. Ja eriti tahan öelda seda, et ärge solvake teisi klubisid ja kaas kasutajaid siin Foorumis, see kõik on mõttetus ning sellega tõestate, et te ise olete ka ühed suured mõttetused.
Ray Frankel ei ole neeger ta on lihtsalt musta nahaline ning kõigile teistel teadmiseks ei pruugi ta Florasse ültsegi saada, sest otsustavaks jääb siiski tema palk.

Martin
16.10.01, 19:11
Ray Frankel ei ole neeger ta on lihtsalt musta nahaline
Kuigi minul pole tema vastu midagi, siis loogika ütleb ikkagi seda - mustanahaline=negriidide rassi esindaja=neeger.

Muidu olen päris rahul, et selline säga Eestisse tuleks mängima. Eriti oleks hea kui nii Piiroja kui ka Stepanov ära müüdaks (osteti juba varem ju Pruss ning Rähn tilpneb ka kuskil).

Wuppi
16.10.01, 19:29
Mul ei ole endal ka selle vastu midagi, kuid nagu ütlesin siin jääb otsutama see kuidas pohlak ja Ray Frankel ning Feyenoord oma vahel kaubale saavad, sest hetkel saab ta ju palka kohutavalt palju (750 000 kuldnat ligi 5,5 miljonit krooni). Kuid ta ise on nõus kui saab siin oma vana juhendaja Pijpersi käe all olla paar aastat.

Kuigi minul pole tema vastu midagi, siis loogika ütleb ikkagi seda - mustanahaline=negriidide rassi esindaja=neeger.

Ma siiski pooldan kui inimesed on vähe viisakamad, mitte nii (tsenseeritud) rassistid. Võiks siiski olla väheke tagasihoidlikumad, sest te ei taha ju kui teid endid nimetataks "neegriteks" ja seda meelega solvates.

13
16.10.01, 19:37
Orginally posted by heikireb

Mul ei ole endal ka selle vastu midagi, kuid nagu ütlesin siin jääb otsutama see kuidas pohlak ja Ray Frankel ning Feyenoord oma vahel kaubale saavad, sest hetkel saab ta ju palka kohutavalt palju (750 000 kuldnat ligi 5,5 miljonit krooni). Kuid ta ise on nõus kui saab siin oma vana juhendaja Pijpersi käe all olla paar aastat.

Ma siiski pooldan kui inimesed on vähe viisakamad, mitte nii (tsenseeritud) rassistid. Võiks siiski olla väheke tagasihoidlikumad, sest te ei taha ju kui teid endid nimetataks "neegriteks" ja seda meelega solvates.

sõna neeger on tulnud ladina keelsest nimest niger mis tähenda must.Seega pole sõna neeger mingi sõimusõna.Muidu peaks inglis keelne sõna black ka olema.

gaskoff
16.10.01, 19:40
Ma arvan, et selle üle, kas neeger võib öelda või mitte, pole mõtet vaielda. Muidugi võib! Teine võimalus oleks öelda "must", aga see tähendab eesti keeles teatavasti ka räpast. Nii et eesti neegrid peaksid endale selgeks tegema, et "neeger" ei ole sõimusõna.

Iseasi on muidugi see, mis suhtumisega seda öeldakse.

sicmic
16.10.01, 19:46
see kõik võib olla küll veidi ülepingutatud, kuid see on minu arvamus, mida mul on õigus avaldada:

1. ärge minge selle kõigega nii kaugele, see, et ta tuleb, ei ole veel sugugi kindel, ja kui ta tuleb, siis mitte sigima ja meie \"suurepärast/suursugust\" rikkuma, vaid siiski jalgpalli mängima ja karjääri edendama(kuigi feyenoordist florasse minemine pole just eriline käik edenemise poole), sama lugu( enese harimine) on ka tartu mustanahaliste üliõpilastega, kuid see on teine teema.

2.veel ei tasu muretseda selle koondise pärast, sest kui asi nii ruttu ja kergelt käiks, oleks kõigil floora venelastel 2-kordne eesti kodakondsus juba. kuigi samas ei teeks selline lisa koondisele halba, kõik oleneb franklini soovist.

3. juhul, kui ta tuleb, siis jääb siiski põhiliseks, et ei hakkaks mittemingisugune rassism, mõnitamine, kuna kui tekitada endale selline maine, ei julge enam ükski välismaalane siia mängima tulla(must või valge). see käib ka levadia ja muude suht venekeelsete klubide fännide kohta, kuna nendegi lemmikud(ja nad ise ;) ) on ju (algupäraselt) välismaalt pärit.
sama kehtib ka kõigi mitte jalgpalliga seotud eestlaste kohta, kes kipuvad siiski olema musta rassi vastu (mis on minu arvates tingitud kogemuste puudumisest(teiste rassidega) ja harimatusest, kuid ka venelaste tõttu:doh: )

Wuppi
16.10.01, 19:48
Ma sain aru küll, mis te siin mulle seletada üriatatte aga võibolla, siiski lõppetaks selle teema ja läheks algse teema juurde tagasi, milleks oli: flora testib mustanahalist kaitsjat.

erx
16.10.01, 20:38
NO T*RA MEHED MA OLEN TEIS PETTUNUD !:viha: :viha: :viha: Wittu kyll, arutate, kas ta on nyyd neeger v6i mustanahaline. T2iesti pohhui ei ole vä? Loeb tema isiksus ja mäguoskus !:viha: Nüüd ma r22gin teile paar s6na sellest \"neegrist\" . Mees on normaalse iseloomuga ja ta pole isekas. Ta on päris lahe tyyp minu andmetel ja ei ole ennasttäis staar. Niipalju kui ma temast tean, on k6ik positiivne. Kellle ei meeldinud Raio \"imetehnika\" ja pallikontroll, on see mees 6nnistus taevast. Tehnika on tal väga hea v6i isegi eeskujulik :D . MA TEAN seda. Ja ta ei hakka m6ttetult palle ette peksma, kui vastased pole tal ligidalgi. Söödmang floras paraneb tunduvalt, kui ta tuleb, kuna Piiroja raiskas oma mehi vastastele pikka lüües.
Lootused on kõrgel !
:kop: :kop: :kop: :kop:

Pätu
16.10.01, 21:54
miks peab üldse olema see topic "flora testib mustanahalist kaitsjat" olex ju võinud lihtsalt olla "flora testib kaitsjat" miks alatitumedate kohta midagi ütlema peab kui flora testis seda valget rootslast siis miks kusagil ei olnud "flora testib valget kaitsjat" parem jätke üldse rass mainimata pole mõtet kõike arutada ja kui vaidlete selle üle mida tema kohta öelda siis öelge inimene

eston maravilha
17.10.01, 19:50
Orginally posted by heikireb

ta ei saa veel sellist hirmsuurt palka nagu sa mainid. kui kuna tal ei ole hollandi passi siis läheb ta hollandis arvesse välismaalasena ja seetõttu peab talle alates teatud eluaastast (20 vist) seda 750,000 kuldna suurust palka maksma hakkama.

kuid kuna ilmselt feyenoordi arvates ei ole ta nii hea mängja või mis iganes siis ollakse nõus ta ära müüma.

ja muideks pohlak ütles ka ise seda et frankelist saaks flora suurim palga-saaja.

Lincoln
17.10.01, 23:55
jah eston sul on õige informatsioon
eile oli tast natuke postimehes juttu
aga palkadest rääkides saab võibolla beckhamist esimene mängija kes hakkab nädalas teenima 2 miljonit eesti krooni
minu arvates on need summad üle pea kerkinud
või nagu kannisalu ütleb astronoomilised
jürgen

Miq
18.10.01, 09:16
Orginally posted by gaskoff

Ma arvan, et selle üle, kas neeger võib öelda või mitte, pole mõtet vaielda. Muidugi võib! Teine võimalus oleks öelda "must", aga see tähendab eesti keeles teatavasti ka räpast. Nii et eesti neegrid peaksid endale selgeks tegema, et "neeger" ei ole sõimusõna.

Iseasi on muidugi see, mis suhtumisega seda öeldakse.

Veel antuke sel teemal - ärme ütle ei neeger, ega must, vaid nii, nagu Ameerika kohus otsustas - Visible Minority e nähtav vähemus;) Flora testib nähtav vähemuslikku kaitsjat :D

-Loom-
18.10.01, 10:07
krt nahav2rv mis siia puutub....p6hiline nagu see et ta h2sti m2ngix...krt kyll

Martin
18.10.01, 13:09
Tegelikult on parim pöördumise vorm (kui mees siin juba mõnda aega olnud on) Afro-Eestlane. :)

Selle sõnavormi peale tuli üks mu neegreid põlgav tuttav.

chilli_bo
18.10.01, 13:33
Orginally posted by Martin

Tegelikult on parim pöördumise vorm (kui mees siin juba mõnda aega olnud on) Afro-Eestlane. :)

Selle sõnavormi peale tuli üks mu neegreid põlgav tuttav.

Martin, sa oled nii naljakas ja originaalne!!!
Täpselt nagu üks TÜ ajakirjandustudeng olema peabki...:love:

ROOTSI KUNN
19.10.01, 00:06
FRANKLIN FLORASSE JA ASI TAHE. MUL POLE SELLE VASTU MIDAGI KUI VEEL ÜKS VÕÕRAS SISSE OSTETAKSE. ERX PANI ÕIGET JUTTU.

jots
19.10.01, 03:07
Samas olen 99,99% kindel ,et kui neeger mängima hakkab siis rassistlikud hüüdlaused ei ole mitte harvad nähtused.Ja mõelge ise kas teile meeldiks kuskil mängida kus teid sõimatakse neegriks.

Ma ei saa nüüd hästi aru, kui inimene on neeger ja talle öeldakse neeger, kas siis ta peab solvunud olema või?
Kui ma olen eestlane ja mulk, siis ma ei ole solvunud kui mulle tribüünilt karjutakse eestlane, eestlane, mulk jne.

Minge vaadake kinos filmi "The Animal" - seal on üks neeger, kes pole eluga Ameerikas rahul. Ükskõik, mida halba ta teeb kõik antakse talle andeks, ikkagi vähemus ja rõhutud.
Film kulmineerub sellega, kuidas maruvihane linnarahvas ajab taga mingit mõrtsukat - saab selle kätte, hakkab lintshima ja siis astub esile neeger, kes ütleb, et mina olen hoopis mõrtsukas. Linnarahvas vaatab üksteisele otsa, serif ütleb mõtlikult, et paar inimest sinna-tänna, võime ju andeks anda ja sammutakse laiali.

jots
19.10.01, 03:14
Kellele ei meeldinud Raio "imetehnika" ja pallikontroll, on see mees 6nnistus taevast. Tehnika on tal väga hea v6i isegi eeskujulik :D . MA TEAN seda. Ja ta ei hakka m6ttetult palle ette peksma, kui vastased pole tal ligidalgi. Söödmang floras paraneb tunduvalt, kui ta tuleb, kuna Piiroja raiskas oma mehi vastastele pikka lüües.

Ongi õnnistus taevast, kahjuks kaldun arvama, et paarist Stepanov-Piiroja müüakse esimesena ära Stepanov.
Vaatasin mängu tulevikuga, Piiroja üllatas mind, on paranenud, ei sööda enam vastastele. Igatahes paar korda kui rünnakule tuli, söötis üliproffesionaalselt Tuleviku kaitsjate vahelt auti - progress.

Krt, ootan põnevusega hetke millal saab neegrit mängimas näha (loodetavasti). Tõmbab vastaste ründajad haneks ja hakkab mängu juba kaitses üles ehitama - rünnakule sattudes oskab ka jalaga väravat lüüa.

martin007
19.10.01, 10:36
esiteks pole surinamil oma keelt. kuna tegemist on endise hollandi kolooniaga on seal riigikeeleks arvatavsti hollandi keel.
.................................................. .............

Languages: Dutch, English, Sranan Tongo (Creole language), Hindustani, Javanese.

Most Surinamers live in the narrow, northern coastal plain. The population is one of the most ethnically varied in the world. Each ethnic group preserves its own culture, and many institutions, including political parties, tend to follow ethnic lines. Informal relationships vary: The upper classes of all ethnic backgrounds mix freely; outside of the elite, social relations tend to remain within ethnic groupings. All groups may be found in the schools and workplace.

Täpsemalt loe sealt:
http://www.surinam.net/country_guide.phtml

kojamees
23.10.01, 10:41
Eks siin ole tegu ilmsete Eurovisiooni möjutustega.Kuigi raske hoop rahvuslastele esiteks Rüütel Presidendiks ja siis "maugli".Loodame et on asja ja elame vöibolla edasi.:lahe: