320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ITALIA dressipluus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ITALIA dressipluus

    Palun, kas keegi oskab öelda, kust võiks leida tüdrukute pusa kirjaga ITALIA??! Särki kindlasti ei taha.

    #2
    Replying to Topic \'ITALIA dressipluus\'

    Originally posted by caterina


    Palun, kas keegi oskab öelda, kust võiks leida tüdrukute pusa kirjaga ITALIA??! Särki kindlasti ei taha.
    Spordipoodides olen näinud igast firmade omasid ja AG-s võib ka olla, vähemalt meeste omi on, aga Sportlandi vaata kõigepealt.
    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'ITALIA dressipluus\'

      Sportlandis on olemas sellised rohkem vanakooli laksud, aga kui huvi on siis sealt saad ta täitsa ära osta.
      izerman@hotmail.com

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'ITALIA dressipluus\'

        Rademaris olid ka müügil miskised Italia dressikad...
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'ITALIA dressipluus\'

          Kui mina viimati (juuli alguses)
          spordipoode samasuguste lootustega kammisin, siis ei jäänud küll midagi eriti silma. Ah jaa üks valge oli, aga ma tahaksin koondisevärvi sinist.

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'ITALIA dressipluus\'

            miks selline kena tüdruk nii koledasti riietuda tahab?
            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'ITALIA dressipluus\'

              Tartus Citispordis oli sinine dressa kirjaga azurri.
              \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'ITALIA dressipluus\'

                See on teist väga kena, et te pole unustanud, minu soovi
                Spordipoodidega on nii, et mul on seal alati probleeme pihta saamisega, millised on meeste, millised naiste asjad. Ja pealegi, ma kardan, mul pole vabat üheksat sotti, sest umbes nii palju need asjakesed seal ju maksavad. Ma ei ole muidu väga spordimärkide austaja.

                Aitäh tähelepanekute eest, aga ma arvan, et tegelikult tuleb lihtsalt oodata ja vedamisele loota.

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'ITALIA dressipluus\'

                  ... egas midagi ... eks hakkame siis Caterinale dressipluusi ostuks raha koguma...
                  RummaBastards!

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'ITALIA dressipluus\'

                    Algselt postitas jansa

                    ... egas midagi ... eks hakkame siis Caterinale dressipluusi ostuks raha koguma...
                    Hea meelega, aga ikka Eesti koondise dressipluusi jaoks... :P Igal juhul on ikka masendav, kuidas spordipoodides pakutakse nii Inglismaa, Itaalia kui ka Prantsusmaa koondiste nänni, aga Eesti koondise särgid on umbes ei-tea-kuhu ära peidetud.

                    Teemas püsimiseks: on keegi ka peale Rootsi Kunni nii õnnelik, et omab Eesti vutikoondise originaaldressi või -pluusi (EESTI suurelt seljal siis). Ausalt öeldes ei huvita, mis ajast, peaasi, et EESTI!

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'ITALIA dressipluus\'

                      Miks ka mitte EESTI!!! Aga kust SEDA veel saada?
                      Muide, ma pole kunagi staadionil jalgpalli vaatamas käinudki , aga lahe oleks...

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'ITALIA dressipluus\'

                        Caterina, ma olen ka otsinud seda dressi, kuid seda ei ole kahjuks eestis saada.Kui siis saab seda tellida Puma kaudu

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'ITALIA dressipluus\'

                          võtke indrek seiga ühendust, äkki orgunnib teile.
                          FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                          Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'ITALIA dressipluus\'

                            Algselt postitas sepakas


                            võtke indrek seiga ühendust, äkki orgunnib teile.
                            Ma arvan kaa, aga nad jõuavad seda ju aastas sada korda vahetada

                            Kommentaar

                            Working...
                            X