320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kes tuleb meistriks 2005?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kes tuleb meistriks 2005?

    Ahoj,

    traditsioonilise hooajaeelse hääletuse läbiviimiseks tuli treida säärane teema.

    Kes tuleb meistriks?

    Tore oleks, kui oskaksid oma valikule midagi lisada.

    Siinkirjutaja kipub ikka ühte meeskonda Lõuna-Saksamaalt selles küsitluses vältima, nii näiteks läks eelmise aasta pakkumine HSV ju peaaegu täppi. Vähemalt geograafiliselt.

    Sel korral panen täpi Schalkele. Mänedzher Assauer on teinud visa tööd ning toonud Gelsenkirchenisse kaks tippkaitsjast - Bordon-Krstajic -, kes peaks kuningsiniste aukliku tagaliini võimsalt lappima. Ründeteravust tõstab oluliselt brasiilia keravälk Ailton. Neljas suurem ost, Lauternist tulnud Lincoln on sellest kolmikust küll üksjagu heitlikum, kuid Schalke ellmise hooaja ideetust keskväljal pole võimalik enam hullemaks teha.

    Lõpuks jääb Schalkele veel soovida hävingut Intertoto poolfinaalis Esbjergi vastu. Tegi sama \"triki\" aasta tagasi Paschingu vastu hilisem meister Bremen.

    [edit: hääletuses peaks \"Vfb\" asemel olema \"VfB\". Kahjuks ei saa seda enam muuta.]
    0
    Bremeni Werder
    0%
    0
    Müncheni Bayern
    0%
    0
    Leverkuseni Bayer
    0%
    0
    Vfb Stuttgart
    0%
    0
    VfL Bochum
    0%
    0
    Dortmundi Borussia
    0%
    0
    Schalke 04
    0%
    0
    HSV
    0%
    0
    Rostocki Hansa
    0%
    0
    Ükski neist...
    0%
    0
    http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

    #2
    Replying to Topic \'Kes tuleb meistriks 2005?\'

    Mina hääletasin nagu alati.Müncheni Bayern

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Kes tuleb meistriks 2005?\'

      Jään endiselt oma vana lemmiku, hansalinna Bremeni juurde. Eelmine hooaeg igal juhul tuli tiitel ära ning kuigi nüüd hooaja lõppedes lahkusid kaks tipptegijat Schalkesse, on mul endiselt usku Werderisse.

      Usun, et Klose taastab oma väravavaistu ning lisandunud Soome poisid üllatavad positiivselt. See hooaeg saadi üle pika aja taas särgisponsoriga ka kaubale - Werderi valge-rohelist särki hakkab ehtima KiK punane logo.

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Kes tuleb meistriks 2005?\'

        Kuna ST. Pauli jätkab kolmandas liigas, siis teen panuse Leverkusenile. Ükskord peab nähvakas ära tulema. Samas ei maksa unustada Schalket, Bayernit ja Werderit ning miks ei või mõni üllatus tulla. Mõnigi meeskond, kes eelmine aasta tabeli alaosas siples võib pauguga luuavarreks osutuda.
        Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Kes tuleb meistriks 2005?\'

          usun et järg on shcalke kätte jõudnud on nad ju endale päris korraliku armaada kokku saanud
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Kes tuleb meistriks 2005?\'

            Mina olen kindlalt Berliini Hertha poolt Seda juba viimased kolm-neli aastat
            Meistritiitel võiks vahelduseks Kirde-Saksamaale tulla. Viimati juhtus see enne Teist maailmasõda. Ok vähemalt loodan ja usun, et sel aastal murtakse Meistrite liigasse.

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Kes tuleb meistriks 2005?\'

              Ise olen täiega VfL Wolfsburgi poolt. See hooaeg võiks neil vähemalt niipaljugi õnnestuda, et jõutakse kindlale UEFA Cupi kohale. Diego Armando Klimowicz on see hooaeg veel paremas hoos.
              Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Kes tuleb meistriks 2005?\'

                Saksa liigat üldiselt eriti ei jälgi, aga kui peale satun, siis kõige rohkem pakuvad huvi Bochumi klubi tulemused... Nende madistamist 1. ja 2. Bundesliga vahel olen poole silmaga piilunud umbes neli-viis hooaega nüüd juba. Bochumi puhul on tegemist ka ainsa Saksa klubiga, mille sall mul kaelas on olnud . Seega minu hääl läks neile.

                Reaalselt võttes meistritiitli võitmise võimalusi Bochumil siiski ei näe, arvaks, et eelmise hooaja saavutuse kordamine oleks hea. Ründeliin Lokvenc-Madsen peaks neil siiski suht korralik olema, komistuskiviks v-o muud liinid (parandusettepanekud teretulnud). Loogiliselt võiks tiitlile pretendeerida eelkõige Bayern-Schalke, Werderile ei julgeks kaks aastat järjest panustada, Stuttgart... ei teagi. Nendest võiks siis tiitlini jõuda Schalke äkki... Vähemalt värvivalik neil enam-vähem paigas ja staadion ka asjalik...

                PS. Ei ole küll õige teema vist, aga äkki keegi teavitaks laiska inimest, kes ise ei viitsi kuskilt otsima hakata, kuidas on Thomas Christiansenil Hanoveris läinud?

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Kes tuleb meistriks 2005?\'

                  Läks keskmiselt 9 kolli ja kaks väravasöötu. Hooaja teisel poolel jäi kindlalr Brdarici varju. Kuid viimases voorus suutis ta lüüa kolli oma eelmisele leivaisale Bochumile. Seda trikki lasi van Duijnhoven teistel ikka väga harva teha, oma koduväljakul muidugi

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Kes tuleb meistriks 2005?\'

                    Ma vastan kindlasti igavalt, aga ega teismoodi ei saa. Sellel aastal tuleb taas meistriks üks klubi nimega FC Bayern München


                    Miks? Peamised põhjendused. Uus peatreener; nälg korvata eelmise aasta teine koht; lisandunud uued mängijad - Torsten Frings, Lucio ja Vahid Hashemian. Lisaks olemasolevad mängijad nagu näiteks Oliver Kahn, Mehmet Scholl ja Sebastian Deisler (mõlemal on see hooaeg suur potentsiaal maailmatippu tagasi tõusta) , Michael Ballack, Ze Roberto ja Roy Makaay. Arvan, et teistel saab raske olema.

                    Bayerni võit tuleb kasuks ka kogu Saksamaa jalgpallile, kuna Saksamaa ainus maailmamastaabis suurklubi peab lõpuks oma potensiaali ära kasutama ja sel juhul suudab ta oma tuules ka teised klubid maailmaareenile ligemale tuua.
                    On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                    I don’t care what you think of me!
                    Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Kes tuleb meistriks 2005?\'

                      Pole küll suur saksa jalgpalli asjatundja, aga tulemusi tabeleid ikka vahest vaatan. Meistriks tuleb Müncheni Bayern

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'Kes tuleb meistriks 2005?\'

                        Bayern kindlasti.

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'Kes tuleb meistriks 2005?\'

                          Bayern arvatavasti ikka jah !
                          LiverpoolFC

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'Kes tuleb meistriks 2005?\'

                            Wolfsburg? Äkki trehvab
                            Слава Україні! Героям слава!

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'Kes tuleb meistriks 2005?\'

                              Ise hoian pöialt Werderile, kuid kardan, et Klose ei saa permanentse skoorimisega nii hästi hakkama, kui Ailton seda eelmisel aastal tegi. Pealegi on CL-is osalemine klubi jaoks uus kogemus ja eks see teeb ka Werderi elu omajagu raskemaks. Raha paneks vast Bayerni peale.
                              Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                              Kommentaar

                              Working...
                              X