PDA

View Full Version : Kes tuleb meistriks 2005?

mel21
28.07.04, 11:44
Ahoj,

traditsioonilise hooajaeelse hääletuse läbiviimiseks tuli treida säärane teema.

Kes tuleb meistriks?

Tore oleks, kui oskaksid oma valikule midagi lisada.

Siinkirjutaja kipub ikka ühte meeskonda Lõuna-Saksamaalt selles küsitluses vältima, nii näiteks läks eelmise aasta pakkumine HSV ju peaaegu täppi. Vähemalt geograafiliselt.

Sel korral panen täpi Schalkele. Mänedzher Assauer on teinud visa tööd ning toonud Gelsenkirchenisse kaks tippkaitsjast - Bordon-Krstajic -, kes peaks kuningsiniste aukliku tagaliini võimsalt lappima. Ründeteravust tõstab oluliselt brasiilia keravälk Ailton. Neljas suurem ost, Lauternist tulnud Lincoln on sellest kolmikust küll üksjagu heitlikum, kuid Schalke ellmise hooaja ideetust keskväljal pole võimalik enam hullemaks teha.

Lõpuks jääb Schalkele veel soovida hävingut Intertoto poolfinaalis Esbjergi vastu. Tegi sama \"triki\" aasta tagasi Paschingu vastu hilisem meister Bremen.

[edit: hääletuses peaks \"Vfb\" asemel olema \"VfB\". Kahjuks ei saa seda enam muuta.]

17
28.07.04, 11:53
Mina hääletasin nagu alati.Müncheni Bayern:)

Jux
28.07.04, 12:05
Jään endiselt oma vana lemmiku, hansalinna Bremeni juurde. Eelmine hooaeg igal juhul tuli tiitel ära ning kuigi nüüd hooaja lõppedes lahkusid kaks tipptegijat Schalkesse, on mul endiselt usku Werderisse.

Usun, et Klose taastab oma väravavaistu ning lisandunud Soome poisid üllatavad positiivselt. See hooaeg saadi üle pika aja taas särgisponsoriga ka kaubale - Werderi valge-rohelist särki hakkab ehtima KiK punane logo.

Matis
28.07.04, 12:21
Kuna ST. Pauli jätkab kolmandas liigas, siis teen panuse Leverkusenile. Ükskord peab nähvakas ära tulema.;) Samas ei maksa unustada Schalket, Bayernit ja Werderit ning miks ei või mõni üllatus tulla. Mõnigi meeskond, kes eelmine aasta tabeli alaosas siples võib pauguga luuavarreks osutuda.:kaval:

budu
28.07.04, 14:24
usun et järg on shcalke kätte jõudnud on nad ju endale päris korraliku armaada kokku saanud

rolandbu
28.07.04, 22:00
Mina olen kindlalt Berliini Hertha poolt;) Seda juba viimased kolm-neli aastat:D
Meistritiitel võiks vahelduseks Kirde-Saksamaale tulla. Viimati juhtus see enne Teist maailmasõda. Ok vähemalt loodan ja usun, et sel aastal murtakse Meistrite liigasse.

resorte
29.07.04, 00:56
Ise olen täiega VfL Wolfsburgi poolt. See hooaeg võiks neil vähemalt niipaljugi õnnestuda, et jõutakse kindlale UEFA Cupi kohale. :) Diego Armando Klimowicz on see hooaeg veel paremas hoos. ;)

skint
29.07.04, 01:38
Saksa liigat üldiselt eriti ei jälgi, aga kui peale satun, siis kõige rohkem pakuvad huvi Bochumi klubi tulemused... Nende madistamist 1. ja 2. Bundesliga vahel olen poole silmaga piilunud umbes neli-viis hooaega nüüd juba. Bochumi puhul on tegemist ka ainsa Saksa klubiga, mille sall mul kaelas on olnud ;). Seega minu hääl läks neile.

Reaalselt võttes meistritiitli võitmise võimalusi Bochumil siiski ei näe, arvaks, et eelmise hooaja saavutuse kordamine oleks hea. Ründeliin Lokvenc-Madsen peaks neil siiski suht korralik olema, komistuskiviks v-o muud liinid (parandusettepanekud teretulnud). Loogiliselt võiks tiitlile pretendeerida eelkõige Bayern-Schalke, Werderile ei julgeks kaks aastat järjest panustada, Stuttgart... ei teagi. Nendest võiks siis tiitlini jõuda Schalke äkki... Vähemalt värvivalik neil enam-vähem paigas ja staadion ka asjalik...

PS. Ei ole küll õige teema vist, aga äkki keegi teavitaks laiska inimest, kes ise ei viitsi kuskilt otsima hakata, kuidas on Thomas Christiansenil Hanoveris läinud?

rolandbu
29.07.04, 05:03
Läks keskmiselt 9 kolli ja kaks väravasöötu. Hooaja teisel poolel jäi kindlalr Brdarici varju. Kuid viimases voorus suutis ta lüüa kolli oma eelmisele leivaisale Bochumile. Seda trikki lasi van Duijnhoven teistel ikka väga harva teha, oma koduväljakul muidugi:D

Kebab
29.07.04, 17:47
Ma vastan kindlasti igavalt, aga ega teismoodi ei saa. Sellel aastal tuleb taas meistriks üks klubi nimega FC Bayern München:õnnelik:

Miks? Peamised põhjendused. Uus peatreener; nälg korvata eelmise aasta teine koht; lisandunud uued mängijad - Torsten Frings, Lucio ja Vahid Hashemian. Lisaks olemasolevad mängijad nagu näiteks Oliver Kahn, Mehmet Scholl ja Sebastian Deisler (mõlemal on see hooaeg suur potentsiaal maailmatippu tagasi tõusta) , Michael Ballack, Ze Roberto ja Roy Makaay. Arvan, et teistel saab raske olema.

Bayerni võit tuleb kasuks ka kogu Saksamaa jalgpallile, kuna Saksamaa ainus maailmamastaabis suurklubi peab lõpuks oma potensiaali ära kasutama ja sel juhul suudab ta oma tuules ka teised klubid maailmaareenile ligemale tuua.

Mikusiku
29.07.04, 18:39
Pole küll suur saksa jalgpalli asjatundja, aga tulemusi tabeleid ikka vahest vaatan. Meistriks tuleb Müncheni Bayern

inzu
29.09.04, 17:18
Bayern kindlasti.:D :D

Anfield
02.10.04, 11:39
Bayern arvatavasti ikka jah !

EgoTrip
02.10.04, 21:31
Wolfsburg? Äkki trehvab

norsk
03.10.04, 00:32
Ise hoian pöialt Werderile, kuid kardan, et Klose ei saa permanentse skoorimisega nii hästi hakkama, kui Ailton seda eelmisel aastal tegi. Pealegi on CL-is osalemine klubi jaoks uus kogemus ja eks see teeb ka Werderi elu omajagu raskemaks. Raha paneks vast Bayerni peale.

Karla
03.10.04, 00:37
Vast Leverkusen ikka.

Aramis
03.10.04, 11:57
Kui seda asja nüüd mõelda edasi ja edasi, siis... Võimalus, et meistriks tuleb Wolfsburg polegi nii väike. Kui Bayern, Bayer ja Werder Champions Leagues ja Schalke ja Stuttgart Uefas veel päris pikalt peavad mängima, siis see avab kindlasti Huntidele võimalused.
Mänguliselt Meistrite Liia kolme klubi hinnates jätsid Werder ja Bayen natuke parema mulje kui Leverkusen, aga see tundub ka momendi tabeliseisust näha olevat. Ja Werderi fännidele rahustuseks ütleks uuesti sama, mis kuskil öeldud sai - ma pole nii heas vormis Kloset varem näinud. Kuigi jah, kas seda jatkub kogu hooajaks - saame näha.
Selgelt on näha, et Wolfsburg kukkus esimesena Euroopa mängudest välja ja on suutnud kõik oma potentsiaali Bundesliga tiitlile suunata . Teised võistlevad kahel rindel ja lõpuni suudaks kahte lindu inni püüda vaid Bayern. Ent nii Bayeril kui ka Werderil on kõva alagrupp Meistrite Liigas ja kui nad sealt varem välja kukuvad, siis võib neil Bundesliiga kevadvoorus mängukvaliteet oluliselt tõusta ja siis pole midagi kindlat.
Seega, mina ei julge kedagi ennustada. Oleks Bayernil Meitrite Liigas kaks kaotust, siis oleksin kinel, et Bayern Bundesliga võitja, aga momendil pole.

IndrekL
03.10.04, 17:38
Pakuks siiski Bayern Münchenit. Ise hoian aga Wolfsburgile pöialt:silm4:

ballack
03.10.04, 17:44
vastan nagu poliitik - meistriks tuleb see kes kõige rohkem väravaid lööb ja lisaks ka seda et tulevane meister on hetkel esimese 6 hulgas.
vastan nagu mina arvan (ja loodan) - FC Bayern München

mel21
03.10.04, 17:56
Algselt postitas norsk

Ise hoian pöialt Werderile.... Pealegi on CL-is osalemine klubi jaoks uus kogemus.

Sarjast tähenärimine: Bremen oli 93/94 esimene Saksa klubi tollal oma teise aastasse jõudnud CLis. Eelneval, vastloodud CLi esimesel hooajal, oli tollase Stuttgardi treeneri Daumi tobe viga võõrmängija sissevahetamisel andnud Leedsile võidu eelringis ning BL klubi ei jõudnudki alagrupimängudele (siis oli kaks neljast alagruppi).

Adriano#10
22.10.04, 17:51
Algselt postitas Rooney#8

Pakuks siiski Bayern Münchenit. Ise hoian aga Stuttgartile pöialt:silm4: sama siin...:kaval:

Drogba
22.10.04, 18:23
ma arvan ,et bayern aga stuttgard võib yllatada või werder:õnnelik:

rooney88
22.10.04, 19:35
arvatavasti bayern:doh:

kaitz
02.11.04, 16:53
Njah kõik märgid viitavad sellele,et Bayern:kaval:

Aramis
02.11.04, 18:13
Algselt postitas kaitz

Njah kõik märgid viitavad sellele,et Bayern:kaval:

Tohib neile märkidele mingeid konkreetsemaid seletusi saada? Mul tekkis kohe huvi - vist olen midagi maha maganud.

budu
02.11.04, 20:02
ei mingit bayernit

kaitz
08.11.04, 20:00
Loodaks et Stuttgart:kaval:

Bianconera
18.12.04, 20:36
Bayern raudselt,sest neile ei saa keegi vastu.Nad on nii tugevad võrreldes teistega

PraS
18.12.04, 20:48
Algselt postitas Bianconera

Bayern raudselt,sest neile ei saa keegi vastu.Nad on nii tugevad võrreldes teistega

siis ikka saab kui neil on selline VV väravas nagu Kahn. viimases voorus oli näha milleks oliver on võimeline ;)

Bianconera
18.12.04, 20:50
Algselt postitas PraS

siis ikka saab kui neil on selline VV väravas nagu Kahn. viimases voorus oli näha milleks oliver on võimeline ;)

Tal on paremaid ja halvemaid päevi.Näiteks mängudes Juventusega oli ta mitte kõige parem

Mikusiku
18.12.04, 20:54

Algselt postitas PraS

Tal on paremaid ja halvemaid päevi.Näiteks mängudes Juventusega oli ta mitte kõige parem
See on küll rekord. 31 posti ühe päevaga:doh: 130 päeva veel ja sul juba 4000 täis.

Bianconera
18.12.04, 22:43
Algselt postitas zidane_5

Algselt postitas PraS

See on küll rekord. 31 posti ühe päevaga:doh: 130 päeva veel ja sul juba 4000 täis.

Ära tee palun nalja, ega ma iga päev nii aktiivne ei ole :doh:

Mikusiku
18.12.04, 22:52

Algselt postitas PraS

Hakkad veel aktiivsemaks?

Bianconera
18.12.04, 22:59

Algselt postitas PraS

Hakkad veel aktiivsemaks?

Ei

Bianconera
19.12.04, 01:25
Algselt postitas Aramis

Lõpeta see läbu, juvemees. Ja Prasi irooniale sa ka pihta ei saanud...

Mitte Juvemees (mitu korda veel ma pean seda ütlema).Sain küll pihta

Juveman
19.12.04, 01:38
Algselt postitas Aramis
Lõpeta see läbu, juvemees.

Andestust moderaatori härra, a ma pole siin teemas pattu teinud, palun mitte segi ajada neiuga :doh: Olen hirmus tänulik, aitäh :ham10:

Aramis
19.12.04, 02:26
Vabandust, kui riivasin tundeid. ma ei arvanudgi, et biaconeri on Juveman, aga et ta mees pole, see muidugi jäi mul absoluutselt kahe silma vahele. Igal juhul vabandan...
teemaga on nii, et nagu pras vihjas on olli Kahn vägagi ebakindel aegaajalt ja see ei priuugi Bayerni aktsiatele võidule palju kaasa aidata. Hea esitus Euroopas võib saada üsna mitmele satsile saatuslikuks - selgelt on esimeste seas eelis Wolfsburgil, kellel endiselt vaid üks väljund - Bundesliga.

mel21
19.12.04, 06:45
Viitan siinkohal närimiseks Veiko Visnapuu laupäevasele artiklile Postimehes, kus ta väidab, et Saksa liiga on igav. Viimasel kolmel aastal on olnud täpselt sama palju erinevaid tiitlivõitjaid. Vastukaaluks paksendab kirjatsura Veiko \"Londoni Everton\" Visnapuu Prantsuse liiga, kus alati jätkub (rahapuudusel) põnevust: (tõsi, osaliselt tihke rebimise tulemusena) võitis kolm aastat jutti tiitli Rhone\'i päälinna klubi,

Tähtis on asjatüki juures see, et seostatakse kausaalselt justkui raha ja põnevus --> mida rohkem raha on liigas, seda igavam tiitliheitlus.

PraS
19.12.04, 09:44
Algselt postitas Aramis

teemaga on nii, et nagu pras vihjas on olli Kahn vägagi ebakindel aegaajalt ja see ei priuugi Bayerni aktsiatele võidule palju kaasa aidata.

ehk taipavad ka seda Kahni ebakindlust ükskord koondise treenerid ja annavad võimaluse Hildebrandile ning Wiesele.

marcello
19.12.04, 10:41
Algselt postitas mel21

Viitan siinkohal närimiseks Veiko Visnapuu laupäevasele artiklile Postimehes, kus ta väidab, et Saksa liiga on igav. Viimasel kolmel aastal on olnud täpselt sama palju erinevaid tiitlivõitjaid. Vastukaaluks paksendab kirjatsura Veiko \"Londoni Everton\" Visnapuu Prantsuse liiga, kus alati jätkub (rahapuudusel) põnevust: (tõsi, osaliselt tihke rebimise tulemusena) võitis kolm aastat jutti tiitli Rhone\'i päälinna klubi,

Tähtis on asjatüki juures see, et seostatakse kausaalselt justkui raha ja põnevus --> mida rohkem raha on liigas, seda igavam tiitliheitlus.

Mina lugesin välja,et selle igavuse all mõtleb ta,et igav selles mõttes,et Bayern ainuke tiim kes sinna \"rikaste klubide\" hulka kuulub.Mänguliselt igav ei loe kuskilt välja.
eeee \"londoni Everton\" ?????

artikkel (http://www.postimees.ee/191204/esileht/sport/152961.php)

Aramis
19.12.04, 12:54
\"...kuid erinevate jalgpalliliigade tabeliseisud räägivad ise enda eest.\"

No tabeliseis pole kunagi siin midagi rääkinud. Ja see saksa liiga on küll selline, et lõpuks Bayern võidab, aga viimasel ajal pole kordagi sellist a la Manu üleolekut, et poolel hooajal juhitakse 10 punktiga teiste ees. Vihjan, siis ajale kui Manu tegi seda...
Ja meeskonnad, mis koosnevad erinevate riikide koondislastest - Bundesliiga esikaheksa on üjhtlaselt 2-3 sakslast ja ülejäänud eri riikide koondislased. Vahed tekivad ikkagi nendes meestes, kes pingi pealt võtta on...
Tippklubide eelised on see, et vahetuses istuvad Michael Owenid või Owen Hargreavesid..Mis on minu arust üsna nõme asi. Õnneks need kaks meeskonda on vähemalt osavalt kokku klopsitud ja ei ole seda viie aastat tagust Interi teemat, kus on 6 tippründajat ja kaitses samal ajal mingid keskklassi vennad.

Tanel
19.12.04, 14:29
Algselt postitas Aramis

ei ole seda viie aastat tagust Interi teemat, kus on 6 tippründajat ja kaitses samal ajal mingid keskklassi vennad.Vabandust, aga see on praegu ka. Ainult ühte ründajat läheks vaja. :doh: :myts7: :keel4:

mel21
19.12.04, 15:13
Algselt postitas marcello

Algselt postitas mel21

Mina lugesin välja,et selle igavuse all mõtleb ta,et igav selles mõttes,et Bayern ainuke tiim kes sinna \"rikaste klubide\" hulka kuulub.Mänguliselt igav ei loe kuskilt välja.
eeee \"londoni Everton\" ?????

artikkel (http://www.postimees.ee/191204/esileht/sport/152961.php)

Mõtlesin just seda kohta:

\"Saksamaal on veelgi igavam vastasseis: Müncheni Bayern versus ülejäänud klubid.

See-eest Prantsusmaal, mille klubidel napib oma staaride kodumaal hoidmiseks finantsvõimu, on meistrivõistlused hoopis tasavägisemad ja ettearvamatumad.\"

Märkus käib liigakonkurentsi kohta, st seostatakse raha põnevusega. Mis aga toodud näidete puhul on ristipidine. Ei soovigi väita, et FCB poleks Saksamaal rikkaim või BL oleks meeletult põnevam kui Prantsuse liiga, vaid seda, et säärase seose loomine on väär. Pigem võiks öelda, et raha suurendab klubi võimalust edukas olla.

(\"Londoni Everton\" oli Visnapuu vahvaid kalu.)

marcello
19.12.04, 15:19
Algselt postitas mel21

(\"Londoni Everton\" oli Visnapuu vahvaid kalu.)

Võrgu väljaandes oli see igatahes parandatud.Kui paberkandjal selline kala siis 10+ visnapuule.
Ühes spordilehes oli Maksimovi poeg?(igatahes oli ka maksimov) ka artikli kirjutanud ja seal oli Shefki muutunud Steffi Kuqi-ks :D

Pilt
22.01.05, 22:59
mynchen ikka, champions leagues ka läheb ju neil hästi ja praegalt nad ju tabeli tipus:D ega ma sis nende poolt pole :P ikka juve:P :D

robwuike
05.03.05, 21:01
Noh nagu enamus 20. sajandi viimase veerandi ennustustest teemal \"Kes tuleb meistriks?\" pakuvad võitjaks Bayernit, siis ma pakun ka.
Põhjenduseks.
Bayern on ainuke BL klubi, kes on võimeline Euroopa tippklubidega võistlema ja see annab talle kogemusi ja praktikat, mida teistel lihtsalt pole. Teised lihtsalt üllatavad kordamööda erinevatel hooaegadel, kui Bayern magab (u. 10 viimast aastat pole keegi teine peale Bayerni mitu korda järjest meistriks tulnud). Viimased hooajad on jäänud selline mulje, et Bayern vajaks rohkem tugevamaid mänge, kus nad unest äratataks. Paraku BLis sellised vastased tihtilugu puuduvad. Ja mida varem Bayern sellest nn. unest ärkab seda parem. Vahest juhtubki, et Bayern esineb kuidagi väga mannetult, siis ma arvan, et sellepärast, et nad jäävad magama. See hooaeg on siis minu arvates õigel ajal seda tehtud, Werder lülitati just lähedasest konkurentsist välja ja loodetavasti pannakse ka arsenal kotti. Bayern peaks veits veel oma potentsiaali kasutama õppima.
Pealegi on Bayerni kahurväes ikka maailmas tuntud nimed, mitte vaid Ida-Euroopas ja Balkanil tuntud mängijad. No võrrelge näiteks Bayerni igat liini mingi teise võistkonna omadega. Makaay, Ballack, Kahn, Lucio; tõusvad tähed Schweinsteiger, Guerro, Pizarro(?) ja Deisler. Need on nimed, mis võivad kastanid tulest välja tuua. Näiteks Mintal vajub kindlasti järgmine hooaeg ära. Sellistel mängijatel on ainult üks hooaeg, teised lähevad keskpäraselt (isegi halvemini, ma ei usu, et keegi temast järgmine hooaeg üldse kuulebki). Kõigele lisaks on Kahn jälle supervormis ja talle on vist BLis ( siis ka võõrsil) ja CLis kokku 4 väravat ainult löödud sellel aastal 8 mängus ja nendest on 6 nullimängud olnud. Kahn tõuseb meibi isegi Bundesliga nullimängude rekordivaldajaks see hooaeg.
Bayerniga võrreldes on teised BLi klubi ikka suhteliselt tillukesed näiteks finantside poolest.

BAYERN MEISTRIKS!!!:õnnelik:

Aramis
06.03.05, 08:36
Kus juures suurimaid kontraste eelmise hooajaga on just Kahni vorm ja eriti on peale talvepuhkust näha, kuidas temastenesekindlust õhkab. Ja sama tundub muuseas ka Lucioga olevat.

Aramis
30.04.05, 21:54
Ja see asi sai siis nüüd ka selgeks!!!

uvv
05.05.05, 09:51
Ee pakun et meistriks võiks tulla meeskond Münchenist..... Mis ta nimi nüüd oligi.... No kurat ei püsi meeles.... Samas ei tea ka muidugi...

Aramis
05.05.05, 18:38
1860 mõtled vist.

uvv
06.05.05, 22:58
Algselt postitas Aramis

1860 mõtled vist.

:silm1: