320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Superennustus 4 eellugu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Superennustus 4 eellugu

    Lugu on selline, et esitan teile sõbrad ühe küsimuse. Olen Superit vedanud päris kaua ja võib-olla oleks vajalik väike verevahetus?
    Juhul kui leidub keegi, kes tunneb endas valmisolekut seda asja ise korraldama hakata, siis poleks mul selle vastu midagi. On siiski teatud põhimõtted, millest tuleb kinni pidada:
    1. Ennustus peab toimuma igal nädalal, punktikokkuvõtted samuti iga nädal. Viimaste puhul võib erandkorras ka teisiti, aga ainult erandkorras. Ennustus peab olema välja pandud vähemalt 5 päeva enne esimese mängu toimumist.
    2. Ennustus võiks ka edaspidi olla võimalikult laiapõhjaline - eri riikide liigad, eurosarjad, koondiste mängud. Uued ideed, mida lisada, on muidugi teretulnud.
    3. Lisaküsimused - mida originaalsemad seda parem - on teretulnud.

    Niisiis vajab Superi korraldamine päris mitut asja - pühendumist, aega, regulaarset maailma jalgpallisaitide kammimist ning muidugi regulaarset postitamist foorumisse. Ennustuse vedaja peaks olema kindlasti varem ennustanud ja omama mõningast kogemust nii foorumist kui elust laiemalt meie ümber.

    Ehk siis - kui leidub huvitatu, kirjuta siia või saada mulle privaatsõnum. Sobiva kandidaadi korral annan ennustuse üle. Aga Super 4 tulemata ei jää! Kui sobivat inimest ei leidu, teen ikkagi ise. Sel juhul jääb algus kusagile sinna augusti keskpaika.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    #2
    Replying to Topic \'Superennustus 4 eellugu\'

    Mina isiklikult arvan, et siin foorumis teist nii põhjalikku ja kohusetundlikku ennustusevedajat ei leidu, kes sellise suurepärase asja eestvedajaks paslik oleks!
    Just mitmekülgsus ja maccale omane stiil küsimuste esitamisel ja kiirus kokkuvõtete tegemisel on Superennu firmamärgiks saanud!

    Ma loodan, et see jääb ka sel hooajal sinu korraldada!
    Edu!

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Superennustus 4 eellugu\'

      mul natukene abi vaja,kui siin ennustada kas ma pean siis kõik need mängud üles kirjutama või saab ka neid copyga edasi teha
      kui eesti olümpia mängudelt ühtegi medalit ei saa,ei tulegi ma enam eestisse tagasi vaid lähen hakkan mongoolias ränd jalgpalli treeneriks ja esimene keda oma meeskonda soovin on puujalg ott reinumäe ja marko kristal ning kohalik talent shingis khan ja tema tädi poeg oliver khan.

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Superennustus 4 eellugu\'

        Originally posted by fc mongoolia


        mul natukene abi vaja,kui siin ennustada kas ma pean siis kõik need mängud üles kirjutama või saab ka neid copyga edasi teha
        Kui keegi saab küsimusest aru, siis palun vastake. Mina kahjuks ei saa.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Superennustus 4 eellugu\'

          ta ei tea vist ise ka mida teada tahab,ta ju mongool
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Superennustus 4 eellu

            Originally posted by fc mongoolia


            mul natukene abi vaja,kui siin ennustada kas ma pean siis kõik need mängud üles kirjutama või saab ka neid copyga edasi teha
            Saab ka Copyda loomulikult.

            Ümberkirjutamisega ei tegele vist keegi

            edit:A kle mcnamara tee 5 hooaega ära ja siis leiame sulle mantlipärija .

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Superennustus 4 eellugu\'

              olles 2 hooaega Superis osalenud võin esimesele mcnamara küsimusel et kas on vaja verevahetust kindlalt vastata et ei ole kui sul endal jaksu ja tahmist on vedada asja
              sigpic

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Superennustus 4 eellugu\'

                jah macca, ei ole siin midagi kõrvalehiilimist.. vaevalt, et keegi võrdväärselt sind asendada suudab.
                ...ehk et, suht viimane aeg hakata esimest vooru kokku panema.:P
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Superennustus 4 eellugu\'

                  Originally posted by fittibaldi


                  jah macca, ei ole siin midagi kõrvalehiilimist.. vaevalt, et keegi võrdväärselt sind asendada suudab.
                  ...ehk et, suht viimane aeg hakata esimest vooru kokku panema.:P
                  MITTE ÜHTEGI pakkumist!?! Laisad ja mugavad olete, vaat mis.
                  Aga mis siis ikka. Minu armastus jalgpalli ja siinse foorumi ärksama rahva vastu on piisavalt suur, et jätkata. Veel üks hooaeg. Oeh...
                  Palun ainult seda, et kui ma juhtumisi mõne apsaka kusagil sisse lasen, siis ärge väga kurjaks saage. Väike vihje privasse ainult...

                  Millal siis esimene voor tuleb? Veel ei tule. Mind ootab siin väike puhkusereis ees ja siis tuleb ju olümpia. Nii et ma veel päris ei viitsi. Võimalik, et esimene voor puudutab näiteks nädalat 16-22.08. Võib-olla jääb veel nädala hiljemaks. Vaatame. Muretseda ei tasu - sügis ja talv ja kevad tulevad pikad-pikad ja küll neid voore jätkub.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Superennustus 4 eellugu\'

                    eks meil jääb siis üle soovida head puhkust
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar

                    Working...
                    X