PDA

View Full Version : Klubi Treener

MRN
31.07.04, 20:23
Loodud uus klubi FC IT. Liitume hooajast 2005 Eesti Meistrivõistluste 5. liigaga. Klubi tegutseb Tallinnas ning vajab treenerit.

Huvilistel saata e-mail: issport@hot.ee

MRN

Sir Brazza
31.07.04, 21:08
3-5nda liigani pole treenereid vaja... kui see just mingi noorte sats pole

-Loom-
01.08.04, 00:03
palka pakute kah we?:D :P

Darren
01.08.04, 00:14
Ma tean ühte meest kes spetsialiseerus madalamate liigade klubide treeneriks olemisele. Eelmine liigaklubi oli tal vist Q United :)

olli
01.08.04, 13:48
Originally posted by Sir Brazza

3-5nda liigani pole treenereid vaja... kui see just mingi noorte sats pole
Mängin Nõmme KaljuII ja meil on treener, mis sest, et pole noorte sats.Eks see peegeldub ka tulemustes ja suhtumises, kellel on treener kellel pole.Antud punt vist ei soovi jääda Vliigasse ja selleks otsivad treenerit.Soovin Fc IT head esinemist liigamängudes ja kindlasti leidke treener!

13
01.08.04, 13:55
Originally posted by Darren

Ma tean ühte meest kes spetsialiseerus madalamate liigade klubide treeneriks olemisele. Eelmine liigaklubi oli tal vist Q United :)

Kle koomikul ja treeneril on ikka suur vahe.

Darren
01.08.04, 21:26
Originally posted by 13

Kle koomikul ja treeneril on ikka suur vahe.

Ole nüüd! Minuarust oli ta väga asjalik treener, õppisime tema käe all mängu algtõdesid, nagu palli surmamist kahe jalaga palli peale hüpates ning kujutletavate vastaste vastu mängimist :)

dreyd
01.08.04, 23:10

Ole nüüd! Minuarust oli ta väga asjalik treener, õppisime tema käe all mängu algtõdesid, nagu palli surmamist kahe jalaga palli peale hüpates ning kujutletavate vastaste vastu mängimist :)

egas selle härrase nimi Tõnu ei olnud?