PDA

View Full Version : välismaalased eesti liigas

fc mongoolia
02.08.04, 16:22
eesti liigas on läbiaegade mänginud päris palju võõramaalasi ja mõtlesin et siia võiks ju ka nendest kirjutada.kus praegu keegi mängib ja kuidas neil ka läheb ja ka neist kes hetkel eesti liigas mängimas.siinkohal ka mõned nimed paljudest jonatan johansson,tor henning hamre,tomas razanauskas,pal christian alsaker,glenn atle larsen.neist nagu enam ei olegi midagi kuulda olnud.ootan teie abi.ma arvan et nad on oma teema auga välja teeninud.

fitti
02.08.04, 16:24
pärast seda, kui ma jonatani venna jesper johanssoniga mõned aastad tagasi maal viina võtsin, ei ole temast ka enam midagi kuulda..:oih:

fc mongoolia
02.08.04, 16:29
no üks nimi jälle juures,eks tal ikka veel pohmakas

budu
02.08.04, 16:48
kunagi oli valgas keegi kim solberg vist.praegu tean kõige paremini juškat tvmk-st ja muidugi halli passi mehi on muil ka piisavalt.

Jux
02.08.04, 16:49
Kiiruga kribaks niipalju, et eelmise aasta Eesti MLi superstaar Hamre on Norras Valerengas pingipoisi staatuses. Kui Valerenga kodukas ei valeta, siis saanud mängu vaid kolmes kohtumises ja kokku vaid 12 minutiks. :doh:

Jaan
02.08.04, 17:38
Siinkohal mainin, et vanemad foorumikülastajad teavad, et selline teema on juba kuskil olemas ning põhimõtteliselt samad asjad, mis siin, on kõik ära öeldud. Ja rohkemgi.

Jaak
02.08.04, 17:57
Originally posted by Jux

Kiiruga kribaks niipalju, et eelmise aasta Eesti MLi superstaar Hamre on Norras Valerengas pingipoisi staatuses. Kui Valerenga kodukas ei valeta, siis saanud mängu vaid kolmes kohtumises ja kokku vaid 12 minutiks. :doh:

Taob jah enamasti duublis (3div). Seal lööb küll enam vähem igas mängus värava. Vahel ka kaks.

eston maravilha
02.08.04, 20:41
Originally posted by fc mongoolia

siinkohal ka mõned nimed paljudest jonatan johansson .... neist nagu enam ei olegi midagi kuulda olnud.ootan teie abi.ma arvan et nad on oma teema auga välja teeninud.

ega jah kes seda charlton athleticut ikka teab.. värdjas

budu
05.08.04, 12:07
aga jonatanil oli ju vend ka floras

norsk
05.08.04, 12:49
Kunagi Floras pallinud ja nüüd Bakuu Neftchi\'d esindav Zaur Tagizade osales eilses CL eelringi mängus Moskva CSKA vastu. Minu mäletamist mööda jõudis mees ka Flora särgis eurosarjas mängida ja Lilleströmi võrku ühe palli lüüa.
Hiljuti lõppenud EM-i valikturniiril mängis Tagizade ka Aserbaidzhaani koondises.

marabella666
05.08.04, 14:37
Originally posted by norsk

Kunagi Floras pallinud ja nüüd Bakuu Neftchi\'d esindav Zaur Tagizade osales eilses CL eelringi mängus Moskva CSKA vastu. Minu mäletamist mööda jõudis mees ka Flora särgis eurosarjas mängida ja Lilleströmi võrku ühe palli lüüa.
Hiljuti lõppenud EM-i valikturniiril mängis Tagizade ka Aserbaidzhaani koondises.

Tagizade sai ka muuseas sel aastal CL-s jala valgeks, mees lõi kolli kohi esimese mängus.

Kaarel
05.08.04, 19:27
Originally posted by norsk

Lilleströmile lõi kolli Otar Korgalidze.

Silver
05.08.04, 19:35
Täitsa huvitav oleks teada, mis Rottolist ja Chopikust ning teistest mängijatest saanud on.. Keegi ei oska aidata, kus nende kohta infot võiks leida?

mg
08.08.04, 17:12
aa huvitav, kui jeff pijpersist kuulus nimi saab, kas siis märgitakse ära, et ta on pärnu tervises mänginud.

aa ja keegi mäletab, mis selle neegri nimi oli kes floras natuke aega mängis.

Karla
08.08.04, 17:43
Ray Frankel vist oli.

kaala
08.08.04, 18:53
FC Levadia II Tallinn-s mängib 25 a. inglasest poolkaitsja Richard Michael Barnwell.ja mängib ta jalaga:)

lennu
08.08.04, 19:00
kaala, kuba mul sind täpsustada, nimelt see (http://www.soccernet.ee/news.php?id=7049) uudis räägib natuke teist juttu kui sina ;)

Darren
09.08.04, 11:34
Glen Atle Larsen peaks hetkel mängima Sotimaal Dundees.