320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AudioTehnika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    AudioTehnika

    Soov osta siis kahte võimendit.

    1) kahele S- 30 \'nele. Natuke võimu võiks üle ka jääda.. tulevaste ostude tarvis . Põhimõtteliselt Radiotehnika võimu tahaks.

    2) Sellel juhul on:

    2x 35W
    2x 50W
    2x 50W

    = 270 W

    sooviks kõik 6 kõlarit järgi panna, arvuti -> keskus -> võim -> kõllid.
    (mingit kodukino efekti taga ei aja..)

    Tegelikult oleks teretulnud kõik targemate meeste jutukesed siia...mõni hea näpukas
    milliseid otsi oleks vaja jne
    Rap music doesn\\\'t kill people - Hollywood does! Films don\\\'t kill people - video games do! Games don\\\'t kill people - guns do! Guns don\\\'t kill people - culture does!

    #2
    Replying to Topic \'AudioTehnika\'

    sa ilmselt ei kujuta üleüldse ette, mida 270W tähendab. igatahes ütleme nii, 6*S30 lendaksid 270W juures esimese kahe sekundiga tuppa. karta on, et sama juhtuks ka S90\'tega. aga kuna on palav siis ma sind pikalt harima hakata ei viitsi.

    enda kogemusest soovitan külastada tevalo ja hinnavaatluse foorumeid. sealt saad nii nõuandeid kui ka kasutatud kola. soovitaksin vanakooli high-end ressiivereid. mõni üksik aeg ajalt liigub (jvc, maranz..). vene toodangust selles järjekorras brig, korvet ja raditehnika.

    kõlarid lase aga tevalo foorumi indrekul teha. võin jagada kontakti. need raditehnika käsnad mängivad kenasti vaid väga madalat osa heliribast. maakeeli siis bassi.
    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'AudioTehnika\'

      Tegelikult mul on ikka aimu küll...vähemalt natu ma loodan :P

      Muuskikakeskuse \"oma\" võim jääb väheks, et ära võimendada kuute kõlarit.
      Mul on paar meetrit seda \"kõlari juhet\" (ärge hakake karjuma, et ma ei tea selle täpset nimetust) ühe kõlari vean vist oma tuppa jne.. ei jää ühte kohta nad.

      Põhimõttelisest hahele Radiotehnika S-30 stele pole vist vääga võimsat võimendit järele vaja...Radiotehnika U-101 oleks ideaalne


      aaga sellel teisel juhul... kui 270W koos on siis on juba vähe korralikumat aparaati vahele vaja...

      Aitähh rohelineKonn kindlasti uurin neid kohti
      Rap music doesn\\\'t kill people - Hollywood does! Films don\\\'t kill people - video games do! Games don\\\'t kill people - guns do! Guns don\\\'t kill people - culture does!

      Kommentaar

      Working...
      X