320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus hooaeg: 2004/2005

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Uus hooaeg: 2004/2005

    Nonii, uue hooaja algus on vaid nädala kaugusel ja mõtlesin, et sobilik aeg teha asjakohane teema. Olgu kohe lisatud, et voorude kaupa ei hakka ma sel aastal pikki ülevaateid tegema, sest aega lihtsalt napib. Küll aga võin püstitada sellise asja, et panen siia üles iga vooru tulemused (ning muu statistika) ja näiteks paari mängu tagant ka tabeli. Ja et siis ka üldine möla ehk siia? (jäägu see inglise liiga 2004/2005 ennustamise tarvis).

    Paar asjalikku linki, millele ootusäreval nädalal pilk ehk peale tasuks heita:
    * Season Guide (ESPN)
    * Ostud-müügid (BBC)
    * Ajakava

    Parimad palad suleseppadelt tulemas tõenäoliselt järgmisel nädalal. Praeguseks head ööd ja kõigile meeldivat hooaega!

    #2
    Replying to Topic \'Premiership 2004/2005\'

    http://news.bbc.co.uk/1/hi/england/coventry_warwickshire/3548840.stm

    Selle mehe karjäär, siis sellega läbi.
    sigpic

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Premiership 2004/2005\'

      jah krdi tüüp keeras oma el u perse kuigi ma arvam et et see karistus ei ole lõplik
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Premiership 2004/2005\'

        Originally posted by budulojus


        jah krdi tüüp keeras oma el u perse kuigi ma arvam et et see karistus ei ole lõplik
        njah, ma olen ka Ozi vaadanud
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          #5
          Vastab teemale \'Uus hooaeg: 2004/2005\'

          kes veel ei teadnud siis sellest hooajast on premiership oma hümn..

          kuula

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Uus hooaeg: 2004/2005\'

            Inglise liigas on juba esimesed mängud juba mängitud, aga soccernet.ee pole lehte veel uuendatud. Keegi võiks olla kes sellega tegeleb.

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'Uus hooaeg: 2004/2005\'

              Ongi siis esimene voor läbi. Voor möödus suuremate üllatusteta, kuid väiksemateks üllatusteks võiks pidada Birmingham vs Portsmouth(Birmingham oleks pidanud ikkagi 3 punkti ära võtma, lisaks oli mäng ka suhteliselt võrdne) ja Charltoni nii kindel allajäämine Boltonile.
              ½121½

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'Uus hooaeg: 2004/2005\'

                Algselt postitas uips


                Inglise liigas on juba esimesed mängud juba mängitud, aga soccernet.ee pole lehte veel uuendatud. Keegi võiks olla kes sellega tegeleb.
                tahaks öelda sitasti aga ei viitsi..

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'Uus hooaeg: 2004/2005\'

                  sorri uips, olin ära. tabel nüüd olemas (täisstatistikaga ja puha) - lalalalaa - ja täiesti rokib. rohkem sellist asja ei juhtu ja edaspidi on tulemus õigel päeval koos uudisega üleval.

                  paremat.

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'Uus hooaeg: 2004/2005\'

                    MIKS ON TOTTENHAM 1-1 VIIGIMEESTEST KÕIGE VIIMANE!!!! KURAT, RAISK...



                    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'Uus hooaeg: 2004/2005\'

                      jajah. mis värk on mikk?? tähestikku ei tunne või? või kasutasid kreeka tähestikku..

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'Uus hooaeg: 2004/2005\'

                        velloüheksakümmendüheksa ja estonnumberkakskümmendüks... just teie auks on tottenham 1-1-viigivendadest viimane ja birmingham esimene.

                        tegelt ma saaks muuta ka, a ma ei vinna.

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'Uus hooaeg: 2004/2005\'

                          Algselt postitas Magpie


                          velloüheksakümmendüheksa ja estonnumberkakskümmendüks... just teie auks on tottenham 1-1-viigivendadest viimane ja birmingham esimene.

                          tegelt ma saaks muuta ka, a ma ei vinna.
                          Vahet ei ole, pärast järgmist mängu oleme ka väravavahega mingi +4 vähemalt, nii et oma tähestiku järjekorra võite...
                          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'Uus hooaeg: 2004/2005\'

                            Arsenal rekordi lävel

                            midagi eelvaate taolist siis. pealinlastele, muideks, info järgmine - ka hiiu pubi on nüüd elu sisse saanud. nädalavahetusel kirjas juba tihe programm: laupäeval kavas kolm, pühapäeval kaks kohtumist. tore minu arust.

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'Uus hooaeg: 2004/2005\'

                              Southampton 3:2 Blackburn R.
                              1:0 32. min. Philips
                              1:1 47. min. Ferguson
                              1:2 68. min. Dickov
                              2:2 74. min Svensson
                              3:2 90(+1) min Beattie (pen)

                              Southampton mängis paremini ja vääris võitu

                              Kommentaar

                              Working...
                              X