320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uuendust! Uuendust!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Uuendust! Uuendust!

    Tere!

    Olen Teie portaali ja foorumi aktiivne ning innukas lugeja, kuid kirjutan Teile esimest korda. Mulle väga meeldib see töö, mis Te siin teinud olete ja eriti meeldib mulle wiineri soeng. Sa oled nii nunnu. Hihi. Kuid mul oleks kaks väikest soovi.

    Esiteks tahaks, et te foorumi uuendaksite versioonile 1.0.7, sest Teil on 1.0.5, mis on nagu numbritest näha kaks versiooni vanem asjandus. Ehk on viimases uuenduses veel midagi eriti toredat - näiteks näeksime korralikult viimaseid postitusi või saaksime teha midagi veelgi vahvamat.

    Teiseks sooviksin mängija pilte ja foorumit värvikamaks. Kuna aga selle foorumi kasutajaskond on vastikud vanad käsnad, kes ei suuda ühegi uuendusega kaasa minna, siis seda arvatavasti ei tule. Kuigi võiks ja väga võiks, sest ühtegi normaalset vastuargumenti sellele pole - eriti kuna piltide lubamine ja reeglistiku loomine oleks adminite teha (või minu, kui teil aega pole). Sänks!

    Nüüd aga kalli kalli ja pean lõpetama. Muid soovilugusid ei soovi.

    Olge mõnnad edasi!

    Teie Matu
    P.S. Ehk oleks aeg phpBB\'sse convertida? Tundub, et selle arendus on suht suremas.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    #2
    Replying to Topic \'Uuendust! Uuendust!\'

    Tere!

    Täna, 13. augusti öösel üritan OpenBB 1.0.7 versiooniuuenduse ära installeerida ning sellega seoses sulgen foorumi tavakasutajatele alates südaööst (kui kõik hästi läheb, siis hiljemalt kell 01:00 oleme taas avatud).

    Mängijate jms. pilte avataridesse ei tule, sest 75% foorumi kasutajatest ütles selle küsimuse suhtes kindla ei!

    phpBB\'sse convert\'imisest: mina ei ole kuskilt leidnud \"OBB 1.0.5 to phpBB\" converter\'it! Kui sina leiad, siis anna teada

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Uuendust! Uuendust!\'

      Originally posted by wiiner
      phpBB\'sse convert\'imisest: mina ei ole kuskilt leidnud \"OBB 1.0.5 to phpBB\" converter\'it! Kui sina leiad, siis anna teada
      siin räägitakse ühest jubinast, mis vist üsna edukalt on toiminud

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Uuendust! Uuendust!\'

        Originally posted by Undi


        Originally posted by wiiner
        phpBB\'sse convert\'imisest: mina ei ole kuskilt leidnud \"OBB 1.0.5 to phpBB\" converter\'it! Kui sina leiad, siis anna teada
        siin räägitakse ühest jubinast, mis vist üsna edukalt on toiminud
        Täpselt.

        Seetõttu tõstataks küsimuse, et kas on üldse mõtet sulgeda või tasuks pigem mõelda convertimisele. Ise eelistaksin viimaseid arenguid jälgides converti.

        Wiiner? Teeme ära?

        P.S. See polnud kategooriline ei. Pigem võiks seda võtta nii, et nad ei taha kasutada. Kuid mõned inimesed tahaks. Seega - las need, kes ei taha, jääda logode juurde, kuid antaku ka teistele võimalus.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          #5
          Vastab teemale \'Uuendust! Uuendust!\'

          Nii et valisime kergema ja rumalama tee, mis tegi installi küll lihtsaks, kuid edasise raskeks. Kahju!
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            #6
            Vastab teemale \'Uuendust! Uuendust!\'

            Postitust ei saa enam eelvaadata, siis ripub kuskil mingi pilditu x delete... Esialgu jäävad sellised huvitavad asjad silma. Kindlasti veel midagi. Moens.

            Hiljem: sorted!

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'Uuendust! Uuendust!\'

              Kurb, et postituste kadumine on endine, mis tõestab taas selle uuenduse mõttetust võrreldes convertimisega. Kuid nagu ikka - õudne kartus uudsuse ees võidab.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'Uuendust! Uuendust!\'

                Peale \'kustuta\' nupule vajutust võiks tulla kinnituse nupuke ka ikka.

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'Uuendust! Uuendust!\'

                  1.0.8. tuli välja.

                  Paluks uuendada.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'Uuendust! Uuendust!\'

                    Tublid soccerneti tegijd! Saan aru ,et suvepäevad on juba ukse taga :P ning tahate ka puhata aga palun kustutage avalehelt ometigi see 19.juuni noorte rannajalgpalli turniiri reklaam. Mõne uue küsitluse võiks ka üles panna.
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'Uuendust! Uuendust!\'

                      Mulle meeldib küsitluses see, et seal on vastanud 255 profijalgpallurit.

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'Uuendust! Uuendust!\'

                        Tere!
                        Loen innukalt iga päev nii teie foorumit kui ka uudiseid, kuid mure et uudiseid nii vähe...võiksite ikka rohkem uudiseid panna siia saitile
                        Muidu hea leht
                        Edu!
                        Koondise põhimängija

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'Uuendust! Uuendust!\'

                          Aga kui oled suur huviline, siis oleks ju tore, kui ka ise uudiseid lisaksid. Tegijatel on endil käed-jalad nii tööd täis. Soccerneti avalehel on paremal ülal tore nupuke nimega kirjuta uudis

                          Kommentaar

                          Working...
                          X