320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

juve-torino

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    juve-torino

    keegi seda m2ngu ka n2gi?

    ma n2gin nimetas aint mingi viimane 15 minti aga p2ris huvitav oli. juve oli ees 3-2 ja surus hirmsalt siis tegi mingi koll 3-3. m2ngida oli veel umbes 5 minti. kohe peal seda sai juve kaheldava penalti m6tlesin et looma l2heb del piero aga ta oli pingil. tema asemel l2ks looma salas kes kyttis palli ikka t2iega yle v2rava. umbes nagu stam aga veel hullemini. p2ris kaif. hea et yle pani muidu oleks torino suhtes ebaaus olnud sest ega penalti seal olukorras polnud.

    muideks ega ma loppseisu ei tea sest tulin sealt 2ra ja l2ksin mollysse villa m2ngu vaatama. j2i ikka 3-3 v2?

    #2
    Eurospordi andmetel mängis Del Piero lõpuni
    Juve - Torino 3-3 (3-0) mängu.

    Kommentaar


      #3
      niipalju kui mina tean, vahetati del piero välja, ja et salas selle yle kõmmutas, selle yle mina õnnetu kyll pole.
      s**t happens

      Kommentaar


        #4
        Njah, tsiteeriks siinkohal Alet: "Another great perfomance from Juve"

        3:0 eduseisust lasta 3:3 lüüa. Õnneks otsustas Salas seekord Juvele teenimatut võitu mitte kinkida. Au talle!
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          #5
          salas tuligi del piero asemel sisse. lahe oli vaadata, kuidas tont pingil kibeles, kui pennal tuli. ise ülimalt rahul et nii läks.

          Kommentaar


            #6
            Juve on nüüd suurepärase põhjendusega välja tulnud. Nimelt olevat Torino veteranmängija Maspero enne Salasi penaltit väikse augu pinnasesse uuristanud, mistõttu Salas kõrgelt üle lõigi.
            Asi olevat välja uuritud videolindilt, mistõttu nüüd vist esitataksegi protest.
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              #7
              on ikka eriliselt haiged need juve vennad. pole mulle nad kunagi meeldinud ja nüüd meeldivad nad mulle veel vähem. võiks isegi öelda et tõusid mankuga ühele pulgale.

              kuid öeldakse et loll on see kes vabandust ei leia.

              Kommentaar


                #8
                Orginally posted by Artur

                No kuulge kuulge inimesed, kamp Juve vihkajaid siia kokku tulnud või mis?
                Ei saa teist üldse aru kuidas üldse Torino Juventust vihata on võimalik, mitte et ma ise fän oleksin aga siiski...Vot sellest ma veel saan aru ,et moni Interit vihkab nagu näiteks mina, või Laziot... Sellest penalist niipalju ,et kui Del Piero oleks seda löönud oleks see 99,9 %lise tõenäosusega sisse läinud.
                Aga kas sa siis seda ei tea või, et Itaalias peale Juve enda fännide vihkavad seda klubi kõik. Nii et pole siin midagi imestada
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  #9
                  Orginally posted by Artur

                  Vaata Maarek, aga sina ju ei ela Itaalias, ja mina samuti.Ainuke klubi keda mina Itaalias tõsiselt vihkan on Inter.Täiega mõttetu klubi, häbistavad Milani nime.
                  Ei ela küll, aga olen suhelnud inimesega, kes seal elab.


                  BTW sul oli siis täna hea päev, 2:4 AC Milanile. Mis saaks veel magusmat olla, eksju.
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    #10
                    Milan 4:2 Inter

                    Paistab ,et parem meeskond võitis

                    Inter (4-4-2): Toldo 6, Vivas 5.5, Cordoba 6, Materazzi 5.5, Georgatos 5 (30' st Okan), J.Zanetti 6, Seedorf 6, Di Biagio 6 (24' st C.Zanetti), Guglielminpietro 6, Kallon 6, Ventola 6 (21' st Adriano 5) (12 Fontana, 13 Simic, 24 Gresko, 8 Farinos). Allenatore: Cuper 6

                    Milan (4-3-1-2): Abbiati 6, Kaladze 6, Costacurta 5.5, Laursen 6, Maldini 6, Gattuso 6.5, Albertini 5 (1' st Contra 7), Serginho 6, Rui Costa 6.5 (35' st Brocchi), Inzaghi 6.5 (21' st Donati 6), Shevchenko 7 (1 Rossi, 21 Pirlo, 19 Javi Moreno, 69 Simone). Allenatore: Terim 7.5.


                    Kommentaar


                      #11
                      seda et kes väravad lõid?

                      Kommentaar


                        #12
                        Interi poolelt:
                        Ventola N.
                        Kallon M.

                        Ja Milani poolelt:
                        Shevchenko A.
                        Contra C.
                        Inzaghi F.
                        Shevchenko A.

                        Ja väravate vaatamiseks:http://www.raisport.rai.it/mcalcio/2001_2002/a/p0068.html


                        Artur

                        Kommentaar


                          #13
                          Orginally posted by Artur

                          ... Sellest penalist niipalju ,et kui Del Piero oleks seda löönud oleks see 99,9 %lise tõenäosusega sisse läinud.

                          Artur
                          http://www.uefa.com/competitions/UCL...sId=17746.html:P
                          Trezegol tuleb ikka lööma panna

                          Kommentaar

                          Working...
                          X