PDA

View Full Version : Streaking

greenday
15.10.01, 08:21
Ei tea kas keegi võtab kunagi selle raske töö enda peale ja jookseb koondise mängu ajal paljalt lilleküla staadionile. Seda peaks üsna lihtne teha olema, turva on selleks liiga väike. Lahe oleks ju. Kahjuks ma ise ei julge, kuigi tahaks.

Ispiratsiooni võib leida siit: http://www.funpic.hu/ad/ad1103.jpg

Miq
15.10.01, 16:01
Orginally posted by greenday

Ei tea kas keegi võtab kunagi selle raske töö enda peale ja jookseb koondise mängu ajal paljalt lilleküla staadionile. Seda peaks üsna lihtne teha olema, turva on selleks liiga väike. Lahe oleks ju. Kahjuks ma ise ei julge, kuigi tahaks.

Senaator ja Lua pidid seda tegema Ipswicji mängu ajal, kui Flora värava lööb. Föora lõi, poisid istusid. Lubasid, et saab tehtud Küprose mängu ajal. Lõi ka seal Eesti meeskond värava, poisid s******d ennast jälle täis. Ja Flora mängust peale on Senaator minu teada sees Kolmeteistkümnele 10 viina ja Koskile mingi hunniku Jägerit.:P

13
15.10.01, 17:06
Orginally posted by Miq

[quote]Orginally posted by greenday

Väga hea tähelepanek Miq.Hea ,et meelde tuletasid.Lua oleks olnud nõus jooksma.Senaator oli see kes pidurdama hakkas!!!Eks näis !!!Aga see trikk tuleks ära teha küll!!!

kojamees
15.10.01, 21:15
Kuulgem mehepojad mida jorutada.Senaator oli lubaja mees küll,aga kogemusi pole.Pakun välja tehke trenni näiteks mönelteisel statal kas vöi see pühapäev Maarjamäe staadionil.
P.S.Mina isiklikult olen midagi analoogilist teinud kolm aastat tagasi Kehras vist Aprillis.Pärast enda sünnat,kahjuks tean seda teiste kommentaaride pöhjal.Eks ma vist aelesin rohkem platsi körval lumehanges.Noorus igatahes.Toetame.Igatahes.

Sen
18.10.01, 18:33
Ipswichi mängu ajal sai jah lubatud aga kuna flora lõi värava suht hilja ja see alkohol mis oli enne mängu tarbitud oli mängukeskajaks olematu siis tõestitõesti ei julgenud mina joosta. Olen üsna kindel, et siinolijatest niipea keegi väljakule ei jookse, eriti veel paljalt.

Viinad 13-nele???? ja hunnik jäägrit kosele????
mh, kust sul sellised andmed????
13-nele tänase seisuga 2 liitrit, kosele 0 liitrit ja arveldus käib meil 13-nega kuu lõpus, niiet sul ei maksaks selle pärast mihkel muretseda. Kõik on kontrolli all :)

kojamees
19.10.01, 11:21
Äkki räägiks möne profesionaalse strippariga.:õnnelik:

Miq
19.10.01, 13:00
Orginally posted by Senmaster

Ipswichi mängu ajal sai jah lubatud aga kuna flora lõi värava suht hilja ja see alkohol mis oli enne mängu tarbitud oli mängukeskajaks olematu siis tõestitõesti ei julgenud mina joosta. Olen üsna kindel, et siinolijatest niipea keegi väljakule ei jookse, eriti veel paljalt.

Viinad 13-nele???? ja hunnik jäägrit kosele????
mh, kust sul sellised andmed????
13-nele tänase seisuga 2 liitrit, kosele 0 liitrit ja arveldus käib meil 13-nega kuu lõpus, niiet sul ei maksaks selle pärast mihkel muretseda. Kõik on kontrolli all :)

Ega ma teie kihlvedude jäägrite pärast muretsegi. Lihtsalt Ipswichi mängu ajal sa lubasid suure suuga, et jooksed paljalt väljakule kui flora värava lööb ja kui kolmteist ja kosk ütlesid, et kui ei jookse, oled vatavalt 10 viina ja veel mingi hulga mingit alkoholi sees, olid ka vapralt nõus (muide, ma ei olnud mite ainus tunnistaja).

aiFo
19.10.01, 13:41
Orginally posted by Miq

muide, ma ei olnud mite ainus tunnistaja.

tjah, sen. nii ta paraku kippus olema... :D:D:D

kojamees
19.10.01, 16:30
Ikkagi äkki palkaks profesionaali.Vöi ostaks naaberriigist möne sisse.
:lahe:

ROOTSI KUNN
19.10.01, 16:49
Ärge venitage kummi. Kui ise ei julge siis tuleb tõesti proff palgata. ma arva ,et kui iga nina annaks 25-eka ,saaks juba päris vintske pardi platsile jalutama lasta ,silmale ka ilus vaadata.

kojamees
19.10.01, 16:54
Pärast meie Rootsi Kunniga Pörutax.:love:

kojamees
19.10.01, 16:55
Teex minujuures mönikord proovi ahh.

PAPA
19.10.01, 17:08
koja kui palju õlut on siis olen nõus proovis aitama:D

kojamees
19.10.01, 19:19
Joodik selline va PAPA ma pean silmas seda striptiisitari vöi kuida nüüd litse viisakamalt ja moodsamalt nimetada.:P

Kosk
22.10.01, 13:40
Einoh, mingi korjanduse võiks ju küll teha. Rootsi Kunn pakkus välja ühel heal päeval, et võiks mingile litsile maksta.
Ise võtaks üritusest kindlasti osa (maksmisest).

kojamees
22.10.01, 16:30
Ma arvan et see summa vöiks olla tonn.Kes on nöus panema sota.
1.Mina-kojamees
2.Rootsi Kunn
3.Papa (arvatavasti):love:

Miq
22.10.01, 16:34
Orginally posted by kojamees

1.Mina-kojamees
2.Rootsi Kunn

Noh, ega ma'gi siis kõrvale jää.

Sen
22.10.01, 16:35

1.Mina-kojamees
2.Rootsi Kunn

mina oleks käsi!

kardan aint et tonni eest küll libu platsile ei torma, mingi 3 eest ehk

Miq
22.10.01, 16:37
Orginally posted by Senmaster

1.Mina-kojamees
2.Rootsi Kunn

mina oleks käsi!

kardan aint et tonni eest küll libu platsile ei torma, mingi 3 eest ehk

Vabalt jookseks mingi Narva oma. ja mis teamga siis tehakse? Visatakse staadionilt välja - ongi hea, saab jälle oma põhitöö juurde asuda;)

PAPA
22.10.01, 16:45
ma arvan et libu hind oleks kuskil 500 -700
ainuke asi kuidas se kuidas see orgunnida et turvad kohe jaole ei saaks
libu peaks tom2 kaudu ikka saama

13
22.10.01, 17:40
13 on ka nõus saja eeguga toetama sama arvan ka Pätsu kohta.

Jyrka
22.10.01, 18:01
flora viimasel mangul va?
mul yks sober voib joosta mingi 500 eest

13
22.10.01, 18:02
Orginally posted by Jyrka

flora viimasel mangul va?
mul yks sober voib joosta mingi 500 eest

Ok teeme ära,aga kui ta ei jookse saad sina ja su sõber lõuga!Sobib?

vello99
22.10.01, 19:25
Seda seksi-kristit pole kaua meedias kuulda olnud.
Sellega saaks äkki päris tasuta. Tuleks ainult
välja mõelda miks see "erootiline" või "kunst" on.

Poborsky
23.10.01, 21:05
Väga hea idee! Kogume raha ja laseme ühel paljal naisel ja ühel paljal mehel üle platsi joosta. Jalgpallihaigla lipp nende vahel lehvimas. Või äkki Eesti lipp? Saaks rahvusvahelisse pressi kah. Teeme ära!

Poborsky
23.10.01, 21:06
Unustasin lisada, et nad võiksid joosta pikkupidi ja mängu ajal.

greenday
24.10.01, 01:35
Selles point ongi, et see oleks kindel mats kuidas SLÕhtulehe esikaanele saada.

kojamees
24.10.01, 10:26
Pakun välja et hilisel hapukurgihooajal ületaks rautselt uudiste künnise.
:lahe:

ROOTSI
25.10.01, 14:33
Mõtteid palju kuidas ellu viime. Rääkisin TOM 2-ga libu on olemas tahab 800.eeki nii,et jookseb korra platsile lehvitab ja tagasi. Võtku kätte kas või vibraator ,mul kama.Ka lipu mõte pole paha. Aga raha tuleb ette maksta.

13
25.10.01, 14:46
Orginally posted by ROOTSI

Mõtteid palju kuidas ellu viime. Rääkisin TOM 2-ga libu on olemas tahab 800.eeki nii,et jookseb korra platsile lehvitab ja tagasi. Võtku kätte kas või vibraator ,mul kama.Ka lipu mõte pole paha. Aga raha tuleb ette maksta.

Oi jah !!!Isekeskis võiks otsustada millal see toimub?Suure kella külge panna ei tohi!!!Muidu võib keegi selle nurjata nii,et võtame Rootsi Kunniga ühendus ja otsustaks ära millal see toimub ja kes kui palju maksab!!!

Samas kui see ainult 800 maksab võiks juba kaks libu tellida las jooksevad käest kinni ja koos!!!Oleks huvitavama!!!

greenday
25.10.01, 20:41
Mu meelest oleks ikka lahe kui mõni fänn jookseks ja mingi laheda asja võiks ka kehale kirjutada, pärast annaks intervjuusid ja puha.

Poborsky
25.10.01, 21:08
Olgem ausad, me oleme arad, et ei julge alasti platsilegi joosta. Loodan siiski, et me seas on ka mõni rasvase rinnaga hunt.

Miq
26.10.01, 00:04
Orginally posted by ROOTSI

Ainult korraks ja tagasi? ;) Kui nüüd päris aus olla, siis tribüünile ta tagasi ei saa, ega need turvamehed nüüd nii lämpad ka pole. Aga ta võiks seal ikka niikaua joosta, kuni kinni võetakse või üle välja jõuab. Ja lipuga raudselt!

kojamees
26.10.01, 10:38
Yürka kas su jutt peab ka vett,kui mitu protsenti see söber ikka tuleb???:kaval:

ROOTSI KUNN
26.10.01, 12:40
mul tegelikult pohhui ,kes jookseb ,põhiline ,et siiski keegi jookseb. kui ikka mõni jalkafänn jookseb pole kah paha,saame mõnusalt tasuta reklaami. nii,et kui kellegil ,mingid mõtted on siis tulge statale,seal saab ka veel arutada. joosta võib ka vaheajal.

Jorgan
26.10.01, 12:51
Kui mingi libu üle platsi jookseb, siis ei saa ju talle kõike raha kohe ette maksta, muidu tal ei ole eriti motivatsiooni ja lipsab kohe mõne turva juurde, et ei peaks palju ringi lippama. Võiks nagu pärast talle juurde maksta selle eest, kui kaua ta platsil on.

PS eitia kas Jalkaliit selle eest mingit trahvi ka saab?

kojamees
26.10.01, 16:50
Yürka vöta ühendust Rootsi kunniga-kiire on selle asjaga.KUI OLED MEES::lahe:

ROOTSI KUNN
26.10.01, 21:22
KUULGE VENNAD MIS TE ARVATE ,ET TURVA LASEB SEAL POSEERIDA VÕI? PEALEGI ON NII KÜLM ,ET KRT. KÕIK NAISED HÜPPASID ALT ÄRA. MA SELETASIN KÜLL ,ET PÄRAST TEEME SOOJA AGA EI MÕJUNUD. OLEKS SUVI ,SIIS KORRALDA VÕI ENNE KONKURSS ,KES JOOKSMA PÄÄSEB. NÜÜD ,KUI KEEGI OMADEST VEEL VIITSIB AGA EI USU.

kojamees
29.10.01, 21:45
Peax tegema preemia fondi agasee peax keegi omadest olema kes selle endale saab.;)

Sen
30.10.01, 16:32
nagu ma aru saan ei toimu ka Kasahhi mängu ajal jooksu :doh:
loodan et eksin.
Küsimus siia juurde, et kas see tibi politseis ei saa trahvi sellise jooksu eest? (näiteks 6000.-eeku-100 päevapalka)

Grunge
31.10.01, 15:28
Äkki pääseb trahvita ja kui paljaks ta ennast koorib?:D

ROOTSI KUNN
02.11.01, 16:21
jooks toimub kindlasti, aga mitte enne kevadet .praegu on liiga külm. Jooksja võtab ikka kõik seljast,nagu kord ja kohus.